Najlepsze Darmowe Motywy BuddyPress (2020)

Znalezienie darmowego BuddyPress motyw dla społeczności online jest o wiele łatwiejsze niż myślisz.

Ponieważ, jak stwierdzamy w naszym kompletnym przewodniku BuddyPress dla WordPress, zdecydowana większość regularnych darmowych WordPress motywy działają dobrze jako BuddyPress tematów:

Kilka lat temu, można było używać tylko BuddyPress-kompatybilny motyw, jeśli chcesz uruchomić BuddyPress, a jeśli chcesz korzystać z wtyczki z własnym motywem, trzeba by dodać kilka dodatkowych plików szablonów motyw, aby BuddyPress pracy. Jeśli powiedziano ci, że nadal musisz to zrobić, nie martw się: nie. od wersji 1.7 BuddyPress będzie działać z każdym dobrze napisanym motywem, chociaż zawsze będą jakieś motywy, których układ i projekt garnitur BuddyPress lepiej niż inni.

Tak więc, jeśli szukasz w Internecie darmowych tematów BuddyPress i mają trudności ze znalezieniem tematów, które są nadal obsługiwane, nie martw się.

Wiele motywów WordPress będzie współpracować z instalacją BuddyPress!

Darmowy Katalog WordPress BuddyPress Themes

I aby ci pomóc, zrobiliśmy wyszukiwanie “BuddyPress” w darmowym katalogu motywów WordPress, znaleźliśmy te, które nam się podobały, zainstalowaliśmy i przetestowaliśmy je z BuddyPress i niniejszym przedstawiamy je Tobie, zaktualizowane do 2020:

 • Jeśli chcesz wyświetlać swój Strumień aktywności w widocznym miejscu na swojej stronie, wybierz darmowy motyw WordPress Carton. Możesz dostosować szerokość paska bocznego i kolumny zawartości w narzędziu dostosowywania, wybrać kolor tła, dodać grafikę nagłówka, obraz tła oraz skonfigurować menu i widżety.

  Motyw integruje się również z szablonami BuddyPress Nouveau, aby dostosować układy, nawigację, katalogi komponentów i bardziej bezpośrednio w dostosowywaniu WordPress.

 • Spacious to darmowy motyw WordPress, którego możesz użyć z BuddyPress dla czystej witryny lub bloga. Motyw zawiera wiele opcji dostosowywania, które pozwalają dostosować jego wygląd. Opcje te obejmują suwak, pudełkowe i szerokie układy, jasną i ciemną skórkę oraz różne widżety. Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, gotowy do tłumaczenia i oferuje obsługę RTL.

  Wersja Pro jest dostępna z dodatkowymi funkcjami, w tym nieograniczoną liczbą slajdów, obsługą czcionek Google, opcjami rozmiaru czcionki, kolorami motywów 35+, ikonami społecznościowymi, tekstem nagłówka, edytorem praw autorskich stopki, dodatkowymi niestandardowymi widżetami i wieloma innymi funkcjami.

 • Square to darmowy motyw WordPress, który ma kątowy i minimalny design odpowiedni dla witryn BuddyPress o tematyce biznesowej lub korporacyjnej. Motyw jest gotowy do WooCommerce, elastyczny, responsywny, kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i urządzeniami oraz oferuje szereg konfigurowalnych funkcji, w tym Ustawienia Ogólne, kolory, menu, Widżety, ikony społecznościowe, Ustawienia BuddyPress Nouveau i wiele innych. Wersja Pro jest również dostępna z wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak tło wideo, suwaki, mega menu oraz zaawansowane ustawienia i układy.
 • – treść / uploads/2019/12/woostify2jpg” alt=”” / >Woostify to lekki motyw, który integruje WooCommerce z BuddyPress i może być używany do oferowania produktów społeczności online. Motyw pozwala dostosować różne funkcje za pomocą dostosowywania motywu, takie jak układ, kolor, przyciski, menu, Widżety i ustawienia BuddyPress Nouveau, i współpracuje z kreatorami stron, takimi jak Elementor, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Architect, Divi i Visual Composer.

  Jeśli BuddyPress z eCommerce jest tym, czego szukasz, wersja Pro motywu oferuje dodatkowe funkcje zwiększające funkcjonalność eCommerce w Twojej witrynie, takie jak mega menu, Ajax WooCommerce search, przewodnik po rozmiarach, zaawansowane widżety sklepu, przyciski “Kup teraz”, pilność odliczania i powiadomienia o sprzedaży.

Darmowe BuddyPress Tematy Są Wszędzie

Jak wyjaśniono wcześniej, większość motywów WordPress domyślnie jest obecnie kompatybilna z BuddyPress. Musisz tylko trochę poeksperymentować. Zainstaluj motyw, który Ci się podoba i zobacz, jak wygląda on na Twojej aktywności BuddyPress i stronach członków. Niektóre motywy pozwalają dostosować i skonfigurować ustawienia, niektóre motywy oferują bardziej ograniczone opcje dostosowywania, a niektóre będą po prostu nie nadaje się do użytku z BuddyPress.

Tagi:

 • buddypress
 • darmowe motywy budypress