Badanie 2021 WPMU DEV

W zeszłym roku dostarczyłeś nam 998 odpowiedzi na nasze roczne badanie i były one niesamowite. W tym roku, ponownie, osobiście przeczytam każdy z nich i jeśli uda nam się złamać 1000 odpowiedzi, podwoimy pulę nagród.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, dlaczego powinieneś wziąć udział (w zasadzie demonstruję ci, że naprawdę słuchamy i działamy), lub przejdź do dołu, aby zdobyć nagrody i zacząć.

Aby dać ci wyobrażenie o tym, jak twoja opinia może wpłynąć na to, co robimy, oto kilka rzeczy, które były napędzane przez naszą ankietę w zeszłym roku:

UFF … więc rozumiesz o co chodzi … zasadniczo naprawdę słuchamy tego, co nam mówisz i naprawdę będziemy działać na tym, więc teraz jest twoja najlepsza szansa, aby uzyskać funkcje, które chcesz od nas i poprowadzić WPMU DEV w twoim kierunku.

Do zgarnięcia – 5 bezpłatnych rocznych członkostwa + 1 darmowe dożywotnie członkostwo

I, podobnie jak w zeszłym roku, każdy, kto uczestniczy, ma szansę wygrać jedno z 5 bezpłatnych rocznych Członkostwa na poziomie agencji (każdy o wartości 1188 USD) i 1 bezpłatne członkostwo na całe życie (również na poziomie agencji i warte, cóż, to bezcenne).

Zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem, a jeśli będą zadowoleni, zostaną ogłoszeni w komentarzach tutaj i na naszych kanałach społecznościowych.

Podwój nagrody, jeśli uzyskamy ponad 1000 odpowiedzi

I, jak powiedziałem na początku, jeśli otrzymamy ponad 1000 odpowiedzi ,to * podwoi się* do 10 darmowych rocznych sprawozdań finansowych i 2 życia!

Pamiętaj jednak, że przeczytam je wszystkie (Zajęło mi 1 tydzień czytania i 1 tydzień analizy w zeszłym roku), podobnie jak cały nasz zespół analityczny (3-5 osób), więc wszystkie muszą być legalne 😉

Więc, proszę iść na to, im więcej informacji, tym lepiej, nie możemy się doczekać, aby usłyszeć od Ciebie (i to zamyka się za 1 tydzień, więc zrób to nieeee):

Ankieta została zamknięta. Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w losowaniu!