26 najlepszych motywów magazynów WordPress w 2021 r. [BEZPŁATNE + PŁATNE]

Szukasz najlepszych motywów czasopism WordPress do swojej witryny?

Witryny bogate w treści wymagają różnych układów, które mogą pomóc im w widocznym wyświetlaniu zarówno nowych, jak i ważnych treści. Motywy czasopism WordPress są zaprojektowane właśnie do tego.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów czasopism WordPress, dzięki którym Twoje treści będą błyszczeć.

Best WordPress magazine themes

Pierwsze kroki z witryną magazynu WordPress

WordPress jest najlepszym narzędziem do tworzenia witryn internetowych do tworzenia witryn z czasopismami. Obecnie obsługuje ponad 39% wszystkich witryn internetowych.

Jeśli chcesz stworzyć witrynę internetową z czasopismami za pomocą WordPress, będziesz potrzebować hostingu internetowego i nazwy domeny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w internecie, na przykład wpbeginner.com lub google.com . Hosting WWW to miejsce przechowywania wszystkich plików Twojej witryny.

Strony internetowe magazynów często zawierają dużo treści, w tym obrazy i filmy. Dlatego musisz wybrać firmę hostingową WordPress , która oferuje wystarczająco dużo miejsca do przesłania wszystkich plików, a jednocześnie efektywnie obsługuje ruch.

Jeśli dopiero zaczynasz, zalecamy Bluehost . Są najpopularniejszą firmą hostingową i oficjalnym dostawcą hostingu rekomendowanym przez WordPress.org.

Oferują czytelnikom WPBeginner ogromny rabat na hosting, a także bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje krok po kroku, zapoznaj się z naszym przewodnikiem , jak założyć blog WordPress .

Jeśli masz duży ruch, zalecamy skorzystanie z WP Engine . Jest to zarządzana usługa hostingu WordPress , co oznacza, że ​​zajmą się wszystkim za Ciebie.

Jeśli masz już witrynę WordPress, możesz po prostu przełączyć się na motyw magazynu. Wystarczy spojrzeć na nasz przewodnik , jak zainstalować motyw WordPress , aby uzyskać pomoc w konfiguracji motywu.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych motywów czasopism WordPress, których możesz użyć w swojej witrynie.

1. Divi

Divi

Divi to popularny motyw WordPress przeznaczony do tworzenia dowolnych witryn internetowych. Zawiera wbudowany kreator stron i dziesiątki gotowych układów, w tym wiele szablonów dla czasopism online.

Zawiera niestandardowe elementy projektu, schematy kolorów, opcje tła i nie tylko. Obejmuje również optymalizację SEO , aby pomóc w pozycjonowaniu witryny w wyszukiwarkach.

2. Astra

Astra Travel Blog

Astra to jeden z najlepszych uniwersalnych motywów WordPress na rynku. Zawiera kilka gotowych do uruchomienia startowych witryn internetowych, które można zainstalować i dostosować do własnych potrzeb.

Astra świetnie współpracuje z każdą wtyczką do tworzenia stron WordPress i oferuje mnóstwo elastycznych opcji. Możesz dostosować swój motyw za pomocą dostosowywania na żywo lub po prostu edytując stronę w domyślnym edytorze WordPress.

3. Magazyn Pro

Magazine Pro

Magazine Pro to potężny, nowoczesny motyw magazynu WordPress od StudioPress. Zawiera konfigurowalne nagłówki i jest gotowy do WooCommerce.

Zawiera również łatwą do skonfigurowania stronę główną z widżetami, układy wielu stron i dodatkowe opcje w dostosowywaniu motywów na żywo .

StudioPress jest teraz częścią WP Engine , najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress . Możesz pobrać ten motyw i wszystkie ponad 35 innych motywów StudioPress, rejestrując się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner również otrzymują dodatkowe 20% ZNIŻKI. Zacznij korzystać z WP Engine już dziś!

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy uniwersalny motyw WordPress. Jest dostarczany z dziesiątkami gotowych witryn i importerem treści jednym kliknięciem, aby szybko rozpocząć pracę.

Dzięki integracji eCommerce umożliwia sprzedaż towarów i zarabianie pieniędzy w Internecie. Motyw jest gotowy do tłumaczenia i obsługuje języki RTL po wyjęciu z pudełka.

5. Ultra

Ultra

Ultra to wspaniały motyw WordPress z uniwersalnym podejściem do łatwego tworzenia magazynu lub strony internetowej gazety . Oferuje w pełni konfigurowalne witryny demonstracyjne i wbudowany kreator stron do dostosowywania.

Inne godne uwagi funkcje Ultra obejmują dodatki premium, schematy kolorów, opcje układu, przewijanie paralaksy i nie tylko. Posiada filtry obrazu, które robią na użytkownikach świetne pierwsze wrażenie.

6. Motyw Guten

Guten Theme

Guten Theme to stylowy motyw magazynu WordPress zaprojektowany dla edytora bloków WordPress . Zawiera wiele wbudowanych układów nagłówka, stopki i bloga.

Motyw Guten obsługuje dodatkowe bloki Gutenberga, umożliwiając łatwe tworzenie imponujących układów treści dla postów i stron. Ma niestandardowe kolory i ustawienia czcionek z elastycznymi szablonami.

7. Tribune

Tribune

Tribune to potężny motyw wiadomości i czasopism WordPress z eleganckim układem zawierającym najważniejsze treści. Posiada obszar wyróżnionych postów u góry i suwak karuzeli u dołu strony.

Wśród innych funkcji oferuje suwak, widżet wideo, ustawienia dostosowywania na żywo WordPress, widżety z zakładkami, nieskończone przewijanie, integrację z mediami społecznościowymi i szybką konfigurację.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to doskonały wielofunkcyjny motyw WordPress dla witryn z wiadomościami i czasopismami. Zawiera w pełni konfigurowalną stronę główną z polecanym suwakiem zawartości, dynamicznym narzędziem do tworzenia strony głównej, polecanymi kategoriami i instalatorem zawartości demonstracyjnej za pomocą jednego kliknięcia.

Zawiera szablony wielu stron, niestandardowe kolory, czcionki, logo i opcje tła. Motyw zawiera również kilka niestandardowych widżetów i wiele obszarów gotowych na widżety.

9. Wonderwall

Wonderwall

Wonderwall to pięknie zaprojektowany motyw magazynu WordPress. Zawiera 9 gotowych układów strony głównej , które pozwalają wybierać spośród różnych siatek, polecanych postów, pojedynczych list i nie tylko.

Wewnątrz znajdziesz również niestandardowe widżety dla profili mediów społecznościowych, Instagrama i funkcji wykrywania treści. Oferuje również dedykowane stanowiska do wyświetlania banerów reklamowych w Twojej witrynie.

10. Filc

Felt

Felt to elegancki motyw magazynu WordPress z mnóstwem niesamowitych funkcji. Został zaprojektowany, aby pięknie wyświetlać treść w układzie czasopisma.

Felt zwraca szczególną uwagę na czytelność na różnych urządzeniach i wygląda równie dobrze na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. Posiada pełnoekranowy suwak polecanej zawartości, który pięknie prezentuje Twoje treści kategorie .

11. HitMag

HitMag

HitMag to darmowy motyw wiadomości i czasopism WordPress. Jest wyposażony w suwak polecanej zawartości u góry z prawym paskiem bocznym i podwójnym menu nawigacyjnym .

HitMag ma sekcję wyróżnionych kategorii, obszar umieszczania reklam, widżet zyskujący popularność i nie tylko. Konfiguracja motywu jest łatwa dzięki importerowi zawartości demonstracyjnej 1-kliknięciem, który można następnie zastąpić własną treścią.

12. Esencja

The Essence

The Essence to elegancki motyw magazynu WordPress odpowiedni do stylu życia, mody , rozrywki i podobnych stron internetowych. Zawiera 4 różne opcje układu stron z artykułami oraz wbudowaną funkcję udostępniania społecznościowego z pływającym paskiem bocznym, aby łatwo udostępniać artykuły z Twojej witryny.

Wewnątrz znajdziesz również niestandardowe widżety dla Instagrama i profili społecznościowych. Essence jest wyposażony w bezbolesny proces konfiguracji, który umożliwia łatwe rozpoczęcie korzystania z dostosowywania na żywo.

13. Wiadomości Pro

News Pro

News Pro jest przeznaczony dla witryn z wiadomościami i czasopismami WordPress. To szybki, skuteczny motyw, który zapewnia solidną podstawę do tworzenia witryn z dużą zawartością treści.

Zawiera 2 paski boczne, obszar widżetu stopki , konfigurowalny nagłówek, proste menu nawigacyjne i piękną typografię.

14. Hueman

Hueman

Hueman to klasyczny motyw magazynu WordPress zaprojektowany w celu zaprezentowania treści z elegancją. Jest wyposażony w polecany suwak zawartości, podwójną nawigację, lewy i prawy pasek boczny, wyróżniony obszar kategorii i wiele przestrzeni reklamowych.

Inne godne uwagi funkcje obejmują niestandardowe logo , ikony mediów społecznościowych, układy stron i kilka obszarów z możliwością wyświetlania widgetów. Możesz użyć dostosowywania na żywo WordPress, aby łatwo wprowadzać zmiany w swojej witrynie.

15. Opinia publiczna

Public Opinion

Opinia publiczna to elegancki i nowoczesny motyw magazynu WordPress. Występuje w jasnej kolorystyce i elastycznym układzie strony głównej, który można łatwo dostosować za pomocą widżetów.

Zawiera slidery treści , wyróżnione kategorie, przestrzeń reklamową, układy wielu kategorii i nie tylko. Jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności oraz wygląda równie dobrze na urządzeniach mobilnych.

16. Karta informacyjna

NewsCard

NewsCard to stylowy motyw magazynu WordPress odpowiedni dla technologii, gier, mody, podróży , zdrowia i innych nisz. Ma odważne kolory, dzięki którym treść jest bardziej czytelna.

Motyw ma pasek najwyższego poziomu, który przedstawia najpopularniejsze historie na górze. Umożliwia także organizowanie treści według kategorii i tworzenie bardziej angażującego układu.

17. OriginMag

OriginMag

OriginMag to motyw WordPress magazynu z obsługą handlu elektronicznego. Jest w pełni kompatybilny z WooCommerce i doskonale nadaje się do witryn z wiadomościami i czasopismami, które sprzedają towary.

OriginMag przyjmuje minimalistyczne podejście do projektowania i koncentruje się bardziej na czytelności treści. Strona główna jest dynamicznie budowana z polecanymi treściami, polecanymi kategoriami i najnowszymi artykułami.

18. Magazyn Metro

Metro Magazine

Metro Magazine to darmowy motyw WordPress przeznaczony dla witryn internetowych z wiadomościami i magazynami. Ma wiele schematów kolorów, kolorowe etykiety dla kategorii, niestandardowe widżety, integrację z mediami społecznościowymi i szablony wielu stron.

Motyw ma 2 menu nawigacyjne, obszary widżetów , umieszczanie reklam i obsługę dostosowywania na żywo. Oferuje bardzo nowoczesny interfejs użytkownika z naciskiem na obrazy i typografię.

19. Poprawka

Patch

Poprawka to motyw WordPress do blogowania i magazynów w stylu murarskim, o minimalistycznym układzie, który sprawia, że ​​zawartość wyskakuje. Zawiera wiele opcji układu, w tym układ siatki dla strony głównej.

Jest łatwy w użyciu i szybki w konfiguracji oraz oferuje wiele elastycznych opcji dostosowywania każdego aspektu witryny. Jest również gotowy do tłumaczenia przy użyciu wtyczki, takiej jak WPML .

20. ColorMag

ColorMag

ColorMag to wyrafinowany motyw magazynu WordPress. Jest wyposażony w polecany suwak zawartości, niestandardowe widżety i obsługę niestandardowego nagłówka.

Dzięki wyborowi kolorów i niestandardowym tłom, ColorMag pozwala w pełni zmienić wygląd i styl witryny internetowej magazynu. Obsługuje również WooCommerce zaraz po wyjęciu z pudełka.

Powiązane: BigCommerce vs WooCommerce – Który z nich jest lepszy?

21. Magazyn Domino

Domino Magazine

Domino Magazine to wysoce konfigurowalny motyw magazynu WordPress. Strona główna zawiera wiele obszarów z widżetami i dynamiczny kreator stron.

Jest wyposażony we wbudowany pasek wiadomości, widget pogody i widget z zakładkami. Motyw umożliwia również łatwe dodawanie niestandardowego tła , nagłówków, suwaków i logo.

22. Responz

Responz

Responz to 3-kolumnowy motyw wiadomości i czasopism dla WordPress. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, świetną typografią i w pełni responsywnym układem.

Zawiera wiele opcji układu, takich jak 2 paski boczne, 1 pasek boczny lub strona główna o pełnej szerokości . Możesz także wybrać układy postów z widoku listy lub widoku siatki.

23. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro to potężny motyw magazynu WordPress z niestandardowym tłem z dużymi wyróżnionymi obrazami.

Zawiera łatwą w konfiguracji stronę główną z sekcjami dla polecanych przez Ciebie artykułów. Zawiera również wbudowaną integrację z mediami społecznościowymi, niestandardowe menu, niestandardowe widżety i panel opcji motywu.

24. Portal informacyjny

News Portal

Portal informacyjny to pięknie zaprojektowany magazyn WordPress i motyw wiadomości. Zawiera wiele schematów kolorów i opcji wyboru kolorów dla stron kategorii.

W celu łatwiejszego dostosowywania zawiera dziesiątki opcji motywów. Wszystkie są dostępne za pośrednictwem dostosowywania na żywo. Portal informacyjny jest testowany ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress i zoptymalizowany pod kątem lepszej szybkości , wydajności i SEO.

25. Royal Magazine

Royal Magazine

Royal Magazine to piękny darmowy motyw magazynu WordPress odpowiedni dla gazet, magazynów i osobistych blogów. Zawiera układ strony głównej w stylu magazynu, który można łatwo skonfigurować za pomocą dostosowywania motywów na żywo.

Ten responsywny motyw zawiera wiele menu nawigacyjnych, paski boczne, opcje kolorów i szablony stron. Działa również świetnie z popularnymi programami do tworzenia stron i najpopularniejszymi wtyczkami WordPress.

26. Magazyn

Magazine

Magazyn to potężny motyw WordPress z mnóstwem niesamowitych funkcji. Zawiera 42 opcje układu, kreator układu, polecany suwak zawartości, przesuwane menu, mega menu na górze, udostępnianie społecznościowe, powiązane posty i wiele innych funkcji.

Zawiera również sześć schematów kolorów, wiele pasków bocznych, niestandardowe widżety, czcionki ikon i wiele skrótów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy czasopism WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych usługach marketingu e-mailowego , aby pozostać w kontakcie z czytelnikami i zwiększyć liczbę czytelników swojego magazynu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .