Najlepsze Rozszerzenia Google Chrome Dla Każdego Programisty WordPress

Google Chrome nie był pierwszą przeglądarką internetową, która weszła na arenę, ale pomimo rosnącej liczby konkurentów z biegiem lat, nadal utrzymuje tytuł najpopularniejszego.

Od czasu pojawienia się na scenie w 2008 roku Chrome stale zamykał szeregi, a następnie z łatwością przewyższał niegdyś dominujące Mozilla Firefox i Microsoft Internet Explorer (z których ostatni miał ponad 90% udziału w rynku w swoim rozkwicie).

Nawet zagorzali Foxofile i strażnicy bramek-obecnie zachowujący zaledwie 5% rynku przeglądarek razem wziętych-dawno przeszli na metalicznego Mavena. Niezależnie od tego, czy surfujesz z komputera czy urządzenia mobilnego, Chrome jest zdecydowanie najczęściej używaną przeglądarką w prawie każdym kraju.

Most popular browsers 2021 graph
Ogromna popularność Chrome znacznie przewyższa wszystkie inne dostępne przeglądarki. Źródło: Gs.statcounter.com

Jako programista stron internetowych chcesz mieć pewność, że to, co zaprojektowałeś, jest w stanie dostosować się do dowolnego urządzenia lub przeglądarki. Google Chrome, jako najczęściej używana przeglądarka, powinien znajdować się na górze tej listy.

Oprócz korzystania z Chrome w ramach testowania przeglądarki, jest on również pomocny pod względem narzędzi (lub rozszerzeń) stworzonych specjalnie dla programistów internetowych.

W tym celu przygotowaliśmy przydatną listę rozszerzeń Chrome Web developer, które uważamy za ważne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym są, lub skorzystaj z poniższych linków, aby przejść do dowolnej sekcji.

I idziemy.…

Developers Paradise

Oprócz korzystania z Chrome w ramach testowania przeglądarki, jest on również pomocny pod względem narzędzi/rozszerzeń, które zostały specjalnie stworzone z myślą o programistach Chrome web.

Programiści WordPress wiedzą, jak potężny jest sam CMS, ale możesz sprawić, że przepływ pracy programistycznej będzie jeszcze bardziej wydajny bezpośrednio z przeglądarki Chrome dzięki słodkim rozszerzeniom.

Chrome ułatwia pracę z tym za pomocą instalacji jednym kliknięciem (lub odinstalowania, dla każdego, kto zdecyduje się nie używać). Możesz również przypiąć dowolny pasek przeglądarki, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp.

Zacznijmy więc i zagłęb się w najlepsze rozszerzenia Google Chrome dla programistów internetowych.

Blogowanie i pisanie

Kontrola Paska Administratora WordPress

WP admin bar

Jeśli kiedykolwiek przeszkadzał ci Pasek administracyjny WordPress, który pojawia się podczas próby wyświetlenia interfejsu witryny (czasami blokuje ważne elementy witryny, które chcesz wyświetlić podczas podglądu postów), czujemy Cię.

To rozszerzenie robi jedną prostą rzecz, ale robi to dobrze. Pasek administratora można ukryć po kliknięciu jego ikony obok paska adresu. Jest to bardzo szybki sposób, aby zobaczyć, co tracisz, bez konieczności uciekania się do wylogowania lub otwierania okna incognito.

Nie pozwól, aby brak ostatnich aktualizacji odstraszył Cię. Robi dokładnie to, co powinien, i jak to się mówi … jeśli nie jest zepsuty, nie naprawiaj go.

Menedżer Witryny WordPress

WP site manager

To Rozszerzenie Chrome przechowuje informacje o witrynie WordPress i umożliwia szybki i łatwy dostęp do głównych stron witryny. Zapewnia również większą funkcjonalność edytora motywów WordPress, przekształcając go w edytor CodeMirror.

Po jednokrotnym wprowadzeniu danych logowania możesz uzyskać dostęp do przechowywanych witryn za pomocą rozszerzenia WordPress site Manager. Możesz edytować strony główne, dodawać witryny do sieci, wprowadzać poprawki do motywu i inne podstawowe zmiany.

Wszystkie dostępne zmiany są starannie uporządkowane na stronie, aby szybko wprowadzić zmiany i poprawki.

Grammarly

Grammarly

Grammarly jest jednym z rozszerzeń, na które jesteśmy uzależnieni. Nie tylko dokładnie pomaga zidentyfikować błędy ortograficzne (z Czerwonym podkreśleniem), ale także wskazuje na te gramatyczne (z Zielonym podkreśleniem).

Najbardziej przydatną funkcją jest wygodne wyświetlanie sugestii korekty po najechaniu kursorem na dane słowo. Wystarczy kliknąć na sugestię, której chcesz użyć, i automatycznie zastępuje oryginalny tekst lub interpunkcję.

To nie działa tylko dla postów WordPress, albo. Działa w dowolnym miejscu, w którym można wprowadzać tekst, więc Ulepszanie kopii, stron, produktów, a nawet wiadomości e-mail jest bardzo proste.

Dostępna jest subskrypcja premium, która rozciąga się poza Chrome, jeśli chcesz uzyskać dostęp do zaawansowanych poprawek i ulepszeń pisania.

Stylizacja i Design

ColorZilla

ColorZilla

Czy kiedykolwiek byłeś na stronie, gdzie natychmiast przyciągnął Cię paleta cieni? ColorZilla sprawia, że naprawdę łatwo jest znaleźć kod szesnastkowy dla dowolnego koloru w witrynie, którą aktualnie odwiedzasz.

Z ponad 5 milionami pobrań i 1,3 milionem użytkowników ColorZilla jest jednym z najpopularniejszych rozszerzeń Google Chrome. Pomimo braku aktualizacji od 2016 roku, nadal działa jak mistrz.

Wszystko, co musisz zrobić, to chwycić ikonę kroplomierza, najechać kursorem na kolor, a następnie kliknąć na niego, aby wygenerować kod koloru.

ColorZilla oferuje wiele narzędzi kolorystycznych dla prawie wszystkich Twoich potrzeb, w tym: kroplomierz, próbnik kolorów, przeglądarka Palet i generator gradientu.

Czcionki Ninja

Fonts Ninja

Fonts Ninja identyfikuje czcionki z dowolnej strony internetowej, dzięki czemu nie wyrywasz włosów z głowy, myśląc, WTF? (“Co to za czcionka?” )

Mają zastrzeżony algorytm, który analizuje pliki czcionek, aby uzyskać dokładniejsze wyniki,a Ostatnie aktualizacje znacznie poprawiły szybkość przetwarzania.

Najedź dowolny tekst, aby uzyskać nazwę czcionki i właściwości CSS. Główne okno rozszerzenia wyświetli również podsumowanie wszystkich czcionek używanych w witrynie. Możesz również uzyskać więcej informacji na temat czcionek, takich jak liczba dostępnych stylów, ich odlewnia i cena (jeśli są dostępne do zakupu).

Możesz nawet dodawać do zakładek czcionki i zarządzać nimi w ramach rozszerzenia.

Dostępna jest wersja premium. Pozwala aplikacjom macOS/windows instalować wersje próbne czcionek znalezionych na stronach internetowych, które można następnie używać w dowolnym oprogramowaniu.

Generator kodów QR

uploads/2021/10/007-chrome-xtens-QR-code-generator-jgb-1050×508.png ” alt=” Generator kodów QR”width=” 1050″height = “508” / >

Generator kodów QR jest bardzo poręczny i wysoko oceniany.

Konwertuje bieżącą stronę na kod QR za pomocą jednego szybkiego kliknięcia. Możesz generować kody QR z dowolnego tekstu i adresów URL w locie.

Najważniejsze funkcje to automatyczny tryb ciemny, możliwość pobrania kodu QR jako obrazu, Możliwość tworzenia niestandardowego kodu QR z logo, obsługa skrótów klawiszowych i wiele innych.

Ponieważ programiści zamieniają surowy adres URL na kod QR i nie zawierają w nim żadnych materiałów innych firm, wszelkie tworzone kody QR są trwale aktywne/nigdy nie wygasają. (A co ważniejsze, bezpieczne, ponieważ nie śledzą Twoich danych ani ruchu.)

QR code generator, generated
Zabawa z generatorem kodów QR. Śmiało-zeskanuj to!

Nimbus

Nimbus capture

Nimbus Screenshot & Screen Video Recorder to bardzo pomocne, bardzo wszechstronne narzędzie.

Użyj Nimbus Capture do robienia zrzutów ekranu-pełnych stron internetowych lub dowolnej części ekranu. Nagrywaj filmy z całego pulpitu lub kart przeglądarki lub twórz filmy za pomocą kamery internetowej. Użyj pełnego zestawu narzędzi do edycji, aby opisywać, przycinać, dodawać rysunki, strzałki, naklejki lub wyróżniać tekst.

To rozszerzenie oferuje niesamowitą ilość opcji. Oto kilka z nich:

 • Obsługuje przewijanie i przechwytywanie zrzutów ekranu
 • Nagrywanie wideo innego aktywnego programu lub ekranu wideo z kamery internetowej
 • Dostosuj rozdzielczość ekranu wideo i liczbę klatek na sekundę
 • Przycinanie i przycinanie zrzutów ekranu i filmów
 • Udostępniaj zrzuty ekranu i udostępniaj do nich łącze
 • Wysyłaj zrzuty ekranu do Slack lub przesyłaj na Dysk Google i Google Classroom
 • Zapisz zrzuty ekranu do pliku PDF

Darmowa wersja czuje się premium, biorąc pod uwagę wszystko, co możesz z nią zrobić. Jednak oferują również płatną wersję (w cenie jednej fantazyjnej filiżanki kawy miesięcznie), która dodaje jeszcze więcej funkcji, takich jak dodanie własnego znaku wodnego i konwersja WebM na MP4 i GIF.

Page Ruler Redux

Page Ruler Redux

Page Ruler Redux to podstawowe rozszerzenie dla programistów internetowych i narzędzie do projektowania, które pozwala uzyskać doskonałe pomiary pikseli elementów internetowych do tworzenia front-end witryny, projektowania stron internetowych lub dowolnego zadania, które wymaga dokładnych pomiarów pikseli.

To rozszerzenie umożliwia również zmianę rozmiaru miarki i dostosowanie koloru w celu uzyskania idealnego kontrastu w ciemnych i jasnych witrynach.

WordPress Theme Detector and Plugin Detector

Word Theme & Plugin Detector

WordPress Theme Detector i Plugin Detector może wykryć zainstalowane motywy WordPress i wtyczki WordPress na aktualnie przeglądanej stronie internetowej.

To rozszerzenie jest niezwykle szybkie, ponieważ wykorzystuje własne API programistów po stronie serwera, a nie przeglądarkę.

Jeśli klikniesz na Motyw używany na / pokaż więcej z rozwijanej ikony rozszerzenia, zobaczysz przykłady innych witryn korzystających z wykrytych iche, w tym motywy potomne (jeśli istnieją).

WP theme & plugin detector, 2
Blog NASA wykorzystuje popularny motyw Twenty Sixteen WP, wraz z wieloma innymi witrynami.

WordPress Theme Detector and plugin Detector extension zawiera listę przykładów (pokazanych powyżej).

Kolejna fajna mała funkcja: podczas korzystania z rozszerzenia jego ikona zmienia kolor na niebieski, jeśli wykryje witrynę WordPress, szary, jeśli nie.

Produktywność i Organizacja

Asana

Asana

Użytkownicy asany cieszą się. Możesz teraz rozszerzyć zwykłą funkcjonalność asany na dowolnej witrynie Chrome, jeszcze bardziej zwiększając wydajność.

Możesz dodawać zadania podczas przeglądania Internetu, a nawet wchodzić na stronę, którą przeglądasz jako zadanie. To nie wszystko―możesz przypisać członków zespołu, obszary robocze i opisy. To idealne narzędzie, które pomoże Ci utrzymać porządek i skupić się na zadaniach.

Evernote Web Clipper

Evernote

Oto kolejny powód do radości, to jest jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem Evernote. Dzięki rozszerzeniu Evernote Web Clipper możesz zapisywać całe strony internetowe lub uproszczone klipy w wybranych notatnikach.

Możesz również dodać adnotację do swojego wyboru lub zrobić pełny zrzut ekranu. To świetny sposób, aby śledzić swoje pomysły i inspiracje, gdy się pojawiają.

Toggl Track

Toggle Track

Rozszerzenie Toggl Track włącza timer do dowolnego narzędzia internetowego, umożliwiając szybkie śledzenie produktywności w czasie rzeczywistym ze wszystkimi danymi przechowywanymi na koncie Toggl.

Niezależnie od tego, czy używasz Trello, Slack, Asana, Todoist, Jira, Notion, czy jednego z ponad 100 zintegrowanych narzędzi, rozpocznij śledzenie czasu bez otwierania nowej karty. Toggl Track timer może teraz również wypełnić twoje potrzeby Pomodoro poprzez automatyczne przypomnienia.

Jedna Karta

OneTab

Wszyscy tam byliśmy… znajdujesz się ze zbyt wieloma otwartymi zakładkami, a mieszanka staje się myląca, zasłania tekst i wyczerpuje pamięć.

Rozwiązanie OneTab? Zaoszczędź do 95% pamięci i zmniejsz bałagan na karcie. Wystarczy kliknąć ikonę rozszerzenia, aby przekonwertować wszystkie karty na listę. Gdy musisz ponownie uzyskać dostęp do kart, możesz przywrócić je pojedynczo lub wszystkie na raz.

Zapewniają również prywatność, stwierdzając, że informacje o twoich kartach nigdy nie są przekazywane ani ujawniane programistom OneTab.

HubSpot Sprzedaż

Hubspot Sales

Z ponad 800 000 Klientami zachwycającymi się tym rozszerzeniem, Hubspot Sales jest bardzo popularnym―i bardzo użytecznym-rozszerzeniem chrome.

Planuj wiadomości e-mail, śledź otwory i kliknięcia, rejestruj wiadomości z CRM do Gmaila i udostępniaj szablony wiadomości e-mail zespołowi, korzystając z narzędzi produktywności Sprzedaży Hubspot. Możesz także rezerwować spotkania, które będą synchronizowane za pośrednictwem Kalendarz Google. Ma nawet aplikacje mobilne, zarówno dla iOS , jak i Androida.

Aby korzystać z rozszerzenia, musisz mieć konto w Hubspot, ale możesz je uzyskać za darmo. Istnieje również wersja płatna, która dodaje funkcjonalność automatycznego osobistego zasięgu, a także zwiększone limity szablonów, planowania spotkań, śledzenia wiadomości e-mail i innych.

Ten konkretny zestaw narzędzi obejmuje “centrum sprzedaży” firmy. Jest to jeden z większych zestawów platform CRM, które Hubspot dzieli na kategorie (takie jak Marketing, usługi, operacje itp.), z których każda ma własne integracje i związane z nimi opłaty.

Aby uzyskać kilka świetnych zasad, praktyk i wskazówek dotyczących konfigurowania i korzystania z Hubspot, sprawdź te artykuły z naszego forum Członkowskiego: dlaczego i jak wiedzieć, czy wysłana wiadomość e-mail jest otwarta, i użyj rozszerzenia poczty e-mail Hubspot, aby zwiększyć sprzedaż i poprawić procesy.

Wydajność Witryny

SimilarWeb

Similar Web

Similarweb jest najlepszym konkurencyjnym narzędziem do cyfrowej inteligencji dla pełnego 360-stopniowego widoku Twojej branży, konkurencji i klientów.

Uzyskaj dostęp do ruchu i kluczowych wskaźników dla dowolnej witryny, w tym współczynnika zaangażowania, rankingu ruchu, rankingu słów kluczowych i źródła ruchu.

Rozszerzenie Similarweb zapewnia pełny zakres similarweb.com bezpośrednio z paska narzędzi przeglądarki. Za pomocą jednego kliknięcia możesz uzyskać szczegółowe statystyki dla każdej odwiedzanej witryny.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie witryny w całym internecie są przechowywane w bazie danych SimilarWeb, więc możesz nie zobaczyć statystyk witryny, jeśli dopiero zaczynasz lub nie masz obecnie wielu odsłon.

app.telemetria

App.telemetry

App.telemetria ułatwia szybkie przetestowanie szybkości witryny, klikając jej ikonę w przeglądarce po zainstalowaniu. Możesz zobaczyć dokładnie, gdzie możesz poprawić szybkość witryny, korzystając z kategorii wymienionych dla ciebie wraz z całkowitym czasem ładowania.

Jego Monitor Prędkości strony pokazuje przesunięcie i czas trwania każdego kroku podczas ładowania strony, w oparciu o czas nawigacji W3C. Gdy tylko uzyskasz dostęp do strony, zobaczysz czas ładowania na pasku stanu, a szczegółowe informacje są dostępne za jednym kliknięciem.

Niektóre z kategorii, które możesz zobaczyć, obejmują przekierowania, pamięć podręczną, wyszukiwanie DNS i zdarzenia ładowania. Chociaż nie pokazuje szczegółowych statystyk, jest to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz szybkiego sposobu na sprawdzenie postępu witryny podczas tworzenia.

Web Developer Checklist

Web Developer Checklist

Jedno z najbardziej przydatnych narzędzi dla programistów, rozszerzenie Google Chrome firmy Toptal, analizuje i sprawdza twoją stronę internetową pod kątem poważnych naruszeń najlepszych praktyk projektowania stron internetowych.

Poszukuje m.in. SEO, użyteczności, dostępności i wydajności (szybkości strony).

Otwórz statystyki SEO

Open SEO Stats

Otwórz statystyki SEO (dawniej zwany statusem PageRank), pomaga uzyskać migawkę miejsca, w którym stoisz w Internecie, wyświetlając the page ranks dla Alexa, Google, konkurować, i Quantcast, po kliknięciu przycisku w przeglądarce.

Ma również możliwość pokazania WHOIS informacje i liczba stron indeksowanych w wyszukiwarkach (w tym Google, Bing i Yahoo).

Dodatkowo pokazuje statystyki pamięci podręcznej (Archive.org, Google), a także uzyskiwanie informacji na temat linków zwrotnych,kontaktów towarzyskich, lokalizacji Geo IP i innych.

Jeśli zdecydujesz się na konto premium, możesz odblokować kilka dodatkowych przydatnych funkcji.

Ubersuggest-SEO i pomysły na słowa kluczowe

Ubersuggest

Ubersuggest oferuje szybki sposób, aby uzyskać przegląd SEO witryn, które przeglądasz, i słowa kluczowe, które zajmuje.

Po zainstalowaniu przejdź do Google, YouTube lub Amazon i wykonaj wyszukiwanie. To tam zobaczysz dane wokół słów kluczowych i wyszukiwanych terminów. Na dowolne szukane słowo kluczowe kliknij “wyświetl wszystkie” obok paska wyszukiwania, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby słów kluczowych i informacji SEO.

Rozszerzenie Ubersuggest SEO zawiera również wykresy i trendy, dane linków zwrotnych, powiązane słowa kluczowe, “ludzie również szukają”, trendy i słowa kluczowe o długim ogonie oraz dostosowanie lokalizacji i języka.

Latarnia morska

Lighthouse

Podczas gdy SMARTCRAWL dewelopera WMPU jest dokładniejszy w ocenie wydajności Twojej witryny, możesz chcieć poznać średnią wydajność innych stron internetowych innych firm. Tutaj przydaje się rozszerzenie Lighthouse developer.

Podczas kontroli strony, Lighthouse przeprowadza serię testów przeciwko niej, a następnie generuje raport o tym, jak dobrze strona sobie poradziła. Stąd możesz użyć nieudanych testów jako wskaźników tego, co możesz zrobić, aby poprawić swoją aplikację.

Wystarczy zainstalować wtyczkę, kliknąć na jej ikonę i automatycznie rozpocznie analizę za pomocą Lighthouse.

Tag Assistant dla konwersji Beta (przez Google)

Tag Assistant for Conversions Beta

Tag Assistant for Conversions Beta pomaga zweryfikować implementację witryny używanej do pomiaru konwersji w reklamach Google.

Tag Assistant umożliwia przejście przez całą podróż użytkownika, symulując kliknięcie reklamy, pojawianie się w witrynie, poruszanie się po witrynie i ostatecznie konwersję.

Wskazówki krok po kroku wskażą potencjalne problemy lub błędne konfiguracje i ostatecznie poinformują cię, kiedy konwersja jest rejestrowana poprawnie.

Rozwój WordPress

WordPress.org wtyczki SVN Link

WP Plugins SVN Link

Nie jest to typowe rozszerzenie – przycisk nie pojawia się w górnej części przeglądarki. Zamiast tego przycisk wyświetla strony w katalogu wtyczek WordPress.

Pod zwykłym przyciskiem pobierania zobaczysz również przycisk repozytorium SVN po zainstalowaniu tego rozszerzenia. Po kliknięciu będziesz mógł sprawdzić kod wtyczki z pierwszej ręki.

Będziesz mógł zajrzeć pod maskę i sprawdzić jakość kodu przed podjęciem decyzji oo Pobierz wtyczkę. Będziesz mieć możliwość złapania nadętego lub złośliwego kodu przed zainstalowaniem wtyczki, pomagając uniknąć katastrofy, zanim uderzy.

MySQL Admin

My SQL Admin

To rozszerzenie dla programistów Google Chrome ułatwia zarządzanie bazą danych MySQL. Zapewnia on interfejs administracyjny serwera MySQL, podobny do phpMyAdmin, Sequel Pro.

Funkcje administratora MySQL obejmują:

 • Łączenie z serwerem MySQL (4.1 lub nowszym), łączenie z serwerem MySQL za pomocą SSL, łączenie z serwerem MySQL przez przekierowanie portu SSH2
 • Wyświetlenie statystyk i listy procesów podłączonego serwera (odśwież automatycznie), listy tabel i wierszy wybranej tabeli
 • Tworzenie i upuszczanie tabel, wstawianie i aktualizowanie wierszy
 • Eksportowanie baz danych

Link Przekierowanie Trace

Link Redirect Trace

Link Redirect Trace został zbudowany w celu zastąpienia wszystkich innych rozszerzeń “częściowego rozwiązania” i jest all-in-one redirect path analyzer, który daje pełny obraz każdego przekierowania―nagłówki HTTP, rel-Canonicals, roboty.analiza txt, link power, trust i ryzyka.

Wykonaj zaawansowaną, kompleksową i―co najważniejsze-poprawną analizę linków, przekierowań i REL-kanonów. Użyj tego rozszerzenia do analizy SEO, na stronie SEO, poza stroną SEO, analizy konkurencji i innych.

Przed zainstalowaniem innego rozszerzenia Chrome należy pamiętać, że ta funkcjonalność może być już włączona jako część narzędzia SEO lub wtyczki WordPress, z której już korzystasz.

CSS Peeper

CSS Peeper

Sprawdzaj style w prosty, dobrze zorganizowany i piękny sposób dzięki CSS Peeper.

CSS Peeper to przeglądarka rozszerzeń CSS Chrome dostosowana dla projektantów, która pozwala skupić się na projektowaniu zamiast kopać w kodzie.

Musisz znać wysokość linii, czcionkę lub rozmiar przycisku na stronie internetowej? Za pomocą tego rozszerzenia można łatwo sprawdzić Ukryty styl CSS obiektów, kolorów i zasobów w Internecie.

Web Developer

Web Developer

Z prawie milionem użytkowników i oceną 4.5 można śmiało powiedzieć, że Web Developer jest jednym z najlepszych rozszerzeń Google Chrome dla programistów internetowych.

Opracowany przez Chrisa Pedricka, to rozszerzenie dodaje mały pasek narzędzi z różnymi narzędziami dla programistów internetowych odnoszącymi się do obrazów, informacji, zmiany rozmiaru, formularzy i wielu innych.

Clockwork

Clockwork

Clockwork zapewnia zestaw narzędzi programistycznych dla programistów PHP. Udostępnia nowy panel ze wszystkimi informacjami wymaganymi do debugowania i profilowania skryptów PHP, w tym danymi żądań, dziennikiem aplikacji, zapytaniami do bazy danych, trasami i wizualizacją środowiska uruchomieniowego aplikacji.

Clockwork wykorzystuje komponent po stronie serwera, który gromadzi wszystkie istotne dane i łatwo integruje się z dowolnym projektem PHP. Zawiera wsparcie dla Laravel, Slim 2, anD aplikacje oparte na CodeIgniter 2.1.

Xdebug Helper

XDebug Helper

To rozszerzenie Google Chrome pomaga w debugowaniu, profilowaniu i śledzeniu kodu PHP zamiast zmagać się ze zmiennymi POST/GET lub Plikami cookie.

Xdebug Helper jest bardzo przydatny dla programistów PHP, którzy używają narzędzi PHP z obsługą Xdebug (takich jak PHPStorm, Eclipse z PDT, Netbeans i MacGDBp) lub dowolnego innego zgodnego z Xdebug narzędzia do profilowania (takiego jak KCacheGrind, WinCacheGrind lub Webgrind).

Ważne: aby to działało, musisz być w trybie deweloperskim (na chrome: / / extensions/ page).

Nie martw się o ostatnią wskazaną aktualizację (2016). Recenzje WP tak niedawne, jak lipiec 2021, były 5-gwiazdkowymi kruczkami, i zgadzamy się―nadal jest świetnie.

Wappalyzer

Wappalyzer

Narzędzie opracowane przez Elbert Alias w 2009 roku, Wappalyzer to rozszerzenie Google Chrome, które pozwala programistom zidentyfikować różne technologie, które tworzą tylny koniec strony internetowej.

Wappalyzer to narzędzie open-source i wieloplatformowe, które jest w stanie wykryć ponad 1000 technologii, w tym systemy zarządzania treścią, platformy e-commerce, ramy internetowe, oprogramowanie serwerowe, narzędzia analityczne i wiele innych.

Window Resizer

Window Resizer

Dzięki inicjatywie Google Mobile-first index, programiści mają teraz ważniejsze niż kiedykolwiek testowanie stron internetowych pod kątem responsywnego projektowania-tutaj pojawia się Window Resizer.

To rozszerzenie Google Chrome zmienia rozmiar okna przeglądarki, dzięki czemu można przetestować responsywny projekt oparty na różnych rozdzielczościach. Najczęściej dostępne są rozmiary ekranu (dla Laptopów, Komputerów Stacjonarnych i urządzeń mobilnych), ale można również wprowadzić własne niestandardowe rozmiary okien.

Zmiana Rozmiaru Karty

Tab Resize

Masz tylko dwoje oczu, które nieuchronnie będą patrzeć w to samo miejsce. Mimo to często bardzo przydatne może być dzielenie ekranu między kilka okien, aby skopiować zawartość lub nawet postępować zgodnie z samouczkiem. Dzięki temu rozszerzeniu możesz podzielić ekran między cztery okna lub między dwa, pionowo i poziomo.

Posiada również opcje “pusta karta”, która automatycznie tworzy inne puste karty, lub” pojedyncza karta”, która zmienia tylko bieżącą kartę. Zmień rozmiar bieżącej karty i kart w prawo na układy w oddzielnych oknach.

Dzięki obsłudze wielu monitorów Tab Resize ułatwia dzielenie ekranu.

Tym samym kończy się nasza rekomendowana lista najlepszych rozszerzeń chrome dla programistów.

Nie ma to jak Chr (H)ome

Biorąc pod uwagę szerokie wykorzystanie i popularność przeglądarki Google Chrome, w połączeniu z łatwością obsługi, szybkością, niezawodnością i szerokim wyborem narzędzi w postaci rozszerzeń i motywów, jest to dobrze poinformowany wybór, aby uczynić go przeglądarką do rozwoju.

Chrome od ponad dekady zajmuje się rozpowszechnianiem szerokiej gamy najlepszych rozszerzeń chrome dla programistów internetowych-od najbardziej podstawowych i ogólnych narzędzi do projektowania i rozwoju, po te przeznaczone do języków programowania (takich jak HTML, PHP, CSS itp.).

Tu nie ma granic … Stwórz swoją kolekcję tak, aby pasowała do Twojego osobistego przepływu pracy. Należy wspomnieć, że niektóre z tych rozszerzeń wymagają podania danych osobowych, takich jak login witryny. Chociaż nie mieliśmy problemów z używaniem darmowych wersji tych rozszerzeń, zawsze zachowuj należytą ostrożność przed podaniem osobistych danych uwierzytelniających.

Jeśli szukasz więcej dobrych lektur na ten temat, sprawdź te dodatkowe artykuły: Korzystanie z map ciepła, aby zobaczyć dokładnie, gdzie odwiedzający klikają Twoją witrynę WordPress, 12 nie tak oczywistych poprawek WordPress, aby poprawić posty i strony, ulepszyć edytor wizualny WordPress dzięki tym fajnym Hackom i wykorzystaniu narzędzi programistycznych Chrome do rozwoju WordPress.

Z pragnieniem ciągłej nauki i zabójczym zestawem narzędzi do twojej dyspozycji, doskonalenie umiejętności programistycznych jest potencjalnie nieograniczone. Jak powiedział członek WPMU DEV, Lucas ondata Marketing: będziesz miał godny pozazdroszczenia “pasek narzędzi dla bohaterów pracujących ze stronami internetowymi”.