Rounddup na koniec roku 2021-najwspanialszy czas w roku!

Jeśli czekałeś, aż wyjdziemy na jaw … twoja cierpliwość się opłaci! Nadchodzimy na gorąco z najnowszymi, najlepszymi i najlepszymi, które jeszcze nie pochodzą ze świata WPMU DEV.

To szalone, że jesteśmy tuż za rogiem od 2022 roku. Gdzie poszedł Ten rok? Wraz z okresem świątecznym i pokazaniem ostatniej strony kalendarza wiedzieliśmy, że czeka nas obława.

Wiele się wydarzyło w drugiej połowie tego roku. Wydano sporo dużych i ekscytujących funkcji w naszej rodzinie wtyczek i usług, a w najbliższej przyszłości mamy jeszcze więcej w przygotowaniu.

Kiedy wszystko jest ciche na froncie wydania (ponieważ czaimy się w laboratorium kodu), zawsze możesz sprawdzić naszą regularnie aktualizowaną mapę drogową produktu, aby zobaczyć, co jest obecnie w pracach.

Dzisiaj jednak dostarczamy te informacje bezpośrednio do ciebie za jednym zamachem-kompilację wszystkich aktualizacji wtyczek i ulepszeń usług, które mieliśmy od tego marca, a także zapowiedź tego, co jest tuż za rogiem.

To nie byłaby właściwa łapówka, gdybyśmy nie dostali informacji od człowieka za kurtyną w Oz, naszego rolnika w zbroi-prezesa WPMU DEV, Jamesa.

James F 2021 vJGB

Busy Busy Busy

“Co za rok! Dzięki uprzejmości The World ‘ s Longest Lockdown™ (dzięki Melbourne!) Nie sądzę, że kiedykolwiek wykonałem tak wiele pracy i czułem się, jakby wszyscy w WPMU DEV robili to samo, uderzając w cel produktu po celu produktu.

Od tratwy oszczędzających czas nowych narzędzi do zarządzania witryną w centrum, do w pełni funkcjonalnego systemu rozliczeniowego klienta, do naszego zarządzanego hostingu na szczycie tabeli opinii TrustPilot i-oczywiście-absolutnie epickiego rozwoju wtyczek… to był hoot.

Ale ponieważ moja praca polega głównie na czytaniu, e-mailowaniu i luzowaniu … znacznie lepiej jest usłyszeć od ludzi, którzy naprawdę robią to dobre rzeczy, więc czytaj dalej…”

Huzzah, James! Jeśli chcesz usłyszeć Jamesa mówiącego o krajobrazie hostingu i utrzymywania witryn WordPress, sprawdź jego gościnne miejsce w podcaście Josha Halla na YouTube, podcastach Apple, Spotify i innych.

Oto linki do skoków do tej rundy:

Teraz zróbmy ten soczysty koktajl zmieszany i wylany.

Hosting

Wydaje się, że przystało na rozpoczęcie rzeczy z hostingiem, ponieważ miał baner na drugim roku.

Neel 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Product Manager Neel przyszedł przygotowany i gotowy do podania brudu na hosting.

“Minęły dwa lata od uruchomienia hostingu i z przyjemnością mogę powiedzieć, że nasz jest jedną z najszybciej rozwijających się, zarządzanych usług hostingowych WordPress.”

“W ciągu ostatnich kilku miesięcy dodaliśmy kilka znaczących narzędzi, takich jak Reset WP, Profilowanie Blackfire i monitorowanie NewRelic. Dodaliśmy również zaawansowane opcje w naszej funkcji statycznej pamięci podręcznej witryny, która ma na celu poprawę szybkości i wydajności witryny.”

“Kolejną dużą zmianą jest dodanie wtyczek Pro, teraz automatycznie dołączanych do naszych pakietów hostingowych. To ponad $500 wartość wtyczki Premium WP rocznie-za darmo z każdym kontem hostingowym! I są fabrycznie zainstalowane, dostępne za pośrednictwem wtyczka dev dashboard WPMU.”

“Szablony Stron (moja ulubiona funkcja), wraz ze świeżymi szablonami programistycznymi WPMU, zostały również wydane. Ta funkcja przyspieszy proces projektowania i rozwoju witryny dla naszych członków.”

“Last but not least … nowe, większe plany hostingowe! Pięć kolejnych zostało dodanych, zapewniając wiele opcji członkom, którzy potrzebują mocniejszych kropelek niż Platinum.”

Oto bliższe spojrzenie na obfitą listę funkcji hostingu wdrożonych w tym roku:

 • White Label tymczasowe domeny hostingowe-teraz zamiast automatycznie podanej tymczasowej nazwy domeny włóż tu namiar.wpmudev.gospodarz, nowe strony, które utworzysz, zostaną nazwane włóż tu namiar.tempurl.gospodarz, co znacznie lepiej dopasowuje się do pełnej białej etykiety.
 • Ochrona Bruteforce-wszystkie witryny hostowane przez WPMU dev mają włączone środki na poziomie serwera, aby zapobiec awarii witryny z powodu ataku bota. Domyślnie włączone, możesz dodać określone adresy IP lub zakresy wyłączenia lub całkowicie je wyłączyć.
 • Półautomatyczne Dodawanie rekordów DNS i kilka podstawowych ulepszeń tekstowych w karcie DNS / domeny z dokumentacją “jak przejść na żywo”
 • Resetuj funkcję WordPress-pozwala członkom zresetować swoją witrynę z powrotem do domyślnej / nowej instalacji WP. Sprawdza się w miejscach produkcji lub inscenizacji.
 • Narzędzia NewRelic i Blackfire-jednym kliknięciem połącz NewRelic lub Blackfire, aby debugować problemy z wydajnością.
 • PHP 8 wydany-informując Cię na bieżąco z zalecanymi wersjami WP.
 • W zestawie wtyczki Pro-7 z nich jest teraz dołączonych do naszego zarządzanego hostingu WP.
 • Szablony użytkowników-Dodano możliwość tworzenia i sprzedaży własnych szablonów witryny (do 25) za darmo z naszym hostingiem.
 • HUB Manual migration form & kilka drobnych poprawek w narzędziu do migracji FTP-nowa funkcja, w której użytkownicy mogą bezpośrednio przesłać zgłoszenie do ręcznej migracji w hubie.
 • Zaawansowane opcje w statycznej pamięci podręcznej witryny – dodano kilka zaawansowanych opcji dla FastCGI.
 • Nowe szablony programistów WPMU-dodano 20 nowych szablonów programistów, składających się z różnych motywów lub konstruktorów, wraz z opcją wyszukiwania i filtrowania, aby uprościć znajdowanie tego, co chcesz.
 • Nowe plany hostingowe-dodano pięć różnych poziomów, skalując nasz świat hostingu, aby dopasować go do większych potrzeb.

Już Wkrótce

Neel miał nam kilka fajnych rzeczy do opowiedzenia w tej okolicy.

“Będziemy udoskonalać niektóre istniejące funkcje, a jednocześnie dodawać nowe. I jak zawsze, Stale pracujemy nad ulepszeniem naszego hostingu pod względem szybkości, bezpieczeństwa, doświadczenia użytkownika i wszystkich niezbędnych narzędzi hostingowych, które zapewniają szybsze tworzenie witryny, aby zapewnić najlepszą ogólną jakość hostingu.”

Oto krótkie podsumowanie tego, co jest w przygotowaniu do hostingu:

 • PHP 8.1-wstępne testy rozpoczęły się na początku tego miesiąca.
 • Cogodzinne kopie zapasowe-duża aktualizacja z naszych bieżących codziennych kopii zapasowych.  Ma to kluczowe znaczenie dla witryn ecommerce i członkostwa.
 • Opcje interfejsu użytkownika dla przekierowania-płynnie kieruj ruch z jednego adresu URL do drugiego; świetne do dokładnego śledzenia zmian SEO, unikania błędów, takich jak 404 i ogólne przekierowanie w witrynie.
 • Inne usprawnienia wydajności serwera / optymalizacja i ulepszenia UX/IX-nieustannie nad nimi pracujemy, a rok 2022 nie będzie inny.

Piasta

Co otrzymasz, gdy przekroczysz Hub z podsumowaniem? A Kołpak!
Jakie błyszczące, funkcjonalne beauty ten jest.

Hub to nasz zgryźliwy, wyrafinowany menedżer witryn, dla wszystkich hostowanych witryn (naszych lub stron trzecich) w jednym, dobrze zorganizowanym miejscu.

Mukul 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Product Manager Mukul był przepełniony wszystkimi najnowszymi i nadchodzącymi funkcjami dla Huba i klienta Hub.

“Prowadzenie z nagłówkiem … rozliczanie klientów!”, Mukul zachwycony.

“Była to jedna z naszych największych nowości, która ukazała się w drugiej połowie tego roku. Jest wysoko na naszej liście najbardziej poszukiwanych od czasu uruchomienia hostingu, więc cieszymy się, że go uruchomiliśmy.”

Rozliczenia klientów są pełne funkcji. Oto tylko kilka pozycji topline:

Q3 & Q4 przyniósł duże aktualizacje integracji wtyczek. Mukul kontynuował: “Członkowie mogą teraz instalować wtyczki WPMU DEV Pro, WP.org wtyczek, przesłać pliki ZIP wtyczki lub użyć metody URL do instalowanie wtyczek z publicznie dostępnych repozytoriów GDrive, Dropbox itp.). Dodatkowo wszystkie istniejące wtyczki mogą być zarządzane z poziomu Hub 2.0.”

Idąc dalej, dodał: “od ostatniej rundy w marcu dodaliśmy configs również dla innych wtyczek i usług.”

Te nowe Configs są dla następujących:

 • Uptime
 • Koliber
 • Smush
 • Smartcrawl
 • Migawka

Solidna lista wydań Hub z początku tego roku następuje:

 • Ignoruj aktualizacje-aktualizacje wtyczek i motywów mogą być teraz ignorowane, dopóki członkowie nie zdecydują się je zaktualizować.
 • Site Template Manager-po udostępnieniu szablonów hostingowych, dedykowany obszar pod Witryny > Szablony Stron został również dodany do przeglądania i zarządzania nimi. Ponadto ostatnia aktualizacja Menedżera szablonów umożliwia członkom przesyłanie miniatur obrazu do niestandardowych szablonów witryny.
 • Nowe szablony hostingowe-Nowa domyślna biblioteka szablonów rośnie. Obecnie istnieją 23 domyślne szablony, a my będziemy dodawać kolejne.
 • Ręczna migracja do hostingu-Członkowie mogą teraz zażądać bezpłatnej ręcznej migracji do WPMU DEV hosting dla swoich witryn hostowanych w innym miejscu.
 • Twórz nowe witryny na dowolnych planach-do niedawna wszystkie witryny członkowskie były najpierw tworzone na planie Bronze, a następnie uaktualniane do wyższego planu. Teraz tworzenie nowych witryn hostingowych można wykonać na dowolnym planie.
 • SmartCrawl ‘ s Lighthouse Integration-zakładka usługi SEO w Centrum została dostosowana, aby dodać obsługę integracji SmartCrawl z Lighthouse dla skanów SEO.
 • Wsparcie migracji strony-z Hub 1.0 do Hub 2.0. Poprawiono również UX.
 • Ulepszona Bańka pomocy-UX został zaktualizowany, a jego stylizacja dopasowana do Hub 2.0.
 • Preferencje interfejsu użytkownika-Członkowie mają teraz możliwość ukrywania / pokazywania niektórych usług witryny jako preferowanych.
 • Wprowadzono wiele zmian UI/UX w różnych częściach koncentratora, aby poprawić UX.

Już Wkrótce

Mukul podzielił się również garścią gadżetów, które są obecnie w pracach, z których najbardziej godne uwagi są…

“Odsprzedaż Domen!! Członkowie i ich klienci będą mogli teraz wyszukiwać i kupować nowe domeny … bezpośrednio z Hub!”

Sprawdź inne nadchodzące funkcje Hub poniżej:

 • Globalna lista IP (Bezpieczeństwo) – członkowie będą mogli utworzyć globalną listę dozwolonych/blokowanych adresów IP, która zostanie zsynchronizowana ze wszystkimi ich witrynami.
 • Migracja strony kont-z Hub 1.0 do Hub 2.0
 • DNUlepszenia S-W szczególności, konfiguracja UX zostanie ulepszona.

Klient Hub

Klient Hub również widział trochę nowości…

Mukul 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Od Mukul: “na początku tego roku zintegrowaliśmy LiveChat i tawk.to, których członkowie mogą używać, aby zapewnić swoim klientom wsparcie czatu w czasie rzeczywistym”.

Już Wkrótce

Jeśli chodzi o to, co jest w przygotowaniu, Mukul podzielił się: “klient Hub będzie wiązał się z platformą odsprzedawców i automatyzacją. Zespoły klientów Hub & Hub będą współpracować, aby zapewnić bezproblemową odsprzedaż naszym członkom i ich klientom.”

Smush

Czas, aby uzyskać mushy nad Smush-y. jesteśmy po prostu dumni z naszego płonącego szybkiego, kruszenia kompresji, wysoko ocenianego optymalizatora obrazu.

Anton V 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Główny programista Anton mówi: “ciężko pracowaliśmy nad poprawieniem lokalnej kompatybilności WebP z tak wieloma hostami i serwerami, jak tylko mogliśmy znaleźć!”

“Dodaliśmy również dwie najbardziej konsekwentnie poszukiwane funkcje: optymalizację przesłanych obrazów (z oryginałów) oraz opcję wyłączania skalowanych obrazów.”

Już Wkrótce

Następnie Anton mówi: “dbanie o to, aby CDN nadal zapewniał najlepszą w swojej klasie wydajność i stabilność, jest obecnie przedmiotem naszego zainteresowania.”.

Bez wątpienia będziemy nadal oglądać nowe rekordy rozmyte.

Koliber

Nasze szybkie latanie, wyczyn inżynierii, optymalizator prędkości. Gdyby te skrzydła mogły mówić, oto, co powiedzieliby…

Anton V 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Główny programista Anton powiedział: “w tym roku Hummingbird wzbogacił swój arsenał o niesamowite funkcje.”

Wśród nich: asynchroniczne Ładowanie, Wstępne ładowanie i wstępne łączenie zasobów, Integracja Cloudflare APO, Kreator buforowania przeglądarki i optymalizacja czcionek.

Anton dodał: “dodaliśmy nowy raport wydajności czyszczenia bazy danych, dzięki czemu teraz możesz zaplanować i wysłać raporty dotyczące regularnego czyszczenia bazy danych. Dodaliśmy również raporty wydajności dla podstron, więc są one teraz dostępne w każdej podstronie w instalacjach wielostanowiskowych.”

“Stworzyliśmy również zupełnie nową, ujednoliconą sekcję w interfejsie użytkownika pulpitu nawigacyjnego dla powiadomień, eliminując potrzebę odwiedzania każdego z nich indywidualnie.”

“Dodano również kreatora buforowania przeglądarki. Automatycznie konfiguruje ustawienia, jeśli hostujesz z WMPU DEV, i oferuje opcje i informacje do konfiguracji, jeśli hostujesz gdzie indziej.”

“Integracja Page Cache Z WP Ultimo to kolejna nowa automatyczna funkcja, pomocna dla tych, którzy korzystają z tego popularnego narzędzia.”

Zaokrąglając listę, Anton wskazał ulepszenia w optymalizacji zasobów.  “Mamy teraz optymalizację zasobów w wielu witrynach, co pozwala wybrać, gdzie Hummingbird powinien przechowywać zmodyfikowane zasoby. Ponadto mechanizm optymalizacji zasobów jest bardziej niezawodny i bezbłędny.”

Wielkie postępy dla kolibra. Jaki jest plan lotu?

Już Wkrótce

“Naszym kolejnym ważnym celem jest automatyzacja i uproszczenie mechanizmu optymalizacji zasobów (ao)”, mówi Anton. “Chcemy, aby każdy użytkownik mógł skonfigurować swoje witryny bez obawy o ich złamanie.”

“Testujemy nową funkcję trybu awaryjnego, a także ulepszone zautomatyzowane konfiguracje i ustawienia wstępne, które obejmują: dodanie optymalizacji czcionek do trybu automatycznego w AO, ulepszony interfejs użytkownika dla trybu ręcznego w AO oraz nowy Kreator wdrażania.”

Jeśli nie było to jeszcze jasne, Anton pojechał do domu z: “2022 będzie duży dla kolibra!”

Obrońca

Kto lubi ochronę jak kawa? Silny, odważny i ustawia cię na wspaniały dzień. Oto Herbatka dla naszego najzdolniejszego obrońcy, obrońcy.

Nastia 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Product Manager Nastia miał mnóstwo informacji na temat Defendera.

“To był duży rok dla drużyny Defender plugin. Jestem naprawdę dumny z wszystkich, że razem pracowali i robili wielkie kroki naprzód.”

“W drugim kwartale 2021 roku skupiliśmy się na użytkowniku, chroniąc hasła. Hasła są najsłabszym ogniwem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo; wszyscy jesteśmy winni ponownego używania naszych haseł w wielu witrynach. Niestety, naruszenia danych zdarzają się zbyt często, ujawniając miliardy rekordów. Dlatego dodaliśmy Pwned Password Check, a w przypadku naruszenia danych, możliwość zmuszenia wszystkich użytkowników do zresetowania haseł.”

“Oprócz tego wprowadziliśmy ulepszenia w zakresie skanowania złośliwego oprogramowania i nadal będziemy to robić.”

Nastia kontynuuje: “nasz trzeci kwartał polegał na dostarczaniu rozwiązań antyspamowych. Oto wsparcie dla Google reCAPTCHA, powszechnie znanej usługi łagodzenia botów. Zrobiliśmy to wystarczająco elastyczne, aby współpracować ze wszystkimi domyślnymi formularzami WordPress, w tym loginami, rejestracją i komentarzami, ale co najważniejsze, został zintegrowany z wtyczką WooCommerce.”

“Aby uzyskać jeszcze lepszą ochronę przed złośliwymi botami, wprowadziliśmy banowanie User-Agent, z listą znanych złych botów już zablokowanych przez wtyczkę Defender. Chroni nie tylko przed spamowaniem, ale także DDoS, XSS i zastrzykami SQL.”

Już Wkrótce

Nastia rzuciła okiem na rurociąg Defendera…

“Zabezpieczamy zabezpieczenia przed lukami w zabezpieczeniach, wdrażamy nowe ulepszenia Ux w zakresie skanowania i planowania złośliwego oprogramowania oraz integrujemy z nową funkcją globalnej listy dozwolonych adresów Ip/listy bloków Hub 2.0.”

Zostańcie z nami!

Forminator

Chcesz zbudować bałwana? Zrób ankietę, aby się dowiedzieć. Albo quiz, aby zobaczyć, kto zna źródło tego cytatu. To wszystko jest możliwe z Forminatorem.

Mohammad 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Product Manager, Mohammad miał wiele do podzielenia się o Forminator.

“W Q3 i Q4 opublikowaliśmy wiele funkcji i ulepszeń. Na szczycie listy znajdują się zbiorcze Opcje importu/edycji dla pól Select/Radio/Checkbox. Ponadto mamy teraz obsługę obrazów w polach Radio i Checkbox, a także w ankietach.”

“Nie zapomnieliśmy o naszych miłośnikach quizów. W ostatnim kwartale dodaliśmy opcje paginacji i pole Opis pytania Html, które obsługuje każdy rodzaj treści multimedialnych-nawet filmy!”.

“Cieszymy się również, że możemy wspomnieć o ulepszeniach formularzy rejestracyjnych. Teraz możesz warunkowo przypisywać role użytkowników podczas rejestracji na podstawie wyborów rejestratora. Dodaliśmy również opcję zbiorczego zatwierdzania rejestratorów, a także inne ulepszenias.”

Mohammad zamknął tę sekcję, mówiąc: “porozmawiajmy o naszych ostatnich niesamowitych ulepszeniach płatności. Forminator Pro ma teraz subskrypcje Stripe dla płatności cyklicznych i możesz tworzyć wiele cyklicznych planów cenowych (stałych lub dynamicznych). Och, prawie zapomniałem wspomnieć, możesz teraz warunkowo korzystać z płatności Stripe lub Paypal w tym samym formularzu, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać preferowaną metodę płatności.”

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Forminatora, naprawdę brakuje Ci przyciągającej wzrok, wielofunkcyjnej interaktywnej wtyczki klienta.

Już Wkrótce

Mohammad miał to do powiedzenia o tym, czego możemy spodziewać się wkrótce po Forminatorze…

“Z przyjemnością informujemy, że ciężko pracowaliśmy nad dodaniem dwóch dodatkowych funkcji warunkowych. Pierwsza z nich pozwoli użytkownikom na przydzielanie zgłoszeń do dowolnej integracji warunkowo na podstawie wyborów zgłaszającego. Drugi pozwoli użytkownikom na zmianę zachowania po przesłaniu, na podstawie wyborów zgłaszającego-co będzie bardzo przydatne dla użytkowników, którzy chcą przekierować zgłaszających do różnych stron (Post-submission), na podstawie ich wyborów i innych scenariuszy.”

“Dodajemy również globalne ustawienia wyglądu, które oszczędzają czas. Pozwoli to użytkownikom z wieloma formularzami dodanymi do swoich witryn na ustawienie ustawień wyglądu (po zastosowaniu) we wszystkich formularzach i uniknięcie marnowania czasu na stylizowanie każdego z nich indywidualnie.”

“I na koniec, do końca tego roku, wprowadzimy dwie z najbardziej pożądanych funkcji: grupowanie pól i opcję Repeater. Grupowanie pól umożliwia grupowanie wielu pól w celu jednorazowego zastosowania tych samych reguł, zamiast dodawania do każdego pola osobno (np. warunki widoczności, wymagane lub opcjonalne oraz niestandardowe ustawienia wyglądu). Następnie możesz włączyć opcję Repeater na interfejsie, aby użytkownicy mogli powtórzyć pole lub grupę pól ręcznie lub warunkowo.”

Brzmi świetnie! Nie mogę się doczekać, aby wypróbować je wszystkie.

SmartCrawl

CEO SEO, diva schematów, zabiera Cię na genialny bieg przez narzędzie do testowania bogatych wyników Google … to SmartCrawl.

Mohammad 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

“W tym roku poprawialiśmy sytuację!”, powiedział kierownik projektu SmartCrawl, Mohammad.

“Ostatnio Schema Builder otrzymał dużą aktualizację. Dodano lokalną obsługę biznesową oraz opcję dodawania wielu lokalizacji. SmartCrawl ma teraz ponad 60 podtypów, które obejmują większość rodzajów firm.”

Oprócz lokalnego biznesu, dodano następujące typy, zgodnie z wymaganiami użytkowników WPMU DEV:

 • Schemat receptury
 • Schemat zamieszczania ofert pracy
 • Schemat filmu
 • Schemat kursu
 • Schemat książki
 • Schemat aplikacji oprogramowania

Mohammad kontynuował: “oprócz dodanych przez nas ustawień niestandardowych schematów WooCommerce, ulepszyliśmy domyślny schemat WooCommerce, który teraz obsługuje tagi produktów open graph (Cena i waluta), i dodaliśmy zalecane reguły do Roboty.txt oraz Brak Indeksu Ukryte produkty.”

“Kolejną funkcją, którą opublikowaliśmy latem, o której otrzymaliśmy świetne opinie, jest skanowanie SEO Lighthouse w SmartCrawl. Dodaliśmy nowe i bardziej niezawodne narzędzie do audytu SEO, Lighthouse SEO Checkup. Ma na celu zapewnienie, że strony są zoptymalizowane pod kątem rankingu wyników wyszukiwarek i jest zbudowany z pomocą kontekstową dla każdego audytu. Ulepszyliśmy również nasz system raportowania audytów SEO, aby obsługiwać raporty warunkowe.”Na przykład: Jeśli wynik jest mniejszy niż 70%, Wyślij raport.

Dopełnieniem funkcji wydanych na początku tego roku są:

 • SmartCrawl Configs-konfiguracje mogą być ustawione tak, aby były automatycznie stosowane w nowo utworzonych witrynach.
 • Uprawnienia dla wielu witryn w całej witrynie – dzięki nowemu modułowi uprawnień Super Administrator może zdecydować, kto ma uprawnienia do dostępu do ustawień SC na podstronach-Super Administratorzy lub administratorzy witryny-i które Moduły powinny być aktywowane na podstronach.
 • Google News Sitemap-został dodany, do listy wiadomości artykułów i postów opublikowanych w ciągu ostatnich 48 godzin tak, że pojawiają się one w Google News.

Już Wkrótce

Mohammad powiedział nam, co czeka nas na SmartCrawl.

“Nadchodzą ulepszenia modułu przekierowania. Spowoduje to dodanie funkcji masowego importu i wyszukiwania do modułu przekierowań,a także obsługę przekierowań regularnych i innych.”

Trzymaj mocno…

Migawka

Snapshot ma cię, jeśli chodzi o bezpieczne i wydajne kopie zapasowe WordPress. Dostęp, zarządzanie i przywracanie w mgnieniu oka.

Nastia 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Product Manager Nastia podzielił się osiągnięciami zespołu migawek w tym roku…

“W drugim kwartale 2021 r. głównym problemem podniesionym przez naszych członków było to, że mieli niewystarczającą pamięć WPMU DEV. Słuchaliśmy i podwoiliśmy przestrzeń dyskową dla wszystkich nowych członków―bez dodatkowych kosztów. Oprócz tego nasz zespół ciężko pracował, aby rozwiązać problemy z kopiami zapasowymi zajmującymi zbyt dużo miejsca. Dodaliśmy również opcję ograniczenia liczby kopii zapasowych i usprawnienia procesu rotacji.”

“Innym żądaniem członka była możliwość przywrócenia witryny za pomocą interfejsu migawki, gdy witryna była niedostępna. W rezultacie opracowaliśmy metodę przywracania FTP, w której witryna może zostać przywrócona bezpośrednio na serwer, po prostu podając poświadczenia FTP.”

“Ponadto w trzecim kwartale opracowaliśmy najbardziej pożądane miejsce docelowe: Dropbox. Dodaliśmy również Configs i integrację z Hub 2.0.”

“Na koniec możesz teraz przesyłać kopie zapasowe do miejsca docelowego FTP/SFTP i tworzyć kopie zapasowe witryn chronionych hasłem.”

Już Wkrótce

Nastia miała to do powiedzenia o przyszłości migawek…

“Obecnie trwają prace nad kilkoma dużymi ulepszeniami projektowymi i super tajną funkcją, której nie możemy jeszcze udostępnić, ale wiedzcie o tym―jest duża.”

Dwa pstryki w górę!

Dashboard

To Twój pulpit nawigacyjny WP, ale na sterydach. Połącz swoje witryny z naszymi super serwerami, aby uzyskać dodatkowe funkcje, większą kontrolę i dostęp jednym kliknięciem do naszego wsparcia 24/7, a wszystko to, aby Twoja witryna była bezpieczniejsza.

Joel 2021 vJGB

Ostatnie Wydania

Główny programista, Joel, opowiedział nam o desce rozdzielczej.

“Jedno kliknięcie Bulk Install & Activate options for Plugins was a big deal this year. Użytkownicy od dawna domagają się tego, a my otrzymujemy wiele pozytywnych opinii na ten temat.”

“Kolejną ważną aktualizacją było zwiększenie wsparcia dla PHP do 8.0. Zaprezentowaliśmy również nowy interfejs użytkownika do zarządzania uprawnieniami użytkowników.”

Oto pełna lista wydawnictw z początku tego roku:

 • One-click Bulk Instwszystkie & Aktywuj
 • Obsługa PHP zaktualizowana do wersji 8.0
 • Połącz niestandardowe logo za pomocą adresu URL dla białej etykiety
 • Obsługuje aktualizacje wtyczek i motywów premium (Hub i Automate)
 • White label WPMUDEV plugin menu i ikony z wtyczki Dashboard
 • Możliwość zresetowania ustawień wtyczki do domyślnych
 • Opcjonalne czyszczenie danych i ustawień podczas dezinstalacji
 • Wymuś synchronizację z koncentratora
 • Możliwość ukrycia biletów pomocy technicznej w wtyczce Dash z Hub
 • Ulepszony widżet analityczny UX

Już Wkrótce

Joel wskazuje, że rok 2022 ma się dobrze.

“Planujemy ulepszenia wtyczek premium i aktualizacji motywów, a także analizy. Nadchodzi również możliwość instalowania wtyczek z koncentratora za pomocą zip, a także różne ulepszenia w obsłudze białych etykiet.”

Dash-ing przez śnieg, więcej goodies comin ‘ your way…

Komiksy

Ponieważ uśmiech jest zaraźliwy, a śmiech jest dobry dla duszy, dodaliśmy nową kategorię do portfolio WPMU DEV w tym roku: The funnies.

Nate 2021 vJGB

Główny rysownik komiksów (i kolega z bloga) Nate chciał o tym porozmawiać.

“Na początku września wydaliśmy Dev’ s Pixels. Jest to nowa funkcja, która zawiera oryginalne komiksy tworzone we własnym zakresie, a następnie udostępniane na naszej stronie i dostępne do pobrania.“

“Obejmując różne tematy technologiczne, od rozwoju, informatyki, Internetu i Relacji z klientami, po inne powiązane materiały dla agencji i freelancerów, publikujemy jeden nowy komiks tygodniowo i dodajemy go do naszego spisu.”

Na pytanie, co zrodziło ten pomysł, Nate odpowiedział: “komiksy mogą przynieść korzyści Twojej agencji na wiele sposobów. Są to świetne narzędzia marketingowe dla poczty e-mail, mediów społecznościowych, bloga itp., a nasze mogą być swobodnie używane i udostępniane.”

Nate nie poprzestał na tym… ” oprócz zwykłych komiksów uruchomiliśmy również własny konkurs na napisy! Każdy może przesłać zgłoszenie (lub wiele zgłoszeń), aby mieć szansę na wygraną. Jest już dość popularny, a zgłoszenia napływają natychmiast po opublikowaniu. W rzeczywistości, ze względu na tak szybki wzrost uczestnictwa, dodaliśmy emotikony reakcji, aby każdy mógł wziąć udział w zabawie.”

Zapisy są dostępne za pośrednictwem poczty e-mail, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowy i dodać swój quip do kolejki.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak wygląda zwycięski podpis.

Blog XChange

Kolejnym nowym elementem, który wprowadziliśmy w tym roku, było skrzyżowanie naszych forów członkowskich z naszym blogiem firmowym.

Martin 2021 vJGB

Mówi nam o tym redaktor naczelny, Martin.

“Na początku tego roku uruchomiliśmy Blog XChange, wspólne forum, na którym członkowie mogą publikować Oryginalne i przydatne pomysły na nowe artykuły i samouczki z osobistej wiedzy i doświadczenia WordPress. Jeśli zostanie wybrana, WPMU DEV daje współtwórcy shoutout, a linki promujące ich działalność w opublikowanym poście, a także hojne punkty bohatera ―które można wykorzystać do zdobycia darmowych kredytów hostingowych…lub nawet dożywotniego członkostwa!”

Martin kontynuował: “od momentu uruchomienia bloga XChange otrzymaliśmy ponad 80 zgłoszeń od ponad 20 członków, a w rezultacie opublikowaliśmy kilka nowych artykułów i samouczków. Mamy również wiele nowych pomysłów na post w przygotowaniu na następny rokr, więc jesteśmy podekscytowani.”

“Blog XChange jest inicjatywą win-win dla członków i WPMU DEV. Zachęcam wszystkich członków do zapoznania się z naszymi wytycznymi dotyczącymi publikowania i przesyłania swoich pomysłów na treści.”

Jeśli nie jesteś już stałym czytelnikiem naszego bloga, tracisz wiele świetnych treści. Nowe artykuły publikujemy kilka razy w tygodniu. Przyjdź to sprawdzić!

Unpack & toast with WPMUDEV
UFF! To było dość dużo do rozpakowania, ale całkowicie warte podróży.

Runda Finałowa

Zdrowie! Mamy nadzieję, że ta literacka libacja przypadła Wam do gustu tak bardzo, jak nam się podobało serwowanie jej wam.

Niezależnie od tego, jak ciężko pracujemy i ile osiągamy, wiemy również, że technologia stale się rozwija, co oznacza, że nasze produkty i usługi nigdy nie są wykonywane i odkurzane. Zawsze przed nami są nowe cele i zawsze jesteśmy w ruchu, aby usunąć tę kolejną przeszkodę.

To jest to, co kochamy robić … ale bez naszych programistów WPMU nic by to nie znaczyło.

Tak więc szybka notatka wdzięczności dla Was, naszych oddanych członków, za dalsze dostarczanie cennego wkładu i opinii. Bierzemy Państwa uwagi i sugestie do serca, biorąc je pod uwagę w sali konferencyjnej i pokoju deweloperów.

Nie przestawaj!