Jak używam Fiverr, aby rozwijać mój biznes WordPress

Ważne jest, aby zbadać jak najwięcej możliwości znalezienia klientów, gdy zaczynasz pracę jako programista stron internetowych. Platformy takie jak Upwork mogą być doskonałym miejscem do rozpoczęcia budowania portfolio pracy i listy klientów. Jest jeszcze Fiverr, platforma, która jest często pomijana.

Dlaczego Fiverr jest pomijany? Ponieważ większość ludzi nie może ominąć faktu, że początkowy punkt cenowy wynosi $5. Kiedy wkładasz dużo krwi, potu i łez w swoją pracę, 5 dolarów nie jest pracą, prawda? Ale dzięki sprytnej strategii z twojej strony możesz użyć Fiverr, aby rozwinąć swój biznes WordPress, być może w jeszcze szybszym tempie niż w przypadku Upwork.

Skąd to wszystko wiem? Sam używam Fiverr jako część mojej własnej strategii biznesowej marketingu cyfrowego.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak.

Fiverr W Skrócie

Fiverr dołącza do długiej listy platform freelancerskich, które zapewniają ludziom rynek do kupowania i sprzedawania usług. Jest znany jako idealna platforma do wykonania projektu graficznego przy ograniczonym budżecie. To, co jest wyjątkowe w Fiverr, to to, że większość ofert zaczyna się od $5, co może być ogromnym Wyłącznikiem dla tych, którzy nie rozumieją, jak dodać do tej sumy.

Podczas w przeszłości, Fiverr koncerty nie pozwoliły na wyższy początkowy punkt wyjścia, firma zaczyna zdawać sobie sprawę, że wyższe punkty cenowe przyciągają sprzedawców wyższej jakości. Jednocześnie zauważyli również, że kupujący niekoniecznie muszą płacić więcej niż 5 USD za wyższą jakość produktu. Możliwość tworzenia pakietów zawierających wiele elementów i wyższe punkty cenowe również sprawiają, że platforma jest bardziej atrakcyjna dla dzisiejszych sprzedawców.

Z własnego doświadczenia wynika, że Fiverr nie powinien być tylko skoncentruj swoje wysiłki na budowaniu firmy WordPress. Ale z atrakcyjnym profilem i konfiguracją Fiverr gig, możesz użyć platformy, aby przyciągnąć nowych stałych, a nawet długoterminowych klientów, jednocześnie sprzedając prostą ofertę.

Wszystko zaczyna się od twojego występu Fiverr.

Konfiguracja Fiverr Gig for Success

Aby sprzedać cokolwiek na Fiverr, musisz najpierw skonfigurować kilka koncertów Fiverr.

Szybki rzut oka przez programowanie & Tech > WordPress Kategoria ujawnia Fiverr gigs oferuje szereg usług, które wahają się od:

 • Pełna personalizacja strony internetowej
 • Poprawki błędów WordPress
 • Strony docelowe WordPress
 • Poprawki zabezpieczeń WordPress
 • Ogólna pomoc SEO

Setting up Fiverr gig
Przygotowuję nowy koncert Fiverr.

Wiele z tych koncertów zaczyna się od minimum $ 5 ,ale tak samo wiele zaczyna się od bardziej rozsądnych cen, które odzwierciedlają stawkę godzinową lub projektową.

Rynek Fiverr to doskonałe badanie podaży i popytu, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę pracowników z różnych krajów i to, jak ceny odzwierciedlają ich standard życia. Przy tym wiele osób ignoruje sprzedawców z ofertami “too good to be true” (backlink building Fiverr gigs są szczególnie wątpliwe w cenie).

Podobnie jak w przypadku platformy takiej jak Upwork, zawsze znajdą się nabywcy skuszeni do pracy z ludźmi w krajach o niskich kosztach utrzymania, którzy mogą sobie pozwolić na pobieranie najniższych cen. Ale jest wielu innych, którzy używają Fiverr, ponieważ szukają relimożliwość połączenia długoterminowego i punkty cenowe na platformie sprawiają, że jest to sposób niskiego ryzyka. Fiverr może działać jako świetne medium do tworzenia początkowego połączenia, które wywołuje większy związek niż tylko jedno zamówienie.

Z kilkoma znajomymi, którzy pracują w Fiverr, rozmawiałem szeroko z członkami zespołu o tym, jak efektywniej korzystać z platformy. Jeden z najprostszych sposobów na wyróżnienie się? Bądź sprzedawcą ze Stanów Zjednoczonych. Większość kupujących pochodzi z USA i doceniają pracę z kimś, kto również tutaj mieszka.

Jeśli chodzi o rzeczywisty koncert WordPress Fiverr, który zdecydujesz się stworzyć, ważne jest, aby poważnie traktować strukturę. Przypadkowo wyrzucona strona będzie traktowana w tym samym duchu i prawdopodobnie nie przyciągniesz dowolny kupujących, jeśli traktujesz to jako myśl. Jak w przypadku każdej metody generowania nowego biznesu, im więcej w to włożysz, tym więcej z tego wyjdziesz. Poniższe wskazówki wymagają tylko odrobiny wysiłku, ale mogą skutkować zwiększeniem uwagi i zamówieniami Fiverr:

 • Dodaj zdjęcie: w końcu stworzysz widoczne portfolio prac, ale ładna oprawa graficzna pomoże Ci wyróżnić się w wynikach wyszukiwania. Pomoże to również w przypomnieniu, jeśli dana osoba ocenia wiele koncertów dla tej samej usługi.
 • Dodaj film: poważnie, szybki film zrobiony smartfonem lub kamerą internetową wystarczy, aby odróżnić cię od 99% reszty rynku. Pomaga uczłowieczyć Cię, ułatwiając kupującym zaufanie do Twojej zdolności do dostarczania tego, czego potrzebują.
 • Ustaw oczekiwania: w kopii koncertu Fiverr daj ludziom znać, czego się spodziewać. Wielu kupujących Fiverr korzysta z platformy okresowo i nie są w 100% pewni procesu ani sposobu ostatecznej dostawy. Połącz kropki w kopii Twojego Fiverr gig i wyjaśnij różnicę między dodatkami lub pakietami gigowymi, aby zrozumieli, który z nich należy zamówić dla swoich potrzeb. Jeśli realizacja zamówienia wymaga dużo czasu między tobą a kupującym, możesz skorzystać z tej okazji, aby poprosić ich o kontakt przed złożeniem zamówienia.
 • Użyj słów kluczowych: wejdź w głowę kupujących, optymalizując swój koncert pod kątem słów kluczowych, których myślisz, że będą szukać. Jeśli nie jesteś pewien, co to może być, zwróć uwagę na koncerty popularnych sprzedawców, którzy otrzymują wiele zamówień.

Fiverr gig description
Dobrze napisany opis koncertu Fiverr zaprowadzi cię daleko.

Dwie ważne rzeczy, które idą w parze z sukcesem na Fiverr to rozsądny czas reakcji i kilka, jeśli w ogóle, opóźnienia w dostawach. Fiverr optymalizuje wyniki wyszukiwania i Polecane koncerty dla sprzedawców z największym zaangażowaniem w ich platformę, więc pamiętaj o tym, jeśli chodzi o reagowanie na zainteresowanych kupujących i tworzenie koncertu z czasem dostawy, do którego możesz się zobowiązać. Co więcej, anulowane zamówienia mogą zaszkodzić twojemu wzrostowi w rankingu platformy, więc upewnij się, że możesz oferować jakość za każdą ustaloną cenę.

Podobnie jak w przypadku czegokolwiek innego, Fiverr jest platformą, w której marketing może być różnicą między uzyskaniem pracy lub przegraną z kimś innym. Więc oprócz sprawienia, aby Twoje koncerty wyglądały dobrze, poświęć trochę czasu, aby również wzbogacić swoją stronę portfolio. Podziel się swoim doświadczeniem związanym z oferowanymi przez Ciebie koncertami Fiverr, aby ułatwić kupującym zaufanie do ciebie.

Ostatnia uwaga na swoim profilu-użyj swojego prawdziwego imienia i nazwiska. To będzie łatweR, aby komunikować się z kupującymi, jeśli widzą cię jako osobę, a nie tylko pseudonim. Może również zachęcić kupujących do Google i łączenia się z tobą poza platformą.

Jak używam Fiverr do sprzedaży

Jednym z moich najbardziej popularnych WordPress Fiverr gigs jest prosty audyt SEO. W przypadku podstawowego koncertu $5 osoba podaje mi adres URL strony internetowej i wszelkie słowa kluczowe, które próbują zoptymalizować. Następnie tworzę raport (za pomocą oprogramowania), który identyfikuje główne problemy i przepisuje potencjalne poprawki.

Po dostarczeniu każdego zamówienia korzystam z okazji, aby upewnić się, że jesteśmy na tej samej stronie, zaoferować wersję, jeśli nie są zadowoleni z wyników i poprosić o recenzję, aby pomóc mi uzyskać więcej zamówień. Każdy ma swój własny sposób na to, ale oto, co Zwykle wysyłam z dostawą zamówienia:

Jak to wygląda?

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, przerobię do Twoich specyfikacji! 

Jeśli kochasz to, proszę zostawić mi 5 gwiazdek recenzję:)

W szczególności, przy każdym raporcie SEO, który dostarczam, wspominam o moim tle projektowania stron internetowych. Przywołuję kilka problemów, które najbardziej wpływają na ich stronę internetową z ich rankingu w Google, a konkretnie mówię o mojej zdolności do rozwiązania tych problemów.

Jest to prawdopodobnie najłatwiejsza sprzedaż na świecie, ponieważ ludzie, którzy zamawiają ode mnie, zdają sobie sprawę, że mają problem i prawdopodobnie nie mają doświadczenia ani narzędzi, aby samodzielnie rozwiązać te problemy. Sekretem udanej sprzedaży upsell jest rozpoznanie tych potrzeb i połączenie punktów dla klienta Zamawiającego pakiet podstawowy.

Stamtąd oferuję zainteresowanym klientom stawkę projektu, która zwykle wynosi kilkaset dolarów, na kilka krótkich godzin mojego czasu (jeśli tak). W niektórych przypadkach będę współpracował z wykonawcą (którego znalazłem na Fiverr!), aby pomóc z niektórymi poprawkami technicznymi, które w przeciwnym razie zajęłyby mi trochę czasu, więc mogę zamiast tego skupić się na badaniach i wdrażaniu słów kluczowych.

W tym momencie jest to dobrze naoliwiona maszyna, która zamienia małe zamówienie w duże, jednocześnie pomagając mi zbudować moje portfolio dla projektów WordPress/SEO. Ktokolwiek mówi, że nie możesz zarabiać na Fiverr po prostu nie rozumie, że jest to zdolność do generowania długoterminowych potencjalnych klientów lub tworzenia projektów z wstępnego podstawowego zapytania.

Jeśli SEO nie jest naprawdę Twoja sprawa, to jest całkiem w porządku. Możliwości są nieograniczone, ale oto kilka innych, które oferowałem, konsekwentnie płaciłem za siebie lub widziałem naprawdę dobrze na platformie:

 • UX Fiverr Gig: oferuję audyt UX Fiverr gig, który pobiera duży ruch i zamówienia na platformie. Chociaż zwykle jest to jedna strona w cenie 5 USD, często otrzymuję zamówienia na wiele stron, z instrukcjami wideo, a nawet szczegółowymi raportami. Niedawno otrzymałem zamówienie w wysokości 300 USD dla kogoś, kto chciał bardziej kompleksowego audytu UX niż moja podstawowa oferta. Jeśli oferujesz usługi projektowania stron internetowych i masz uczciwe zrozumienie marketingu/konwersji, może to być świetny sposób na zarobienie pieniędzy, jednocześnie poprawiając swoje kreatywne oko.
 • Konserwacja WordPress Fiverr Gig: Użyj tego typu Fiverr gig, aby zaoferować jedną poprawkę lub godziny konserwacji. Współpracuję z innym sprzedawcą Fiverr, który oferuje mi tę usługę, gdy jestem w kropce lub nie mogę samodzielnie rozwiązać problemu.
 • Podstawowa strona Fiverr Gig: podstawowa strona może być tylko jedna strona, więc można zarabiać na upsell na wszystko inne-dodatkowe strony, instalat pluginjon itp.

Zastrzeżenia Fiverr

Gdy przejdziesz przez odwrotny szok naklejki koncertów Fiverr, które zaczynają się od $5 (wiedząc, że nie jest to wymuszone minimum), nadal istnieje kilka rzeczy, które musisz ogarnąć, jeśli zdecydujesz się dodać Fiverr do swojej listy taktyk generowania klientów.

Być może najważniejszy jest sposób, w jaki Fiverr zarabia pieniądze. Niektórzy mogą powiedzieć, że są trochę chciwi, biorąc $1 z każdego $5, które sprzedajesz (lub 20%, jeśli chcesz łatwiejszą liczbę do pracy w dużych projektach). Dodatkowo pobierają opłatę manipulacyjną dla kupujących w wysokości $1 na szczycie ceny twojego koncertu (chyba że oni też są kupującym i używają kredytu Fiverr do zakupu Twojego koncertu).

Jako sprzedawca, gdy chcesz wypłacić pieniądze z systemu Fiverr, musisz również zapłacić $1, Aby uzyskać dostęp do swoich pieniędzy, nawet jeśli używasz bezpośredniego depozytu.

Placing a Fiverr order
Składanie zamówienia Fiverr.

Dla porównania, Platforma taka jak Upwork pobiera od kupujących opłatę za przetwarzanie płatności (2,75%), a skala przesuwna dla freelancerów. Podobnie jak Fiverr, zaczyna się to od 20%, ale skaluje się do 10%, a następnie 5% w oparciu o rachunki dożywotnie. Upwork zachęca do długoterminowych relacji, ponieważ płatności są skalowane w zależności od każdej relacji z Klientem, a nie całkowitych rachunków. Inna platforma freelancerska, Elance, pobiera ryczałtową stawkę 8.75% od każdej transakcji.

Lekcja wyciągnięta z porównania innych platform freelancerskich z Fiverr polega na tym, że ich opłaty są przejmowane przez freelancera dwukrotnie (jeśli policzysz opłatę poniesioną w celu przesłania pieniędzy z ich systemu na twoje konto bankowe), a przez kupującego raz. Irytująco, prowizja jest nawet pobierana, gdy klient zostawia napiwek za dobrze wykonaną pracę.

Kuszące jest odciąganie klientów od platformy Fiverr i chociaż tworzą wyzwalacze, aby złapać te działania (wystarczy wpisać “e-mail” lub “Skype” w wiadomości, a zobaczysz, co mam na myśli), nie jest to do końca trudne. To powiedziawszy, jeśli zostaniesz złapany, może to być koniec twojego konta Fiverr. A ponieważ proces, który obejmuje przejście od nowego Użytkownika do poziomu 1, sprzedawca na poziomie 2 jest dość zaangażowany, może to oznaczać utratę wielu zgromadzonych zamówień, recenzji, a nawet relacji.

Fiverr Naprawdę Może Pomóc Rozwijać Swój Biznes WordPress

Można powiedzieć, że chociaż Fiverr był dla mnie dobry, to nie dla wszystkich. Jest to platforma, która wymaga sporego czasu i konfiguracji, aby była naprawdę skuteczna, i ciągłej konserwacji, aby napędzać nowe zamówienia.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji dla swojej firmy WordPress, może to pomóc poświęcić trochę czasu na utworzenie profilu i kilka koncertów Fiverr, optymalizację pod kątem upsell lub stworzenie koncertu Fiverr z wyższą ceną wywoławczą. Chociaż na swojej powierzchni Fiverr wydaje się zaspokajać niską bazę klientów, potencjał długoterminowych klientów jest z pewnością obiecujący.

Tagi: