Program gabinet lekarski – idealne rozwiązanie dla twojej placówki

program gabinet lekarski

Niezależnie od tego, jaką firmę prowadzisz, z pewnością czujesz potrzebę dostosowania swojej oferty do zmieniającego się świata i wymagań klientów. Mowa tu przede wszystkim o nowoczesnych technologiach i przenoszeniu usług do świata online. Niezaprzeczalnym atutem placówek medycznych jest obecnie możliwość rezerwacji wizyt w formie online, a także dokonywanie w ten sposób płatności. Program gabinet lekarski pozwoli ci wcielić w życie te udogodnienia.

Dlaczego warto skorzystać z oprogramowania medycznego?

Twoja firma nieustannie się rozwija – zatrudniasz nowych specjalistów i pozyskujesz coraz więcej klientów. Oczywiście, to bardzo dobry znak. Do tych zmian należy jednak właściwie się przygotować. Dobra organizacja nie tylko ułatwi pracę tobie i osobom zatrudnionym w placówce, ale także wpłynie na zadowolenie pacjentów. Przełoży się ono na dobrą opinię i ocenę twojej firmy. Program gabinet lekarski, który umożliwi ci zebranie wielu danych – między innymi dokumentacji i notatek z kalendarza – w jednym miejscu, z pewnością przyczyni się do twojego sukcesu. Dzięki niemu zaoszczędzisz również czas i pieniądze, związane z obsługą stacjonarną.

Jak działa program gabinet lekarski?

Jeśli zdecydowałeś się już na przetestowanie aplikacji medycznej w swojej placówce, polecamy ci Proassist. To kompleksowy program gabinet lekarski, który da ci wiele nowych możliwości organizacji pracy i komunikacji.

Oto kilka spośród udogodnień, które zyskasz, korzystając z oprogramowania medycznego:

  • możliwość wystawiania e-recept i e-skierowań dla pacjentów
  • gromadzenie dokumentacji pacjentów online, w jednym miejscu; jest to znaczne ułatwienie zwłaszcza dla osób, które korzystają z porad kilku lekarzy
  • kalendarz online, który ułatwi organizację pracy tobie i zatrudnionym w placówce specjalistom
  • możliwość przyjmowania płatności online
  • dostęp do aplikacji na urządzeniach mobilnych
  • bezpieczeństwo twoich danych (korzystanie z chmury, automatyczne wykonywanie kopii zapasowych, szyfrowanie danych, bezpieczny system logowania i rejestracji).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Proassist, możesz skorzystać z kilku narzędzi i usług, które firma przygotowała dla swoich klientów. Przede wszystkim, warto umówić się na bezpłatną prezentację programu gabinet lekarski. Możesz to zrobić, korzystając z dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Ekipa Proassist przygotowała dla swoich klientów także specjalny podcast pt.: “Zrozumieć pacjenta”. Jeden z jego odcinków dotyczy funkcji, które pomogą ci usprawnić działanie twojej placówki.