10 Najlepsze Darmowe Motywy Wideo WordPress Do Angażowania Odbiorców

Załóżmy, że chcesz uruchomić witrynę wideo. Chcesz go uruchomić na WordPress. Chcesz motyw, który Ci w tym pomoże…i chcesz go za darmo!

Na szczęście istnieje kilka świetnych motywów WordPress, które mogą pomóc-które nie kosztują ani grosza.

Wiele motywów WordPress jest zaprojektowanych do tekstu, ale oto dziesięć motywów zbudowanych wokół wideo i multimediów.

Pomogą one wyświetlać treści wideo w witrynie z łatwością. Wszystkie te tematy są aktualne, bezpłatne i koncentrują się na wideo.

Wiele z nich ma funkcje premium lub pro do uaktualnienia; jednak aktualizacja nie może być potrzebna, jeśli dany motyw ma dokładnie to, czego potrzebujesz do swojej witryny wideo.

W żadnej konkretnej kolejności, odliczajmy te filmy-er, motywy wideo.

Zanim je sprawdzisz, powinien być taki, który będzie działał idealnie dla Twoich filmów i witryny WordPress.

1. Muzyka i wideo

music and video

Motyw muzyczny i wideo to czysty, uniwersalny motyw HTML5, który jest doskonały dla muzyków i twórców wideo.

Ma łatwy do dostosowania szablon, jest przyjazny dla SEO i bardzo szybki. Jest kompatybilny z Gutenberg i WooCommerce, w pełni responsywny i konfigurowalny. Dodatkowo posiada suwak ostatniego posta.

Możesz także kupić wersję Premium tego motywu, która zawiera takie atrybuty, jak Strona główna kategorii, Odtwarzacz muzyki, obrazy strony głównej i inne.

2. ExS Video

Motyw wideo ExS jest łatwo konfigurowalnym uniwersalnym dzieckiem dla motywu WordPress ExS, który jest świetny dla blogów wideo. Ten motyw obsługuje Polubienia postów, Polubienia komentarzy i wtyczki widoków postów.

Ponadto ma nieograniczone opcje kolorów, Nagłówek, Stopka bloga i układy postów. Jest również przyjazny dla SEO, z mikro znacznikami i ustrukturyzowanymi danymi.

Oferują wersję Pro tego motywu, która zawiera skórki motywów, czcionki Google, animacje i wiele innych.

Możesz sprawdzić demo tego tematu tutaj i dowiedzieć się więcej na ich stronie internetowej.

3. Vlogger Video Blog

Vlogger Video Blog

Temat Vlogger Video Blog został zaprojektowany dla blogów wideo. Ma elegancki wygląd, który zawiera suwak, sekcje praw autorskich, obszary promocyjne i opcje społecznościowe.

Jest przyjazny dla użytkownika, responsywny i posiada przycisk wezwania do działania. Ponadto jest kompatybilny z WooCommerce, zawiera opcje czcionek 100+ i zaawansowane opcje kolorów.

Ten motyw jest idealny dla stron internetowych z recenzjami IMDb, marketerów wideo, vlogerów wideo i wszystkiego, co związane z wideo.

4. Videostorie

Videostories

Dzięki motywowi VideoStories masz rozwiązanie dla witryny WordPress związanej z filmami. Dzięki temu motywowi możesz tworzyć atrakcyjne i łatwe do tworzenia witryny z recenzjami filmów, filmów lub IMDb.

Posiada również pasek boczny do reklam, galerii zdjęć, formularzy subskrypcji itp.

Niektóre z kluczowych funkcji to:

 • Minimalistyczny Design
 • Czysta Typografia
 • Nieograniczony Kolory
 • SEO-friendly

I więcej…

5. Seos Video

Seos video theme

Seos Video to responsywny nowoczesny motyw. Doskonale sprawdza się w filmach, filmach, muzyce lub innych tematach związanych z filmem.

Możesz dodać niestandardowy nagłówek i obrazy tła. Plus, ten temat jest gotowy do tłumaczenia.

Dodatkowo możesz uaktualnić ten motyw do wersji Premium, która oferuje wiele innych opcji, takich jak animacje przewijania, skrócony kod okna i obsługa Woocommerce.

6. Videoblog

Videoblog

W przypadku tradycyjnego bloga / magazynu, który jest świetny do filmów, temat Videoblog może załatwić sprawę. Koncentruje się na treści i czytelności, dzięki intuicyjnemu projektowi i układowi dwukolumnowemu.

Strona główna daje możliwość wyświetlania głównych postów, a także można wyświetlać do pięciu różnych kategorii postów.

Możesz zobaczyć demo tego tematu na żywo tutaj.

7. Big Bob

Big bob theme.

Dzięki motywowi Big Bob możesz nadać swoim obrazom i filmom unikalny wygląd w witrynie WordPress, maksymalizując ich wykorzystanie. Ten motyw robi to, tworząc układ, który dobrze dostosowuje się do różnych nagłówków.

Ten motyw daje również użytkownikom możliwość zezwalania przeglądarkom mobilnym na korzystanie z filmów i obrazów. Zawiera również lepki pasek boczny i lepki pasek nawigacyjny. Dodatkowo zawiera menu panelu slajdów dla przeglądarek mobilnych.

8. Ananya

ananya theme

Motyw Ananya jest łatwo konfigurowalnym, w pełni responsywnym i gotowym do tłumaczenia motywem wideo. To więcej platformy blogowej i opowiadania historii.

Możesz dodać unikalny nagłówek wideo i dostosować go za pomocą niestandardowych kolorów tła, niestandardowych kolorów akcentu, niestandardowego menu i menu społecznościowego.  Dodatkowo masz opcje typografii.

Niektóre inne funkcje to:

 • Opcje Strony Bloga
 • Linki społecznościowe w Topbar
 • Nieograniczone Kolory
 • Dodaj pole wyszukiwania

Ten motyw jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i obsługuje również język RTL (np. Arabski).

9. Fairy

Fairy

Motyw Bajki jest gotowy na Gutenberga i dobrze pasuje do blogów podróżniczych, kulinarnych, technologicznych i modowych.

Jest wyposażony w dane demo, aby strona była jak demo i zawiera szczegółową dokumentację wideo i tekstu.

Niektóre funkcje obejmują:

 • Responsywny Motyw
 • Tłumaczenie Gotowe
 • Lekki Motyw
 • Kompatybilny Z Różnymi Przeglądarkami
 • Nieograniczona Liczba Czcionek Google

Możesz uaktualnić do opcji Pro, która zawiera biografię autora, układ nagłówka, Opcje kolorów i wiele innych.

10. Rosa2 Lite

Rosa2 Lite

Rosa2 Lite został stworzony dla małych firm i zawiera kilka fajnych aspektów wideo. Efekt paralaksy pozwala każdej małej firmie, która przyciągnie uwagę odwiedzających.

Możesz dołączyć mediblok karty za pomocą kilku kliknięć, w którym można dołączyć menu wideo w tle w każdej sekcji paralaksy strony.

I to jest koniec

Filmy mogą zwiększyć wartość Twojej witryny, angażując widzów i prezentując produkty. Dodatkową korzyścią jest to, że są świetne dla SEO ze względu na fakt, że mogą wydłużyć czas korzystania z witryny.

Mam nadzieję, że jeden z tych motywów wideo będzie działał dobrze dla Twojej witryny WordPress. Wszystkie one mają inny wygląd i czują się do nich, a wszystkie obejmują wideo w jakiś sposób. Poza tym wszystkie są za darmo!

Dodatkowo, koniecznie sprawdź nasz artykuł, Jak dodać tło Wideo. Może to być bardzo przydatne, jeśli masz już motyw i nadal chcesz dodać wideo do mieszanki.

Tagi: