Kopanie W WordPress Recenzja Książki

W listopadzie 2009 Chris Coyier i Jeff Starr wydali swoją książkę zatytułowaną “Digging Into WordPress”, która stała się jedną z wiodących książek w tej niszy.

Z ponad stronami 400, rozdziałami 9 i obejmującymi ponad 40 różnych tematów jest to jedna z najbardziej rozbudowanych książek związanych z WordPress. Chris i Jeff byli na tyle mili, że dali mi darmową kopię swojego e-booka, żebym mógł to sprawdzić.

Wynik? Love at first site!

Bardzo podobała mi się ta książka i nauczyła mnie tak wiele, że postanowiłam napisać szybką recenzję lub “wprowadzenie” do książki, abyś mógł zobaczyć, o co chodzi i czy ta książka jest dla ciebie dobra. Więc oto moje kopanie w WordPress Recenzja….

Szybkie Wprowadzenie Do Kopania W WordPress

Jak powiedziałem wcześniej, ta książka jest kompleksowym przewodnikiem po WordPress, ale nie obejmuje wszystkich małych niepraktycznych faktów na temat platformy, a raczej zapewnia strony 400 praktycznych informacji, które zmienią cię z początkującego wp NA wp-Guru.

Jak sama nazwa wskazuje, ta książka zrobiła kilka “kopania”, aby przynieść Ci nie tylko wszystkie podstawowe fakty i samouczki dla WordPress, ale także nowe i potężne techniki, których nawet najbardziej doświadczony użytkownik WordPress może nie znać.

Zaczniesz od nauki podstaw instalacji, konfiguracji i anatomii, a następnie przejdziesz do bardziej zaawansowanych tematów, takich jak rozwój motywów/wtyczek, komentarz do tworzenia, zabezpieczenie witryny, a nawet kilka wskazówek, jak utrzymać i utrzymywać zdrowego bloga.

Rozdziały

Coś bardzo ważnego dla mnie i prawdopodobnie wielu ludzi jest, aby spojrzeć na różne rozdziały książki przed dokonaniem zakupu. W ten sposób możesz dokładnie zobaczyć, jakie tematy będą omawiane i czy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Rzućmy więc okiem na różne rozdziały kopania w WordPress

  • Rozdział 1 – Witamy W WordPress
  • Rozdział 2 – Konfigurowanie WordPressa
  • Rozdział 3 – Anatomia motywu WordPress
  • Rozdział 4 – Projektowanie i opracowywanie tematów
  • Rozdział 5 – Rozszerzanie Funkcjonalności
  • Rozdział 6 – Praca z kanałami RSS
  • Rozdział 7 – Praca z komentarzami
  • Rozdział 8 – Search Engine Optimization
  • Rozdział 9 – Utrzymanie zdrowego miejsca

Więcej Niż Oczekiwano

Wystarczy spojrzeć na ogólne rozdziały, aby pomyśleć, że jest to dość proste i proste, jednak są to tylko szersze tytuły rozdziałów, ale każdy rozdział został również podzielony na tony sekcji. Na przykład sekcja SEO dzieli się na sekcje, takie jak duplikat treści, ocena z Google, optymalizacja struktury permalink i wiele więcej!

Próbki, Próbki, Próbki

Jest to coś, co naprawdę sprawia, że kopanie w WordPress wyróżnia się na tle wielu innych witryn, dlatego powtórzyłem to 3 razy.

Ta książka nie tylko poucza Cię o wielu różnych aspektach WordPress, ale także daje mnóstwo różnych przykładów, dzięki czemu możesz zobaczyć wskazówkę, hack lub samouczek w akcji. Wersja PDF daje nawet mnóstwo świetnych linków do żywych próbek lub innych witryn, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Dzięki doskonałemu wykorzystaniu próbek i jasnej dyskusji na tematy ta książka jest idealna dla zaawansowanych i amatorskich użytkowników WordPressa. Przekonasz się, że nawet trudne tematy mogą być dość łatwe, gdy są tak doskonale opisane i prowadzone przez tych 2 geniuszy.

Sexiness

Oto słowo, którego nie używam często przy opisywaniu książki, ale uważam, że bardzo pasuje do tego przypadku…kopanie w WordPress jest sexy.

Posiadam kopię e-booka i jest piękny. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem, było to, jak dobrze wszystko zostało rozplanowane i łatwe w nawigacji. Nie wspominając o tym, że ma bardzo elegancki design z idealną typografią, proporcjami pustej przestrzeni do tekstu i dobrym wykorzystaniem obrazów. Więc nie tylko treść jest dobra, ale jest również bardzo przyjemna dla oczu.

Wielkie Pytanie. Czy Powinieneś Go Kupić?

Jest to bardzo przyjemna książka do czytania z mnóstwem świetnych informacji i pomoże Ci dowiedzieć się o wiele więcej o WordPress. Nie możesz być “Guru WordPress”, jeśli nigdy nie czytałeś kopania w WordPress.

Wierzę, że 27 dolarów będzie dobrze wydane pieniądze i będziesz bardzo wdzięczny, że kupiłeś książkę. Moja końcowa ocena-solidne 5/5.