15 Must-Hear WordPress podcasty ze świeżymi odcinkami dla 2019

Zaktualizowaliśmy naszą listę podcastów, które musisz usłyszeć WordPress na rok 2019. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do podcastu, tracisz inteligentne i zabawne informacje od najjaśniejszych umysłów w WP.

Ale najpierw ciekawostka. Nazwa podcast został ukuty w 2004 roku, przez dziennikarza BBC Ben Hammersley, kiedy połączył słowa iPod i broadcast, aby stworzyć klejnot, który jest podcast.

Oto jesteśmy 15 lat później, a podcasty przejmują kontrolę, podczas gdy iPody poszły drogą swoich braci Microsoft Zune.

Zdecydowanie jesteśmy w połowie trendu. Wygląda na to, że wszyscy i ich matka zaczynają teraz podcast. Ale jakoś czuję, że wciąż nie mogę się nacieszyć. ~ bingelisten

W tym poście przedstawiamy aktualną listę najlepszych podcastów WordPress dla 2019, abyś mógł zachować swój iPod pełny 😉

 • Pamiętasz, jak mówiłem, że wszyscy i ich matka zaczynają podcast? Powinienem powiedzieć, że wszyscy i ich brat >_<

  Witaj WP! jest podcast przez WPMU DEV ‘ s bardzo własny Micah Dailey i Josh Dailey. Serwują na WordPressie w taki sposób, że tylko dwóch braci może, podążając za Micahem w jego podróży jako początkujący WordPress.

  To miła przerwa od podcastów w stylu wywiadów, które podążają za wysoko wyprodukowanym This American Life dziennikarski klimat.

  Subskrybuj Witaj WP! na iTunes, Spotify, Stitcher, Google podcasty lub ulubionym dostawcą grzywny podcasting.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of WP the Podcast WordPress Podcast

  Podcasty są świetne do słuchania, gdy robisz inne rzeczy, takie jak przygotowanie się do pracy lub dojazdy do pracy. Ale jeśli pracujesz w domu, tak jak ja, to prawdopodobnie nie spędzasz dużo czasu na żadnej z tych rzeczy. Ponadto, niektóre podcasty są zbyt długie, gdy masz uwagę złotej rybki.

  Tam WP Podcast wchodzi. Jest to codzienny podcast WordPress prowadzony przez Davida Blackmona i Tima Striflera. A najlepsze? Mimo że jest to codzienny serial (emitowany nawet w weekendy), większość odcinków jest krótka. Super krótki. 5 minut. David i Tim rozmawiają o różnych tematach WordPress w przyjemnym szybkim zwięzłym formacie, który przypomina bardziej post na blogu.

  Jeśli chcesz usłyszeć historię jak Witaj WP przyszedł, posłuchaj dwuczęściowego wywiadu na WP Podcast z Micahem i Joshem Daileyem.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of Home Page for WP Tavern WordPress Podcast

  WP Tawerna to jedna z najbardziej zaufanych publikacji WordPress w sieci. W każdą środę o 15: 00 czasu wschodniego emitują podcast wideo na żywo WordPress Weekly.

  Podczas gdy inne podcasty są wydawane kilka tygodni po ich nagraniu, aby można je było edytować, WordPress Weekly jest na żywo. Jest to dłuższy podcast w rezultacie odcinki są ponad godzinę, ale otrzymasz najnowsze wiadomości WordPress bez opóźnień.

  Oprócz wiadomości WordPress, WordPress Weekly ma również specjalne wywiady.

  Kilka Ostatnich Epizody:

 • Screenshot of Home Page for Bob WP eCommerce WordPress Podcast

  Istnieje ruch na” productize ” popularnych usług WordPress. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść na modę, Bob Dunn ma dwa podcasty poświęcone e-commerce.

  Do The Woo koncentruje się na WooCommerce podczas BobWP WordPress eCommerce obejmuje wszystko inne związane z eCommerce, monetyzacją i WordPress.

  Bob prowadzi dyskusje na temat monetyzacji, ale także zajmuje się projektowaniem UX i strategią treści. W ten sposób możesz zaprojektować sklep dostosowany do podróży Twoich klientów.

  Nasz własny James Farmer, CEO WPMU DEV, został zapytany o przyszłość e-commerce w 2019 roku o odcinek WordCamp. Jego odpowiedź:

  Myślę, że zobaczysz dwa główne wydarzenia, szczególnie dotyczące bezpośredniości, wiesz? Ludzie zaczynają akceptować fakt, że zamówienie powinno zostać dostarczone w ciągu godziny, dwóch godzin lub trzech godzin. To staje się normą.

  Drugi jest niestandardowy. To znaczy, jesteśmy tutaj obok sklepu z plecakami odrzutowymi, wiesz, że robią unikalne przedmioty, które ludzie chcą mieć, które odzwierciedlają to, kim są i czym są, a nie muszą kupować w jakiejś ogólnej sieci.

  W pełni się Zgadzam.

 • Screenshot of Home Page for The Matt Report WordPress Podcast

  Raport Matta rozpoczął się w 2012 roku, a obecnie kończy swój 8 sezon. To ponad 200 odcinków!

  Matt Medeiros koncentruje się na dostarczaniu przydatnych porad dla osób budujących biznes z WordPress. Mówimy o wielkich freelancerach, właścicielach agencji, twórcach produktów WP.

  Jeśli pracujesz nad powiększeniem bazy klientów lub wymyślasz nowe sposoby generowania przychodów, to jest to podcast, którego szukasz.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of Home Page for Agency Trailblazer Podcast

  Prowadzenie agencji internetowej lub projektowej to długofalowe zaangażowanie i łatwo wpaść w nędzną rutynę.

  Agencja Trailblazer, dawniej WP Innovator, to społeczność i podcast, który daje Ci inspirację do ponownego zakochania się w Twojej agencji, abyś mógł zrobić to na dłuższą metę.

  Dzięki tematom dla liderów agencji, takim jak zarządzanie projektami, generowanie leadów i wzrost agencji, możesz pracować mądrzej, a nie ciężej i zmniejszać skalę w ciągu tych 18 godzin.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of Home Page for WP Watercooler Podcast

  Na wolności większość profesjonalistów WordPress to samotne stworzenia, pracujące samotnie w swoich domowych biurach. Ale jacy oni są w paczce? WPwatercooler masz szansę się przekonać.

  WPwatercooler łączy zróżnicowaną grupę profesjonalistów WordPress, aby prowadzić żywą i beztroską rozmowę. Dużo się dzieje, ale podcast jest szybki, zaledwie 30 minut.

  Jason Tucker prowadzi zmieniającą się grupę, z niektórymi stałymi bywalcami, aby omówić, jak WordPress zmienia biznes i nasze życie.

  WPwatercooler nagrywany jest w piątek o godzinie 11: 00 w serwisie YouTube Live.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of How I Build It WordPress Podcast

  Wyrzeczenie się pomysłu w pełnoprawny produkt, a następnie przekształcenie tego produktu w biznes nie jest łatwym wyczynem. Każda ścieżka jest trochę inna.

  On Jak Go Zbudowałem, Joe Casabona przeprowadza wywiady z product ownerami i programistami, aby zobaczyć, jak zbudowali konkretne produkty.

  Jak Go Zbudowałem jest wyjątkowy, ponieważ bada, w jaki sposób jedna osoba była w stanie wprowadzić swój pomysł w życie, od pomysłu do realizacji. Usłysz historie z pierwszej ręki od ludzi, którzy zbudowali niesamowite rzeczy i wczuj się w nastrój.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of Home Page for LMScast WordPress Podcast

  Chcesz być następnym Codecademy lub Lynda? Jednym ze sposobów na rozpoczęcie jest udostępnianie własnych zajęć na WordPress za pomocą LMS lub systemu zarządzania nauką.

  LMScast to podcast, który pomoże Ci rozwinąć kurs online, abyś mógł mieć wpływ na swoich uczniów.

  Chris Badgett przeprowadza wywiady z gośćmi specjalnymi na tematy od budowania społeczności edukacyjnej po tworzenie lepszych kursów.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Screenshot of Home Page for Webmaster Radio.fm WordPress Podcast

  Zanim byliśmy adminami WordPress, byliśmy webmasterami. Zanim byliśmy webmasterami, byliśmy pagemasterami. Nie? Tylko ja?

  WebmasterRadio.FM istnieje od 2004 roku i jest internetową siecią radiową. Jako sieć, WebmasterRadio.FM miał setki gospodarzy pokazów i tysiące gości, więc na pewno znajdziesz dowolny temat, który Cię interesuje.

  Jednym z takich programów jest Naciśnij To, wyprodukowany przez zespół WPEngine.

  Sprawdź WPMU DEV Ronnie Burt na Press This, gdzie mówi o ewoluującej naturze wtyczek WordPress.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Jestem podekscytowana. Jest zupełnie nowy, ale Tom McFarlin nie jest obcy w przestrzeni programistycznej WordPress.

  W swoim nowym podcaście Tom odpowie na pytania słuchacza i opowie o różnych aspektach bycia samozatrudnionym programistą pracującym z WordPress.

  Będziemy mogli posłuchać i zobaczyć, jak się rozwija, ale powinno to być zarówno wnikliwe, jak i edukacyjne.

  Odcinek pierwszy już dostępny!

 • Utrzymanie stabilnych dochodów jako freelance WP professional jest trudne. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniał podcast poświęcony zwiększeniu miesięcznych przychodów?

  Jest! Nazywa się to WPMRR dla miesięcznych przychodów cyklicznych WordPress. Christie Chirinos z Caldera Forms i Joe Howard z WP Buffs spotykają się, aby przeprowadzić wywiad z dobrze znanymi osobowościami WordPress, ale koncentrują się szczególnie na poprawie dolnej line.

  Jest też więcej odniesień do Gwiezdnych Wojen, niż możesz potrząsnąć mieczem świetlnym, dzięki czemu wszystko jest lekkie i zabawne.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Jak nazwać grupę dwóch lub więcej mężczyzn? Podcast! >_<

  Pomijając żarty, nie ma zbyt wielu podcastów z gospodyniami. Na tej liście tylko WPMRR ma współprowadzącą kobietę. Na szczęście dla nas Amy Masson, Tracy Apps i Angela Bowman zdecydowały się coś z tym zrobić i stworzyły Kobiety W WP.

  Kobiety w WP to dwumiesięczny podcast o kobietach, które blogują, projektują, rozwijają i wprowadzają na rynek społeczność WordPress. Zobaczcie odcinek 4, pozdrawiam serdecznie 🙂

  Kilka Ostatnich Odcinków:

 • Prowadzenie firmy WordPress ma unikalne wyzwania, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne osób. Ludzie z globalnej społeczności WordPress otwarcie przyznają, że doświadczają problemów ze zdrowiem psychicznym związanych z izolacją.

  WP & UP jest zarejestrowaną organizacją charytatywną, której misją jest zapewnienie wsparcia zdrowia psychicznego w społeczności WordPress. Jeśli presja związana z prowadzeniem własnej firmy w połączeniu z izolacją jest przytłaczająca, nie wahaj się skontaktować.

  Nie jesteś sam, a “podcast # PressForward” przypomina, że wszyscy od czasu do czasu mają problemy. Co tydzień goście mówią o rzeczach związanych z WordPressem, ale także o zdrowiu psychicznym.

  Aby wesprzeć misję WP & UP, odwiedź Stronę WP & UP Give.

  Kilka Ostatnich Odcinków:

Podcast Mic Drop

Chcesz założyć własny podcast WordPress? Spróbuj! Jak widać z powyższej listy, jest tak wiele stylów podcastów i nisz WordPress. Naprawdę nie ma złego sposobu, aby to zrobić, o ile nie spróbujesz czytać kodu na głos 🙂

I nie zapomnij sprawdzić WPMU DEV Witaj WP! Subskrybuj podcasty Apple, Spotify, Stitcher, Google Podcasts lub swojego ulubionego dostawcę doskonałych podcastów.

Tagi: