6 najlepszych usług konserwacji witryn dla WordPress

Szukasz najlepszych usług utrzymania witryny dla swojej witryny WordPress?

Usługi serwisowe zarządzają Twoją witryną WordPress za Ciebie. Obejmuje to dbanie o kopie zapasowe, aktualizacje, bezpieczeństwo i edycje witryn.

W tym artykule zamierzamy udostępnić niektóre z najlepszych usług konserwacji witryn internetowych, z których możesz korzystać w witrynie WordPress.

Best website maintenance services (for WordPress)

Dlaczego warto korzystać z usługi konserwacji witryny WordPress?

Jeśli prowadzisz samodzielnie hostowaną witrynę WordPress.org , jesteś odpowiedzialny za instalowanie aktualizacji rdzenia WordPressa, aktualizacje wtyczek i motywów oraz przechowywanie kopii zapasowych witryn.

O ile nie korzystasz z zarządzanej firmy hostingowej WordPress , takiej jak WP Engine , będziesz sam zajmować się wszystkimi tymi zadaniami.

Możesz odnieść wrażenie, że te zadania zajmują zbyt dużo czasu, który wolałbyś poświęcić na rozwój firmy.

Tutaj wkraczają usługi konserwacji witryny internetowej. Dobra usługa konserwacji witryny internetowej powinna zapewniać następujące usługi:

Kopie zapasowe

Usługa powinna przechowywać regularne kopie zapasowe WordPress Twojej witryny, często częściej niż raz dziennie. Oznacza to, że jeśli coś pójdzie nie tak, Twoja witryna może zostać natychmiast przywrócona.

Wsparcie ekspertów WordPress

Jako początkujący możesz potrzebować pomocy od czasu do czasu, aby naprawić typowe błędy WordPressa .

Dzięki profesjonalnemu wsparciu WordPress ze strony serwisu utrzymującego witrynę nie musisz tracić czasu na pracę z samouczkami WordPress .

Należy zauważyć, że w niektórych przypadkach pomoc techniczna jest płatna jako usługa dodatkowa. Nie zawsze jest to część podstawowego pakietu obsługi witryny.

Bezpieczeństwo

Usługa konserwacji witryny zapewni jej bezpieczeństwo dzięki automatycznym skanom. Większość firm może pomóc w szybkim rozwiązaniu problemów, takich jak złośliwe oprogramowanie lub próby włamań.

Uwaga: Wiele usług związanych z konserwacją witryn internetowych może pobierać dodatkowe opłaty za usługę usuwania złośliwego oprogramowania. Zalecamy użycie Sucuri , jest to najlepsza wtyczka zapory sieciowej WordPress i oferuje bezpłatną usługę usuwania złośliwego oprogramowania ze wszystkimi płatnymi planami.

Aktualne aktualizacje WordPress

Twoja usługa konserwacji witryny pozwoli Ci zaoszczędzić czas, utrzymując wszystko na bieżąco. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie zaktualizować swoje wtyczki, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku na , jak prawidłowo zaktualizować wtyczki WordPress .

Mając to wszystko na uwadze, oto nasze najlepsze typy najlepszych usług utrzymania witryny WordPress:

1. Premie WP

WPBuff WordPress Maintenance Service

WP Buffs to dobrze znana usługa konserwacji witryny WordPress, która zapewnia kopie zapasowe w chmurze, pomoc w nagłych wypadkach, cotygodniowe aktualizacje witryny, optymalizację szybkości, nieograniczoną edycję witryny i wiele innych.

Mają plany odpowiednie dla przeciętnego właściciela strony internetowej, a także wykonują plan dla sklepów eCommerce, witryn członkowskich i bardziej złożonych witryn.

Zalety

 • Będziesz co tydzień otrzymywać od WP Buffs ładnie sformatowany raport w formacie .pdf, aby dokładnie wiedzieć, co robili w Twojej witrynie. Na przykład zobaczysz listę, które wtyczki zostały zaktualizowane i kiedy.
 • Oferują konserwację złożonych sklepów internetowych (eCommerce), ale do tego potrzebny będzie ich najwyższy plan.
 • WP Buffs stale monitoruje twoją witrynę przez cały dzień. Jeśli Twoja witryna przestanie działać, zaczną działać w ciągu 60 sekund, aby zacząć ją naprawiać.
 • Wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ponieważ WP Buffs ma członków zespołu na całym świecie.
 • WP Buffs oferuje usługę white label. Jest to przydatne, jeśli hostujesz witryny WordPress dla klientów. Możesz korzystać z usług WP Buff dla swoich klientów tak, jakby WP Buffs był częścią Twojego własnego zespołu.

Wady

 • Usuwanie złośliwego oprogramowania jest uwzględnione tylko wtedy, gdy korzystasz z najdroższego z trzech planów.
 • WP Buffs aktualizuje wtyczki tylko raz w tygodniu, a nie codziennie. Oznacza to jednak, że mają czas na przetestowanie nowych aktualizacji wtyczek.

Ceny

Ich najniższy plan zaczyna się od 67 $ / miesiąc. Będziesz musiał płacić 197 USD miesięcznie, jeśli chcesz uzyskać priorytetowe wsparcie, usuwanie złośliwego oprogramowania, optymalizację szybkości i inne dodatki. Istnieje zniżka, jeśli zdecydujesz się płacić corocznie.

2. Kodowalny

Codeable Homepage

Codeable to platforma, na której możesz zatrudnić ekspertów WordPress. Jeśli potrzebujesz pakietu serwisowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb, może to być świetny sposób na znalezienie kogoś, kto może pomóc.

Na przykład możesz chcieć, aby programista pomógł Ci w tworzeniu szybkiej i bezpiecznej witryny.

W przeciwieństwie do innych platform, takich jak Upwork, Codeable faktycznie ma silny proces weryfikacji, który zapewnia, że ​​pracujesz tylko z najbardziej doświadczonymi programistami WordPress.

Zalety

 • Codeable dokładnie sprawdza programistów, z którymi współpracuje. To gwarantuje, że będziesz pracować z kimś, kto ma duże doświadczenie.
 • Możesz dokładnie określić, co chcesz. Większość dedykowanych usług konserwacji witryn internetowych wymaga wybrania jednego z określonych planów.
 • Możesz użyć Codeable do jednorazowego wsparcia. Na przykład, możesz potrzebować kogoś, kto pomoże Ci założyć witrynę członkostwa WordPress . Potem będziesz mógł samodzielnie zajmować się witryną.
 • Codeable ma zespół wsparcia, który może pomóc w procesie używania ich platformy w celu znalezienia programisty i pracy z nim. Pamiętaj, że sami nie zapewniają rzeczywistego wsparcia WordPress.

Wady

 • Musisz wymyślić jasny obraz tego, czego potrzebujesz. Prawdopodobnie będziesz też musiał odpowiedzieć na pytania programistów dotyczące swojego projektu. Jeśli nie masz doświadczenia z WordPressem, może być trudno wiedzieć dokładnie, jakiej pomocy potrzebujesz.
 • Nie będziesz wiedział, ile będzie kosztował Twój projekt, dopóki nie zaczniesz otrzymywać szacunków, zwykle około dnia po jego wysłaniu.
 • Będziesz musiał zapłacić dodatkowe 17,5% (na podstawie szacunkowego kosztu projektu) firmie Codeable. Opłata ta nie podlega zwrotowi, nawet jeśli programista nie ukończy Twojego projektu w zadowalający sposób.

Ceny

Codeable da ci pojedynczą wycenę zamiast listy ofert. Ma to na celu uniknięcie „wyścigu do dna”, w którym programiści próbują podcinać się nawzajem, a kończy się na kimś tanim, ale niekoniecznie wykwalifikowanym.

Ich cena opiera się na stawce godzinowej 70-120 USD plus 17,5% stałej opłaty za usługę, która trafia do Codeable.

3. GoWP

Go WP's website

GoWP jest skierowany do agencji i freelancerów, którzy świadczą usługi WordPress dla swoich klientów. Oferują wsparcie white label. Oznacza to, że możesz używać własnego brandingu, ale z ich zespołem zajmującym się konserwacją.

Zalety

 • Podstawowy plan konserwacji wynosi 29 USD miesięcznie na witrynę. Obejmuje to kopie zapasowe i aktualizacje, jak można się spodziewać, ale także usuwanie złośliwego oprogramowania.
 • Plan „utrzymanie + nieograniczona edycja treści” to 79 USD miesięcznie. Obejmuje to wsparcie 24/7 oraz wszelkiego rodzaju małe zadania (do 30 minut każde), takie jak dostosowywanie CSS, instalowanie nowych wtyczek i nie tylko.
 • Ich oprogramowanie „Visual Validator” sprawdza Twoją witrynę po zainstalowaniu wtyczek, wykonując migawki do 20 stron witryny w celu porównania z poprzednimi wersjami. Jeśli coś się zmieni, zespół GoWP otrzyma alert, aby mógł sprawdzić Twoją witrynę.
 • Możesz używać GoWP zarówno dla swojej własnej witryny, jak i dla witryn klientów.
 • Zespół jest dostępny przez całą dobę i stara się wykonać wszystkie zadania w ciągu maksymalnie 8 godzin.

Wady

 • Jeśli potrzebujesz zadań, które zajmują więcej niż 30 minut, musisz zapłacić osobno.
 • GoWP jest skierowany do freelancerów i agencji WordPress. Może się okazać, że trzeba się trochę nauczyć, jeśli jesteś osobą fizyczną, która chce używać go w jednej witrynie.

Ceny

GoWP kosztuje 29 USD miesięcznie za podstawowy plan obsługi lub 79 USD miesięcznie za konserwację oraz nieograniczoną liczbę edycji treści, CSS i tak dalej.

Jeśli masz złożone zadania, które zajmują więcej niż 30 minut, będziesz musiał zapłacić za jednorazowe zadania, aby je wykonać.

Oferują również możliwość uzyskania dedykowanego programisty dla swojego zespołu za 1799 USD miesięcznie.

4. Konserwacja

Maintainn's website

Konserwacja oferuje szereg różnych planów zapewnienia bezpieczeństwa i aktualności witryny. Wszystkie plany obejmują cotygodniowe aktualizacje wtyczek, motywów i WordPress. Istnieje również całodobowy monitoring bezpieczeństwa, więc otrzymasz alert, jeśli Twoja witryna zostanie zhakowana.

W taryfach „Professional” lub wyższych, Maintainn zapewnia usługi, takie jak monitorowanie czasu pracy i wsparcie eCommerce.

Zalety

 • Plan „Profesjonalny” i wyższy obejmuje bezpłatne czyszczenie złośliwego oprogramowania po włamaniu.
 • Plany Maintainn są tańsze niż niektóre inne usługi, którym przyjrzeliśmy się.
 • We wszystkich planach dostępna jest obsługa czatu na żywo, a także pomoc przez e-mail.
 • Będziesz otrzymywać cotygodniowy raport, w którym dowiesz się, co robi Maintainn w Twojej witrynie.
 • Maintainn zawiera również opcje dotyczące usług projektowania i rozwoju oraz hostingu witryn internetowych. Jeśli chcesz, aby jedna firma zajmowała się wszystkimi kwestiami związanymi z witryną internetową, może to zadziałać dobrze.

Wady

 • Czat na żywo jest dostępny tylko od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 20:00 czasu wschodniego. Może to być frustrujące, jeśli zwykle pracujesz w witrynie w weekendy.
 • Będziesz potrzebować planu „Professional” lub wyższego, jeśli chcesz, aby usuwanie złośliwego oprogramowania zostało uwzględnione bezpłatnie.

Ceny

Plan Maintainn’s Standard to 59 USD miesięcznie. Jeśli masz witrynę eCommerce, musisz wybrać co najmniej ich plan „Professional” za 179 USD miesięcznie.

Ich najdroższy regularny plan to Enterprise, za 299 USD miesięcznie. Dodaje to takie rzeczy jak kontrola wersji i miejsce postoju . Jest to idealne rozwiązanie dla większych witryn internetowych, na których może pracować kilka różnych osób.

5. Lokaj

Valet Homepage

Lokaj oferuje plany konserwacji, które obejmują wszystko, czego można się spodziewać. Kopie zapasowe, aktualizacje rdzenia WordPress, aktualizacje wtyczek i tak dalej są objęte gwarancją. Testują wszystkie aktualizacje w witrynie testowej, zanim udostępnią je w Twojej witrynie.

Zalety

 • Plan konserwacji jest jasno i prosto wyceniony na 69 USD / miesiąc. Nie ma kilku planów do wyboru, a płacisz po prostu miesiąc po miesiącu.
 • Jeśli chcesz, możesz dodać dodatkowe wsparcie dla WordPressa. Jest to płatne za godzinę i może w ogóle pokryć wszelkie prace związane z WordPressem.
 • Plan konserwacji obejmuje niektóre rzeczy, za które inni dostawcy pobierają nieco więcej opłat. Na przykład oferuje monitorowanie czasu pracy i wsparcie dla witryn eCommerce.
 • Jeśli chcesz, możesz dodać dodatkowe wsparcie dla WordPressa. Jest to płatne za godzinę i może w ogóle pokryć wszelkie prace związane z WordPressem.

Wady

 • Przed zarejestrowaniem się na stronie jest niewiele informacji. Na przykład nie ma tutaj często zadawanych pytań. Oznacza to, że nie jest jasne, jak działają niektóre rzeczy. Plan konserwacji obiecuje „regularne raportowanie”, ale nie jest jasne, co to naprawdę oznacza.
 • Ceny mogą być bardziej przejrzyste. Jeśli masz opcję „Godziny konsultacji i pomocy” w przypadku rabatu przed zakupem, nie jest jasne, ile będzie to kosztować.
 • Plan konserwacji nie zapewnia żadnego wsparcia. Jeśli masz pytania, musisz uiścić opłatę godzinową.

Ceny

Sam plan konserwacji kosztuje 69 USD miesięcznie. Możesz kupować czas deweloperów za godzinę, aby robić, co chcesz z witryną WordPress, chociaż nie jest to tanie w cenie 175 USD / godzinę lub 150 USD / godzinę, jeśli płacisz z góry.

6. Opiekun WP

WP Maintainer's website

WP Maintainer oferuje prosty plan konserwacji witryn WordPress. Jeśli chcesz, możesz również zapłacić za dodatkowe wsparcie i czas na rozwój.

Zalety

 • WP Maintainer oferuje bezpłatne skanowanie Twojej witryny. Aby to otrzymać, musisz podać swój adres e-mail, ale nie ma obowiązku niczego kupować.
 • Istnieje jeden plan konserwacji w cenie 99 USD / miesiąc. Nie musisz wybierać między różnymi planami.
 • Plan konserwacji obejmuje czyszczenie witryny, jeśli witryna zostanie zainfekowana złośliwym oprogramowaniem.
 • Możesz dodać wsparcie dla programistów za 99 USD / godzinę. Można to wykorzystać do większości rzeczy, które chcesz zrobić ze swoją witryną, ale nie możesz jej użyć do pełnego przeprojektowania witryny.
 • Aktualizacje mają miejsce często, wkrótce po wydaniu nowych wersji wtyczek, motywów lub samego WordPressa.
 • Jeśli chcesz mieć nowego hosta internetowego, WP Maintainer może przenieść Cię do jednego z zatwierdzonych przez siebie hostów za darmo, gdy konfigurujesz swój plan konserwacji.

Wady

 • Pomoc nie jest wliczona w cenę. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy instalacji nowej wtyczki lub rozwiązaniu problemu w witrynie, będziesz musiał za to zapłacić.
 • W witrynie nie ma żadnych wskazówek, czy możesz odzyskać pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony.

Ceny

Plan konserwacji kosztuje 99 dolarów miesięcznie. Możesz wykupić wsparcie i czas konserwacji w cenie 99 USD / godzinę.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze usługi konserwacji witryny WordPress. Możesz również zajrzeć do naszego przewodnika ważnych zadań związanych z utrzymaniem WordPressa, które należy wykonywać regularnie , oraz naszego porównania najlepszych biznesowych usług telefonicznych dla zdalnych zespołów.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .