Adres, Aby Zaimponować: 9 Najlepszych Wtyczek Do E-Mail Marketingu WordPress

E-mail marketing jest trudny. Co należy uwzględnić? Kiedy je wysyłasz? Jak można spotkać jako non-spam McSpam? Mając tak wiele do przemyślenia, często projekt i funkcjonalność są pomijane. Na szczęście za pomocą wtyczki do marketingu e-mail możesz uzyskać pomoc w zakresie automatyzacji, wizualizacji, organizacji i wielu innych.

Zanim zaczniemy, powinieneś wiedzieć, że wszystkie te wtyczki do marketingu e-mailowego mają wspaniałe recenzje, tysiące użytkowników (czasami miliony) i są aktualne.

Obejmują one również pełne spektrum; od wyrażenia zgody, po pomoc w tworzeniu długoterminowych lojalnych subskrybentów.

Pod koniec tego artykułu będziesz mieć nadzieję, że będziesz w stanie zidentyfikować subtelne różnice między nimi wszystkimi i wiedzieć, które będą najlepsze dla Twojej listy.

Ponadto omówię, czego szukać w dobrej wtyczce do marketingu e-mailowego i różnych dostawcach usług e-mail.

To będzie do ciebie, kolega e-mail marketer, aby zdecydować, który plugin wypróbować.

Wkrótce będziesz dostarczać swoją pocztę skuteczniej niż lokalna usługa pocztowa (jeśli kiedykolwiek dostarczono pocztę cyfrowo).

Dev Man email marketing plugins.
Nie jest to najlepszy sposób dostarczania poczty na komputerze.

Do Czego Powinny Odnosić Się Wszystkie Dobre Wtyczki E-Mail Marketingu

Niektóre wtyczki mogą wysyłać biuletyn bezpośrednio w WordPress, inne mają bardzo atrakcyjne formularze opt-in, a niektóre oferują łatwe dostosowywanie.

Więc … na co zwracasz uwagę przy podejmowaniu decyzji?

Kilka pytań, które możesz sobie zadać to:

 • Czy to zadziała tak, jak chcę?
 • Czy to jest coś, co mogę ustawić na własną rękę, czy będę potrzebował kogoś innego, kto zrobi to za mnie?
 • Czy darmowa wersja będzie działać? Jeśli nie, ile mam budżetu na wtyczkę e-mail marketingu?

Spójrz również na recenzje-zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wszystkie wtyczki opisane w tym poście mają 4.5-gwiazdkowe lub ponadprzeciętne recenzje, co jest świetne!

Ale mimo to, Kop trochę więcej na niektóre z negatywnych uwag. Możesz również zadawać pytania dotyczące metody komunikacji każdej wtyczki, niezależnie od tego, czy jest to wsparcie, publiczne forum, czy czat na żywo.

Plus, biorąc pod uwagę, że wszystkie są darmowe, przetestuj je najpierw. Odkryjesz swoje upodobania i niechęci-ostatecznie prowadząc do wygodnej decyzji przy podejmowaniu decyzji o tym, jakiej wtyczki użyć.

Stamtąd możesz czuć się bardziej skłonny do uaktualnienia do dowolnych opcji pro, w razie potrzeby.

Czas dostawy

Oto dziewięć niesamowitych darmowych wtyczek do marketingu e-mail. Mimo że wszystkie są bezpłatne, wszystkie oferują opcje aktualizacji dla zaawansowanych funkcji. W zestawie znajduje się przedział cenowy kosztów premium. W zależności od zastosowania uaktualnienie może być konieczne lub nie.

Na szczęście żaden z nich nie wymaga żadnych opłat pocztowych.

 • Wtyczka marketingowa HubSpot all-in-one zawiera wszystkie niezbędne elementy. Wszystko od uderzających responsywnych biuletynów, automatyzacji, wyskakujących okienek i innych sprawia, że ta wtyczka jest charakterystycznym wyborem w porównaniu do wielu innych. Ta wtyczka jest idealnie dostosowana do rozwoju firm. Ponadto ma ponad 100 000 użytkowników i średnią ocenę 4,5. Na miejscu!

  Najważniejsze Cechy:

   i > łatwo twórz responsywne biuletyny do dystrybucji do bazy danych kontaktów za pomocą Kreatora wiadomości e-mail typu “przeciągnij i upuść”. Możesz zbudować własny lub wybrać z ponad 20 wstępnie zaprojektowanych szablonów.
 • Możesz wysyłać automatyczne wiadomości e-mail, gdy odwiedzający Twoją witrynę WordPress wypełni formularz lub wyśle Ci wiadomość na czacie na żywo. Poza tym wszystkie wiadomości e-mail są automatycznie rejestrowane w systemie CRM i śledzą stawki otwarcia i kliknięcia.
 • Funkcja atrakcyjnych formularzy i wyskakujących okienek w witrynie za pomocą Kreatora przeciągnij i upuść. Możesz też zintegrować się z innymi formularzami WordPress i popup builderami.
 • Analityka jest wbudowana, aby ułatwić zrozumienie, które działania sprzedażowe i marketingowe są skuteczne, a które wymagają więcej pracy.

Przedział Cenowy Premium:

Wtyczka e-mail jest do pobrania za darmo i używać do 2,000 e-maili wysyłanych miesięcznie. Aktualizacje są dostępne od $ 50 i do $ 3200 miesięcznie, gdy są rozliczane rocznie.

 • Hustle- Popup plugin for WordPress

  Hustle by WPMU DEV to nasza darmowa Poczta e-mail, udostępnianie społecznościowe, popup i opt-in marketingowa wtyczka. Hustle pozwala szybko rozwijać listy e-mail za pomocą wyskakujących okienek, slajdów, widżetów i skrótów.

  Jest to idealna wtyczka dla osób fizycznych, rozwijających się firm lub dowolnej firmy, która chce zatańczyć swoją drogę do skutecznego marketingu e-mailowego. To groovin ‘ do ponad 80K pliki do pobrania i 4.5 Średnia ocena użytkowników.

  Najważniejsze Cechy:

  • Po prostu integruje się ze wszystkimi popularnymi usługami poczty e-mail po połączeniu konta. Następnie możesz tworzyć zautomatyzowane kampanie e-mailowe, wiadomości powitalne lub dodawać do określonej listy, gdy użytkownik wyrazi na to zgodę.
  • Inteligentne wyjście-intencja, która wykrywa, kiedy odwiedzający mają opuścić Twoją witrynę. Następnie wyświetli wyskakujące okienko lub wsuwkę, aby przyciągnąć ich uwagę.
  • Może breakdance wokół bloku. Wyskakujące okienka i slajdy nadal będą działać wokół blokerów reklam.
  • Możesz łatwo mierzyć wydajność i wyniki za pomocą trzech wskaźników, które pomagają podejmować lepsze decyzje marketingowe; w tym statystyk wyświetlania formularzy, przesyłanych formularzy i współczynników konwersji.

  Przedział Cenowy Premium:

  Możesz uzyskać zaawansowane funkcje z Hustle Pro. Zawiera wsparcie 24/7 i inne wtyczki premium z członkostwem WPMU DEV. WYPRÓBUJ ZA DARMO przez 7 dni. Po tym członkostwo kosztuje tylko $49 / m za wszystko (w tym hosting)!

 • Sendinblue Subscribe Form and WP SMTP is another all-in-one email marketing plugin.

  Wszystko jest łatwe w użyciu, jasne i zorganizowane. Możesz uzyskać ładny biuletyn e-mail skonfigurować w kilka minut.

  Posiada zaawansowane możliwości obsługi małych, średnich i dużych firm, które chcą zwiększyć swoje działania e-mail marketingowe. Ponadto oferują wsparcie i są regularnie aktualizowane.

  Nie może być niebieski, biorąc pod uwagę, że ma ponad 50 tysięcy użytkowników i 4,5-gwiazdkowe średnie recenzje.

  Najważniejsze Cechy:

  • Formularze subskrypcji, które pozwalają odpowiednio dostosować i zintegrować je ze swoimi stronami, postami lub paskami bocznymi.
  • Możesz zarządzać listami kontaktów za pomocą segmentacji, co zwiększy wydajność kampanii.
  • Kampanie e-mail marketingowe są dostarczane z pięknymi newsletterami. Wszystkie są przyjazne dla urządzeń mobilnych i są tworzone za pomocą drag i drop builder z własnym dostosowaniem lub ich biblioteką szablonów.
  • Automatyzacja umożliwiająca w WordPressie automatyczną instalację skryptu na twojej stronie.

  Przedział Cenowy Premium:

  Ta wtyczka używa interfejsu API Sendinblue do synchronizacji kontaktów, wysyłania wiadomości e-mail i uzyskiwania statystyk. Bezpłatny plan obejmuje maksymalnie 300 wiadomości e-mail dziennie, w przeciwnym razie musisz uaktualnić. Różne plany zaczynają się od $25 do $66+ miesięcznie.

 • MC4WP: MailChimp for WordPress od ibericode został stworzony specjalnie po to, aby pomóc rozwijać listy MailChimp i tworzyć lepsze biuletyny.

  Ich atrakcyjne formularze opt-in integrują się z dowolnym istniejącym formularzem w witrynie WordPress; w szczególności z Twoim komentarzem, kontaktem lub formularzem kasy.

  Jeśli obecnie używasz MailChimp do swoich list e-mail, jest to świetna opcja dostosowana do ich usług. Ten szympans ma solidną 5-gwiazdkową recenzję i ponad milion pobrań!

  Najważniejsze Cechy:

  • Zainstaluj atrakcyjne formularze rejestracji, które są szybkie i łatwe w konfiguracji i użyciu z kontem MailChimp. Synchronizacja konta MailChimp i rozpoczęcie pracy zajmuje mniej niż minutę.
  • Możesz zintegrować się z wieloma innymi wtyczkami, takimi jak Ninja Form 7, BuddyPress, WPForms, MemberPress, Events Manager i WooCommerce.
  • Mają bazę wiedzy, która jest aktualizowana codziennie.
  • Jest przyjazny dla programistów do dodawania dodatkowych fragmentów kodu i dostosowywania.

  Przedział Cenowy Premium:

  Będziesz potrzebował konta MailChimp, które jest również bezpłatne dla listy do 2000 subskrybentów. Istnieje opcja aktualizacji z tą wtyczką, która oferuje wiele formularzy, zaawansowaną integrację e-commerce dla WooCommerce, powiadomienia e-mail i inne. Przedział cenowy aktualizacji zaczyna się od 59 USD do 149 USD rocznie.

 • Newsletter by Stefano Lissa & the Newsletter Team to wtyczka do Newslettera i marketingu e-mailowego do tworzenia list, śledzenia wiadomości e-mail i jest łatwa w użyciu.

  Po zainstalowaniu jest praktycznie gotowy do pracy. Główną cechą jest kreator przeciągnij i upuść. Dzięki tej funkcji możesz łatwo zorganizować swoje biuletyny i zapewnić atrakcyjne wyniki.

  Z ponad 300K pliki do pobrania i średnia 4.5-gwiazdkowe recenzje, to sprawia, że ten plugin news (list) godny.

  Najważniejsze Cechy:

  • Możesz mieć nieograniczoną liczbę subskrybentów bez konieczności uciekania się do usługi poczty e-mail (np. Wszystkie są aktualizowane bezpośrednio w pulpicie nawigacyjnym WordPress.
  • Istnieje nieograniczona ilość biuletynów, które można wysłać, które obejmują śledzenie.
  • Istnieje możliwość dostosowania za pomocą funkcji opt-in. Możesz wybrać pojedynczy, podwójny opt-in, a nawet pole wyboru prywatności dla zgodności z przepisami UE.
  • Jest kompatybilny z każdą wtyczką SMTP.

  Przedział Cenowy Premium:

  Istnieją opcje premium, które obejmują wsparcie indywidualne, integrację WooCommerce, raporty i inne. Koszty premium zaczynają się od $65 do $249 rocznie.

 • MailPoet to wtyczka marketingowa, która zapewnia formularze rejestracji dla biuletynów, subskrypcji i wiadomości e-mail.

  Co jest miłe w tej wtyczce, to to, że możesz zaplanować swoje biuletyny, send je od razu, lub zautomatyzować go, aby wysyłać powiadomienia, gdy pojawi się nowy post na blogu.

  Wtyczka została opracowana w 2011 roku i zaufało jej ponad 100k poetów i ma średnią ocenę 4.5.

  Najważniejsze Cechy:

  • Opcje subskrypcji newslettera są miłe, gdy szukasz łatwości i automatyzacji.
  • Wszystko opiera się na WordPressie i może być zsynchronizowane z dostawcą poczty e-mail innej firmy.
  • Zawiera bezpłatny edytor wiadomości e-mail WooCommerce.
  • Możesz zobaczyć zaangażowanie odbiorców i nie tylko. Statystyki zapewniają otwarte stawki, anulowanie subskrypcji i wszystkie istotne informacje dotyczące kampanii e-mailowych.

  Przedział Cenowy Premium:

  Bezpłatnie dla pierwszych 1000 subskrybentów. Następnie możesz uaktualnić za jedyne $ 13 do $ 292 + miesięcznie (w zależności od liczby e-maili).

 • Ninja Forms od Saturday Drive dostarcza wtyczkę knockout do e-mail marketingu. Jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika narzędziem do tworzenia formularzy kontaktowych WordPress — i może mieć rację.

  Łatwe w użyciu pola przeciągnij i upuść sprawiają, że creative jest złożonym formularzem, który można szybko utworzyć. Jest to niezwykle aktualna wtyczka i ma ponad milion pobrań i średnią ocenę 4.5.

  Najważniejsze Cechy:

  • Kreator formularzy “przeciągnij i upuść” jest łatwy w użyciu i idealny dla kogoś, kto nie ma zbyt dużej wiedzy na temat korzystania z WordPress.
  • Istnieje ponad 27 różnych typów pól dla formularzy, co sprawia, że tworzenie ich zgodnie z Twoimi potrzebami jest bardzo możliwe.
  • Nieograniczone formularze i zgłoszenia formularzy.
  • W razie potrzeby można eksportować i importować formularze.

  Przedział Cenowy Premium:

  Możesz uaktualnić w razie potrzeby z mnóstwem opcji, które zaczynają się od $29 do $499 rocznie. Niektóre aktualizacje obejmują możliwość akceptowania płatności, logowanie do zarządzania użytkownikami, zaawansowaną analitykę i wiele innych.

 • SendPress to kolejna łatwa do skonfigurowania wtyczka e-mail marketingu, która jest niezwykle konfigurowalna. Możesz zorganizować widżet subskrypcji, stronę lub niestandardowy formularz dokładnie tak, jak chcesz.

  Jest idealny dla każdego, kto chce rozwijać swoje listy e-mailowe i ma podstawowe funkcje; takie jak pojedyncze i podwójne opt-in, analityka i szablony biuletynów.

  Chociaż do tej pory ma mniej pobrań niż reszta (8k), jest regularnie aktualizowany i jest świetną opcją do wyciskania marketingu e-mailowego.

  Najważniejsze Cechy:

  • Możesz mieć nieograniczoną liczbę subskrybentów i nieograniczoną liczbę responsywnych biuletynów ze śledzeniem.
  • Wszystko jest wolne od kodu. Ma prosty edytor, który sprawia, że edycja jest prosta.
  • Pozwala na pojedyncze i podwójne opt-in.
  • Śledzenie jest włączone. Możesz śledzić kliknięcia, otwarcie, anulowanie subskrypcji i wiele więcej.

  Przedział Cenowy Premium:

  Zawsze możesz przejść na zawodowstwo. Niektóre funkcje pro obejmują wysyłanie API, niestandardowe szablony HTML, wynik spamu i rok aktualizacji. Zaczyna się od $39 do $399 rocznie.

 • Email Subscribers & Newsletters by Icegram robi mnóstwo jako darmowa wtyczka. Został specjalnie stworzony, aby zaspokoić potrzeby zwykłych blogerów, właścicieli witryn, marketerów i programistów.</ p>

  W skrócie, ma wszystko, czego potrzebujesz, aby budować listy e-mail i sprzedawać je. Dodatkowo możesz subskrybować fakt, że mają ponad 100 000 instalacji i średnią ocenę 4,5-gwiazdkową.

  Najważniejsze Cechy:

  • Możesz tworzyć nieograniczone transmisje, wysyłać powiadomienia, szablony wiadomości e-mail i formularze.
  • Jest sprawdzanie spamu subskrypcji z czarnymi listami domen. Dobra funkcja, aby utrzymać listy e-mail w dobrych rankingach.
  • Wybór między pojedynczym lub podwójnym opt-in oraz pole wyboru prywatności.
  • Istnieje edytor HTML do tworzenia transmisji i powiadomień post

  Przedział Cenowy:

  Mają opcje pro, które mają dodatki; takie jak premium e-mail, wysokie bezpieczeństwo, autorespondery i inne. Jeśli chcesz uaktualnić, ich wersja pro jest dość przystępna cenowo. Zaczyna się od $9 do $10.75 miesięcznie.

 • Uzyskanie dobrej usługi e-mail nie jest szkodą

  W tym momencie widziałeś już kilka wtyczek, które mogą działać i rozpocząłeś lub zamierzasz rozpocząć kampanię e-mail marketingową dla swojej witryny. Jak jednak wybrać najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu? Hmm…

  Istnieje wiele decyzji, jeśli chodzi o wybór firmy e-mail do pracy. Chcesz czuć się swobodnie wiedząc, że Twoje listy e-mailowe są w dobrych rękach.

  Niektóre dobre renomowane firmy, takie jak MailChimp, AWeber i Constant Contact, wszystkie mają podstawowe elementy. Istnieje jednak wiele innych opcji.

  Istnieje kilka kluczowych rzeczy, których należy szukać w oprogramowaniu e-mail:

  • Automatyzacja: upewnij się, że dostarczona automatyzacja będzie działać zgodnie z Twoimi potrzebami.
  • Kampanie: powinny istnieć opcje obsługi szerokiej gamy typów wiadomości e-mail. Obejmuje to biuletyny, autorespondery i testy A / B.
  • Edycja: chcesz mieć możliwość łatwej edycji szablonów wiadomości e-mail, więc najlepszy jest do tego dobry edytor wizualny typu przeciągnij i upuść. Wszystko, co eliminuje kodowanie i sprawia, że jest to proste.
  • Wsparcie: upewnij się, że wsparcie, które oferują, jest skuteczne. Sprawdź wsparcie, takie jak czat na żywo, telefon i e-mail, i poznaj ich opcje.
  • Integracja: upewnij się, że możesz zintegrować się z dowolną wtyczką, którą zdecydujesz, działa najlepiej dla Twojej witryny WordPress.

  Posiadanie dostawcy oprogramowania do poczty e-mail jest miłe nie tylko za pomocą Pulpitu nawigacyjnego WordPress. Jest to sposób na zapewnienie, że listy są przechowywane w bezpiecznym miejscu i mogą być organizowane bardziej efektywnie.

  Podpisane, zapieczętowane, Dev-wątrobiane

  Przy opracowywaniu strategii e-mail marketingu, jest wiele do rozważenia. Mam nadzieję, że te przedstawione dzisiaj opcje pomogą zawęzić niektóre Konkretne wtyczki, które będą dobrze działać dla Twoich potrzeb. Mam również nadzieję, że masz dobre pomysły na firmę e-mail marketingową, która również będzie działać dobrze.

  Aby dostarczyć towar, rozważ zarejestrowanie się w naszym 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym premium i uzyskaj dostęp do wszystkich naszych wtyczek (w tym naszego e-mail marketera, Hustle), wsparcia 24/7, bezpieczeństwa, błyskawicznego hostingu (w tym profesjonalnego hostingu poczty e-mail) i wielu innych.

  Ważne jest, aby mieć wtyczkę do e-mail marketingu WordPress, aby zwiększyć i zaktualizować subskrybentów. Po subskrypcji nie pozwól im zrezygnować, dostarczając świetne treści, atrakcyjne biuletyny, wysokiej jakości e — maile i — tak-nie będąc spamem McSpam.

  Wkrótce twój e-mail marketing będzie trudny do pokonania i zdobyć pieczęć akceptacji.