Utknąłeś w zawodowej rutynie? Dołącz Do WordPress Kariera Masterclass

Zaczynasz pracę z WordPress i potrzebujesz wskazówek? Czy używasz WordPress jako hobby, ale teraz chcesz przekształcić go w pełnoetatową pracę? A może utknąłeś w zawodowej rutynie i potrzebujesz pomocy?

Jeśli odpowiedziałeś ” tak ” na którekolwiek z tych pytań, to nasz najnowszy kurs w Akademii, WordPress Careers Masterclass, jest dla ciebie.

W tym siedmioczęściowym kursie dowiesz się o szerokiej gamie dostępnych opcji kariery WordPress. Deweloper i przedsiębiorca Rachel McCollin pomoże Ci zidentyfikować swoje cele zawodowe i daje informacje, wskazówki i porady, które pomogą ci sformułować swój własny plan kariery i śledzić go przez.

Pod koniec kursu będziesz miał jasne cele i wiesz, którą ścieżkę musisz obrać, aby stworzyć udaną karierę WordPress.

Ten kurs Zawiera nie tylko ćwiczenia w świecie rzeczywistym i porady z własnych doświadczeń Rachel, ale także kompleksowe studia przypadków i wywiady z przedsiębiorcami, właścicielami firm i freelancerami, którzy “zrobili to” z WordPress. Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej: 

Bez wątpienia znasz Rachel jako wieloletniego współpracownika WPMU DEV Blog, ale zanim zaczęła pracować jako programista WordPress, spędziła 10 lat pomagając ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym.

Oto, czego nauczysz się przez siedem tygodni:

 • Tydzień 1: Kucie udanej kariery WordPress-poznaj opcje kariery dostępne za pomocą WordPress.
 • Tydzień 2: Sprzedaż kodu – motywy i wtyczki) – dowiedz się więcej o wydaniu kodu za darmo, znalezieniu luki na rynku, opcjach sprzedaży kodu i praktycznych aspektach (jakość kodu, wsparcie, licencjonowanie itp.).
 • Tydzień 3: Sprzedaż Usługi (Praca z Klientem) – istnieje wiele sposobów świadczenia usług WordPress klientom i nie chodzi tylko o budowanie stron internetowych. Opcje obejmują doradztwo, SEO i doradztwo w mediach społecznościowych, tworzenie treści, hosting i zarządzanie witryną oraz bezpieczeństwo.
 • Tydzień 4: sprzedaż czasu (zatrudnienie lub Freelancing) – poznaj różnice między freelancingiem a zatrudnieniem (a także odcienie szarości pomiędzy), aby pomóc Ci zdecydować, który jest najbardziej odpowiedni dla ciebie.
 • Tydzień 5: Sprzedaż produktu (e-Commerce I SaaS) – zastanów się, co możesz sprzedać i jak znaleźć rynek, minimalizując ryzyko, używając WordPress dla e-commerce i używając WordPress dla SaaS.
 • Tydzień 6: Making it Work (planowanie i uczenie się) – powrócisz do planu kariery, nad którym zacząłeś pracować w pierwszym tygodniu i zastanowisz się, w jaki sposób rozwiniesz swoje umiejętności, nie tylko teraz, ale także w przyszłości.

Zapisy są już otwarte, a kurs rozpocznie się 19 stycznia. Zapisz się już teraz i rozpocznij nowy rok z nową karierą!

Learn WordPress at The Academy. Free for WPMU DEV members!
Naucz się WordPressa w Akademii. Za darmo dla członków WPMU DEV!

Więcej Kursów Już Wkrótce!

Zapisy na kolejne pięć kursów w Akademii:

 • Rozwój WordPress dla średniozaawansowanych użytkowników
 • JavaScript dla programistów WordPress
 • Zaawansowany Rozwój WordPress
 • Dream Small, Market Big & Don ‘ t Do It This Way

W nadchodzących tygodniach ponownie uruchomimy dwa z naszych najpopularniejszych kursów: WordPress Development dla początkujących i WordPress Multisite Masterclass.

Co cztery tygodnie dostępny jest nowy kurs, więc zawsze znajdziesz coś do nauki w Akademii.

Każdy kurs jest dostarczany przez ekspertów w swojej niszy i zawiera wysokiej jakości filmy wideo, bezpośredni dostęp do instruktorów kursu, wymagające zadania i możliwość rozmowy z innymi osobami na kursie.

Prawdziwą wartością jest tu nie tylko treść, ale także możliwość uczenia się.

A kiedy skończysz kurs, otrzymasz rzeczywisty certyfikat od WPMU DEV, który możesz wykorzystać do promowania swoich usług w naszej sekcji Jobs & Pros lub na własnej stronie lub możesz po prostu go wydrukować, oprawić i powiesić na sali bilardowej!

Zarejestruj się już dziś – jest to bezpłatne dla członków WPMU DEV, a jeśli nie jesteś członkiem, po prostu zarejestruj się na 14-dniową wersję próbną, aby uzyskać dostęp do któregokolwiek z naszych kursów Akademii.

Tagi:

 • Akademia
 • WordPress kariera masterclass