Bezpłatne rozliczanie klientów teraz dostępne w WPMU DEV

Jest tutaj! Nasza najbardziej pożądana funkcja od czasu uruchomienia WPMU DEV Hosting. W pełni skalowalny, zautomatyzowany i bezpłatny system rozliczeń dla Ciebie i Twoich klientów.

Fakturowanie klientów to najlepsza (zarabianie) i najgorsza (koszmar) część prowadzenia firmy programistycznej.

Zarządzanie zaległymi fakturami, upewnianie się, że płacone są miesięczne opłaty, Dręczenie klientów oraz ręczne zarządzanie i uzgadnianie tego wszystkiego.

Dlatego, kiedy poprosiłeś nas o pomoc, zamieniliśmy się w słuch i zabraliśmy się do pracy.

Dzisiaj chciałbym oficjalnie przedstawić Fakturowanie klientów, wliczone za darmo, bez opłat, z członkostwem WPMU DEV. 🙂

The Hub - Client Billing Dashboard
Poznaj swojego nowego money Makera … klienta rozliczeń!

I jest gotowy do użycia, już teraz.

Po prostu odwiedź Centrum, kliknij na rozliczenia klienta, podłącz swoje konto Stripe (jeśli jeszcze go nie masz, powinieneś go zdobyć, są niesamowite) i jesteś gotowy do pracy.

Chcesz wiedzieć *dlaczego * powinieneś natychmiast zmienić sposób wystawiania rachunków swoim klientom? Cóż, Czytaj dalej, lub kliknij na link poniżej, aby przejść do tej sekcji (najlepiej przeczytać wszystko…nie chcesz przegapić!) …

Automatyczne Subskrypcje

Jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie są subskrypcje. Cóż, tak długo, jak jesteś osobą Ładowanie oni. 😉

Głównym celem naszego nowego systemu rozliczeniowego jest to, że pozwala on łatwo konfigurować, zarządzać i korzystać z zalet subskrypcji, wszystko z poziomu koncentratora.

Client Billing - Products & Services
Twórz subskrypcje MRR z rozliczaniem klientów szybciej niż możesz powiedzieć ka-ching!

Możesz nie tylko zarządzać wszystkimi aspektami wszystkich subskrypcji, ale także śledzić miesięczne przychody cykliczne (MRR) z jednego prostego Pulpitu nawigacyjnego.

Narzędzia do zarządzania klientami (w końcu pełnowartościowy CRM)

Wyobraź sobie, że wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać klientami, fakturami i subskrypcjami, w jednym miejscu.

To jest to, co otrzymujesz z rozliczeniami klientów, plus jest o wiele więcej zaplanowaliśmy na przyszłość. I w końcu wyobrażamy sobie, że jest to pełnowartościowy CRM, który rywalizuje z najlepszymi w sieci.

Ale od teraz masz do dyspozycji mnóstwo niesamowitych i elastycznych narzędzi do zarządzania klientami, w tym niestandardowe pola dla klientów, które pozwalają naszym członkom (tj. Tobie) tworzyć własne publiczne i prywatne pola w Profilach Klientów, gdzie możesz dodać pola, aby zachować prywatne notatki o klientach lub dodać szczegóły, takie jak numer VAT lub alternatywne numery kontaktowe klienta. Jest to pierwszy krok w kierunku CRM.

Dodawaj / zapraszaj klientów, wyświetlaj i edytuj dane kontaktowe, historię rozliczeń, status konta, subskrypcje i inne – wszystko z jednego pulpitu nawigacyjnego. Spokojnie!

Markowe Faktury I E-Maile

Ważne jest, aby ubierać się, aby zaimponować, jeśli chodzi o e-maile i faktury z przodu.

Na szczęście wszystkie faktury i e-maile CB są ładowane na profesjonalnych i eleganckich szablonach (więcej wkrótce!)

Szablony, które możesz dostosować, aby zawierały Twoją markę, logo, kolory i inne przydatne dodatki.

Sprawdź, jak wyglądają białe e-maile oznaczone etykietą.

Planujemy również dodać więcej szablony wiadomości e-mail i faktur, a także dalsze dostosowywanie w przyszłości, więc uważaj na to miejsce!

Client Billing Invoice
Wybierz swojego klienta, Wprowadź dane do faktury i kliknij przycisk, aby wysłać fakturę … proste!

Całkowicie Biała Etykieta

Rozliczenia klientów są również wbudowane w Klienta Hub, co oznacza, że jeśli wybierzesz, twoi klienci nigdy nie będą musieli słyszeć o WPMU DEV, nigdy.

Od już wymienionych e-maili z białą etykietą, do brandingu po własne, kompletne doświadczenie Hub (na tyle różnych witryn i z tak wieloma różnymi markami, jak chcesz).

Każda część rozliczeń klienta (i oczywiście klient Hub) została skonfigurowana, aby umożliwić Ci zapewnienie kompletnego środowiska white label, a my będziemy nadal ulepszać to środowisko (więcej dostosowań, lepsze projekty niestandardowe).

Client Billing - White Label
KTO WPMU? 😀

Przyjazny Dla Użytkownika Portal Klienta

Tak, wszechstronne funkcje rozliczeniowe i zarządzania są świetne i w ogóle … ale co ze stroną klienta??

Nie martw się, nie zapomnieliśmy o nich.

W rzeczywistości zrobiliśmy wszystko, aby ułatwić im płacenie na czas, za każdym razem.

Wszystko to odbywa się we własnym dedykowanym Portalu Klienta, który można wybrać w pełni białą etykietę (za pomocą klienta Hub) lub normalnie korzystać.

Tutaj twoi klienci mogą płacić faktury za pomocą super bezpiecznej i łatwej kasy Stripe (Nie przechowujemy poufnych informacji o klientach,takich jak dane karty kredytowej).

Gdy Twoi klienci zatwierdzą pierwszą płatność faktury subskrypcyjnej/cyklicznej, zostaną automatycznie obciążeni kolejnymi fakturami tej subskrypcji, więc nie będą musieli autoryzować płatności co miesiąc, a co ważniejsze dla Ciebie…. KONIEC Z ZALEGŁYMI PŁATNOŚCIAMI!

Na koniec możesz zezwolić klientom na edytowanie danych rozliczeniowych i metody płatności oraz dać im kontrolowany dostęp do hostingu, witryn, analiz i innych. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

… Hmmm co jeszcze przegapiłem … o tak!

Płatności Offline, Zwroty, podatki, wiele walut i wiele innych

Oprócz funkcji top-draw, spakowaliśmy również całą masę innych oszczędzających czas i wygodnych opcji do rozliczania klientów, aby twoje życie rozliczeniowe było tak łatwe, jak to tylko możliwe.

Przydatne funkcje, takie jak:

Akceptowanie płatności offline-jeśli twój klient woli płacić gotówką, czekiem lub inną metodą, nadal możesz korzystać z Fakturowania Klienta. To tak proste, jak zaznaczenie faktury jako zapłaconej z notami płatniczymi … a my zrównoważymy książki dla Ciebie za pomocą Stripe.

Zwroty-zwrot faktur bezpośrednio z interfejsu rozliczeniowego. Klienci mogą również zażądać zwrotu pieniędzy z portalu klienta (wkrótce).

Ustawianie podatków-Ustaw własne stawki podatkowe i dodaj wiele podatków do faktur.

Wybór waluty-Ustaw faktury i rozliczenia na wybraną walutę (Stripe obsługuje obecnie około 135 + różnych walut). Uwaga: Po ustawieniu wybranej waluty, wszystkie rozliczenia będą przetwarzane w tej walucie(nie obsługujemy jeszcze płatności wielowalutowych!).

Płynna, bezproblemowa i bezpieczna realizacja transakcji

Gdy połączysz to wszystko razem, twoi klienci uzyskają gładką i bezproblemową cdoświadczenie heckout, począwszy od faktury e-mailowej z logo i kolorem z przyciskiem, który mogą kliknąć, aby dokonać płatności.

Client Billing - Branded Email Invoice
Wyślij swoim klientom markową fakturę e-mail…nie oprą się kliknięciu przycisku.

Kliknięcie przycisku Zapłać fakturę spowoduje przejście do szczegółowej listy wszystkich produktów i usług zawartych w fakturze.

Client Billing Itemized Invoice
Twoja płatność jest tylko kilka kliknięć…

Proces realizacji transakcji jest płynny, bezproblemowy i bezpieczny. Twoi klienci mogą dokonywać płatności za jednorazowe usługi lub rozpocząć subskrypcję bez opuszczania witryny za pomocą zintegrowanych procesów płatności Stripe.

Client Billing Checkout
Twoi klienci płacą za pomocą bezpiecznych procesów kasowych Stripe i nigdy nie opuszczają twojej witryny.

Po udanej płatności klienci są natychmiast przenoszeni do ekranu, na którym mogą wyświetlić pełne dane zamówienia i pobrać kopię zapłaconej faktury.

Client Billing - Successful Transaction
Klienci są przenoszeni do ekranu zrealizowanego zamówienia po dokonaniu pomyślnej płatności faktury.

Twoja faktura jest już opłacona, a pieniądze są w drodze … wszystko bezproblemowo zautomatyzowane!

Kompleksowa dokumentacja i wsparcie

Wiesz, jak nowi rodzice często narzekają, że nie ma doskonałego przewodnika, jak wychowywać swoje dzieci? Cóż, to dziecko ma mocny podręcznik!

Zapewniamy szczegółową dokumentację krok po kroku obejmującą każdy aspekt konfigurowania rozliczeń z klientami dla Twojej firmy, a także zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się, jak rozwijać swoją firmę za pomocą rozliczeń z klientami, aby automatycznie otrzymywać płatności za swoje usługi i generować miesięczne przychody cykliczne (MRR) odsprzedając nasze usługi hostingowe.

A jeśli to nie wystarczy, masz również dostęp 24/7 do naszego zespołu wsparcia ekspertów oraz naszej tętniącej życiem i aktywnej społeczności i forów członkowskich.

Bezpłatne i wliczone w cenę każdego członkostwa

Jeśli WordPress jest darmowy jak w piwie, WPMU DEV ‘ s Client Billing jest darmowy jak w lunchu.

Jako pełnoprawny członek WPMU DEV nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z tej usługi.

Nie musisz płacić opłaty, aby mieć do niego dostęp, po prostu masz go za darmo.

I w przeciwieństwie do prawie każdego innego dostawcy rozliczeń tam, nie pobieramy nawet procent od żadnej transakcji.

Całkiem dosłownie otrzymujesz to za darmo w swoim członkostwie WPMU DEV.

Już Wkrótce Do Rozliczeń Klientów…

Dopiero co otworzyliśmy drzwi do tego, co nadchodzi w nadchodzących tygodniach i miesiącach dla rozliczeń klientów.

Niektóre dodatkowe gadżety, których możesz się spodziewać, wkrótce dodamy do pysznego bufetu funkcji fakturowania klientów, obejmują:

  • Automatyczne kupowanie domen za pomocą subskrypcji.
  • Zautomatyzowane wdrażanie hostingu (z niestandardowymi szablonami!) … także z abonamentami.
  • 2022 dochodzenie w sprawie dodania kolejnych bramek płatniczych oprócz Stripe.
  • Inne funkcje, które są również w przygotowaniu (Będziemy Cię informować na tym!)

Pomóż naszemu klientowi lepiej rozliczyć betę…i zarabiaj przy tym!

Rozliczenia klientów są obecnie w wersji Beta, ale są aktywne i w pełni funkcjonalne, więc zapraszamy do rozpoczęcia korzystania z niego już dziś, daj nam znać, jak to działa dla Ciebie i jak możemy je ulepszyć, aby pomóc przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.

Jeśli masz jakieś pytania, zapoznaj się z naszą dokumentacją rozliczeniową klienta, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej 24/7.