Najlepsze Narzędzia Do Tworzenia Stron 13 WordPress W Porównaniu (2019)

Powiedz, że planujesz upiec pizzę. Jaka będzie baza, sos, ser i Dodatki? Cienka czy gruba skórka? Marinara czy sos pesto? Mozzarella, cheddar czy parmezan? Pepperoni, grzyby, anchois? I nie mówmy nawet o ananasie!

Istnieje tak wiele odmian do wyboru. Gdyby tylko istniał sposób, aby je mieszać i dopasowywać, aby uzyskać dokładnie to, czego chcesz. Chwila … kilka łańcuchów żywnościowych wykorzystało tę potrzebę.

Jeśli planujesz dostosować swoją witrynę WordPress, używając Kreator stron jest podobny do dostosowywania pizzy. Wybierasz elementy, które chcesz na swojej stronie, dodajesz zawartość, ustawiasz ich wyrównanie, tło, kolory, czcionki itp. Voila! Twoja strona jest gotowa do publikacji, aby cały świat mógł się nią delektować.

Co to jest Kreator stron WordPress?

W WordPress, a Kreator stron jest zasadniczo wtyczką, która pozwala zaprojektować strony i posty witryny bez żadnego kodowania. Obecnie większość kreatorów stron ma funkcję przeciągania i upuszczania. W ten sposób możesz szybko tworzyć szczegółowe układy stron internetowych, takie jak budowanie złożonej struktury z Lego.

Dlaczego warto używać kreatora stron dla WordPress?

Istnieje wiele zalet korzystania z Kreatora Stron. Oto 4 podstawowe:

Nie Wymaga Znajomości Kodowania

Wielu właścicieli witryn internetowych ma trudności z wprowadzaniem nawet drobnych zmian w układach lub stylach witryny. Możesz dokładnie wiedzieć, co chcesz zmienić, ale możesz nie wiedzieć jak. W kreatorze stron nie musisz uczyć się HTML, CSS, JavaScript ani PHP, aby wprowadzić te zmiany.

Pozwala to na uzyskanie wysokiej klasy stron internetowych bez konieczności kodowania. To, co zajęłoby dni lub tygodnie wcześniej, w tym zatrudnienie profesjonalnego programisty stron internetowych, można teraz zrobić samemu w ciągu kilku godzin, jeśli nie minut.

Bogate W Funkcje

Kolejną niesamowitą zaletą kreatorów stron jest to, że są one ładowane z mnóstwem widżetów i funkcji na stronie: suwaki, karuzele obrazów, galerie, siatki treści, przyciski udostępniania społecznościowego, tabele cen, wykresy, przyciski CTA, formularze, animacje itp.

Chcesz mieć te same funkcje bez użycia kreatora stron? Musiałbyś zainstalować sporo dedykowanych wtyczek, premium lub w inny sposób. Po pierwsze, musisz zbadać, aby znaleźć odpowiednie wtyczki. Wtedy musiałbyś nauczyć się ich używać. A potem musisz upewnić się, że wszystkie są aktualne i doskonale współpracują ze sobą i wszystkimi innymi zainstalowanymi wtyczkami.

Wyobraź sobie, że robisz to z pół tuzina wtyczek, a nawet więcej. Kreator stron eliminuje ten kłopot i pomaga zachować prostotę.

Gotowe, Atrakcyjne Szablony

Większość kreatorów stron ma pięknie wykonane szablony dla standardowych stron internetowych, takich jak Strona główna, O nas, usługi, Produkty, Kontakt, itp. Te szablony to świetny sposób na rozpoczęcie procesu projektowania.

Niektóre kreatory stron umożliwiają również mieszanie i dopasowywanie sekcji z wielu szablonów, dając w ten sposób praktycznie nieograniczone opcje projektowania stron do wyboru.

Łatwe Dostosowywanie

Kreatory stron są szybkie i intuicyjne. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom, takim jak obsługa przeciągania i upuszczania oraz tryb podglądu na żywo, możesz łatwo dodawać moduły do stron, a następnie zmieniać ich kolejność i rozmiar tak szybko, jak chcesz. Można również zmienić tstyle dziedziczenia, takie jak tło, czcionka, kolor, wypełnienie, margines i obramowanie bez wysiłku.

Wszelkie wprowadzone zmiany zostaną natychmiast odzwierciedlone w sekcji Podgląd na żywo, co pomoże Ci dostroić witrynę.

Przy tak wielu kreatorach stron dla WordPress zdecydowaliśmy się porównać te najlepsze i wymienić je wszystkie, abyś mógł zdecydować, który będzie odpowiedni dla Ciebie.

Zaczynajmy!

Najlepsze Kreatory Stron 13 WordPress

 1. Beaver Builder
 2. Elementor
 3. Divi
 4. Visual Composer Website Builder
 5. Kreator Stron WPBakery
 6. Tlen
 7. Kreator Stron SiteOrigin
 8. Themify Builder
 9. Themeum WP Page Builder
 10. Thrive Architect
 11. GeneratePress Premium
 12. Edytor Treści MotoPress
 13. Brizy

Beaver Builder sprzedaje się jako ” kompletny system projektowania.”To elastyczny Kreator stron typu “przeciągnij i upuść”, który działa na front-endzie witryny WordPress, dzięki czemu możesz zobaczyć zmiany na żywo w trakcie ich wprowadzania. Możesz także kliknąć na poszczególne elementy, aby edytować ich właściwości.

Jeśli jesteś nowy w kreatorach stron, Beaver Builder zawiera również intuicyjną wycieczkę po wdrożeniu, która wyjaśni wszystkie jego funkcje jeden po drugim, pomagając zapoznać się z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Dostępne są moduły do dodawania prawie każdego elementu na stronie, w tym suwaków treści, map, referencji, galerii, pokazów slajdów, akordeonów, tabel cenowych itp.

A jeśli chcesz uzyskać przewagę nad procesem projektowania, zawiera on również ponad 50 precyzyjnie spreparowanych szablonów do stron docelowych i stron z treścią. Wszystkie są przyjazne dla urządzeń mobilnych, responsywne. Możesz nawet zapisać niestandardowe szablony do użytku w innych sekcjach swojej witryny lub całkowicie na innej stronie (wszyscy programiści WordPress mówią yay!).

Wtyczka Beaver Builder działa świetnie z prawie każdym motywem WordPress i Gutenbergiem. A jeśli chcesz go odinstalować z jakiegokolwiek powodu, nie pozostawia bałaganu. Jeśli jesteś programistą WordPress lub agencją, docenisz, w jaki sposób Beaver Builder może pomóc ci zwiększyć elastyczność w przepływie pracy.

Weź Beaver Builder na przejażdżkę tutaj i przekonaj się sam, czy jest odpowiedni dla ciebie. Istnieje również wersja lite wtyczki dostępna za darmo na WordPress.org repo (z ograniczonymi funkcjami).

Cena: zaczyna się od $99 / rok(nieograniczone witryny) / Wersja Lite jest bezpłatna

* Sprawdź WPMU dev members-only discount!

Elementor to kolejna wtyczka do tworzenia stron dla WordPress. Szczyci się szybkim projektowaniem na żywo i możliwościami edycji inline. I dostarcz to robi, co prawdopodobnie odpowiada za jego 3 miliony+ aktywnych instalacji!

Dzięki Elementorowi wprowadzasz zmiany na stronie i natychmiast widzisz dokładnie, jak ona wygląda. To sprawia, że cały proces projektowania i edycji stron internetowych bezproblemowe doświadczenie. Elementor działa również doskonale z Gutenbergiem lub bez niego.

Podczas gdy darmowa wersja wtyczki Elementor zawiera ponad 100 designerskich szablonów i tylko 30 podstawowych widżetów, wersja Pro przenosi ją na zupełnie nowy poziom dzięki ponad 300 gotowym szablonom i ponad 50 zaawansowanym widżetom.</p>

Elementor Pro używa również kreatora motywów, kreatora popupów, wizualnego kreatora formularzy z popularnymi integracjami marketingowymi, kreatora WooCommerce z widżetami sklepowymi 15+, funkcjami dynamicznej zawartości i pól niestandardowych oraz efektami ruchu.

Jest to z pewnością jeden z najbardziej ambitnych kreatorów stron dla WordPress.

Ponieważ Elementor jest wydany na licencji Open Source i GPL, inni deweloperzy mogą tworzyć dla niego własne rozszerzenia. Sprawdź te niesamowite dodatki do Elementora on WordPress.org repo.

Elementor Pro (i Beaver Builder także) dobrze łączy się z darmowymi motywami, takimi jak Hello Elementor, Astra, OceanWP i GeneratePress.

Cena: zaczyna się od $49/rok (strona 1) / za darmo (tylko podstawowe widżety 30)

* Sprawdź WPMU dev members-only discount!

Divi określa się jako ” najlepszy motyw WordPress i wizualny Kreator stron.”Jego wizualny Kreator stron ma całkiem zgrabny, łatwy w użyciu interfejs i jest wyposażony w mnóstwo funkcji po wyjęciu z pudełka.

Podczas gdy wtyczka Divi Builder działa najlepiej z motywem Divi All-in-One, Możesz również sparować go z dowolnym motywem według własnych upodobań. Działa dobrze. I tak jak Beaver Builder i Elementor, Divi Builder wykorzystuje front-end, przeciągnij i upuść WYSIWYG (to, co widzisz, jest tym, co dostajesz) redaktor.

Zawiera ponad 40 elementów Witryny i ponad 800 gotowych projektów, w tym ponad 100 pełnych pakietów witryn. Co więcej, eleganckie motywy prawie co tydzień dodają zupełnie nowe układy do Divi Builder. Wszystkie te funkcje łączą się, aby pomóc ci tworzyć niesamowite projekty z zaskakującą łatwością.

Jeśli chodzi o ceny, Divi ma najsłodszą ofertę ze wszystkich opcji kreatora stron premium. Nie tylko zawiera świetny motyw i samodzielną wtyczkę do tworzenia stron, ale także wszystkie inne produkty firmy Elegant Themes.

Wypróbuj Demo Divi Builder i przekonaj się sam w akcji.

Cena: zaczyna się od $89 / rok (nieograniczone witryny), $249 za dożywotni dostęp

Visual Composer Website Builder to rozwiązanie typu “przeciągnij i upuść”do tworzenia stron internetowych, których zawsze chciałeś. Podobnie jak w przypadku opcji wymienionych powyżej, jest wyposażony w edytor front-end NA ŻYWO, który pozwala na natychmiastowe wprowadzanie zmian w witrynie i sprawdzanie jej wyglądu przed naciśnięciem przycisku Publikuj.

Zawiera ponad 200 szablonów premium i elementów treści, umożliwiając projektowanie spektakularnych stron docelowych lub sekcji stron w ciągu kilku minut. Aby dać ci wyobrażenie o jego rozbudowanych opcjach dostosowywania, tylko jego przycisk jest dostępny w 30 unikalnych stylach.

Podczas gdy Visual Composer ma czysty i minimalistyczny interfejs, jego rzeczywiste doświadczenie użytkownika pozostawia wiele do życzenia. Trzeba się do tego przyzwyczaić, ale jak już to rozgryziesz, to od tego momentu jest bardzo łatwo.

W przeciwieństwie do innych wtyczek do tworzenia stron wymienionych powyżej, umożliwia również edycję nagłówka, stopki, paska bocznego i innych funkcji motywu. Dlatego nazywa się Kreator stron internetowych, zamiast Kreator stron.

Visual Composer Website Builder jest tworzony przez ten sam zespół, który stoi za wtyczką Wpbakery Page Builder, która łudząco wcześniej została nazwana Visual Composer. Musieli zmienić markę swojego starego produktu, aby uniknąć ograniczeń znaków towarowych ustanowionych przez Envato marketplace. Na wypadek, gdybyś był zdezorientowany, teraz już wiesz!

Cena: zaczyna się od $59/rok (witryna 1), $349 / rok (nieograniczone witryny)

WPBakery to zarówno wtyczka do tworzenia stron front-end, jak i back-end dla WordPress. Jego interfejs użytkownika jest bardzo podobny do interfejsu Visual Composer Website Builder, co nie jest zaskakujące, ponieważ jest wykonany przez ten sam zespół.

Niektórzy użytkownicy wolą stary edytor back-end od nowego front-end. W razie potrzeby można również przemieszczać się między dwoma interfejsami edycji.

Zawiera ponad 50 elementów zawartości premium, ponad 100 gotowych układów, ponad 200 dodatków innych firm, ponad 40 szablonów projektowania siatki i wiele więcej. Działa z dowolnym motywem, dzięki czemu jest kompleksowym rozwiązaniem do tworzenia stron.

Należy jednak pamiętać, że WPBakery jest wtyczką opartą na shortcode, co oznacza, że wszystkie Twoje dostosowania są powiązane z niezgrabnymi shortcodes. Może znacznie spowolnić witrynę, jeśli nie jest używana inteligentnie.

WPBakery początkowo rozpoczął swoją podróż na rynku kodekanyon Enavato, gdzie jest nadal dostępny. Jest to również najczęściej sprzedawana Wtyczka WordPress. Jeśli kiedykolwiek kupiłeś motyw premium od ThemeForest, szanse są wysokie, że został fabrycznie załadowany wtyczką Wpbakery Page Builder.

Cena: zaczyna się od $45 (1 strona)

Oxygen to nowe dziecko w bloku twórców stron WordPress. Jest zaprojektowany od podstaw, aby być pełnym kreatorem stron, a nie tylko kreatorem stron. Silnik szablonów Oxygen pozwala zaprojektować każdą część witryny WordPress-nagłówki, stopki, strony, dowolny typ postu i dowolną taksonomię.

Dzięki Oxygen zasadniczo budujesz niestandardowy motyw WordPress od podstaw (chociaż zespół, który za nim stoi, nie lubi go tak nazywać). Ale zamiast ręcznie kodować, używasz intuicyjnego, żywego edytora wizualnego, aby to zrobić. Dzięki temu Proces jest znacznie prostszy i szybszy.

Elementy w Oxygen są ” bardziej elastyczne, bardziej konfigurowalne i mocniejsze.”W pewnym sensie pozwala zrobić więcej, ale za mniej! Brzmi to wbrew intuicji, ale tak w skrócie mogę opisać tlen.

Biblioteka projektów Oxygen zawiera gotowe układy projektowe dla prawie wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić. Możesz importować z niego kompletne witryny za pomocą jednego kliknięcia. Nie jesteś zadowolony z istniejących projektów? Możesz łączyć i dopasowywać sekcje z dowolnego szablonu, aby tworzyć piękne strony o jednolitym stylu.

Efektem końcowym jest zoptymalizowana strona WordPress z minimalnym wzdęciem, dzięki czemu ładuje się szybciej.

Mając to na uwadze, Oxygen jest przeznaczony dla zaawansowanych, profesjonalnych projektantów stron internetowych. Musisz mieć przynajmniej pewną wiedzę na temat HTML / CSS / JavaScript i podstawową wiedzę na temat PHP i WordPress CMS, aby jak najlepiej z niego korzystać.

Najlepszą częścią tlenu jest jednak jego obecna cena, która wydaje się prawie zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa.

Ceny: $99 / lifetime dla nieograniczonej liczby witryn (ograniczony czas wprowadzenia cen)

SiteOrigin Page Builder oferuje prawie 2.5 milionów pobrań i 1 + milion aktywnych instalacji na WordPress.org repo. Chociaż jego interfejs użytkownika nie jest łatwy w użyciu, jest to jednak bardzo popularna wtyczka do tworzenia stron. Można to przypisać głównie jego cenie (która jest bezpłatna), a jednocześnie zapewnia pełnowartościowe funkcje kreatora stron.

Działa z dowolnym motywem, obsługuje edycję NA ŻYWO, style wierszy i widżetów i jest dostępny w 17 językach. Kreator stron wykorzystuje standardowe widżety WordPress jako elementy treści, więc w połączeniu z pakietem dodatków do widżetów (również darmowym) powinien zadbać o większość potrzeb związanych z projektowaniem stron.

Jednym z fajnych aspektów tej wtyczki jest jej Przeglądarka Historii funkcja, która pozwala łatwo przewijać się do przodu i do tyłu poprzez wszelkie wprowadzone zmiany. Daje to swobodę eksperymentowania z układami i projektami stron bez martwienia się o łamanie treści.

Chociaż nie polecałbym SiteOrigin Page Builder nikomu, zwłaszcza początkującym, nadal musi być uznany, ponieważ jest używany przez wielu.

Ceny: bezpłatne / Premium Dodatki zaczynają się od $29/rok (1 strona)

Themify Builder to zarówno wtyczka do tworzenia stron front-end, jak i back-end dla WordPress. Jest dołączony do wszystkich motywów Themify jako część ramy Themify, ale samodzielna wtyczka Themify Builder działa ze wszystkimi motywami WordPress i jest dostępna za darmo.

Kompaktowy interfejs back-end pozwala szybko i łatwo przeciągać i upuszczać moduły, a interfejs front-end umożliwia podgląd projektu na żywo (WYSIWYG).

Themify Builder zawiera ponad 40 profesjonalnych wstępnie zaprojektowanych układów dla różnych typów stron internetowych, takich jak blogi, sklepy, portfolio, usługi itp. Wszystkie te szablony stron Można zaimportować za pomocą jednego kliknięcia.

Większość standardowych modułów jest dołączonych za darmo (tekst, post, galeria, wideo, widget, menu, suwak, przycisk, Mapa, ikony itp.). Możesz jednak rozszerzyć jego możliwości, kupując pakiet dodatkowy, który zawiera 25 dodatkowych modułów premium.

Jeśli szukasz darmowego kreatora stron dla WordPress z prostym, łatwym w użyciu interfejsem, powinieneś wypróbować Themify Builder.

Cena: Wtyczka Core jest bezpłatna / 39 USD za pakiet dodatków

Themeum jest znane z wysokiej jakości, przyjaznych dla użytkownika motywów, a ich wtyczka do Kreatora Stron WP nie różni się niczym. Jego elegancki i prosty interfejs front-end jest łatwy do zrozumienia, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z żadnych kreatorów stron.

WP Page Builder nazywa swoje moduły dodatkami, a wszystkie są wyjątkowe i wykonują określone zadanie. W tej chwili zawiera ponad 30 dodatków, a wkrótce pojawi się więcej. Wszystkie widżety WordPress mogą być również używane jako dodatek. Poza tym masz wiele wstępnie zaprojektowanych bloków i układów stron do wyboru, aby rozpocząć.

Funkcja biblioteki pozwala zapisać dowolną część projektu strony jako własny szablon, który można łatwo skopiować na innych stronach lub stronach internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Można również importować lub eksportować całe układy strony.

Darmowa wersja wtyczki zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć. Pakiet Pro zapewnia pakiety 15 + premium layout, które zawierają również gotowe układy stron 83+. A jeśli kiedykolwiek chcesz tworzyć niestandardowe dodatki lub dodawać niestandardowe bloki i układy do Kreatora Stron WP, możesz to łatwo zrobić, postępując zgodnie z ich wytycznymi dla programistów.

Chcesz zobaczyć go w akcji? Wypróbuj demo na żywo programu WP Page Builder.

Cena: Wtyczka Core jest bezpłatna / Pro zaczyna się od $39/rok (strona 1)

Thrive Architect to intuicyjny Kreator stron typu “przeciągnij i upuść” dla WordPress. To, co odróżnia go od reszty kreatorów stron, to fakt, że koncentruje się na budowaniu stron docelowych, które konwertują.

Chcesz zmienić coś na swojej stronie? Po prostu kliknij na niego i natychmiast rozpocznij edycję. Chcesz coś przenieść? Kliknij, aby wybrać, a następnie przeciągnij i upuść w wybranym miejscu.

Thrive Architect zawiera ponad 300 pięknie zaprojektowanych szablonów stron docelowych, które w 100% koncentrują się na konwersji. Aby wyeliminować hellhole wtyczki WordPress, zawiera elementy skoncentrowane na konwersji, takie jak atrakcyjne przyciski CTA, dynamiczne działania i animacje, tabele cen, referencje, formularze generowania leadów, liczniki odliczania i inne.

Ponadto wszystkie te funkcje integrują się z ulubionymi narzędziami marketingowymi, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwijaniu firmy, a nie na tym, jak wygląda i działa Twoja witryna.

Thrive Architect współpracuje z dowolnym motywem WordPress. Jeśli chcesz stworzyć profesjonalnie wyglądające strony sprzedażowe, strony webinariów lub strony do wyboru, jest to rozwiązanie, którego szukasz.

Ceny: $67 (1 witryna), $19 / miesiąc (25 witryn)

GeneratePress jest jednym z najbardziej popularnych i dobrze sprawdzonych darmowych motywów WordPress. Jest zbudowany z naciskiem na szybkość i łatwość obsługi. A dzięki ścisłemu przestrzeganiu standardów kodowania WordPress, działa dobrze ze wszystkimi głównymi kreatorami stron, w tym Beaver Builder i Elementor.

Teraz możesz się zastanawiać, dlaczego darmowy motyw WordPress jest tutaj zawarty. To dlatego, że GeneratePress oferuje również pakiet premium o nazwie, cóż, GP Premium.

GP Premium opiera się na motywie GeneratePress i dodaje Moduły premium 14, w tym bibliotekę witryn, z której można importować całe witryny demonstracyjne za pomocą jednego kliknięcia. Its Sekcje moduł premium działa jak mały Kreator stron, umożliwiając tworzenie złożonych układów stron internetowych z podstawowym interfejsem zaplecza.

Chociaż nie jest to najbardziej intuicyjne rozwiązanie do tworzenia stron wymienione tutaj, nadal wymaga wzmianki ze względu na swoją przewagę wydajności.

Większość kreatorów stron dodaje znaczne wzdęcia do frontendu witryny, ale GP Premium zachowuje swoją szybką i lekką naturę, dzięki czemu Twoja witryna zwiększa szybkość i wydajność ładowania strony.

Cena: $49.95 / rok (nieograniczone witryny)

MotoPress Content Editor to wtyczka do tworzenia stron typu “przeciągnij i upuść” dla WordPress, która pomoże Ci tworzyć lepsze strony internetowe z dowolnym motywem. Dzięki edytorowi front-end możesz łatwo zaprojektować posty, strony lub niestandardowe typy postów w witrynie.

Zawiera ponad 30 modułów treści i różne opcje stylizacji do wyboru. Jeśli jednak chcesz wyświetlić filmy wideo, Mapy Google, tabele cen lub dodać prosty formularz kontaktowy, musisz zakupić te dodatki osobno.

Jego prosty interfejs do tworzenia stron może pomóc w usprawnieniu ynasz proces tworzenia stron internetowych, który pomoże Ci szybko zaprojektować Twoje strony. Projekty, które budujesz za pomocą tej wtyczki, są zoptymalizowane dla wszystkich portów widokowych, co oznacza, że wszystkie są responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Ta wtyczka umożliwia również tworzenie niestandardowych sekcji wielokrotnego użytku, widżetów i stron. W ten sposób możesz przenieść swoje projekty na inne strony internetowe w krótkim czasie, oszczędzając wiele kłopotów.

Nie ma blokady shortcode w edytorze treści MotoPress, co oznacza, że nawet jeśli zdecydujesz się dezaktywować wtyczkę, twoja zawartość będzie nadal bezpieczna.

Wypróbuj Edytor treści MotoPress tutaj i przekonaj się sam, czy jest odpowiedni dla ciebie.

Cennik: Wtyczka Core jest darmowa / dostępne dodatki Premium

Brizy jest stosunkowo nowym uczestnikiem sceny wtyczek do tworzenia stron WordPress. Zbudowany od podstaw i skoncentrowany na użyteczności, intuicyjny i pozbawiony bałaganu interfejs zapewnia, że widzisz tylko to, co jest potrzebne do danego zadania.

Podobnie jak Elementor, Brizy jest ambitnym przedsięwzięciem i postawił sobie bardzo wysokie cele. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w Brizy jest jej nowoczesny, minimalistyczny design.

Działa prawie jak każda inna wtyczka do tworzenia stron front-end dla WordPress. Możesz ustawić układ strony i dodawać lub usuwać elementy strony w razie potrzeby. Ale obszar, w którym Brizy naprawdę się wyróżnia, to sposób dostosowywania elementów na stronie. Tu się świeci.

Na przykład, jeśli używasz Beaver Builder lub Elementor, będziesz to robić za pomocą paska bocznego lub wyskakującego okienka. Ale Brizy pozwala edytować właściwości elementu w linii, dokładnie tam, gdzie jest, co wydaje się bardziej intuicyjne i naturalne.

Innym obszarem, w którym Brizy przebija inne kreatory stron, jest funkcja zapisywania w chmurze. Nie musisz się już martwić o zapisywanie zmian. Wszystko jest załatwione automatycznie. A jeśli kiedykolwiek chcesz cofnąć jakiekolwiek zmiany, możesz to zrobić łatwo.

Brizy współpracuje ze wszystkimi motywami WordPress.

Cena: zaczyna się od $49 / rok(witryny 3) / Wersja Lite jest bezpłatna

Inne Godne Uwagi Wzmianki

Te wtyczki do tworzenia stron zostały zakwalifikowane, ale po prostu przegapiły znak od dokonania cięcia. Możesz je sprawdzić, jeśli jesteś ciekawy.

Jak wybrać najlepszy kreator stron WordPress dla Ciebie?

Po tym wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, nadal pozostaje ci wybranie kreatora stron WordPress z dość dużej listy. Aby zablokować dowolną wtyczkę, która jest dla Ciebie najlepsza, zwróć uwagę na te pięć głównych czynników:

 • Łatwość obsługi-jak intuicyjny i szybki jest interfejs konstruktora w użyciu?
 • Kompatybilność – czy jest kompatybilny z istniejącą konfiguracją (motyw, wtyczki itp.)?
 • Elastyczność-czy pozwala tworzyć układy i stosować style projektowania, które chcesz?
 • Cena-czy mieści się w Twoim budżecie?
 • Wynik końcowy – czy efekt końcowy wygląda dobrze, jest responsywny i zoptymalizowany pod kątem wydajności?

Zacznij od wymarzonej Strony Już Dziś

WordPress zawsze był platformą, która promuje otwartość i Majsterkowanie. Dzięki narzędziu do tworzenia stron lub witryn możesz zacząć budować potężną witrynę w kilka minut, bez uszczerbku dla projektu, elastyczności lub funkcjonalności. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, ponieważ nie musisz zatrudniać profesjonalnego programisty lub projektanta stron internetowych.

Korzystając z odpowiedniego narzędzia do tworzenia stron, możesz tworzyć strony internetowe, które mogą konkurować z wieloma profesjonalistami. Get zaczęło się od budowania swojej wymarzonej Strony Już Dziś!

* Zniżki dla naszych członków, o których wspominamy w tym poście, są tam, ponieważ są to produkty, które wiemy, że nasi członkowie kochają. Brak linków partnerskich, kick-backów, specjalnego traktowania, czy czegoś w tym stylu 🙂

Tagi: