Zrób nagłówki w Google News z darmową mapą Google News SmartCrawl

Prowadzisz witrynę z wiadomościami lub bloga lub publikujesz treści warte opublikowania za pomocą WordPress? Następnie umieść swoją stronę na mapie Google News z Google News Sitemap SmartCrawl … za darmo!

Słyszałeś dobre wieści?

Jeśli korzystasz już z naszej potężnej wtyczki SmartCrawl WordPress SEO i chcesz dodać mapę Google News do swojej witryny, nie musisz już dłużej szukać…SmartCrawl ma wbudowaną mapę Google News, więc nie ma potrzeby instalowania dodatkowej wtyczki.

Tak więc, jeśli prowadzisz witrynę z wiadomościami, blog z wiadomościami lub publikujesz treści warte opublikowania za pomocą WordPress, Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o:

Google News
Użyj SmartCrawl Google News sitemap, aby publikować swoje wiadomości w Google News!

Dlaczego Warto Korzystać Z Map Witryn

Będziemy trzymać ten dział krótko i słodko…

Mapy witryn są przydatnymi narzędziami pomagającymi odwiedzającym witrynę i wyszukiwarkom znaleźć treści w Twojej witrynie.

Mapa witryny HTML pomaga odwiedzającym szybciej nawigować do treści w witrynie, a mapa witryny XML pomaga robotom wyszukiwarek indeksować i odkrywać całą zawartość.

Oprócz zapewnienia mapy witryny XML, która oferuje wiele zalet w stosunku do podstawowej mapy witryny WordPress, takich jak buforowanie wydajności, w tym obrazy z treści postów, dodawanie stylów do mapy witryny, automatyczne aktualizacje i automatyczne powiadamianie wyszukiwarek, SmartCrawl oferuje również konfigurowalną mapę witryny Google News.

SmartCrawl Google News sitemap jest specjalnie zaprojektowany, aby spełnić wszystkie wymagania techniczne Google News dotyczące kanału wiadomości sitemap.

Jak korzystać z Google News Sitemap SmartCrawl

Aby włączyć lub wyłączyć funkcję Google News Sitemap SmartCrawl, wybierz Sitemaps > News Sitemap w menu Wtyczki SmartCrawl.

SmartCrawl plugin menu - Sitemaps
Wybierz mapy witryn w menu SmartCrawl.

Kliknij Włącz…

SmartCrawl Google News Sitemap screen.
SmartCrawl Google News Sitemap screen.

Po włączeniu tej funkcji znajdziesz pola do wpisania nazwy publikacji Google News (Uwaga: nazwa publikacji musi odpowiadać tej, na której została ustawiona news.google.com) oraz możliwość włączenia typów postów (np. posty, strony, produkty itp.) lub wykluczyć posty według kategorii lub poszczególnych postów.

SmartCrawl Google News Sitemap settings screen.
Mapy witryn Google News SmartCrawl pozwalają kontrolować, które posty są przesyłane do Google News.

Pamiętaj, aby kliknąć Zapisz Ustawienia przycisk po zakończeniu.

Zobacz swoją mapę Google News na yourdomain.tld / aktualności-Mapa strony.xml.

SmartCrawl Google News Sitemap Feed
Your Google News Sitemap feed … powered by SmartCrawl!

Uwaga: Tylko treści opublikowane w ciągu ostatnich 48 godzin zostaną uwzględnione w mapie wiadomości. Jeśli w tym czasie nie zostanie opublikowana Żadna zawartość, strona kanału wyświetli pustą mapę witryny bez adresów URL.</p>

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z tej funkcji, sprawdź dokumentację Smartcrawl News Sitemap documentation.

Jak Dodać Swoją Stronę Do Google News

Niekoniecznie musisz mieć witrynę z wiadomościami, aby uzyskać zatwierdzenie jako wydawca w Google News, ale musisz regularnie publikować aktualne, aktualne artykuły i treści warte opublikowania.

Twoja witryna musi być również autorytatywnym źródłem wiadomości w Twojej branży lub niszy, a Twoje treści muszą spełniać wytyczne techniczne i jakościowe Google, aby uzyskać zatwierdzenie.

Uwaga: żadna ilość WhiteHat SEO tweaking (lub blackhat SEO shenanigans) nie sprawi, że pojawisz się w Google News, jeśli Twoja strona nie spełnia rygorystycznych kryteriów Google dotyczących włączenia.

Gdy Google zatwierdzi Cię jako wydawcę wiadomości, będziesz mieć dostęp do Google Publisher Center-interfejsu, w którym możesz przesyłać, zarządzać i zarabiać na swoich treściach w Google News.

Następnie możesz skopiować adres URL kanału informacyjnego i wkleić go na swoje konto Google Publisher, pod publikacją skonfigurowaną dla witryny z wiadomościami w Google Publisher Center.

Zamiast robić ten długi post, zalecamy odwiedzenie sekcji Pomocy Google Publisher Center. Wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć,i przeprowadzi Cię przez cały proces rozpoczynania pracy z Google News i konfigurowania publikacji wiadomości.

Google Publisher Center Help section
Odwiedź sekcję pomocy Google Publisher Center, aby uzyskać wszystkie informacje potrzebne do umieszczenia witryny w Google News.

Oprócz powyższego, zalecamy również zapoznanie się z tym artykułem z Search Engine Journal i doskonałymi wskazówkami Neila Patela na temat wyświetlania Twojej witryny w Google News.

Extra, Extra, Przeczytaj O Tym!

Jeśli prowadzisz witrynę z wiadomościami opartą na WordPress, skorzystaj z mapy Google News SmartCrawl (dostępnej zarówno w wersji darmowej, jak i pro), aby natychmiast i automatycznie publikować dobre wiadomości.

A jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji lub konfiguracji SmartCrawl, sprawdź naszą dokumentację wtyczek lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej o każdej porze dnia i nocy.