Najlepsze z najlepszych samouczków WordPress z 2020 roku na WPBeginner

Rok 2020 dobiega końca, a był to rok bez precedensu.

Pomimo blokad COVID i wyzwań, rekordowa liczba osób rozpoczęła nowe firmy i skorzystała z darmowych zasobów WPBeginner i wsparcia społeczności.

Chcemy podziękować Wam wszystkim za nieustające wsparcie, które utrzymuje nas zmotywowanych i pełnych energii.

Aby podtrzymać naszą tradycję, w tym artykule podzielimy się z Wami naszymi pracownikami najlepszymi z najlepszych tutoriali WordPress na WPBeginner. Podzielimy się również przeglądem roku 2020 od naszego CEO, aby zyskać trochę perspektywy i zastanowić się nad postępem.

Best WordPress tutorials of 2020 on WPBeginner

WPBeginner Recap 2020 by Syed Balkhi

Rok 2020 był rokiem pełnym wyzwań i nauczył mnie wielu lekcji, ale przede wszystkim przypomniał mi o tym, że powinienem być naprawdę wdzięczny za wszystko, czym jestem obdarzony: niesamowitą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, wspierających członków zespołu, stabilność finansową i dobre zdrowie.

Ten rok wydawał mi się najdłuższym rokiem w moim życiu.

Skończyłem 30 lat, kupiłem wiele firm, dopadło mnie psychiczne wypalenie, prawie straciłem 1,4 miliona dolarów w wyniku oszustwa, ale mimo to kończę ten rok silniejszy niż kiedykolwiek.

Nic z tego nie byłoby możliwe bez wsparcia mojej pięknej żony, Amandy, i mojej rodziny.

Balkhi Family 2020

Jeśli chcesz zobaczyć więcej z mojej osobistej podróży, to sprawdź mój wpis na blogu ” Rok 2020 w przeglądzie “. Zawiera on wszystko, co wydarzyło się dla mnie w 2020 roku, zarówno pod względem osobistym jak i zawodowym, a także lekcje, których się nauczyłem, moje ulubione książki i cele na rok 2021.

Rzućmy okiem na niektóre z najważniejszych wydarzeń biznesowych WPBeginner i naszej rodziny produktów.

WPBeginner

WPBeginner skończył 11 lat w tym roku.

Nasz kanał YouTube przekroczył 220,000 subskrybentów, a nasza grupa WPBeginner Engage na Facebooku wzrosła do ponad 66,000 członków.

Dodaliśmy dwa nowe darmowe narzędzia na stronie WPBeginner: Detektor motywów WordPress oraz darmowy generator nazw biznesowych. Dodaliśmy również stronę z darmowymi narzędziami biznesowymi, która zawiera listę wszystkich naszych darmowych narzędzi.

I przełączył WPBeginner hosting strony internetowej do platformy SiteGround Enterprise. To był pierwszy raz od 10 lat, że zrobiłem zmianę na WPBeginner hosting. Napisałem o 6 powodów, dlaczego przeszliśmy do SiteGround.

Zatrudniliśmy 2 nowe pełny etat i 2 niepełnym wymiarze czasu pracy członków zespołu wsparcia poświęcić 100% swojego czasu dając z powrotem do społeczności WordPress poprzez bezpłatne wsparcie na kanałach takich jak Facebook, Twitter, itp.

Co wielu nie zdaje sobie sprawy, jak wiele darmowego wsparcia WordPress oferujemy poprzez WPBeginner. Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu wyślij nam wiadomość poprzez nasz formularz kontaktowy, facebook messenger, lub w naszej grupie na Facebooku.

W tym roku stworzyliśmy również nową rolę pełnoetatowego współpracownika WordPress Core i powitaliśmy Petera Wilsona w naszym zespole. Peter jest dobrze znanym programistą WordPressa i płodnym twórcą rdzeni WordPressa. Teraz poświęca 100% swojego czasu na pracę nad ulepszaniem rdzenia WordPressa i naszych darmowych wtyczek open source.

WordPress miał ogromny wpływ na moje życie i jestem naprawdę zaszczycony, że mogę być w pozycji, w której jesteśmy w stanie zwiększyć nasz wkład w społeczność. Będziemy robić o wiele więcej tego w 2021 roku.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zatrudniamy!

Pracuję również nad odświeżeniem wyglądu strony WPBeginner, która ukaże się w 2021 roku, miejmy nadzieję, że przed naszymi 12 urodzinami.

Jednym z pytań, które często dostaję od nowych czytelników jest to, jak WPBeginner zarabia pieniądze? Cóż, to przez nasz pakiet wtyczek premium i aplikacji SaaS. Zrobiłem krótki przegląd przychodów WPBeginner, ale tutaj jest szybkie podsumowanie naszych różnych produktów.

WPForms

WPForms przekroczył 4 miliony aktywnych instalacji i jest obecnie jedną z 10 najpopularniejszych wtyczek WordPress wszech czasów. Biorąc pod uwagę, że uruchomiliśmy go tylko w 2016 roku, to niesamowite, aby zobaczyć, jak daleko zaszliśmy.

W tym roku rozszerzyliśmy nasz ekosystem integracyjny, ułatwiając naszym użytkownikom łączenie WPForms z Salesforce, ActiveCampaign, Sendinblue, Authorize.net (płatności), Webhooks API (platformy zewnętrzne), WP Activity Log (bezpieczeństwo), WPML (witryny wielojęzyczne) i kreatory stron, takie jak Divi i Elementor.

Wprowadziliśmy zupełnie nową funkcję User Journeys, która pozwala zobaczyć wszystkie strony, które użytkownik odwiedza przed wysłaniem formularza kontaktowego lub leadowego. Połącz to z naszymi formularzami konwersacyjnymi, stronami docelowymi formularzy i dodatkiem porzucania formularzy, a masz jeden z najpotężniejszych zestawów narzędzi do formularzy, aby rozwijać swój biznes!

WPForms 2020 Recap

Zespół WPForms zrobił bardzo zgrabny rok w przeglądzie postów, który jest bardziej jak interaktywna infografika, którą możesz sprawdzić.

Nie używasz jeszcze WPForms? Możesz wypróbować darmową wersję, a następnie uaktualnić do wersji Pro, gdy będziesz gotowy.

SeedProd

SeedProd jest teraz w pełni odnowionym konstruktorem stron docelowych typu “przeciągnij i upuść” dla WordPressa (który jest zarówno łatwy w użyciu, jak i SZYBKI).

SeedProd Page Builder

Zbudowałem ten produkt, ponieważ chciałem mieć możliwość budowania stron docelowych, które są całkowicie niezależne od mojego motywu WordPress, bez pisania jakiegokolwiek kodu.

Z SeedProd, można mieć niestandardowe nagłówki, stopki, układy treści, itp. W przeciwieństwie do innych konstruktorów stron, nie spowolni to Twojej witryny. To w zasadzie jak budowanie szybkiej statycznej strony internetowej podobnej do Webflow, tyle że w WordPressie.

Chcesz wypróbować SeedProd? Możesz zacząć od darmowej wersji, a następnie uaktualnić do Pro, gdy jesteś gotowy.

OptinMonster

OptinMonster to najlepszy zestaw narzędzi do optymalizacji konwersji, aby pomóc Ci uzyskać więcej subskrybentów i sprzedaży.

Jest to wtyczka, której używam, aby uzyskać więcej subskrybentów e-maili. Jest to jedna z naszych flagowych marek, która jest zaufana w różnych branżach.

Każdego miesiąca pomagamy zoptymalizować miliardy sesji dla naszych klientów, dzięki czemu mogą oni przekształcić ruch na swojej stronie w subskrybentów, leadów i sprzedaży.

Ponieważ wielu z naszych czytelników prosiło mnie o darmową wersję, zleciłem naszemu zespołowi stworzenie tajnego darmowego planu, którym podzieliłem się wcześniej z subskrybentami naszego newslettera.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować wtyczkę OptinMonster WordPress, a następnie utworzyć konto stamtąd. To pozwoli Ci stworzyć darmowe konto, które w przeciwnym razie nie jest dostępne z naszej strony.

W tym roku zmieniliśmy naszą wtyczkę, aby zaoferować bardziej natywne doświadczenie użytkownika dla użytkowników WordPress, a także dodaliśmy mnóstwo potężnych funkcji, takich jak weryfikacja TruLead, aby pomóc Ci uzyskać więcej subskrybentów i sprzedaży.

OptinMonster Plugin Revamp

Inne wtyczki

MonsterInsights dodał naprawdę potężną funkcję popularnych postów, z której jestem super podekscytowany. To pomoże Ci uzyskać więcej odsłon. Jest to wtyczka analityczna #1 i gorąco polecam ją dla wszystkich witryn.

WP Mail SMTP przeszedł 2 miliony aktywnych instalacji i jest teraz w top 20 najpopularniejszych wtyczek wszechczasów. To pomoże Ci naprawić WordPress nie wysyłając problem e-mail, a my dodaliśmy kilka potężniejszych funkcji tam.

ZespółRafflePress dodał akcje LinkedIn i wiele innych potężnych funkcji, aby pomóc Ci zwiększyć swoje społeczne poglądy poprzez giveaways.

TrustPulse wprowadził wykrywanie Click AutoMatic, które automatycznie wykrywa kliknięcia użytkowników i pokazuje je jako aktywność na żywo. Jest to najlepsza wtyczka do notyfikacji dowodów społecznych, aby zwiększyć konwersję sprzedaży.

Akwizycje i inwestycje

W tym roku przejęliśmy trzy firmy.

AIOSEO, który jest wiodącą wtyczką WordPress SEO używaną przez ponad 2 miliony stron internetowych. Pracujemy ciężko, aby dodać nowe funkcje i jestem super podekscytowany nowymi nadchodzącymi pozycjami w 2021 roku(zobacz pełną historię).

Smash Balloon to wtyczka do kanałów społecznościowych #1 używana przez ponad 1,4 miliona stron internetowych. Wprowadziliśmy nową funkcję ściany społecznej, która pozwala połączyć wszystkie treści mediów społecznościowych na jednej stronie(zobacz pełną historię).

PushEngage to wiodące oprogramowanie do obsługi powiadomień push, z ponad 10 000+ klientów w ponad 150 krajach, którzy korzystają z platformy do niezawodnego wysyłania ponad 9 miliardów powiadomień każdego miesiąca. Powiadomienia Push są top 5 źródłem ruchu na WPBeginner(zobacz pełną historię).

Wzięliśmy również udział inwestycyjny w UncannyOwl, firmie macierzystej Uncanny Automator Plugin i popularnego Uncanny Toolkit, rozszerzenia eLearning(zobacz pełną historię).

W 2018 roku stworzyłem fundusz WPBeginner Growth, aby inwestować i doradzać innym firmom skupionym na WordPressie.

Wszystkie nasze firmy portfelowe poradziły sobie naprawdę dobrze w tym roku.

ZespółMemberPress uruchomił zupełnie nową funkcję kursu, aby pomóc Ci tworzyć kursy online z wciągającym doświadczeniem uczenia się.

ZespółFormidable Forms uruchomił potężną funkcję kalkulatora, dzięki czemu można łatwo budować kalkulatory ołowiu.

Zespół Rymera ulepszył swoją wtyczkę Advanced Coupons, aby dodać potężne funkcje, takie jak bezpłatna wysyłka, kup jeden, a otrzymasz jeden i wiele więcej dla właścicieli sklepów WooCommerce.

Inne produkty również zmiażdżyły go w tym roku. Na liście znajdują się: Pretty Links, Thirsty Affiliates, WooCommerce Wholesale Suite, Business Directory Plugin (nowy), AWP classified plug in (nowy) i Affiliate Royale (revamp nadchodzi w 2021 roku).

Jeśli prowadzisz firmę WordPress i chciałbyś, żebym zainwestował w Twoją firmę, to możesz dowiedzieć się więcej o WPBeginner Growth Fund tutaj.

Mając to na uwadze, spójrzmy na najlepsze tutoriale WordPress 2020 na WPBeginner.

Styczeń

Jak naprawić błąd połączenia nie jest prywatny – Wielu właścicieli stron internetowych napotyka ten błąd na stronach internetowych korzystających z protokołu SSL / HTTPs, gdy przeglądarka nie jest w stanie zatwierdzić certyfikatu SSL wydanego przez witrynę. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo rozwiązać problem i naprawić ten błąd.

Jak skonfigurować śledzenie konwersji WooCommerce – Wielu początkujących WooCommerce zmaga się z konwersją odwiedzających witrynę na płacących klientów. W tym przewodniku krok po kroku pokazaliśmy, jak łatwo skonfigurować śledzenie konwersji w sklepie WooCommerce. Rozmawialiśmy również o wykorzystaniu danych ze śledzenia konwersji do rozwoju firmy i uzyskania większej sprzedaży.

11 rzeczy, które powinieneś zrobić, dziedzicząc witrynę WordPress – czy jesteś właścicielem firmy, który niedawno nabył nową stronę internetową, czy też asystentem biurowym, który dziedziczy istniejącą stronę internetową firmy od innego członka zespołu, oto najważniejsze kolejne kroki.

Jak wysłać niestandardową wiadomość powitalną do nowych użytkowników WordPressa – Chcesz powitać swoich nowych użytkowników za pomocą wiadomości e-mail? Oto dwa sposoby na wysłanie niestandardowego e-maila powitalnego. Metoda 2 pozwala zaplanować zautomatyzowane wiadomości e-mail dla całego okresu onboardingu.

Luty

Jak odinstalować i usunąć motyw WordPress – Użytkownicy pytali nas o prawidłowy sposób odinstalowania motywu WordPress i usunięcia go z ich stron. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo odinstalować motyw WordPress i bezpiecznie usunąć wszystkie jego pliki i dane.

Najlepsza nisza blogowania – 7, które będą zarabiać pieniądze (łatwo) – Blogowanie jest nadal idzie mocno i wielu użytkowników pyta nas, które nisza blogowania lub tematy byłyby najłatwiejsze do generowania regularnego dochodu pasywnego. W tym artykule, podzieliliśmy się najlepsze nisze blogowe, które są bardzo udane i łatwe do monetyzacji.

Jak wyczyścić pamięć podręczną w WordPress – Instalowanie wtyczki buforowania do witryny WordPress jest najlepszym sposobem na optymalizację prędkości i wydajności. Jednak może to stać się irytujące, jeśli buforowanie jest co sprawia, że nie można zobaczyć zmiany zostały dokonane na swojej stronie internetowej. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo wyczyścić pamięć podręczną WordPress i naprawić wiele typowych problemów, które mogą być spowodowane przez problemy z buforowaniem.

Jak dodać Google Optimize w WordPressie – Google Optimize to darmowe narzędzie, które pozwala na testowanie stron w podziale i personalizowanie ich dla klientów. W tym poradniku pokazaliśmy dwie metody, aby łatwo dodać Google Optimize w WordPress. Opowiedzieliśmy również o tym, jak używać go do przeprowadzania split testów na swojej stronie.

Jak stworzyć formularz umowy z podpisami cyfrowymi w WordPress ie – Użytkownik zapytał nas, jak może stworzyć formularz umowy i pozwolić użytkownikom na cyfrowe podpisanie ich bezpośrednio na swojej stronie internetowej. W tym tutorialu pokazaliśmy, jak stworzyć formularz umowy z opcją cyfrowego podpisu i przesłania ich.

Marzec

Jak używać retargetingu plików cookie w WordPressie, aby wyświetlać niestandardowe wiadomości na miejscu – Retargeting pomaga spersonalizować doświadczenia użytkowników w całym Internecie, ale co z robieniem tego samego na własnej stronie internetowej? W tym poradniku pokazaliśmy, jak korzystać z retargetingu plików cookie w WordPressie, aby pokazać spersonalizowane doświadczenie użytkownika, ukierunkowane wiadomości i niestandardowe oferty.

Jak zakodować stronę internetową (kompletny przewodnik dla początkujących) – Jest to częste pytanie, które dostajemy od naszych użytkowników. W tym przewodniku dla początkujących, rozmawialiśmy o tym, jak kodować stronę internetową, gdy nie masz godzin i miesięcy, aby spędzić ucząc się różnych języków kodowania.

Jak zrobić logo dla swojej strony internetowej – Logo Twojej firmy odgrywa kluczową rolę w budowaniu tożsamości marki dla Twojej firmy. Jednak jako startup możesz nie mieć budżetu, aby zatrudnić do tego agencję. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak stworzyć logo dla swojej strony internetowej za pomocą darmowych narzędzi i wymyślić coś bardzo profesjonalnie wyglądającego.

Jak stworzyć formularz zamówienia online w WordPress – Niektórzy właściciele firm potrzebują tylko prostego formularza zamówienia, który użytkownicy mogą wypełnić, aby złożyć zamówienie. W tym poradniku, podzieliliśmy się jak łatwo stworzyć formularz zamówienia online w WordPress bez instalowania koszyka lub wtyczki eCommerce.

Kwiecień

Jak uruchomić wirtualną klasę online za pomocą WordPress a – Ze względu na trudne czasy wielu użytkowników zwróciło się do oferowania nauki online za pomocą wirtualnych klas. W tym artykule nauczyliśmy się, jak łatwo uruchomić wirtualną klasę online za pomocą WordPressa i innych narzędzi.

Jak przeprowadzić audyt bezpieczeństwa WordPress a – Często użytkownicy pytali nas, jak mogą samodzielnie przeprowadzić kompletny audyt bezpieczeństwa WordPressa? W tym poradniku podzieliliśmy się naszą listą kontrolną do wykonania audytu bezpieczeństwa WordPressa bez zatrudniania eksperta ds. bezpieczeństwa.

Jak stworzyć ofertę buy one get one free w WordPressie – Prowadzenie oferty buy one get one free (BOGO) pomoże Ci przyciągnąć więcej klientów do Twojego sklepu internetowego i zwiększyć sprzedaż. W tym tutorialu pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć ofertę buy one get one free w WooCommerce z instrukcjami krok po kroku.

Jak skonfigurować śledzenie newslettera w Google Analytics – Prowadzenie newslettera jest świetnym sposobem na pozostanie w kontakcie z klientami i sprowadzenie ich z powrotem na Twoją stronę. Jak jednak śledzić użytkowników trafiających na Twoją stronę z kampanii emailowych? W tym poradniku wyjaśniamy, jak w prosty sposób skonfigurować śledzenie newslettera w Google Analytics.

Jak w prosty sposób dodać program partnerski w WooCommerce – Dodanie programu partnerskiego do swojego biznesu pozwala na budowanie partnerstwa z innymi marketerami i klientami. W tym poradniku pokazaliśmy użytkownikom, jak łatwo dodać program partnerski w WooCommerce, aby rozwijać swój biznes dzięki partnerstwu afiliacyjnemu.

Maj

Najlepsze wtyczki do newslettera WordPress – Wysyłanie biuletynu e-mail jest najskuteczniejszym sposobem na pozostanie w kontakcie z klientami i sprowadzenie ich z powrotem na swoją stronę. W tym przewodniku podzieliliśmy się naszym najlepszym wyborem najlepszych wtyczek do biuletynu WordPress, które są przyjazne dla początkujących i potężne.

Jak otworzyć formularz popup WordPress na kliknięcie linku lub obrazu – Popupy są doskonałym narzędziem marketingowym, gdy są używane kreatywnie. Jedną z takich kreatywnych metod jest pokazanie popupu, gdy użytkownik kliknie na link lub obraz, Ponieważ użytkownik rozpoczął akcję, są one bardziej prawdopodobne, aby go zakończyć. Zobacz nasze instrukcje krok po kroku, jak dodać kliknij, aby otworzyć popupy w WordPress (nie wymaga kodowania).

Jak dodać wybór obrazu w formularzach WordPress – Formularze mogą stać się dość nudne z polami tekstowymi i przyciskami. Co by było, gdybyś chciał dodać obrazy jako pola wielokrotnego wyboru w swoich formularzach? W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo dodać wybór obrazu w formularzach WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

Śledzenie konwersji WordPress proste – Po rozpoczęciu uzyskiwania odwiedzających na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym, chcesz śledzić konwersje, aby podejmować ważne decyzje biznesowe. Jednak większość początkujących użytkowników ma trudności z ustaleniem, jak to zrobić poprawnie. W tym przewodniku dla początkujących, zrobiliśmy śledzenie konwersji WordPress proste z instrukcjami krok po kroku.

Czerwiec

Jak wysyłać wiadomości SMS do użytkowników WordPress a – Marketing SMS okazuje się być kolejnym skutecznym sposobem komunikacji z klientami. W tym poradniku pokazaliśmy, jak w prosty sposób wysyłać wiadomości SMS do użytkowników WordPressa lub klientów WooCommerce.

Jak tworzyć inteligentne kupony w WooCommerce – Kupony pomagają w prowadzeniu skutecznych kampanii marketingowych przez cały rok. W tym samouczku pokazaliśmy użytkownikom, jak łatwo tworzyć inteligentne kupony w WooCommerce, w tym oferty BOGO, zaplanowane kupony, kupony z automatycznym zastosowaniem i darmowe kupony upominkowe.

Jak umieszczać obrazy obok siebie w WordPress – Wielu początkujących uważa, że umieszczenie obrazów obok siebie w swoich postach i stronach WordPress jest nieco mylące. W tym przewodniku dla początkujących, pokazaliśmy Ci różne sposoby umieszczania obrazów obok siebie w WordPressie.

Jak łatwo edytować stronę główną WordPress – Wielu użytkowników zmaga się z tworzeniem idealnego układu strony głównej swojej witryny WordPress. W tym poradniku pokazaliśmy, jak krok po kroku skonfigurować stronę główną dla swojej witryny i jak łatwo ją edytować, aby stworzyć bardzo profesjonalnie wyglądające układy strony głównej.

Jak stworzyć niestandardowy kanał zdjęć zInstagrama w WordPressie – Łatwym sposobem na zwiększenie popularności Instagrama jest wysyłanie ruchu z Twojej witryny WordPress. W tym artykule podzieliliśmy się tym, jak łatwo wyświetlić swój kanał Instagram w WordPressie, używając różnych stylów i widoków.

Lipiec

Jak stworzyć bezpieczny formularz kontaktowy w WordPress – Wielu użytkowników pyta nas, jak mogą uczynić swoje formularze kontaktowe WordPress bardziej bezpiecznymi. W tym szczegółowym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć bezpieczne formularze kontaktowe w WordPress bez utraty funkcjonalności.

Najlepsze wtyczki Instagram WordPress (porównane) – Instagram to ogromna platforma społecznościowa, więc naturalnie nasi użytkownicy chcą budować Instagram po, a jednocześnie uzyskać ruch z Instagrama do swojej witryny. W tym showcase, wybraliśmy najlepsze wtyczki Instagram WordPress, które pomogą Ci osiągnąć oba cele.

Jak utworzyć paywall w WordPress (z opcjami podglądu) – Dodanie paywall dla treści premium w witrynie WordPress to zrównoważony sposób na monetyzację i rozwój firmy. W tym poradniku pokazaliśmy, jak w prosty sposób stworzyć płatną ścianę w WordPressie, dając użytkownikom możliwość podglądu przed dokonaniem płatności.

Jak sprzedawać członkostwo grupowe w WordPressie dla zespołów firmowych – Zostaliśmy zapytani przez użytkownika, jak może sprzedawać członkostwo grupowe dla zespołów firmowych na swojej stronie internetowej. W tym samouczku pokazaliśmy, jak łatwo tworzyć i sprzedawać grupowe plany członkowskie dla klientów korporacyjnych na swojej witrynie członkowskiej WordPress.

Jak uruchomić konkurs w mediach społecznościowych, aby rozwinąć swoją witry nę – Konkursy w mediach społecznościowych to łatwy sposób na szybkie uzyskanie dużej ilości ruchu na swojej stronie internetowej. W tym przewodniku podzieliliśmy się tym, jak uruchomić konkurs w mediach społecznościowych z kilkoma praktycznymi wskazówkami i przykładami.

Sierpień

Jak dodać automatycznie kapiącą treść w WordPress – Prowadząc społeczność członkowską WordPress lub kurs online, możesz rozdać całą zawartość użytkownikom na raz po dokonaniu płatności. Jednak nie jest to zrównoważone na dłuższą metę, ponieważ użytkownicy mogą nie wrócić do Twojej witryny, aby odnowić subskrypcję lub po prostu poprosić o zwrot pieniędzy. W tym samouczku podzieliliśmy się, jak automatycznie kapać treści w WordPressie w ustalonym harmonogramie.

Jak stworzyć popup WooCommerce, aby zwiększyć sprzedaż – Popupy mają bardzo wysoki współczynnik konwersji na stronach eCommerce. W tym przewodniku podzieliliśmy się tym, jak stworzyć popup WooCommerce z 6 różnymi metodami, aby zwiększyć sprzedaż.

Jak pisać równania matematyczne w WordPress – Dzielenie się równaniami matematycznymi w sieci może być nieco trudne i wymagające dla nowych użytkowników. W tym tutorialu pokazaliśmy różne sposoby na łatwe pisanie równań matematycznych w WordPressie.

Jak osadzić Facebook group feed w WordPress ie – Jeśli chcesz szybko zdobyć nowych członków dla swojej grupy na Facebooku lub zwiększyć aktywność, to musisz promować ją na swojej stronie. W tym tutorialu pokazaliśmy, jak w prosty sposób osadzić kanał grupy na Facebooku w dowolnym miejscu na swojej stronie WordPress.

Wrzesień

Jak chronić hasłem swoje formularze WordPress – Użytkownik zapytał nas, jak mogą dodać ochronę hasłem do swoich formularzy WordPress tak, że tylko autoryzowani użytkownicy mogą wypełnić te formularze. W tym artykule podzieliliśmy się tym, jak łatwo chronić hasłem swoje formularze WordPress.

Najlepsze wtyczki WordPress do generowania leadów – Zbieranie leadów pozwala firmom rosnąć i robić więcej sprzedaży i istnieje mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci to zrobić. W tym artykule podzieliliśmy się najlepszymi wtyczkami WordPress do generowania leadów, które są niezwykle potężne i łatwe w użyciu.

Jak zrobić sklep z drukiem na żądanie w WordPress – Popularnym pomysłem na biznes online jest sprzedaż produktów na żądanie online. W tym przewodniku podzieliliśmy się tym, jak łatwo założyć sklep z produktami na żądanie w WordPressie z instrukcjami krok po kroku.

Jak zapobiec spamowi przy zapisie do newslettera w WordPress ie – Spamboty mogą celować w formularz zapisu do newslettera, dodając do listy spamerskie adresy e-mail. To kosztuje Cię pieniądze, a Twój serwis pocztowy może oznaczyć Twoje e-maile jako spam. W tym poradniku podzieliliśmy się kilkoma metodami blokowania spamu zapisów do newslettera na Twojej witrynie WordPress.

Jak pokazać spersonalizowaną treść różnym użytkownikom w WordPress – Personalizacja pomaga poprawić doświadczenie użytkownika i zwiększyć zaangażowanie na swojej stronie. Oba te czynniki ostatecznie prowadzą do większej sprzedaży i konwersji. W tym przewodniku podzieliliśmy się tym, jak pokazać spersonalizowaną treść użytkownikom na podstawie aktywności użytkownika, lokalizacji, danych behawioralnych, plików cookie i innych.

Październik

Najlepsze wtyczki dowodu społecznego dla WordPress i WooCommerce – Dodanie dowodu społecznego do Twojej witryny pomaga budować zaufanie klientów i wyzwala efekt FOMO. W tym showcase, podnieśliśmy najlepsze wtyczki dowodu społecznego dla WordPress i WooCommerce, które możesz wykorzystać.

Jak dowiedzieć się, kto jest gospodarzem określonej witryny – Często byliśmy pytani przez użytkowników, jak dowiedzieć się, kto jest gospodarzem określonej witryny. W tym przewodniku, podzieliliśmy się, jak dowiedzieć się, kto jest gospodarzem określonej strony internetowej za pomocą dwóch metod.

Jak uzyskać wiadomości tekstowe SMS z formularzy WordPress – Użytkownik zapytał nas, jak uzyskać powiadomienie SMS, gdy ktoś przesyła formularz na swojej stronie internetowej. W tym samouczku pokazaliśmy, jak łatwo uzyskać wiadomości tekstowe SMS z formularzy WordPress.

Jak naprawić problem z Facebook i Instagram oEmbed w WordPress – Ze względu na zmiany API Facebooka i Instagrama, wszystkie embedy na stronach WordPress zostały złamane. W tym artykule, podzieliliśmy się, jak naprawić Facebook i Instagram oEmbed problem w WordPress.

Jak dodać powiadomienia web push do swojej witryny WordPress – Powiadomieniapush pozwalają na wysyłanie powiadomień do użytkowników niezależnie od ich urządzenia lub przeglądarki. To czyni je niesamowicie potężnym narzędziem marketingowym. W tym artykule podzieliliśmy się tym, jak w prosty sposób dodać powiadomienia web push do swojej witryny WordPress.

Listopad

Jak przetłumaczyć swój sklep WooCommerce – Użytkownicy wolą robić zakupy w sklepach, które oferują informacje w ich własnym języku i walucie. Jeśli wysyłasz przesyłki międzynarodowe, to tłumaczenie sklepu WooCommerce na inne języki może znacznie poprawić wrażenia użytkownika. W tym artykule podzieliliśmy się 2 najprostszymi sposobami na przetłumaczenie sklepu WooCommerce.

Jak akceptować płatności cykliczne w WordPress – Płatności cykliczne pozwalają automatycznie obciążać użytkowników regularnie za usługi, produkty lub subskrypcje cyfrowe. W tym samouczku podzieliliśmy się czterema łatwiejszymi sposobami akceptowania płatności cyklicznych w WordPressie.

Najlepsze oprogramowanie do powiadomień push (porównanie) – Powiadomienia push to popularne narzędzie marketingowe, które pozwala na wysyłanie wiadomości do użytkowników niezależnie od urządzenia lub przeglądarki. Istnieje jednak tak wiele z nich z różnymi funkcjami i cenami. W tym showcase’ie porównaliśmy najlepsze oprogramowanie do notyfikacji push z plusami i minusami, aby pomóc Ci wybrać najlepsze narzędzie dla Twojej firmy.

Jak tworzyć mobilne popupy, które konwertują (bez szkody dla SEO) – Mobilne popupy są nieco kłopotliwe, ponieważ mają mniejszy ekran, a popupy mogą zaszkodzić user experience i SEO. W tym poradniku pokazaliśmy jak tworzyć mobilne popupy, które nie tylko dobrze konwertują, ale także nie rujnują satysfakcji klienta i SEO.

Grudzień

Co to jest VoIP i jak to działa? – VoIP to tańszy sposób na zarządzanie rozmowami biznesowymi. W tym artykule wyjaśniliśmy, jak działa VoIP (Voice over Internet Protocol) w prostym języku dla właścicieli małych firm. Mówimy również o tym, jak może on pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Jak zmienić serwery nazw domen i wskazać nowego hosta – Często byliśmy pytani przez użytkowników o zmianę serwerów nazw domen przy przenoszeniu się na nowego hosta. W tym poradniku pokazaliśmy, jak w prosty sposób zmienić serwery nazw domen na wszystkich popularnych platformach hostingowych.

Jak tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy w WordPress – Czy chcesz stworzyć zautomatyzowane przepływy pracy na swojej stronie internetowej, aby zaoferować lepsze wrażenia użytkownika i uniknąć powtarzających się zadań? W tym poradniku, podzieliliśmy się, jak łatwo tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy w WordPress z Uncanny Automator.

Jak zapisać wpis na blogu na komputerze (5 metod) – Dowiedz się, jak łatwo zapisać kopię treści swojego bloga, którą możesz przeczytać, udostępnić, a nawet przekonwertować na eBooka lub książkę fizyczną.

Jak wyeksportować witrynę WordPress – przewodnik dla początkujących, jak wyeksportować witrynę WordPress, aby przenieść hosty lub wykonać kopię lokalną.

To były jedne z najlepszych tutoriali WordPress na WPBeginner w 2020 roku. Mamy nadzieję, że uznaliście je za pomocne.

Chcemy podziękować wszystkim użytkownikom WPBeginner, którzy odwiedzili naszą stronę, zaoferowali opinie, zostawili komentarze i podzielili się nimi z innymi. Naprawdę jesteśmy Wam wdzięczni.

Z niecierpliwością czekamy na dodanie jeszcze więcej przydatnych samouczków WordPress w 2021 roku. Szczęśliwego Nowego Roku.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.