Mojo Themes Review

Uwaga: Od momentu opublikowania tej recenzji motywy Mojo przeszły liczne zmiany i rozszerzyły się o rynek Mojo. Opinie i cechy przedstawione w artykule nie są już istotne.

Chciałem poświęcić trochę czasu, aby przejrzeć mój nowy ulubiony motyw / szablon witryny Market place, motywy Mojo. Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś Themeforest i pokochałeś go, pokochasz również motywy Mojo.

Jest to bardzo podobna strona, która oferuje motywy premium WordPress, motywy Tumblr, szablony HTML / CSS, PSD i szablony e-mail. I wierzę, że wkrótce będą dodawać sekcje dla Joomla, Drupal i innych źródeł Premium web developer, takich jak wtyczki.

Chociaż istnieje wiele witryn, takich jak eleganckie motywy, które oferują tylko motywy WordPress, motywy Mojo oferują wiele różnych szablonów do obsługi różnych platform. Jest to idealne rozwiązanie dla programistów internetowych, którzy chcą łatwo tworzyć strony internetowe dla swoich klientów lub dla osób takich jak ja, które mają tendencję do posiadania wielu domen naraz i są zainteresowane kupnem i sprzedażą domen.

Co Oferują Motywy Mojo?

Mojo Themes oferuje różne szablony premium dla niektórych z bardziej popularnych platform, takich jak WordPress i Tumblr, a także zwykłe szablony HTML/CSS. Z tego, co widziałem, wszystkie ich motywy są bardzo dobrze zaprojektowane (motywy Mojo akceptują tylko jakość pracy) i chociaż nadal istnieje bardzo niewiele szablonów, ponieważ są stosunkowo nową stroną, nadal istnieje wiele szablonów dla różnych nisz.

Kup I Sprzedaj Motywy

Jedną z najfajniejszych rzeczy na temat motywów Mojo jest to, że nie tylko możesz tam pójść, aby kupić całkiem niesamowite motywy, ale możesz także zarejestrować się na bezpłatne członkostwo i zacząć sprzedawać własną pracę.

Motywy Mojo naprawdę ułatwiają ludziom zarabianie dużych pieniędzy, sprzedając swoje motywy / szablony. Utworzenie własnej strony internetowej i uzyskanie ruchu może być trudne i zająć dużo czasu, ale motywy Mojo już to wszystko mają, więc możesz zacząć sprzedawać od razu. A co najlepsze, gdy sprzedajesz cokolwiek na temat motywów Mojo, dostajesz 50% prowizji który jest znacznie wyższy niż znajdziesz w innych miejscach na rynku.

Połącz Siły

Teraz jest najfajniejsza rzecz w tematach Mojo -“Program Collab“. Mojo Themes oferuje pierwszy program współpracy, który pozwala programistom i projektantom współpracować, aby tworzyć produkty, które mogą sprzedawać na rynku.

Zasadniczo po zalogowaniu się na swoje konto dla każdej kategorii znajduje się przycisk przesyłania, w każdej kategorii znajduje się formularz na końcu o nazwie “Join Forces”, w którym wpisujesz nazwę użytkownika partnera i zarejestrowany adres e-mail. W ten sposób, za każdym razem, gdy dokonasz sprzedaży, prowizje zostaną automatycznie podzielone między wszystkie strony partnerstwa.

Jest to jedna z najlepszych rzeczy w tematach Mojo moim zdaniem. Istnieje wiele osób, które mają szalone umiejętności projektowania stron internetowych, ale nie mogą kodować warte gówna (i vice-versa). Umiejętność łączenia sił daje ludziom o różnych umiejętnościach szansę spotkania się i stworzenia czegoś niesamowitego. Osobiście uwielbiam kodowanie motywów WordPress, ale nie tak bardzo je projektuję. Myślę o połączeniu sił z projektantem stron internetowych, jak tylko znajdę trochę czasu, abyśmy mogli wymyślić fajny motyw WordPress.

Dla Partnerów

Głównym powodem, dla którego dołączyłem do motywów Mojo, był oczywiście ich program partnerski, ponieważ chciałem dodać ich motywy do WPExplorer.com i zarobić na nich trochę pieniędzy. Program partnerski płaci naprawdę dobrze w 30% prowizji i mają swój własny system partnerski, więc nie musisz używać głupiej osoby trzeciej, takiej jak e-ćpun lub shareasale. Dla mnie to jest niebo – absolutnie nienawidzę korzystania z tych usług partnerskich 3rd party.

Tworzenie linków partnerskich: Linki partnerskie są naprawdę łatwe do

Utwórz i możesz linkować do dowolnej strony w ich witrynie, w tym do podglądów motywów. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać następujące elementy na końcu dowolnego adresu URL Mojo-Themes – “?r=username”.

Zacząłem sprzedawać swoje motywy około 3 tygodnie temu i do tej pory zarobiłem $85. W porównaniu do innych motywów Premium WordPress odkryłem, że współczynnik klikalności motywów Mojo jest naprawdę dobry i że ludzie faktycznie kupują ich motywy. Natomiast w WooThemes potrzeba mi około 1000 kliknięć, aby uzyskać 1 Sprzedaż (lame).

Więc jeśli myślisz o dołączeniu do programu partnerskiego w Mojo-Themes idź do niego. Jest bardzo łatwy w użyciu, tematy, które będziesz promować, są w większości niesamowite, prowizje są dobre, a wsparcie jest wybitne (odpowiedzieli w ciągu 1 dnia na wszystkie moje zapytania).

Moje ulubione motywy Mojo WordPress Theme

W porządku, więc to prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o motywach Mojo, naprawdę musisz je sprawdzić, aby docenić wszystko – ps: ich projekt strony jest również całkiem fajny (warto rzucić okiem).

Chciałem podzielić się z Wami moim ulubionym motywem WordPress dostępnym na Mojo Themes i jeśli byłeś na WPExplorer.com możesz wiedzieć, który to jest, ponieważ umieszczam go na stronie głównej i na wszystkich stronach tematycznych. Temat nazywa się Folio Studio i jest to prawdopodobnie jeden z najfajniejszych motywów WordPress na temat motywów Mojo.

Folio Studio ma bardzo elegancki i niepowtarzalny design-co jest naprawdę trudne do znalezienia w dzisiejszych czasach wśród darmowych motywów. Typografia jest niesamowita, wszystko jest nie tylko łatwe do odczytania, ale także przyjemne dla oczu. A polecany suwak na stronie głównej jest niesamowity.

Wnioski/Komentarze?

Nie jestem typem osoby, która zwykle pisze recenzje, ale bardzo podobało mi się moje członkostwo w Mojo Themes i byłem nieco zaintrygowany pomysłem napisania recenzji motywów Mojo, zwłaszcza, że byłby to dobry sposób na poinformowanie o tej stronie i miejmy nadzieję, że zaangażuje się więcej osób, ponieważ jest to stosunkowo nowa strona internetowa.

W każdym razie, jeśli masz jakieś doświadczenia z motywami Mojo, skomentuj poniżej i daj mi znać swoje przemyślenia. Dzięki!

Disclaimer: Jestem partnerem Mojo-Themes.com ale nie zapłacono za napisanie tej recenzji. Ponadto logo Mojo Themes Monster jest znakiem towarowym Inc. Mojoness.