9 Najlepszych miejsc do uzyskania niestandardowego logo dla Twojej witryny WordPress

Czy zastanawiasz się, gdzie można uzyskać niestandardowe logo dla swojej witryny WordPress? Niestandardowe logo pomaga ustanowić Twoją markę i sprawia, że Twoja witryna wyróżnia się.

Jednak tworzenie logo przez siebie może być trudne, czasochłonne, a ostateczny obraz może nie wyglądać profesjonalnie. Prostym obejściem jest użycie kreatora logo lub wynajęcie profesjonalisty do stworzenia niestandardowego logo dla Twojej firmy.

W tym artykule pokażemy Ci kilka najlepszych miejsc, aby uzyskać niestandardowe logo dla swojej witryny WordPress w ramach niewielkiego budżetu.

best place to get a custom logo for your wordpress website

Dlaczego powinieneś dostać niestandardowe logo?

Loga są reprezentatywne obrazy używane przez firmy i organizacje. Przedstawiają one wizualną reprezentację działalności organizacji, wartości i misji.

Odgrywają również ważną rolę w tym, jak klienci postrzegają daną markę. Wystarczy spojrzeć na największe marki, aby z łatwością rozpoznać większość ich logo. Rozpoznawalność marki pomoże Ci zdobyć zaufanie i lojalność klientów w czasie.

Większość motywów WordPress posiada opcję wgrania własnego logo. To logo może być również użyte jako ikona strony lub favicon.

Problem w tym, że nie każdy z nas jest grafikiem. Możesz spróbować stworzyć niestandardowe logo za pomocą programu do edycji obrazu, ale może to nie wyglądać profesjonalnie.

Jeśli chcesz mieć profesjonalny obraz dla swojej marki, to pomaga zatrudnić kogoś do tworzenia niestandardowego logo dla Twojej witryny.

To powiedziawszy, spójrzmy na niektóre z najlepszych miejsc, aby uzyskać niestandardowe logo WordPress w ramach budżetu.

1. Tailor Brands

tailor brands custom logo for wordpress

Tailor Br ands to napędzana przez AI platforma do projektowania logo i brandingu, która sprawia, że bardzo łatwo jest tworzyć profesjonalne logo.

Korzystając z jej kreatora logo, możesz tworzyć niesamowite logo w ciągu kilku minut, nie potrzebując żadnego doświadczenia w projektowaniu. Możesz po prostu zacząć od wprowadzenia nazwy swojej marki i linii tagu, a kreator logo poprowadzi Cię na każdym kroku.

Pozwala na wybór spośród różnych typów logo, takich jak ikony, kształty, znaki słowne lub literowe. Oferuje również edytor studyjny, w którym możesz dostosować swoje logo i zmienić styl czcionki, rozmiar, kolor, układ i inne.

Tailor Brands daje Ci świetnie wyglądające pomysły na logo dla inspiracji. Wystarczy wybrać branżę, taką jak nieruchomości, restauracja, lub fitness i zobaczyć różne logo.

Należy pamiętać, że Tailor Brands pozwala pobrać logo za darmo dla niektórych platform, takich jak Pinterest.

Jednakże, jeśli chcesz pobrać logo w wysokiej rozdzielczości i dla innych platform, a następnie trzeba będzie płatny plan, który zaczyna się od 12,99 dolarów za miesiąc.

2. Looka

looka logo maker

Looka, wcześniej znany jako LogoJoy, jest łatwy w użyciu, DIY, twórca logo dla nie-projektantów. Podobnie jak Tailor Brands, Looka również wykorzystuje sztuczną inteligencję i zaawansowane algorytmy uczenia się, aby tworzyć logo tak, jak zrobiłby to projektant.

Jego prosty kreator pomaga wybrać branżę, różne loga do inspiracji, kolory i symbole. Następnie generuje projekty, które wyglądają dobrze wykonane i profesjonalnie.

Następnie możesz wybrać jeden z projektów i dostosować jego rozmiar, czcionkę i inne elementy. Aby pobrać logo, Looka oferuje zestaw marki, w którym otrzymasz 28+ wersji logo. Jego plany cenowe zaczynają się od $4.99 miesięcznie.

3. 99designs

99designs custom logo for wordpress

99designs to rynek konkursów projektowych z dużą społecznością projektantów. Działa jako pośrednik między Tobą a projektantami.

Kiedy składasz zamówienie, 99designs zleca je projektantom, którzy następnie przesyłają swoje projekty.

Możesz wybrać projekt, który najbardziej Ci się podoba i tylko ten projektant otrzymuje zapłatę. Daje to przewagę w uzyskiwaniu różnych niestandardowych pomysłów na logo od projektantów o różnym pochodzeniu i poziomie umiejętności.

Oprócz rozpoczęcia konkursu możesz również pracować bezpośrednio, zatrudniając projektanta. 99designs pomoże Ci znaleźć odpowiedniego specjalistę z odpowiednim zestawem umiejętności, a następnie możesz współpracować z nim jeden na jeden nad projektem.

Ceny za rozpoczęcie konkursu na projekt logo zaczynają się od 299 dolarów i otrzymasz około 30 koncepcji projektowych.

4. Constant Contact Logo Maker

constant contact logo maker

ConstantContact Logo Maker to kolejne narzędzie do tworzenia logo na naszej liście. Jest to potężne narzędzie, które pozwala tworzyć logo bez konieczności zatrudniania profesjonalisty i oferuje inne funkcje, takie jak marketing e-mail, kreator stron internetowych i więcej.

Podobnie jak wiele innych narzędzi na naszej liście, Constant Contact również wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania logo dla Twojej firmy. Możesz zacząć od wpisania nazwy swojej marki i sloganu, a narzędzie zajmie się resztą.

Wybierz spośród różnych projektów logo, a następnie dostosuj każdy element. Na przykład, możesz zmienić rozmiar czcionki, kapitalizację, odstępy między literami i wysokość linii. Narzędzie daje również różne warianty logo w edytorze.

Możesz następnie pobrać logo za darmo, ale jeśli chcesz wiele obrazów wysokiej rozdzielczości w różnych formatach plików, to będziesz musiał uaktualnić do planu premium (począwszy od 20 dolarów miesięcznie).

5. Dribble

dribble custom logo wordpress

Dribble to internetowa społeczność projektantów i artystów. Pomyśl o tym jak Pinterest dla profesjonalnych grafików, artystów i ilustratorów, gdzie dzielą się swoimi pracami, a inni użytkownicy mogą je polubić, ulubić i udostępnić.

Dribble to nie tylko źródło inspiracji. Działa również jako platforma do zatrudniania projektantów do pracy freelancerskiej. Możesz przeglądać projektantów, sprawdzać ich portfolia i kontaktować się z nimi bezpośrednio, aby ich zatrudnić.

Koszt pracy będzie w rzeczywistości zależał od freelancera, do którego się zwrócisz, jego doświadczenia i poziomu umiejętności. Dribble może nie być miejscem, aby znaleźć najtańsze niestandardowe logo dla Twojej witryny, ale może pomóc Ci uzyskać znacznie lepszą jakość.

6. Fiverr

fiverr custom logo for wordpress

Fiverr jest jednym z największych społeczności online freelancerów z całego świata. Ze względu na konkurencję wśród freelancerów, możesz zatrudnić projektanta do stworzenia projektu logo za dużo mniej pieniędzy niż w innych miejscach.

Społeczność Fiverr jest zorganizowana w oparciu o opinie klientów. Freelancerzy z wyższymi pozytywnymi opiniami mają tendencję do ładowania więcej niż nowych freelancerów, którzy nie mają wystarczająco dużo recenzji jeszcze.

Podczas gdy logo może kosztować tylko kilka dolarów, ważne jest, aby wiedzieć, że często te freelancerzy są za pomocą szablonów logo z drobnymi poprawkami.

7. Upwork

upwork for creating custom logos

Upwork to kolejna społeczność online, jak Fiverr, gdzie można znaleźć freelancerów, przedsiębiorców i projektantów. To pozwala na umieszczenie pracy i zaakceptować oferty od freelancerów.

Następnie można przejrzeć te freelancerów, wywiad z nimi, i zatrudnić ten, który chcesz pracować. Upwork ma solidną społeczność z narzędzi przesiewowych zarówno dla freelancerów i klientów.

Freelancerzy mogą brać udział w testach online, aby udowodnić swoją biegłość i umiejętności. Upwork oferuje również różne metody płatności, faktury i pozwala klientom płacić tylko za pracę, którą zatwierdzają.

8. Freelancer

freelancer custom logo designers

Freelancer to duża, globalna społeczność freelancerów. Można tu znaleźć projektantów stron internetowych, programistów, grafików, audio/wideo, ekspertów od marketingu internetowego z każdego zakątka planety o różnym poziomie umiejętności.

Podobnie jak wiele innych stron dla freelancerów, Freelancer pozwala Ci zamieścić swój projekt logo jako zadanie i rozpocząć przyjmowanie ofert od freelancerów. Możesz przeglądać profile freelancerów, przeszłe prace, opinie i oceny.

Gdy już znajdziesz odpowiedniego freelancera, możesz go zatrudnić. Po zakończeniu projektu, będziesz mógł przejrzeć i zaakceptować pracę i zwolnić płatność.

9. PeoplePerHour

peopleperhour logo designers

PeoplePerHour to społeczność freelancerów i profesjonalistów. Możesz przeglądać hourlies (stałe ceny pracy), opublikować pracę, lub uruchomić konkurs. Możesz również przeglądać freelancerów według kategorii, przeglądać ich profile i portfolia.

Po wysłaniu zlecenia, otrzymasz dostęp do pulpitu nawigacyjnego Workstream. To tutaj będziesz zarządzać i przeglądać pracę, komunikować się z freelancerami i uzyskać wsparcie od pracowników PeoplePerHour.

Po jesteś zadowolony z projektu logo, można zwolnić płatności do freelancera.

Które miejsce jest najlepsze do uzyskania niestandardowego logo?

Po przejściu przez naszą listę, być może zastanawiasz się, które jest najlepsze miejsce, aby uzyskać niestandardowe logo dla Twojej firmy?

Wierzymy, że Tailor Brands jest najlepszym twórcą logo, ponieważ wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania profesjonalnych pomysłów na logo.

Jest bardzo łatwy w użyciu nawet dla zupełnie początkujących i daje Ci mnóstwo możliwości dostosowania logo.

Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem profesjonalnego projektanta do stworzenia niestandardowego logo, zalecamy 99designs. Pozwala on na przeprowadzenie konkursu, co daje dużą pulę projektów do wyboru.

Dodatkowo, 99designs pomaga również w zatrudnieniu projektanta, który będzie pracował z Tobą jeden na jeden.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze miejsca, aby uzyskać niestandardowe logo dla swojej witryny WordPress. Możesz także zobaczyć nasze porównanie najlepszych budowniczych stron internetowych do tworzenia stron internetowych, a najlepsze usługi e-mail marketingu, aby rozwijać swój biznes.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, a następnie proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.