Przedstawiamy … Blog XChange! Podziel Się Swoją Wiedzą Na Naszym Blogu I Zdobądź Punkty Bohatera Oraz Linki Do Swojej Strony

Szukasz świetnych wskazówek, samouczków i hacków od doświadczonych programistów internetowych, aby przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom i pomóc szybciej rozwiązać problemy klientów? My też! Dlatego właśnie uruchamiamy bloga XCHANGE!

WPMU DEV Members Blog XChange
Chun-Chun-chun-chun…Blog XChange! (Tylko Dla Członków)

TL; dr – Blog XChange to nowa inicjatywa dla członków WPMU DEV mająca na celu zapewnienie lepszego zaangażowania w naszą społeczność członkowską, koncentrując się na treściach, które mają dla Ciebie największe znaczenie. Pomóżcie nam, aby wam pomóc, a my wynagrodzimy was punktami bohatera i linkami do Waszej strony.

Blog XChange … Co To Do Cholery Jest??

Tutaj w WPMU DEV ‘ s secret content lab zawsze szukamy nowych pomysłów na zawartość bloga.

Można by pomyśleć, że zatrudnienie najbardziej błyskotliwych pisarzy we wszechświecie WordPress spowodowałoby niekończącą się zawartość bloga, ale niestety tak nie jest.

Co jest ironią, wiem, biorąc pod uwagę, że jeden z nas jest autorem najlepiej sprzedającej się książki ” Infinite Content Creation (Jak nigdy nie zabraknie pomysłów na treść bloga).”

WPMU DEV blog jest jednak inną bestią. Nie publikujemy puszystych treści wypełniających o WordPress. Wiemy, że nasza publiczność (tak, ty!!) nigdy by się na to nie zgodził.

Wiemy, że oczekujesz od nas pisania artykułów i samouczków z treścią. Mocna treść (lub tofurkey jeśli wolisz nie-mięsiste przymiotniki), które możesz zastosować w swojej firmie, aby poprawić nie tylko swoje umiejętności, ale także rozwiązać prawdziwe wyzwania dla swoich klientów i dostarczyć im lepsze i szybsze strony internetowe, które pomogą im uzyskać wyniki.

wpmu-dev-blog
Pomóż nam uczynić nasz blog swoim blogiem!

Pisanie treści blogowych ukierunkowanych na twoje potrzeby wymaga od nas poświęcenia dużo czasu na badanie komentarzy z poprzednich postów, przeszukiwanie forum naszych członków, analizowanie analiz, badanie słów kluczowych, zaglądanie do witryn naszych konkurentów, czytanie przez mnóstwo biuletynów branżowych itp.

Czasami zbliżamy się, ale blisko nie jest Zamknij wystarczy.

Chcemy zamieszczać na naszym blogu treści, które odzwierciedlają to, kim jesteś, co robisz i jak rozwiązujesz codzienne wyzwania w swojej firmie pracując na węglu i głęboko w Rowach.

Skoro nie możemy być Tobą (ktoś musi pisać bloga, prawda?) wpadliśmy na genialny pomysł:

“Dlaczego nie wykorzystać swojej wiedzy i doświadczeń jako programista WordPress i wynagrodzić Cię za wszystkie wkłady, które wkładasz do naszego bloga?”

Sprawiedliwy Handel

Kiedy niedawno opublikowaliśmy sugestię utworzenia obszaru, w którym członkowie mogliby wymieniać się swoją wiedzą o punktach bohaterów i linkach do swoich stron, otrzymaliśmy zdecydowanie pozytywne opinie i wsparcie od naszych członków…“pod warunkiem, że to uczciwy handel” powiedział was wszystkich razem.

Wiemy, że jesteś zajęty prowadzeniem firmy i że płacisz nam, abyśmy Ci służyli, więc nie oczekujemy, że dasz nam coś za darmo.

W DEV chodzi o uczciwy handel…(prawdopodobnie nawet o tym nie wiecie, ale czy wiecie, że teraz możecie zdobyć punkty bohatera tylko za komentowanie naszych postów na blogu?)

Stąd Blog XChange (i nie Blog XPloitation!)

Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniemences na blogu XChange, będziesz pomagać innym członkom i nam też! W zamian nagrodzimy was mnóstwem punktów bohaterów, a jeśli użyjemy waszych treści na naszym blogu, linkami, które pomogą Wam promować wasz biznes.

Web Developer.
Nie pozwól, aby cała ta wspaniała wiedza poszła na marne … xchange it for hero points and links at the Blog XChange!

W tym poście powiem krótko, jak to działa i jak zacząć, jeśli chcesz przyczynić się. Aby uzyskać szczegółowe informacje, w tym wytyczne dotyczące publikowania treści i dokładnie, w jaki sposób wynagrodzimy cię za Twój wkład, zobacz przypięty post w blogu XChange. (Sprawdź out…it ‘ s teraz żyć w obszarze użytkownika!)

Blog XCh-Ch-Ch-Changes-Jak to działa w pigułce

Po pierwsze, nie szukamy autorów nagrodzonych Pulitzerem. Nie musisz zgłaszać dopracowanej prozy ani perfekcyjnie zaprezentowanych postów gotowych do publikacji … zajmiemy się tym.

To, czego szukamy, to dobry “masywny” kawałek treści, który pochodzi z Twojego doświadczenia jako programista stron internetowych WordPress, Twórca stron internetowych, agencja cyfrowa, dostawca usług wsparcia technicznego itp.

Własnymi słowami opowiedz nam o problemie, który rozwiązałeś lub o rozwiązaniu, naprawie lub włamaniu, które odkryłeś, że poprawiło niektóre aspekty witryny lub biznesu Twojego lub Twojego klienta.

Przetestuj i porównaj różne wtyczki, których obecnie używasz, z naszymi i udostępnij swoje wyniki.

Jeśli chcesz, możesz również udostępniać fragmenty kodu, zrzuty ekranu, linki do ulubionych narzędzi i zasobów oszczędzających czas itp.

Najlepiej byłoby, gdyby treści udostępniane na blogu XChange obejmowały korzystanie z naszych wtyczek lub usług (otrzymasz za to dodatkowe punkty!) ale to nie jest wymóg.

Za każdy wkład w Blog XChange otrzymasz punkty. Po tym wszystkim, po prostu publikując go, pomagasz innym członkom.

Hustle
Blog XChange może być twoim małym zgiełkiem.

To, co zrobi zespół blogowy, to regularne skanowanie wkładów zamieszczonych na blogu XChange. Następnie nagrodzimy Cię za wszystko, czego używamy na blogu. Obejmuje to cytowane zdania, akapity lub sekcje tekstu, fragmenty kodu, mini-samouczki, Recenzje wideo,…nawet linki do świetnych samouczków opublikowanych na własnych stronach lub świetny pomysł na nagłówek nowego postu zapewni Ci punkt.

W niektórych przypadkach możemy skontaktować się z Tobą w celu omówienia publikacji pełnowartościowego artykułu, Samouczka lub studium przypadku. Dokładnie tak się stało, gdy jeden z naszych członków opublikował komentarz w jednej z naszych dyskusji. Następnie stworzyliśmy studium przypadku i promowaliśmy jej działalność w całym post…so, win-win!

Oczywiście są pewne rzeczy, których nie opublikujemy, takie jak treści mające na celu promowanie linków partnerskich lub hiper-up self-promocyjnych rzeczy…zasadniczo będziemy stosować te same wytyczne redakcyjne i kryteria do tego, co złożysz, że sami używamy, aby zapewnić, że utrzymujemy nasz blog zgodnie z najwyższymi standardami.

The Times, They Are A-Blog XChangin ‘ – Jak Zacząć

Dodawanie treści do bloga XChange jest bardzo proste. Każdy członek WPMU DEV może to zrobić.

Gdy tylko pojawi się pomysł na post, przejdź do sekcji Członkowie i kliknij link Blog XChange (lub kliknij tutaj, aby przejść już.)

WPMU DEV Members Blog XChange
Kliknij ten przycisk, gdy tylko pojawi się inspiracja!

Kliknij “Rozpocznij Dyskusję”.

WPMU DEV Members Blog XChange - Start Discussion
Już prawie.…

Wpisz tytuł swojego postu w polu ‘ Subject ‘(nie musi to być odlotowy tytuł lub nagłówek zoptymalizowany pod kątem SEO…po prostu powiedz nam, o co chodzi!)

W sekcji “Temat” Wybierz “Blog XChange”.

Wpisz lub wklej zawartość w polu “dyskusja”. Możesz również korzystać z narzędzi formatowania, cytowania i hiperłącza!)

Jeśli chcesz śledzić wszelkie dyskusje w swoim wątku, zaznacz pole “Powiadom mnie przez e-mail”.

Kliknij przycisk Post, aby przesłać swój wkład.

Blog XChange - Content submission form.
Wpisz, wybierz, Wklej zawartość, zaznacz i kliknij przycisk i wszystko gotowe … zbyt proste!

Twój wkład jest teraz dodany do bloga XChange. Jeśli chcesz wprowadzić jakiekolwiek zmiany w swoim poście, po prostu kliknij link Edytuj.

Example of Blog XChange submission.
Jesteś teraz blogerem…gratulacje!

To jest to! już po tobie.

Dziękuję! Punkty bohaterów już za chwilę … sprawdź swój pasek boczny!

Skontaktujemy się z tobą, jeśli wykorzystamy Twoje treści na naszym blogu (np. w celu potwierdzenia adresu URL, do którego będziemy łączyć) i omówimy dalsze sprawy, jeśli mamy jakiekolwiek pytania.

WPMU DEV - Blog XChange section with content added.
Hero points and links … thank you WPMU DEV!

To XChange is to Grow

Jako programiści stron internetowych i dostawcy usług WordPress znasz wyzwania, przed którymi ty i twoi klienci stają każdego dnia. Co więcej, wiesz, jak dobrze jest rozwiązywać te wyzwania i wymyślać lepsze, szybsze i wydajniejsze sposoby załatwiania spraw.

Dzieląc się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagasz nam pisać dokładnie te treści, które chciałbyś zobaczyć na naszym blogu, pomagasz innym użytkownikom i pomagasz też sobie!

Jak Winston Churchill nigdy nie stwierdził…

“Aby poprawić to XChange; być doskonałym to XChange często.”

Czekamy na Twój wkład i bliższą współpracę z Tobą, aby przynieść korzyści naszym cenionym członkom i pomóc ulepszyć Twoją firmę.

Do zobaczenia na blogu XChange!