Darmowe Wysokiej Jakości Motywy WordPress Warto Sprawdzić

Kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować z WordPress wiele lat temu, motywy w katalogu motywów WordPress były ” ok.”Oznacza to, że nie byli świetni, ale wykonali swoją pracę dobrze, dopóki nie nadszedł czas, aby stać się poważnym i kupić motyw premium. Ale czasy się zmieniają.

Sklepy z motywami zmieniły grę, podnosząc standard motywów, które znajdziesz w Darmowym repozytorium z darmowymi wersjami ich produktów. Te bezpłatne wersje są wyposażone w funkcje, które wcześniej można było znaleźć tylko w motywach premium, takich jak wsparcie WooCommerce i responsywny projekt.

Dawno minęły czasy, kiedy pobieranie darmowego motywu oznaczało rozstrzygnięcie na temat subpar. Teraz możesz – i powinieneś-oczekiwać dobrze zakodowanego motywu, który można całkowicie dostosować za pomocą dostosowywania motywu.

Oto nasza lista najlepszych darmowych motywów WordPress, które znajdziesz w katalogu motywów WordPress, które zostały opracowane przez sklepy z motywami premium, a także kilka wydanych przez niezależnych twórców motywów.

 • Flash to dobrze wyglądający, uniwersalny motyw o minimalistycznej estetyce-idealny do witryn biznesowych i korporacyjnych. Posiada wiele gotowych dem, które można zaimportować w ciągu kilku sekund za pomocą wtyczki Themegrill Demo Importer. Motyw integruje się również z wtyczką Flash Toolkit (dostępną do pobrania za darmo z katalogu wtyczek WordPress) i wtyczką SiteOrigin ‘ s Page Builder (którą można również pobrać i użyć za darmo), dzięki czemu ten motyw jest przyjazny dla użytkownika.

  Inne funkcje tego motywu obejmują responsywny projekt, wiele układów blogów, obsługę Woocommerce, wiele stylów nagłówka, wiele opcji kolorów, pudełkowy i szeroki układ, obszary widżetów 6+ i niestandardowe widżety 11+, filtry produktów, a także jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO. A jeśli chcesz jeszcze więcej funkcji, dostępna jest wersja pro tego motywu za $69.

 • Jeśli wygląd jest mylący, jak to się mówi, To Shapely jest doskonałym przykładem. Na pierwszy rzut oka ten darmowy motyw WordPress wydaje się uproszczony i, nienawidzę tego mówić, nie wydaje się, aby wiele się działo pod względem funkcji. Ale kiedy patrzysz pod powierzchnię, ten wszechstronny jednostronicowy motyw WordPress zawiera wiele opcji dostosowywania, nie wspominając o wielu widżetach strony głównej, które można wykorzystać do dodania portfolio, referencji, sekcji paralaksy, informacji o produktach i usługach, przycisku wezwania do działania i wielu innych.

  Shapely obsługuje również większość darmowych i premium wtyczek WordPress, w tym takie jak WooCommerce, Jetpack, Gravity Forms i Contact Form 7 – uspokajające, gdy konfigurujesz witrynę, która opiera się na niektórych z tych popularnych wtyczek. Jest to oczywiście uniwersalny temat, a odpowiednia treść i obrazy są idealne dla biznesu, czasopism, blogów i witryn osobistych.

  Inne funkcje warte odnotowania to fakt, że jest responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO oraz przyjazny dla urządzeń mobilnych.

 • Sydney to zgrabny motyw biznesowy ze wspaniałym przesuwanym (lub statycznym) nagłówkiem pełnoekranowym i miłe akcenty, takie jak subtelne animowane slajdy tekstowe i animacje najazdu. Ten motyw jest świetną opcją dla firm i oferuje wiele opcji dostosowywania, w tym Czcionki Google, nieograniczone kombinacje kolorów i lepką nawigację. Bardzo łatwo jest skonfigurować wszystko za pomocą dostosowywania motywów WordPress.

  Strona główna używa “bloków”, które można przeciągać i upuszczać i zmieniać układ, jak chcesz, aby wyglądał. Możesz także ustawić obrazy tła paralaksy dla dowolnego rzędu bloków, co jest całkiem fajne. Podobnie jak inne współczesne motywy, jest responsywny i gotowy do tłumaczenia.

 • Niezależnie od tego, czy podoba Ci się hipsterski imiennik tego tematu, czy nie, nie można zaprzeczyć urokowi tego tematu. Pod względem estetycznym jest przepiękny. Strona główna zawiera dużo miejsca do wyświetlania postów, ale nie jest w ogóle zaśmiecona, dzięki czemu jest idealna dla blogerów, a w szczególności blogerów spożywczych (na wypadek, gdyby obrazy demonstracyjne go nie ujawniły!).

  Chcesz założyć sklep internetowy? Jarmuż to świetny wybór. Obsługuje WooCommerce, bardzo popularną wtyczkę eCommerce dla WordPressa, ułatwiając Sprzedaż produktu(może kolekcję przepisów?) w krótkim czasie. Jest responsywny, oczywiście, a kiedy zajrzysz pod maskę, obsługuje inne ważne rzeczy, takie jak SEO i RTL.

  Inne fajne funkcje: wbudowane menu do wyświetlania Twojej obecności społecznej, wiele układów kanałów blogowych, opcje logo tekstu i obrazu, opcje rozmiaru paska bocznego (kompaktowy i domyślny), opcje nakładki koloru banera/suwaka i wiele innych.

 • Minimalistyczne motywy wielofunkcyjne są obecnie tuzinem, ale to, co lubię w przestronności, to to, że trzyma się podstaw: jest responsywny, obsługuje e-commerce (w szczególności WooCommerce), jest gotowy do tłumaczenia i ma piękny przesuwny nagłówek. Spacious zawiera mnóstwo dostosowań, z którymi możesz się bawić, w tym cztery układy stron, dwa szablony stron, cztery typy wyświetlania bloga, obszary widżetów 13, pięć niestandardowych widżetów dostosowanych do witryn biznesowych, Opcje kolorów pasujące do marki, pudełkowe i szerokie układy oraz jasne i ciemne Skórki.

  Dzięki odpowiednim obrazom i treści ten motyw byłby świetnym rozwiązaniem dla każdej witryny biznesowej.

 • Writee jest tematem blogowania, tak, ale tworzy własne zasady. Zapożyczając z motywów wielozadaniowych, posiada duży nagłówek bohatera (suwak, jeśli chcesz), ale także pozwala na pasek boczny, którego w dzisiejszych czasach nie widać tak często w motywach. Zawiera mnóstwo opcji do bogatych dostosowań, takich jak fullwidth lub Boxed header. Jest również gotowy do tłumaczenia, co jest bardzo przydatne, gdy większość użytkowników WordPress mówi po angielsku jako drugi język. Istnieją również miłe akcenty, takie jak niestandardowe widżety i oczywiście możesz użyć dostosowywania motywu w zapleczu WordPress, aby jeszcze bardziej dostosować wygląd swojej witryny.

  Inne funkcje: responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych. I zobaczcie typografię – to naprawdę pomaga wyróżnić ten temat.

 • Co kocham about ten motyw BootStrap jest użycie koloru. Nie ma zbyt wielu kolorów-odrobina żółtego tutaj, trochę fioletowego tam-ale skutecznie używa się go, aby nadać temu minimalistycznemu (znowu jest to słowo!) temat trochę osobowości.

  Dzięki dostosowaniu motywu w WordPress bardzo łatwo jest dostosować ten motyw, jak chcesz-kolory, obrazy bohaterów, sekcje poprawiające, nazwij to. A także dzięki układom jednej strony jest idealny dla firm, agencji, a nawet osobistych stron internetowych.

  Podobnie jak wiele darmowych motywów WordPress na tej liście, Illdy jest kompatybilny z WooCommerce i Font Awesome, a także obsługuje popularne wtyczki, w tym Formularz kontaktowy 7, Jetpack i W3 Total Cache.

 • Fluida to nowoczesny i oparty na siatce motyw WordPress, który jest cholernie ładny! Jest to motyw HTML5 / CSS, jest responsywny, a dzięki swojej strukturze zawiera więcej niż ustawienia dostosowywania motywów 100. Tak, to dużo ustawień!

  Wszystkie obrazy motywu zostały stworzone przy użyciu czcionek HTML5, CSS3 i ikon, dzięki czemu można je bardzo szybko załadować. Jest również gotowy do SEO, RTL i tłumaczenia, przy użyciu mikroformatów i Google readable Schema.org mikrodane. Istnieją również ikony społecznościowe 100+, trzy menu, sześć obszarów widżetów, osiem szablonów stron i wszystkie formaty postów.

  Dla programistów, którzy chcą jeszcze bardziej dostosować Fluida za pomocą motywu podrzędnego, dostępny jest czysty kod, funkcje hakowalne lub wtyczkowe z jasnymi opisami i ponad 25 haczykami akcji.

 • Inteligentne wybory typograficzne mogą naprawdę stworzyć motyw, A Edge nie jest wyjątkiem. Ten wspaniały motyw sprawia, że większość darmowych czcionek Google, w szczególności Lato i Playfair Display, świetne połączenie Bezszeryfowe / serif.

  Edge można łatwo dostosować z trafnie nazwanego dostosowywania motywu w WordPress i jest idealny dla blogerów (z paskiem bocznym) i firm (bez paska bocznego i niektórych poprawek strony głównej).

  Jest również responsywny, przyjazny dla urządzeń mobilnych i zoptymalizowany pod kątem prędkości.

 • Ten piękny magazyn i blogowanie motyw dla WordPress na pewno ma styl. Brilliant oferuje stronę główną o stałej szerokości, na której można prezentować najnowsze posty na blogu. Dostępny jest również konfigurowalny pasek boczny do wyświetlania komentarzy, kategorii i ostatnich postów. W rzeczywistości wszystko jest konfigurowalne w tym temacie (tak jak powinno być!) dzięki dostosowaniu motywu w panelu administracyjnym WordPress, dzięki czemu możesz zmieniać kolory, nagłówek, widżety w stopce i inne, aby pasowały do Twojej marki i stylu.

  Tak, to dość prosty temat, ale jeśli szukasz motywu bez bzdur, aby pokazać swoje słowa, i nie planujesz otwarcia sklepu internetowego, nie możesz się pomylić z tym tematem.

 • Muszę przyznać, że byłem rozproszony patrząc na wstępnie ustawione szablony dla tego tematu. Cholera, są wspaniałe! Ale dygresja… Optymalizator jest fantastyczny uniwersalny motyw, który pochodzi z całym lotta potężne funkcje, w tym możliwość tworzenia fulL dmuchana strona z widżetami przeciągnij i upuść, umożliwiając dodawanie dowolnego rodzaju treści w dowolnym miejscu witryny bez dotykania kodu.

  Dostosowania obejmują: opcje układu fullwidth i boxed, suwak obrazu, Łatwe przesyłanie logo, czcionki 600+, możliwość dodawania niestandardowych CSS i nieograniczone opcje kolorów. Jest responsywny, przyjazny dla SEO, zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych,siatkówki i tłumaczenia. Ten motyw obsługuje również WooCommerce, bbPress, MailChimp i formularz kontaktowy 7.

 • Olsen to prosty motyw blogowy dla WordPress i zawiera tradycyjne posty na blogu po lewej stronie i na pasku bocznym po prawej stronie.

  Zawiera wszystkie typowe dodatki, które znajdziesz we współczesnych tematach: niestandardowe widżety, ikony sieci społecznościowych oraz wsparcie tłumaczeniowe i wsparcie SEO. Jest również w pełni konfigurowalny z dostosowywania motywu w WordPress, dzięki czemu można zaktualizować nagłówek, menu, Układ, stopkę i kolory.

 • Teletype to minimalistyczny temat blogowania zbudowany na BootStrap. Jest wyposażony w piękny układ postów murowanych i możesz przeciągać i upuszczać, aby ponownie zamówić sekcje na stronie głównej, co jest całkiem fajne.

  Funkcje obejmują możliwość całkowitego dostosowania strony głównej, w tym czcionek (Google Fonts), kolorów, obrazu nagłówka, kolorów tła, logo, ikon mediów społecznościowych i innych. Możesz także włączać i wyłączać pasek boczny, w zależności od preferencji projektowych. Ten temat jest również gotowy do tłumaczenia.

 • Sensible WP to kolejny responsywny motyw Wielofunkcyjny. Jest dość prosty, jeśli chodzi o motywy wielofunkcyjne i nie oferuje wsparcia WooCommerce, więc ten motyw jest lepiej dostosowany do agencji i małych firm, które nie mają planów sprzedaży online.

  Jeśli chodzi o dostosowania, możesz kontrolować wszystkie zwykłe poprawki w dostosowywaniu motywów, w tym kolory, czcionki, logo i inne. Ten motyw zawiera również zawartość demonstracyjną XML, która jest przydatna dla tych, którzy nie lubią konfigurować szkieletowej strony internetowej. Jest również przyjazny dla SEO i tłumaczenia.

 • Ten elegancki motyw WordPress jest przyjemny w użyciu dzięki łatwemu dostosowywaniu na zapleczu i stylowemu wzornictwu na front-endzie. Astrid oferuje wszystkie standardowe wykończenia, których można oczekiwać od dowolnego motywu: konfigurowalny nagłówek, opcje motywu za pomocą dostosowywania motywu i wsparcie dla tłumaczeń. Motyw jest również responsywny, co jest dość standardem dla wszystkich nowych tematów w dzisiejszych czasach.

  Astrid ma piękny twardy nagłówek i wyraźne CTA na stronie głównej, co jest idealne dla stron biznesowych. Jest również kompatybilny z WooCommerce, jeśli szukasz prostego, minimalistycznego motywu sklepu.

  Inne miłe akcenty: płynne przewijanie i subtelne animacje.

 • Jestem wielkim fanem minimalistycznych motywów WordPress Andersa Noréna, a Hemingway nie jest wyjątkiem. Ten prosty motyw jest idealny dla bloggposiada pełny nagłówek i standardowe posty na blogu po lewej i na pasku bocznym po prawej stronie. Podoba mi się w tym temacie to, że podobnie jak Ernest Hemingway jest imiennikiem, nie stara się być krzykliwy ani przesadny – projekt błyszczy przez swoją ekonomiczną konstrukcję.

  Funkcje obejmują: responsywny projekt, przewijanie paralaksy, niestandardowe kolory akcentu, niestandardowe logo i widżety do wideo, Flickr i Dribbble. istnieje również kilka fajnych szablonów stron, a kod jest gotowy do tłumaczenia.

 • Inny projekt Anders Norén, Hoffman to pięknie minimalistyczny, jednostronicowy motyw WordPress dla blogerów. Ma przemyślaną responsywną konstrukcję, a zastosowanie czcionek ikon sprawia, że Hoffman wygląda świetnie na urządzeniach wszystkich rozmiarów – dużych i małych. Ten motyw obsługuje formaty galerii, cytatów i postów wideo, wszystkie prezentowane w unikalny i wpływowy sposób. Standardowe posty run-of-the-mill również wyglądają świetnie. Jest wyposażony we wbudowaną obsługę nieskończonej funkcji przewijania wtyczki Jetpack i kafelkowej galerii.

  Hoffman zawiera pięć niestandardowych widżetów dla ostatnich postów z miniaturami, ostatnich komentarzy z awatarami, Flickr, Dribbble i wideo. Możesz również dostosować go dalej, zmieniając kolor akcentu, zmieniając kolor tła lub dodając obraz tła. Zawiera również dwa szablony stron, wsparcie dla stylów edytora postów i wsparcie dla tłumaczenia motywów. Zawiera tłumaczenia: Szwedzki / svenska.

 • Anders Norén-designed WordPress theme! Lovecraft to piękny dwukolumnowy motyw WordPress dla blogerów. Charakteryzuje się dwukolumnową konstrukcją z przemyślanymi wyborami typograficznymi – naprawdę przyjemnie się czyta. Duży obraz nagłówka robi uderzające pierwsze wrażenie i jest zastępowany miniaturką postu na pojedynczych postach i stronach.

  Lovecraft ma wbudowaną obsługę funkcji nieskończonego przewijania Jetpacks, co oznacza, że nowe posty zostaną załadowane, gdy tylko dotrzesz do dolnej części strony. Możesz również użyć funkcji Jetpack Tiled Galleries, aby wyświetlić posty w pięknej siatce murarskiej. Ten motyw został stworzony, aby skalować z wdziękiem do dowolnych rozmiarów ekranu – od 27-calowego wyświetlacza biurkowego do smartfona 3,5-calowego. Formularz nawigacji i Wyszukiwania jest ukryty za łatwo dostępnymi przełącznikami na telefonie komórkowym. Zawiera również style edytora, szablon strony o pełnej szerokości, trzy niestandardowe widżety i Kod gotowy do tłumaczenia.

 • Ostatni motyw WordPress zaprojektowany przez Andersa Noréna. Fukasawa to minimalistyczny motyw bloga dla fotografów i kolekcjonerów.

  Fukasawa ma pięknie minimalny układ, który wyświetla Twoje posty, obrazy i filmy w siatce w stylu Pinteresta. Jest idealny do udostępniania treści, a w szczególności zdjęć. Obsługuje Formaty obrazów, filmów i galerii, a także prezentuje swoje galerie w pięknym pokazie slajdów nad Twoimi postami. Zwykłe stare posty również wyglądają świetnie.

  Podobnie jak inne motywy Andersa Noréna, Fukasawa umożliwia ładowanie nowych postów bez przeładowywania strony za pomocą funkcji nieskończonego przewijania Jetpack i wyświetlanie obrazów w pięknej siatce z kafelkami Jetpack Galleries.

  Możesz także zmienić kolor akcentu, przesłać własne logo i użyć obszaru widżetów paska bocznego (w tym pięciu niestandardowych widżetów), aby nadać Fukasawa osobisty charakter.

 • Make to darmowy motyw open source builder, który-według jego twórców-został dopracowany ponad 5,198 razy. To dużo czasu na rozwój, ale co czyni go wyjątkowym? Jego największą cechą jest intuicyjny Make layout Engine, który jest w zasadzie narzędziem do tworzenia stron dla WordPress. Został zaprojektowany tak, aby działał jak natywny komponent edytora stron WordPress, więc jeśli czujesz się komfortowo pisząc post, nie będzie to krzywa uczenia się przyzwyczajająca się do budowania stron.

  Możesz zadbać o wszystkie dostosowania za pomocą dostosowywania motywu w WordPress. Każdy szczegół, duży lub mały, można dostosować, w tym czcionki, wysokość linii, odstępy, a nawet odstępy między słowami.

  Marka jest kompatybilna z WooCommerce, więc jeśli planujesz zbudować sklep internetowy, nie będziesz miał problemów ze sprzedażą fizycznych produktów. Jeśli chcesz sprzedawać towary cyfrowe, Make jest kompatybilny z Easy Digital Downloads. A jeśli chcesz dodać formularze do swojej witryny, po prostu upuść formularze grawitacyjne.

  Ten motyw jest również responsywny, przyjazny dla SEO i gotowy do siatkówki.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem po darmowych motywach WordPress, naszą listą najlepszych darmowych motywów WordPress 45 oraz naszymi postami na temat darmowych wysokiej jakości motywów WordPress i darmowych responsywnych motywów biznesowych WordPress.