8 Najlepsze wtyczki WordPress Notification Bar (porównane)

Czy chcesz dodać pasek powiadomień na swojej stronie internetowej? Pływający pasek lub “hello bar” może być skutecznym i nieinwazyjnym sposobem na powiadomienie użytkowników o sprzedaży lub kuponie.

Jednakże, może on również stać się irytujący, jeśli nie jest odpowiednio skonfigurowany. Na przykład, pasek powiadomień, który zajmuje połowę ekranu w telefonie komórkowym, nie jest dobrym doświadczeniem użytkownika.

W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepsze wtyczki paska powiadomień WordPress, aby zwiększyć ruch, uzyskać więcej subskrybentów i zwiększyć sprzedaż.

Finding the best WordPress notification bar plugins

Czego szukać w WordPress Notification Bar Plugin?

Istnieje wiele wtyczek paska powiadomień WordPress dostępnych na rynku, ale nie wszystkie z nich mają odpowiedni zestaw funkcji, których możesz potrzebować, aby uzyskać maksymalne wyniki.

Na przykład, niektóre wtyczki paska powiadomień są zbyt proste i nie pochodzą z odpowiednimi ustawieniami, aby umożliwić użytkownikom ukrycie powiadomienia. Inne mogą nie mieć możliwości dodawania dynamicznych elementów, takich jak przyciski wezwania do działania lub liczniki odliczające czas, aby zwiększyć pilność.

Zasadniczo musisz wybrać wtyczkę pływającego paska, która jest zgodna z Twoim celem: zwiększenie ruchu, pokazanie powiadomienia o ogłoszeniu, rozwój listy e-mailowej, zwiększenie konwersji sprzedaży itp.

Oto niektóre z najważniejszych czynników, na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze wtyczki paska powiadomień:

  • Targetowanie i ustawienia plików cookie – Twoja wtyczka powiadomień powinna mieć opcjętargetowania, która pozwala dostosować wiadomość dla różnych sekcji, a także zapamiętać, co użytkownik widział w przeszłości, aby poprawić wrażenia użytkownika.
  • Elementy dynamiczne – Dobra wtyczka powiadomień pozwala na dodawanie dynamicznych elementów, takich jak liczniki, przyciski call-to-action, efekty animacji itp.
  • Integracje z biuletynami – Jeśli Twoim celem jest rozwój biuletynu e-mail, to musisz upewnić się, że wtyczka lepkiego paska integruje się z popularnymi usługami e-mail marketingu.
  • Opcje wsparcia – Wreszcie, należy upewnić się, że istnieją opcje wsparcia dostępne. Dobre wsparcie może zaoszczędzić sporo pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Mając to na uwadze, spójrzmy na nasze porównanie najlepszych wtyczek paska powiadomień WordPress.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze oprogramowanie do optymalizacji konwersacji, które pochodzi z kilku narzędzi marketingowych, aby pomóc Ci włączyć odwiedzających witrynę do subskrybentów i klientów.

Zawiera również funkcję paska powiadomień z dziesiątkami pięknych szablonów. Ich konstruktor przeciągnij i upuść pozwala dostosować projekt lub nawet stworzyć całkowicie niestandardowe szablony, aby pasowały do Twojej marki. Można włączyć takie rzeczy jak licznik czasu, zbyt.

A selection of the floating bar template options in OptinMonster

OptinMonster jest świetny dla pasków powiadomień, które zachęcają do działania. Posiada zaawansowane funkcje targetowania, które pozwalają na personalizację wiadomości w oparciu o cele i przeszłe zachowania użytkowników.

An example of a donation bar in OptinMonster

Możesz również użyć pasków powiadomień OptinMonster, aby pokazać alert lub wiadomość. Jeśli musiałeś nagle zmienić swoje godziny pracy, na przykład, możesz ostrzec odwiedzających stronę o tym.

An example of an announcement bar in OptinMonster

Inne przypadki użycia obejmują: tworzenie darmowych pasków powiadomień dla WooCommerce, dodaj formularz opt-in newslettera, stwórz pasek powiadomień o zniżkach, przekieruj ruch na stronę docelową i wiele innych.

Poniżej znajduje się kilka rzeczywistych przykładowych zrzutów ekranu z ich pływającej galerii pasków:

OptinMonster Floating Bar Screenshots

Poza zwykłymi paskami powiadomień, możesz użyć OptinMonster do tworzenia wszelkiego rodzaju różnych popupów i alertów, w tym spin to win gamified opt-in form, exit-intent popups, fullscreen welcome mats, i więcej:

Different campaign types in OptinMonster

Nie wspominając o tym, że nie ma innego rozwiązania, które oferuje więcej funkcji personalizacji i targetowania niż OptinMonster. Spójrz na niektóre z ich zasad targetowania:

OptinMonster personalization and targeting rules

2. Notification Bar Pro firmy SeedProd

SeedProd

SeedProd jest najlepiej znany z wtyczki strony “Coming Soon”. Jednak mają one również pływający pasek wtyczki, zwany Notification Bar Pro.

Możesz kupić Notification Bar Pro jako część pakietu SeedProd.

Z SeedProd’s Notification Bar Pro, możesz zaprojektować swój pasek powiadomień jakkolwiek chcesz. Pokazuje on podgląd na żywo Twojego paska powiadomień w trakcie jego projektowania. To sprawia, że łatwo jest go dostosować, aby wyglądał tak, jak chcesz.

A notification bar created by SeedProd, including button and timer

Nie musisz pokazywać paska powiadomień na każdej stronie swojej witryny. Zamiast tego, możesz zdecydować się na pokazanie go tylko na stronie głównej. Możesz również zezwolić lub wykluczyć konkretne strony.

Tworzenie i dostosowywanie paska powiadomień z SeedProd jest bardzo szybkie. Jeśli chcesz pójść dalej niż szeroki zakres wbudowanych opcji, możesz również dodać własny CSS, aby stylizować pływający pasek.

Istnieje ograniczona bezpłatna wersja dostępna również o nazwie WordPress Notification Bar. To nie oferuje wszystkie funkcje pełnej wersji, ale może chcesz spróbować, jeśli dopiero zaczynasz.

3. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse jest nieco inny od wtyczek, na które patrzyliśmy do tej pory. Oferuje on powiadomienia o dowodach społecznych w czasie rzeczywistym, pozwalając użytkownikom wiedzieć, co dzieje się teraz w Twojej witrynie.

Może to być świetny sposób na wykorzystanie efektu FOMO przy jednoczesnym budowaniu zaufania wokół Twojej marki.

Kiedy ktoś odwiedza Twoją stronę, TrustPulse wyświetli mały pasek powiadomień, który informuje, kto właśnie teraz kupuje Twój produkt lub kto kupił go ostatnio. Jest to potężna forma dowodu społecznego, która, jak udowodniono, zwiększa konwersje.

A TrustPulse notification showing on the SeedProd website

Działa ze wszystkimi najlepszymi platformami eCommerce, w tym WooCommerce. Możesz również skonfigurować TrustPulse, aby śledzić inne rodzaje interakcji. Na przykład, możesz użyć go do wyświetlenia powiadomienia, gdy ktoś dołączy do Twojej listy e-mailowej.

TrustPulse jest niezwykle łatwy w użyciu. Istnieje jednak wiele funkcji, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Możesz na przykład łatwo zmienić wiadomość, kolory i obrazy używane w powiadomieniach.

To również daje wiele przydatnych analiz, pokazując, które strony są dostarczanie najwyższy współczynnik konwersji.

Jest nawet darmowa wersja, która pozwala pokazać powiadomienia dla maksymalnie 500 sesji (wizyt od użytkowników).

4. WP Notification Bar Pro

WP Notification Bar Pro

WP Not ification Bar Pro oferuje wiele różnych typów powiadomień. Możesz go użyć do budowania listy e-maili, rozwijania swoich następstw w mediach społecznościowych, reklamowania sprzedaży i nie tylko.

Jest to świetna opcja, jeśli chcesz pokazać coś nieco niezwykłego w swoim pasku powiadomień. Na przykład możesz użyć WP Notification Bar Pro, aby pokazać swoje najnowsze posty lub nawet posty, które są powiązane z tym, na którym jest użytkownik.

Możesz nawet wyświetlić formularz wyszukiwania lub przyciski mediów społecznościowych na swoim pasku powiadomień.

WP Notification Bar Pro pozwala tworzyć wiele pasków powiadomień. Możesz ustawić ich priorytet, aby najważniejszy z nich zawsze wyświetlał się na danej stronie.

Możesz także przetestować swoje paski w podziale, aby zobaczyć, który z nich działa najlepiej. Możesz również śledzić swoje widoki i kliknięcia.

5. Hello Bar

Hello Bar

Hello Bar to dobrze znana i popularna wtyczka paska powiadomień dla WordPress. Jest łatwy i prosty w użyciu. Jeśli jesteś zupełnie początkujący, to może być dobra opcja.

Podobnie jak w przypadku OptinMonster, możesz użyć Hello Bar, aby dodać użytkowników do listy e-maili, ponieważ integruje się z popularnymi usługami marketingu e-mail.

Jak również paski powiadomień, Hello Bar pozwala na tworzenie innych typów popupów, takich jak suwaki, a nawet popupy, które zajmują cały ekran.

Istnieje ograniczona bezpłatna wersja Hello Bar dostępna. Musisz utworzyć konto w Hello Bar, aby móc z niego korzystać.

Darmowa wersja nie daje tak dużo kontroli nad paskami powiadomień jak pełna wersja. Nadal będziesz mógł dokonać kilku podstawowych zmian w wyglądzie używając go, chociaż.

Uwaga: Nie będziesz w stanie usunąć marki Hello Bar, chyba że zapłacisz za plan premium, w którym to OptinMonster jest znacznie lepszą opcją w cenie.

6. Easy Notification Bar

Easy Notification Bar

Easy Notification Bar jest prostą, darmową opcją. Możesz po prostu zainstalować go na swojej stronie i zacząć od razu.

Nie ma wszystkich opcji, które otrzymasz od innych wtyczek, ale nadal możesz robić podstawowe rzeczy, takie jak wpisywanie tekstu, wybór rozmiaru czcionki, dodawanie linków i dostosowywanie kolorów.

W przeciwieństwie do wielu innych wtyczek tutaj, Easy Notification Bar oferuje tylko pływający pasek. To nie pozwala na tworzenie innych typów popup zbyt.

Jeśli chcesz po prostu umieścić powiadomienie na swojej stronie internetowej, może to być świetna opcja. Na przykład, jeśli prowadzisz restaurację i chcesz powiadomić klientów o tymczasowym zamknięciu lub zmianie godzin pracy, ta wtyczka może być wszystkim, czego potrzebujesz.

Jest całkowicie darmowa i nie ma wersji premium. Jeśli jesteś na napięty budżet po innych kosztów budowy witryny WordPress, to może to być dobry plugin, aby rozpocząć z.

7. WPFront Notification Bar

WPFront Notification Bar

WPFront Pasek powiadomień to kolejna prosta wtyczka, która pozwala tworzyć paski powiadomień w WordPress. Możesz umieścić pasek na górze lub na dole strony.

Możesz ustawić pasek, aby automatycznie zamknąć i / lub mieć przycisk zamknięcia dla odwiedzających. Możesz także skonfigurować, kiedy pasek się pojawi, na przykład możesz ustawić datę rozpoczęcia i zakończenia dla niego.

WPFront Notification Bar jest całkowicie darmowy i regularnie aktualizowany. Podobnie jak w przypadku Easy Notification Bar, nie ma wersji premium. Jedną kluczową wadą tej wtyczki jest to, że możesz utworzyć tylko jeden pasek powiadomień w tym samym czasie.

8. Divi Notification Bar

Divi przez Elegant Themes jest jednym z najbardziej popularnych drag & drop page builder dla WordPress.

Oprócz tego, że pozwala tworzyć niestandardowe strony docelowe, Divi pozwala również łatwo tworzyć i dodawać powiadomienia o powiadomieniach na swoich stronach za pomocą łatwego interfejsu przeciągania i upuszczania.

Chociaż nie pochodzi z potężnych funkcji personalizacji i kierowania jak OptinMonster, to nadal jest to odpowiednie rozwiązanie dla podstawowych potrzeb.

Wybór eksperta: Która jest najlepsza wtyczka paska powiadomień dla WordPress?

Naszym zdaniem, OptinMonster jest najlepszym WordPress pasek powiadomień wtyczki ze względu na jego duży wybór szablonów, łatwy w użyciu konfigurator projektu, zaawansowanej personalizacji / funkcje kierowania i setki integracji z popularnych usług e-mail marketingu i CRM. Nie wspominając o tym, że daje Ci również całą gamę innych narzędzi marketingowych, takich jak popupy, slide-ins, maty powitalne fullscreen, gamified spin a wheel opt-in form, i więcej.

Jeśli szukasz możliwości wyświetlania powiadomień o dowodach społecznych, TrustPulse jest idealnym rozwiązaniem.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych wtyczkach paska powiadomień WordPress. Możesz także rzucić okiem na naszą ekspercką listę najlepszych usług telefonii biznesowej i must have wtyczek WordPress dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku.