Introducing Hustle … he ‘ s Gonna Make you Some Money

Mamy długą historię w WPMU DEV rozwoju wtyczek, które rozwijają twój biznes, ale zawsze chciałem ci dać jeden wtyczka do rządzenia nimi wszystkimi. Dzisiaj pozwólcie, że przedstawię wam pierwszy krok w tym kierunku: meet Hustle!

Odblokuj swój pełny potencjał generowania leadów i zacznij rejestrować więcej subskrybentów!Uzyskaj Jak Najwięcej Z Hustle

Zaktualizowano: 2/8/2019-Hustle ma teraz swój własny blok Gutenberga. Wersja 3.0.7 poprawiła kompatybilność z Visual Composer, uaktualnienie API dewelopera, integracje reCAPTCHA i lepsze wsparcie dla użytkowników Mailchimp i ActiveCampaign.

W tej chwili Hustle to najlepsza wtyczka do wysyłania wiadomości e-mail, którą kiedykolwiek spotkasz. Nie tylko jest niesamowicie łatwy w pracy, ale jest również zadziwiająco elastyczny, potężny i działa po wyjęciu z pudełka z góry – idź wypróbuj go za darmo już dziś (tak, możesz dosłownie spróbować i zachować każdą wtyczkę i motyw WPMU DEV za darmo!)

W przyszłości Hustle będzie podstawą naszych usług marketingowych, growth hacking i rozwoju biz. Będzie Twoim kompletnym sprzedawcą, który zdobędzie klientów. Ma sass, ruchy i rowki… i zdecydowanie jest moim ulubionym superbohaterem:)

hustle_lay_point_up

E-Mail Opt-In Hustle, Mówisz?

O tak, ale to nie jest zwykły shortcode-nadziewane super-złożone old-skool WordPress plugin.

On naprawdę naprawdę jest sprytny i bezpośredni i, cóż, bardziej niż trochę sexy.

Skonfigurowanie pierwszego formularza opt-in jest tak proste, jak wybranie, jak cholernie dobrze chcesz, aby wyglądał.

Oczywiście istnieje mnóstwo szablonów, ale gdziekolwiek i jakkolwiek chcesz, aby Twoje pola spadały lub obrazy robiły wrażenie, Hustle Cię obejmuje.

A to dopiero początek.

It really doesn't get any easier than this.
To naprawdę nie staje się łatwiejsze niż to.

Ponieważ gdy już zagrasz z opcjami i pozwolisz Hustle robić swoje, będziesz miał pozytywny magnes e-mail, który wygląda dokładnie tak, jak chcesz.

I oczywiście, jeśli chcesz korzystać z własnego CSS, to wszystko jest dla ciebie … ale nie mamy nic przeciwko, jeśli nie 🙂

Szczerze mówiąc, mogę powiedzieć bez żadnej przesady, że jest to najłatwiejsza w użyciu i najlepiej zaprojektowana wtyczka, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

You won't need a single line of code
Nie potrzebujesz ani jednej linii kodu

Co daje miejsce na różnego rodzaju ciekawe eksperymenty…

Z Hustle możesz stworzyć dowolny rodzaj pop-up, slide-in, widget, lub osadzać.

Create stunning opt-ins, pop-ups and slide-ins with Hustle.
Twórz wspaniałe opcje, wyskakujące okienka i slajdy za pomocą Hustle.

I kierowania nowych użytkowników do twojej witryny? To żaden problem.

warunki można skonfigurować za pomocą Hustle” width=”670″ height=”428″ />tylko mały wybór warunków chłodnych można skonfigurować za pomocą Hustle

A czy wspomniałem, że istnieje dosłownie integracja jednym kliknięciem z Mailchimp, AWeber i CampaignMonitor? Jest! Prosto z pudełka.

A oto Plan:

W przyszłym roku nie tylko można oczekiwać, aby zobaczyć piękne nowe szablony, natywną integrację z góry(Twój własny element Hustle!) i cała masa integracji i ulepszeń do strony opt-in e-mail rzeczy, ale można również spodziewać się zobaczyć całą masę innych sooooper cool (i jakiś kindaa sekret, i malutki bit specjalny!) narzędzia, które pomogą Ci, dosłownie, przekształcić Twój biznes-a przynajmniej każdy, kto chce coś zrobić.

I, oczywiście, wprowadzimy kurs Hustling w WPMU Dev Academy, możesz omówić, jak korzystać z Hustle z naszym niesamowitym personelem wsparcia (lub w Twoim ekskluzywnym obszarze dyskusji tylko dla członków), i używać go wraz z innymi wtyczkami i motywami 100+, które oferujemy.

Świetnie współpracuje z Koliberem i obrońcą.

Hustle - WordPress Opt-in Plugin

Zostają mi tylko dwie rzeczy!

Po pierwsze, idź i baw się z Hustle-w końcu możesz to zrobić za darmo, już teraz.

A po drugie, daj nam znać w komentarzach, co ty* chciałbyś, abyśmy zrobili dla Ciebie Hustle … w końcu jesteśmy tutaj, aby zgłębić ci jakiś biznes, daj nam znać, czego chcesz 🙂

Tagi: