7 Najlepsze wtyczki Instagram WordPress z 2021 roku (porównane)

Czy interesują Cię wtyczki Instagram dla WordPress?

Niezależnie od tego, czy chcesz wyświetlić swój kanał zdjęć z Instagrama, utworzyć suwak Instagram, dodać ikonę Instagrama z linkiem do swojego profilu, czy stworzyć Instagram giveaway, aby zwiększyć liczbę swoich zwolenników, ta lista jest dla Ciebie.

W tym artykule ręcznie wybraliśmy najlepsze wtyczki Instagram dla WordPressa, które pomogą Ci zwiększyć liczbę zwolenników i zwiększyć zaangażowanie.

The best Instagram WordPress plugins

1. Instagram Feed Pro

Instagram Feed from Smash Balloon

Instagram FeedPro od Smash Balloon to najlepsza wtyczka Instagram feed na rynku. Ponad 1,3 miliona stron internetowych używa wtyczki do tworzenia niestandardowych kanałów zdjęć Instagram.

Istnieje bezpłatna wersja wtyczki, która pozwala łatwo utworzyć niestandardowy kanał zdjęć społecznościowych Instagram.

Darmowa wersja zawiera wiele wbudowanych funkcji, ale możesz uaktualnić do wersji Pro, aby odblokować dodatkowe funkcje, takie jak wiele opcji układu: siatka masonry, układ poziomy, karuzela i więcej.

Możesz także użyć wersji Pro, aby wyświetlić kilka różnych kanałów Instagram na swojej stronie z wielu źródeł, w tym kanałów #hashtag. Pozwala również tworzyć shoppable feeds i ma opcję lightbox popup z wbudowanymi przyciskami udostępniania społecznościowego.

Możesz łatwo dodać swój kanał Instagram do dowolnego postu lub strony za pomocą edytora bloków lub widgetu paska bocznego. Wtyczka obsługuje również historie Instagram i przynosi je do Twojej witryny WordPress.

Zdecydowanie najlepszą częścią wtyczki Smash Balloon’s Instagram jest ich inteligentna pamięć podręczna paszy i funkcja tworzenia kopii zapasowych. Dzięki temu możesz wyświetlać zdjęcia z Instagrama w swojej witrynie bez spowalniania witryny, a Twoje zdjęcia będą wyświetlane nawet wtedy, gdy interfejs API Instagrama ulegnie awarii (co jest ogromną zaletą).

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik po tym, jak utworzyć niestandardowe kanały zdjęć Instagram w WordPress (krok po kroku).

2. RafflePress

The RafflePress website

RafflePress to wtyczka giveaway i nagrody dla WordPress. Możesz zintegrować go z Instagramem, aby zwiększyć liczbę swoich zwolenników.

Z RafflePress, to jest niezwykle łatwe do skonfigurowania konkursu, który skłania odwiedzających do podjęcia określonych działań za pomocą Instagrama. Może to oznaczać odwiedzenie Twojego profilu na Instagramie lub obejrzenie jednego z Twoich postów na Instagramie.

Oczywiście, można również użyć RafflePress, aby użytkownicy podjęli inne działania też.

Na przykład, można uruchomić RafflePress giveaway lub konkurs dla swoich zwolenników Instagram, gdzie muszą odwiedzić konkretną stronę swojej witryny. Możesz nawet poprosić ich o dołączenie do swojej listy e-mailowej, aby wejść.

RafflePress jest niezwykle łatwy w użyciu i jest to zdecydowanie najbardziej bogata w funkcje wtyczka do rozdawnictwa i konkursów dla WordPress. Możesz wypróbować darmową wersję wtyczki RafflePress, aby zacząć.

3. Revive Old Posts

Revive Old Posts

ReviveOld Posts to wtyczka do planowania mediów społecznościowych. Pozwala łatwo udostępniać zarówno stare, jak i nowe treści w sieciach społecznościowych, w tym na Instagramie.

Możesz ustawić niestandardowy harmonogram dla swoich postów w mediach społecznościowych. Jeśli nie chcesz udostępniać wszystkich swoich postów, możesz pominąć treści na swoim blogu, ustawiając zakres dat lub wykluczając niektóre kategorie lub tagi.

Ta wtyczka ma również możliwość udostępniania zdjęć z biblioteki multimediów na Instagramie. Możesz nawet udostępniać nowe posty w momencie ich publikacji i dodawać niestandardowe znaczniki UTM do swoich postów na Instagramie.

Istnieje darmowa wersja wtyczki, zbyt, ale to tylko pozwala na udostępnianie treści na stronach Facebook i Twitter.

4. Galeria Envira

Envira Gallery

Galeria Env ira to szybka i łatwa w użyciu wtyczka galerii zdjęć WordPress.

Pozwala tworzyć zaawansowane galerie zdjęć i wideo w WordPressie z funkcjami takimi jak albumy, wyskakujące okienka lightbox, paginacja, tagowanie i inne.

Envira jest dostarczana z dodatkiem Instagram Addon, który pozwala importować zdjęcia z Instagrama do WordPressa, dzięki czemu można go dodać obok innych galerii zdjęć.

To zależy od Ciebie, czy chcesz przynieść obrazy na swój blog i mieć je otwarte w lightboxie, czy chcesz, aby obrazy łączyły się z Twoimi postami na Instagramie.

5. Soliloquy

The Soliloquy website

Soliloquy to bardzo przyjazny dla początkujących WordPress slider plugin, który możesz wykorzystać do tworzenia responsywnych suwaków zdjęć i wideo.

Jest dostarczany z dynamicznym suwakiem addon, który pozwala dodawać zdjęcia z Instagrama wraz z miniaturkami wyróżnionych postów na blogu, referencjami i innymi w jednym suwaku.

Możesz dokładnie określić, jakie treści z Instagrama chcesz użyć na swoim suwaku. Na przykład możesz uwzględnić tylko zdjęcia z określonymi tagami.

Możesz również kontrolować prędkość suwaków i dostosowywać wiele innych ustawień, aby dopasować je do układu witryny.

6. 10Web Social Photo Feed

10Web Social Photo Feed

10Web Social Photo Feed jest szybki do skonfigurowania i pozwala dodawać kanały Instagram do dowolnych postów lub stron. W darmowej wersji możesz wybierać spośród miniatur lub zdjęć o regularnych rozmiarach. Wersja premium oferuje więcej opcji.

Możesz użyć 10Web Social Photo Feed, aby wyświetlić posty z Instagrama na swoim pasku bocznym WordPress. Jest do tego wbudowany widget, dzięki czemu jest to łatwe i proste.

Darmowa wersja pozwala uwzględnić pojedyncze kanały z Twojego konta na Instagramie lub z określonego hashtagu. Z wersji premium, można tworzyć mieszane kanały z wielu hashtagów.

Zespół wsparcia jest pomocny i szybki, aby wrócić do zapytań, nawet z bezpłatnych użytkowników.

7. Simple Social Icons

Simple Social Icons

Simple Social Icons pozwala dodać ikony mediów społecznościowych w widżecie paska bocznego. Te ikony mają linki do Twojego profilu na Instagramie i innych sieciach społecznościowych. Dzięki nim Twoi czytelnicy mogą bardzo łatwo Cię tam znaleźć i śledzić.

Simple Social Icons to bardzo prosta wtyczka, która zajmuje tylko kilka chwil, aby ją skonfigurować. Jest ona również całkowicie darmowa.

Dzięki tej wtyczce możesz dostosować styl i kolor swoich ikon oraz wybrać sposób ich wyrównania. Zauważ, że nie możesz dodać więcej ikon lub zmienić ich kolejności, chyba że użyjesz filtra.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki Instagram dla WordPress. Możesz również chcieć zobaczyć naszą listę wtyczek must have WordPress i nasz przewodnik, jak zwiększyć ruch na blogu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.