Chcesz samodzielnie kontrolować pracę serca? Kardia Mobile 6L Ci w tym pomoże!

Kardia Mobile 6L

Serce to jeden z najważniejszych organów naszego ciała. Jest to swoista pompa, która umożliwia rozprowadzanie krwi po całym organizmie. Czasami jednak narząd ten szwankuje, wówczas serce zaczyna pracować nietypowo. W celu wyłapania jego zaburzeń, konieczne staje się wykonanie EKG, które nie zawsze wychwytuje problem. Wówczas warto rozważyć zakup nowoczesnego sprzętu, takiego jak np. Kardia Mobile 6L https://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/. Urządzenie jest na tyle małe i praktyczne, że zabierzesz je ze sobą wszędzie i w razie nietypowej pracy serca natychmiast to zarejestrujesz.

Czym jest Kardia Mobile 6L?

Kardia Mobile 6L to sześciokanałowe urządzenie EKG, które pozwala w prosty sposób sprawdzić rytm serca. Wychwytuje ono zaburzenia , które dotyczą najczęściej migotania przedsionków przyczyniających się do udarów, jak i również pozostałych nieprawidłowości pracy tego organu. Kardia Mobile 6L dokonuje zapisu fal aż z sześciu odprowadzeń: I; II; III; aVL; aVR, oraz aVF, dzięki temu możliwe jest trafne rozpoznanie różnego rodzaju zaburzeń serca. Należą do nich również palpitacje i kołatanie serca. Urządzenie pozwala także monitorować organizm w przypadku pojawienia się duszności, jak i również przy wzorcach aktywności.

Przenośny i niewielki aparat stanowi alternatywę dla całodobowego i niezbyt praktycznego badania Holterem EKG, któremu nie udało się wyłapać nieprawidłowości w pracy serca. Mając przy sobie takie urządzenie, możesz niemal natychmiast je uruchomić i dokonać samodzielnego badania. Jego wynik zostanie zapisany w darmowej aplikacji na Twoim telefonie lub tablecie. Wystarczy na to poświęcić 30 sekund. Uzyskany wynik można łatwo zapisać, a nawet wysłać drogą elektroniczną do swojego lekarza, który będzie mógł skrupulatnie je przeanalizować.

Przenośny aparat EKG – parametry

Kardia Mobile 6L polecany jest nie tylko ze względu na możliwość szybkiego wykonania badania, ale również jego praktyczną wielkość. W przeciwieństwie do lekarskiej aparatury, czy Holtera EKG, urządzenie jest niewielkie. Aparat jest mniejszy niż karta kredytowa, dzięki temu można zabrać go ze sobą praktycznie wszędzie.

Urządzenie jest w stanie bez przerwy pracować przez około 200 godzin. W trakcie pracy wykonuje około 300 próbek na sekundę. Z kolei czas samodzielnego nagrania badania może wynieść od 30 sekund do nawet 5 minut. Oprócz tego aparat został wyposażony w trzy elektrody ze stali nierdzewnej, baterię pastylkową 3V CR2016. Całość została wzbogacona w technologię Bluetooth LowEnegry, która pozwala na bezprzewodowe łączenie się z urządzeniem mobilnym do 1m.