7 najlepszych wtyczek i motywów tablic ogłoszeń WordPress

Szukasz najlepszej wtyczki do tablicy ogłoszeń WordPress? Istnieje kilka wtyczek, za pomocą których można łatwo utworzyć internetową tablicę ogłoszeń. Może to być sposób na publikowanie ofert pracy dla własnej firmy lub pobieranie opłat od innych firm za zamieszczanie ich ofert pracy.

W tym artykule omówimy najlepsze wtyczki i motywy tablicy ogłoszeń WordPress, z których możesz korzystać.

Best WordPress job board plugins and themes

Tworzenie witryny internetowej z ofertami pracy za pomocą WordPress

WordPress jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów do tworzenia witryn internetowych na rynku, obsługującym ponad 39% wszystkich witryn internetowych. Można go wykorzystać do zbudowania prawie każdego rodzaju strony internetowej, w tym strony internetowej z ofertami pracy.

Istnieją dwa rodzaje witryn WordPress, które często dezorientują nowych użytkowników. Po pierwsze, jest WordPress.com, rozwiązanie hostowane. Po drugie, masz WordPress.org, zwany także WordPress z własnym hostingiem. Zobacz nasz artykuł na temat WordPress.com vs WordPress.org , aby uzyskać bezpośrednie porównanie.

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z hostowanego na własnym serwerze WordPress.org. Zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji i funkcjonalności WordPress bez żadnych ograniczeń.

Aby rozpocząć, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu strony internetowej. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w internecie, na przykład wpbeginner.com lub google.com . Hosting WWW to miejsce przechowywania wszystkich plików Twojej witryny.

Zalecamy używanie Bluehost . Są oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu WordPress i jedną z największych firm hostingowych na świecie.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Bluehost oferuje naszym czytelnikom ogromną zniżkę na pakiet hostingowy. Otrzymujesz również bezpłatną domenę i bezpłatny certyfikat SSL.

Po zakupie hostingu postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku dotyczącym tworzenia strony internetowej .

Po utworzeniu witryny WordPress możesz zainstalować wtyczkę lub motyw tablicy ogłoszeń.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych wtyczek i motywów tablic ogłoszeń WordPress, których możesz użyć do zbudowania witryny z ofertami pracy.

1. Kierownik pracy WP

WP Job Manager

WP Job Manager to niezwykle łatwa w użyciu wtyczka do tablicy ogłoszeń WordPress firmy Automattic. Po prostu utwórz nowe strony, dodaj skróty, a w ciągu kilku minut możesz mieć działający portal z ofertami pracy. Pozwala rekruterom zarejestrować się w Twojej witrynie i zamieścić swoje oferty pracy. Poszukiwacze pracy mogą również zarządzać swoimi ofertami z prostego pulpitu nawigacyjnego.

Można go również używać do zarabiania pieniędzy na płatnych ofertach pracy za pośrednictwem dodatków premium. Posiada również dodatki do wysyłania powiadomień e-mailowych, zarabiania na tablicy ogłoszeń za pomocą WooCommerce , dodawania menedżera CV i nie tylko.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł o tym, jak utworzyć tablicę ogłoszeń w WordPress .

2. WPJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard to płatna wtyczka do tablicy ogłoszeń WordPress, która umożliwia dodanie potężnej wyszukiwarki ofert pracy do Twojej witryny. Zawiera front-endowy panel administracyjny dla pracodawców i agencji rekrutacyjnych do przesyłania ofert pracy i życiorysów . Zawiera również bazę danych CV i portal pracodawców, umożliwiający użytkownikom wyszukanie odpowiedniego kandydata.

Wtyczka integruje się ze wszystkimi motywami WordPress i zawiera również własny darmowy motyw. Umożliwia również przyjmowanie płatności, oferowanie kuponów, rabatów, a nawet pakietów członkowskich dla pracodawców.

3. Menedżer tablicy ofert pracy

Job Board Manager

Job Board Manager to kolejna świetna wtyczka do dodawania tablicy ogłoszeń do Twojej witryny WordPress. Jest przyjazny dla użytkownika i zawiera krótki kod , który można dodawać do różnych stron w celu wyświetlania ofert pracy, dodawania nowych ofert pracy, wyświetlania pulpitu użytkownika i nie tylko.

Menedżer tablicy ofert pracy jest przyjazny dla SEO i używa znaczników rozszerzonych fragmentów Schema.org do tworzenia ofert pracy.

Zawiera bezpłatne dodatki do dodawania profili firmowych, lokalizacji, widżetów i okruszków . Możesz także używać płatnych dodatków do płatnych ofert WooCommerce, alertów o ofertach pracy, menedżera aplikacji i nie tylko.

4. Prosta tablica ogłoszeń

Simple Job Board

Simple Job Board to kolejna łatwa w użyciu wtyczka do WordPressa. To prosta, lekka wtyczka, która nie pozwala pracodawcom na tworzenie kont w Twojej witrynie ani dodawanie własnych ofert pracy.

Zamiast tego można go używać do ręcznego wprowadzania ofert pracy z kategoriami i typami stanowisk. W ustawieniach wtyczki nie ma wbudowanych opcji zarabiania, ale można je rozszerzyć, dodając prosty formularz zamówienia w WordPress .

Prosta tablica ogłoszeń umożliwia dodanie dowolnej liczby szczegółów do każdej oferty. Możesz wyświetlać niestandardowe formularze podania o pracę dla ofert pracy.

5. Złóż wniosek online

Apply Online

Aplikuj online to wtyczka do zarządzania ogłoszeniami drobnymi, która umożliwia użytkownikom szybkie odpowiadanie na oferty. Pozwala w łatwy sposób dodać tablicę ogłoszeń do swojej strony internetowej i zacząć przyjmować aplikacje.

Posiada zaawansowane funkcje, takie jak kategorie reklam, filtry, pola formularzy zgłoszeniowych, powiadomienia e-mail i inne. Jedną z wad jest to, że nie można go używać do tworzenia płatnych witryn z ofertami pracy i trzeba będzie dodać wtyczkę członkostwa , aby utworzyć plany subskrypcji lub użyć wtyczki formularza kontaktowego , aby przyjmować zamówienia .

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller to potężny motyw tablicy ogłoszeń WordPress. Zawiera doskonałe opcje zarabiania, dzięki którym możesz zarabiać na ofertach pracy. Zawiera oddzielne sekcje, w których można utworzyć stronę bloga lub dodać strony docelowe do witryny internetowej tablicy ogłoszeń.

Obsługuje konta zarówno pracodawców, jak i osób poszukujących pracy, zawiera CV lub bank CV, ma formularz zgłoszeniowy pracy i jest wyposażony w funkcje wyszukiwania / filtrowania oparte na Ajax. Ma wiele opcji wyświetlania i potężny panel opcji motywu, który pomaga szybko wszystko skonfigurować.

7. JobEngine

JobEngine

JobEngine to motyw aplikacji WordPress przeznaczony do tworzenia potężnej witryny z ofertami pracy. Ma specjalny szablon strony głównej, który wita odwiedzających Twoją witrynę.

Silnik zadań umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie kont i tworzenie list zadań. Możesz pobierać opłaty za wolne stanowiska na podstawie pracy lub tworzyć plany premium. Możesz też sprzedawać polecane aukcje osobno. Obsługuje bramki płatnicze PayPal, Stripe, 2Checkout i Authorize.net .

Jako motyw zawiera wiele opcji dostosowywania kolorów i opcji projektowania, aby kontrolować wygląd tablicy ogłoszeń. Możesz dostosować go z przodu za pomocą wbudowanego narzędzia do tworzenia stron. Posiada wiele pasków bocznych, opcje strony docelowej i jest gotowy do tłumaczenia wielojęzycznych stron internetowych .

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki i motywy do tablic ogłoszeń WordPress dla Twojej witryny. Możesz również chcieć zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem po SEO WordPress , aby pomóc Twojej tablicy ogłoszeń dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .