Zwiększ swoją produktywność dzięki tym 10 strategicznym kategoriom integracji Slack


Czy wiesz, że Slack oferuje teraz ponad 2000 integracji dla popularnych dostawców platform-w tym przechowywanie i udostępnianie w chmurze, kodowanie i zarządzanie projektami?

W tym poście przyjrzymy się niektórym z tych potężnych integracji i jak możesz z nich korzystać, aby być bardziej produktywnym w pracy, jednocześnie dodając trochę zabawy.

Podzieliliśmy je na 10 kategorii, z których każda zawiera sugestie aplikacji, które cudownie ulepszają platformę Slack.

Czytaj dalej, lub Skocz do przodu, korzystając z tych linków:

Integracja Slack sprawia, że już potężna platforma czatu jest jeszcze lepsza. Eksplorujmy!

Informacje O Integracjach Slack

Podobnie jak rozszerzenia Chrome i Dodatki Gmaila, Slack integrations to aplikacje działające wewnątrz Slack, oferujące połączenia z popularnymi rozwiązaniami programowymi, które pomagają w przepływie pracy.

Korzystanie z innych programów w połączeniu ze Slack upraszcza zadania, ujednolicając funkcje i zawartość z wielu różnych platform. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu (nie musisz logować się do dodatkowych programów za każdym razem, gdy chcesz z nich korzystać) i rozjaśnia zasoby (nie musisz mieć wielu innych programów otwartych osobno).

Integracje Slack zwiększają również współpracę w środowisku pracy, co zwiększa produktywność. Oznacza to, że załatwianie spraw będzie szybsze i łatwiejsze.

Slack app directory
Integracje Slack znajdują się w katalogu aplikacji Slack.

Należy pamiętać, że uprawnienia aplikacji w Slack są konfigurowane niezależnie przez poszczególne firmy. Oznacza to, że instalowanie/używanie niektórych aplikacji może wymagać zgody/zgody osoby lub działu nadzorującego środowisko pracy. Ponadto Slack ma różne poziomy cen, więc nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym planie.

Slack Essentials

Slack ma bogatą kolekcję funkcji-czat, Wyszukiwanie, Grupy Użytkowników, połączenia Audio i wideo oraz integracje firm trzecich (aka aplikacje)―aby wymienić tylko kilka.

Czat jest oczywiście głównym komponentem i głównym motorem Slack. Możesz wysyłać wiadomości błyskawiczne do kanałów publicznych, grup prywatnych lub osób indywidualnych w elegancko zaprojektowanym ekosystemie, który oferuje wiele możliwości dostosowania i elastyczności.

Slack channel basics
Komentować, wspominać, odpowiadać, emotować, zakładać … możliwości Slacka są liczne.

Wyszukiwanie pozwala szybko i łatwo znaleźć czaty, wiadomości i wszelkie informacje w historii kanałów, do których chcesz uzyskać dostęp.

Slack search function
Przydatne funkcje wyszukiwania sprawiają, że wyszukiwanie treści jest szybkie i łatwe.

Grupy użytkowników umożliwiają wysyłanie wiadomości w celu wybrania wielu osób-według stanowiska, fizycznej lokalizacji biura―działu-lub w inny sposób, w jaki Twoja firma wybiera zespoły w Slack. Zasadniczo są to członkowie w obszarze roboczym, którzy często muszą być powiadamiani w tym samym czasie.

Możesz wymienić unikalną nazwę grupy—na przykład, @ menedżerowie– tak samo jak ty. @ wzmianka członek indywidualny ow Twojej przestrzeni roboczej.

Jeśli nie widzisz opcji tworzenia lub edytowania grup użytkowników, oznacza to, że administrator ma ograniczony dostęp do tej funkcji. Przeczytaj tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat grup użytkowników.

Połączenia Audio i Wideo Można również wykonywać za pomocą Slack i na wiele sposobów. Połączenia umożliwiają nawiązanie połączenia głosowego lub wideo w celu nawiązania połączenia z dowolną osobą w obszarze roboczym.

Huddles (połączenia ” hip nowy sąsiad) są bardziej nieformalne i mogą być wykonane w dowolnym kanale lub bezpośredniej wiadomości. Huddles umożliwiają również udostępnianie ekranu zespołowi.

Huddle windows menus
Funkcje i opcje dostępne w Huddles.

Istnieje wiele dokumentacji na temat wszystkich aspektów korzystania ze Slacka … Centrum pomocy, samouczki wideo, artykuły na blogu i fora. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać ze Slack, ten szczegółowy przewodnik na temat rozpoczęcia pracy w Slack jest dobrym miejscem na rozpoczęcie pracy.

Integracje firm trzecich (aplikacje) są prawdopodobnie najpotężniejszą funkcją w Slack. Zapewniają one możliwość łączenia się z innymi usługami, z których regularnie korzysta Twój zespół, i będą przedmiotem dalszej części tego artykułu.

WordPress + Slack

Zanim przyjrzymy się wielu przydatnym integracjom, zacznijmy od niezbędnej dla Ciebie: WordPress + Slack .

Ta integracja zamieszcza powiadomienia WordPress w kanałach Slack i ułatwia lepszą komunikację i współpracę w zespole. Jest to pomocne w usprawnieniu przepływu pracy, szczególnie jeśli masz witrynę z wieloma autorami lub zespół zdalny.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji WordPress ze Slack.

WordPress +Slack
WordPress + Slack to połączenie konia roboczego.

Przyjrzyjmy się teraz innym integracjom, które mogą zwiększyć produktywność Twojego zespołu.

Integracje aplikacji według kategorii

1. Kalendarium

Ponieważ większość firm działa z jednym okiem zawsze na kalendarzu, firma Slack wymyśliła sposób na dalszą automatyzację przepływu pracy poprzez dodanie integracji kalendarzy. Jest ich sporo, w tym Outlook, ale jesteśmy zachwyceni Kalendarzem Google. Jeśli korzystasz ze Slack i obecnie korzystasz z Kalendarza Google, ta integracja może znacznie zwiększyć produktywność.

Slack +Google calendar
Integracja Slack Gcal w akcji.

Integracja z Kalendarzem Google umożliwia publikowanie dowolnych wydarzeń kalendarzowych w kanałach Slack. Możesz także dodawać przypomnienia o zbliżających się terminach projektu i podsumowania kalendarza z Kalendarza Google do odpowiednich kanałów zespołu.

Co więcej, możesz automatycznie publikować kalendarze urodzinowe lub świąteczne swojej firmy całemu zespołowi i udostępniać uroczyste wiadomości z czasem, który najlepiej pasuje do każdej osoby.

Ta integracja zdziała cuda dla twojej produktywności i ducha zespołowego. Możesz nawet podawać ciasto! (A ostatni na imprezie nie dostanie więdnącego kawałka narożnika.)

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji kalendarza Google ze Slack.

2. Konta W Mediach Społecznościowych

Wiele firm korzysta z Twittera, aby komunikować się i szybko reagować na swoich klientów i klientów. Jako programista możesz tweetować odpowiedzi na pytania dotyczące pomocy technicznej i żądać funkcjiests. Slack zorganizuje i ułatwi Ci tę komunikację społeczną.

Slack + Twitter
Slack robi też Twittera.

Integracja z Twitterem będzie publikować tweety na Ciebie, o tobie lub czymkolwiek jesteś zainteresowany, na kanale Slack. W ten sposób możesz śledzić każdą wzmiankę i komunikować się ze swoim zespołem (w ramach Slack) o najlepszym sposobie odpowiedzi. Używaj go zarówno do komunikacji z klientem, jak i zespołem.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Twittera ze Slack.

3. RSS

Prawdopodobnie subskrybujesz kilka kanałów RSS WordPress i Web development i otrzymujesz wzmianki o firmie lub produkcie w czasie rzeczywistym.

Worknews.io to aplikacja filtrująca wiadomości RSS dla użytkowników biznesowych i zespołów, z precyzyjnymi kontrolkami zarządzanymi przez Ciebie.

Worknews.io
RSS – istance jest daremne z Worknews.io.

Z Worknews.io możesz tworzyć wiadomości i Wyszukiwania na Twitterze, a wyniki dostarczać jako kanał (z nagłówkami i linkami do artykułów) bezpośrednio do swojego Slacka. Godzina, dzień i kanał twojego wyrafinowanego alertu informacyjnego będą zgodne z wybranym przez Ciebie harmonogramem.

Aby zwiększyć efektywność, jedna osoba może skonfigurować alerty o wiadomościach i zarządzać nimi, a wszyscy członkowie zespołu mogą widzieć nadchodzące wiadomości bez konieczności ich konfigurowania.

Ta integracja ułatwia organizację, komunikację w zespole i produktywność.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Worknews.io z luzem.

4. Zarządzanie Kodem

Nazwij to dobrym przypuszczeniem, że korzystasz z niektórych usług zarządzania kodem, takich jak GitHub, Hubot i/lub Codeship.

Github + Slack
Git swój kod bezpośrednio w Slacku dzięki tej niesamowitej integracji.

Bardzo popularny GitHub jest najlepszą biblioteką kodu źródłowego. Dobrą wiadomością jest to, że możesz uzyskać o wiele bardziej zorganizowane i produktywne projekty kodowania, integrując GitHub + Slack. Ta integracja będzie publikować aktualizacje w kanałach slack dla Twoich commitów, pull requestów i spraw.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji GitHub ze Slack.

Hubot + Slack to kolejna świetna integracja. Po połączeniu ze Slack możesz go używać do prawie wszystkiego―alertów, ankiet i wszystkiego, co zabawne i spontaniczne-na przykład do głosowania w miejscu kolejnej imprezy świątecznej.

Ta integracja usprawni przepływ pracy i wprowadzi więcej kreatywności w dzień pracy.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Hubot ze Slack.

Codeship, prosta platforma produktywności dla zespołów programistycznych, może być teraz zintegrowana ze Slack. Wszystkie powiadomienia o rozwoju są wysyłane do Slack channels, aby informować wszystkich członków zespołu na bieżąco o tym, kto co robi i który z nich odniósł sukces, a który nie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat integracji Codeship ze Slack.

5. Zarządzanie Projektami

Slack usprawnia usługi zarządzania projektami, z których codziennie korzystają Twoje zespoły. Oto kilka kluczowych integracji, które usprawniają komunikację i współpracę.

Trello jest jedną z najpopularniejszych integracji Slack. Możesz go używać do organizowania i zarządzania zadaniami projektowymi dla swojego zespołu lub na własny użytek. Tak czy inaczej, ta integracja pomoże Ci śledzić zmiany na kartach podczas pracy nad dużym projektem lub w duży zespół.

Możesz być na bieżąco z kluczowymi zmianami, którymi należy się zająć, i utrzymywać odpowiednią komunikację, dołączając i łącząc karty z odpowiednimi rozmowami. To Ścisła integracja dla lepszej komunikacji i bardziej efektywnego zarządzania projektami.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Trello ze Slack.

Asana to kolejne potężne narzędzie do zarządzania projektami, z którego możesz korzystać. Zintegrowana ze Slack, Asana powiadomi określone kanały, gdy zadanie zostanie utworzone, ukończone lub otrzyma komentarz. Możesz także tworzyć i wysyłać raporty o stanie zadań lub komentarze do odpowiednich kanałów.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji asany ze Slack.

JIRA to usługa zarządzania projektami zaprojektowana specjalnie dla zespołów programistycznych. Integracja ze Slack zasadniczo zapewnia podobne funkcje jak Asana: możesz utrzymać porządek w zespole, mając wszystkie aktualizacje, rozmowy i informacje w jednym miejscu.

JIRA + Slack
Ta integracja Slack jest klejnotem w koronie JIRA.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji JIRA ze Slack.

6. Udostępnianie Plików

Udostępnianie plików może być łatwe―tak, łatwe―dzięki integracji Google Drive + Slack. Ta konkretna integracja jest najbardziej popularna na Slacku.

Google Drive + Slack
Ich (Google)dysk może być taki sam, ale ich talent nigdy nie był.

To bardzo proste w użyciu. Wystarczy skopiować i wkleić adres URL Google Doc w czacie kanału. Slack dostarczy dodatkowe informacje o linkach wszystkim w kanale. Twój zespół może łatwo współpracować z zorganizowanym systemem udostępniania plików.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Dysku Google ze Slack.

Dropbox to kolejny system udostępniania plików w chmurze, którego prawdopodobnie używasz. Podobnie jak w przypadku integracji z Dyskiem Google, Slack stworzy podgląd dowolnego wklejonego łącza do pliku, aby ułatwić i szybciej wszystkim w kanałach pobieranie, zapisywanie lub ponowne udostępnianie pliku.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Dropbox ze Slack.

Box to kolejny popularny system udostępniania plików, z którego korzystają zespoły i działa podobnie do integracji z Dyskiem Google i Dropbox.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Box Ze Slack.

7. Komunikacja

Google Chat (znany również jako Google Hangouts i Hangouts Chat) zapewnia również potężną integrację ze Slack.

Ta integracja przyspiesza rozmowy zespołowe i ułatwia współpracę między zespołami. Możesz szybko tworzyć i uczestniczyć w czacie / hangout bezpośrednio z kanału Slack. Wiele zespołów z różnych branż korzysta z tej integracji, aby skuteczniej komunikować się i współpracować.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Google Chat ze Slack.

Intercom śledzi, w jaki sposób Twoi klienci wchodzą w interakcję z Twoimi produktami. Jeśli używasz interkomu, rozważ integrację ze Slack, aby łatwo być na bieżąco z rozmowami z klientami lub klientami.

Intercom + Slack
Potężny slogan z domofonu: Nie zostawiaj luzu. Konwertuj z niego.

Integracja interkomu ze Slack wysyła aktualizacje do kanału, gdy otrzymasz nowe wiadomości, członek zespołu lub użytkownik odpowiada na wiadomość, Nowi użytkownicy są created, notatki są dodawane do rozmowy, lub gdy rozmowy są przypisane. Reaguj super szybko na potencjalnych klientów z aplikacji, którą masz już otwartą przez cały dzień.

Wszystko jest dobrze zorganizowane i zorganizowane w jednej platformie, aby znacznie ułatwić komunikację z użytkownikami.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji interkomu ze Slack.

Integracja GoToMeeting umożliwia rozpoczęcie i udział w spotkaniu telefonicznym lub wideo bezpośrednio w kanale Slack, podobnie jak w przypadku czatu Google. Ułatwia szybką i łatwą komunikację.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji GoToMeeting ze Slack.

8. Obsługa Klienta

Twoi klienci i klienci są dla ciebie wszystkim. Oto kilka integracji Slack, które umożliwiają zapewnienie im najlepszego wsparcia.

Integracja Help Scout umożliwia natychmiastowe publikowanie wydarzeń z Help Scout (otrzymany nowy czat, nowe rozmowy, odpowiedzi klientów itp.) na wybranym kanale lub osobie. Możesz nawet mapować różne skrzynki pocztowe na różne kanały. Każde wydarzenie będzie miało link do danej rozmowy i @ wzmianka osoby przydzielonej, jeśli to możliwe.

Help Scout + Slack
Pomoc Scout + Slack działa w tandemie.

Ta integracja umożliwia szybsze reagowanie na klientów i bardziej efektywne zarządzanie zgłoszeniami pomocy technicznej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Help Scout ze Slack.

Zendesk to kolejna aplikacja do obsługi klienta, która publikuje powiadomienia o statusach zgłoszeń Pomocy technicznej po zintegrowaniu ze Slack. Ta integracja publikuje powiadomienia w kanałach Slack po zaktualizowaniu zgłoszeń Pomocy technicznej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Zendesk ze Slack.

9. Marketing

Zintegruj MailChimp, aby otrzymywać powiadomienia o subskrypcji i statusy kampanii marketingowych, a także otwarte wiadomości e-mail, kliknięte linki, nowi klienci, nowe zamówienia i inne. Możesz także tworzyć kampanie i wydarzenia niestandardowe oraz wyszukiwać lub tworzyć subskrybentów.

Możliwe jest nawet dołączenie dodatkowych narzędzi MailChimp do integracji Slack, na przykład: uzyskaj bezpośrednie wiadomości w Slack o czasie idealnym (błędy ortograficzne i gramatyczne) w kampaniach Mailchimp.

MailChimp + Slack
MailChimp bardzo ładnie gra ze Slackiem.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Mailchimp ze Slack.

Integracja autopilota jest dość potężną integracją marketingową. Autopilot zapewnia szczegółowe analizy sprzedaży i marketingu oraz wszystko, co musisz wiedzieć o podróży klienta i interakcji z Tobą. Integracja Slack powiadamia Twój zespół o kluczowych metrykach i działaniach w miarę ich występowania.

Integracja będzie publikować powiadomienia na Twoich kanałach dotyczące rejestracji, aby twój zespół mógł współpracować nad pomaganiem nowym użytkownikom w rozpoczęciu korzystania z twojego produktu. Możesz także przeszukać Slack, aby dowiedzieć się, w jaki sposób konkretni użytkownicy zarejestrowali się lub kupili twój produkt.

Ta integracja sprawi, że Twoje zespoły marketingowe i wsparcia będą zorganizowane i zsynchronizowane. Może również zoptymalizować Twoje działania marketingowe i strategie, ponieważ wszystko, co musisz wiedzieć, jest teraz przechowywane i łatwe do znalezienia na jednej platformie.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji autopilota ze Slack.

10. Analityka i wydajność

Jeśli używasz GoSquared aby śledzić wskaźniki ruchu w witrynie, Integracja GoSquared może pomóc analizować i reagować na wszelkie ważne zmiany w witrynie.

Po integracji GoSquared otrzymasz powiadomienie, gdy całkowita liczba odwiedzających Twoją witrynę będzie wyższa lub niższa niż określony próg. Dzięki tym informacjom możesz szybko zareagować na wysoki szczyt ruchu i zidentyfikować potencjalne problemy, które mogą spowodować awarię witryny.

GoSquared + Slack
GoSquared zintegrowany ze Slack.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji GoSquared ze Slack.

Kolejnym świetnym narzędziem do analizy i diagnostyki internetowej jest Pingdom. Dzięki integracji Slack możesz szybko reagować na wskaźniki, które są ważne dla kondycji witryny. Komunikuj się i współpracuj w czasie rzeczywistym ze swoim zespołem, aby identyfikować i rozwiązywać wszelkie problemy.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat integracji Pingdom ze Slack.

Kiedy Slack (ing) się opłaca

Slack jest bardzo użyteczną platformą, łączącą inteligentny wygląd interfejsu z bogatym repertuarem łatwych w użyciu funkcji. Możesz rozmawiać na żywo, wysyłać zdjęcia i pliki, wykonywać połączenia (audio lub wideo), wyszukiwać i/lub dodawać komentarze, otrzymywać przypomnienia (dotyczące spotkań lub określonych zadań) i tworzyć tyle kanałów, ile korzyści dla Twojej firmy. A to tylko drapanie po powierzchni.

Dodaj do tego istniejącą funkcjonalność, możliwość bezpośredniego połączenia z ponad dwoma tysiącami (i rosnącymi) dodatkowych aplikacji i aplikacji serwisowych, a otrzymasz niezwykle cenne narzędzie do twojej dyspozycji.

Wiele integracji Slack pozwala zwiększyć produktywność, komunikując się i współpracując z zespołem w czasie rzeczywistym o wszystkim, co robisz. Integracja usług, z których codziennie korzystają Twoje zespoły w ramach jednej platformy, ma realny potencjał, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Może również zapewnić bardzo potrzebną i docenianą aleję kreatywności i trochę beztroskiej zabawy w miejscu pracy.

Spójrzmy prawdzie w oczy… im szczęśliwsi i lepiej poinformowani są twoi indywidualni pracownicy, tym bardziej produktywna może być Twoja firma jako całość.

 

Nota wydawcy: Ten post został zaktualizowany pod kątem dokładności i trafności.
[Pierwotnie Opublikowany: Listopad 2015 / Zmieniony: Listopad 2021]

Tagi: