Darmowe motywy biznesowe WordPress: 21 najlepszych

WordPress zasila teraz prawie 20% sieci. I chociaż trudno powiedzieć, ile z tego jest przypisywane dokładnie tym, jakich typów użytkowników, nie ma wątpliwości, że firmy zwracają się do WordPressa w coraz większym tempie.

Jak można się spodziewać, ten zwiększony popyt skłonił twórców motywów do zwiększenia możliwości wyboru. Świadczą o tym poniższe bezpłatne responsywne motywy biznesowe 21.

Czym dokładnie jest “temat Biznesowy”?

Motyw biznesowy WordPress to motyw, który na ogół nie stawia bloga na pierwszym miejscu.

Może z pewnością zawierać element bloga, ale nie zobaczysz “najnowszych postów” zajmujących dużo (jeśli w ogóle) miejsca na ekranie na pierwszej stronie tematu biznesowego — przynajmniej nie nad fałdą (tj. górną częścią witryny, którą możesz zobaczyć bez przewijania w dół).

Zamiast tego motyw biznesowy zwykle ma duży obszar na górze, który może działać jako rodzaj Billboardu.

Wiele z tych motywów używa również suwaka w tym górnym obszarze. Ta odważna przestrzeń na górze pozwala firmie przekazać swoją główną wiadomość w sposób, który trudno przegapić.

Celem jest natychmiastowe poinformowanie odwiedzającego o tym, o co chodzi w biznesie.

I tak bez dalszych ceregieli, oto darmowe motywy 21-i jak wspomniano, wszystkie responsywne.

Aby uzyskać więcej motywów (biznesowych i nie tylko), zapoznaj się z naszym artykułem na temat darmowych motywów premium WordPress, najlepszych darmowych motywów 45 WordPress i darmowych wysokiej jakości motywów WordPress.

Kredyt na zdjęcie: klucze rejestracyjne.