Najlepsze wyszukiwanie najlepszych motywów WordPress 2018

Jesteś w podróży, aby znaleźć świętego Graala – najlepszy motyw WordPress dla Twojej witryny. Pozdrawiam Cię, śmiały rycerzu, Wędrowcu w sieci, poszukiwaczu wielkiej mądrości! To nie jest łatwe zadanie, ostrzegam cię, ale jestem tutaj, aby pomóc Ci zacząć.

Ten dogłębny artykuł rzuca światło na wszystkie cechy, które oznaczają świetny (lub zły) motyw WordPress. Dodaj do tego hojną porcję przydatnych przykładów, praktycznych samouczków, tips & tricks i dalszych materiałów do czytania.

Zanim skończysz czytać, ten artykuł może stać się Twoim otwartym sezamem na wszelkie przeszkody lub wątpliwości dotyczące poszukiwania idealnego motywu WordPress. Więc zanurz się, Dodaj zakładkę, skomentuj i zapytaj, lub przejdź od razu do określonych części artykułu, jeśli potrzeba tego wymaga.

Spis treści

Jak widać z naszego spisu treści, przy wyborze motywu jest wiele do przemyślenia, więc nie traćmy więcej czasu i zanurzajmy się w nim.

Możliwość dostosowania i elastyczność

Mogę zmienić te przyciski na zielone? Nie? O kurczę!

Zdarzyło ci się to kiedyś? Natknąłeś się na świetny motyw, pobrałeś go i zacząłeś pracować nad swoją witryną tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że nie możesz zmienić koloru przycisku wezwania do działania lub że nie możesz przenieść logo na środek menu. Następnie usunąłeś temat i poszedłeś szukać innego – tylko po to, aby dowiedzieć się, że nie możesz łatwo usunąć kredytów stopki w tym. Spłucz, powtórz, a cykl będzie kontynuowany.

Oznacza to, że tematy te nie były konfigurowalny wystarczy na twoje potrzeby.

Co to oznacza, jeśli motyw jest konfigurowalny?

Zasadniczo oznacza to, że możesz zmienić wygląd swojej witryny za pomocą wbudowanych opcji motywu. Krótko mówiąc, motyw WordPress można dostosować, jeśli daje użytkownikom wiele opcji edycji dowolnych elementów na swojej stronie internetowej. Możliwość dostosowania jest prawdopodobnie najważniejszą cechą motywu dla większości początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników, którzy chcą mnóstwo opcji bez potrzeby kodowania.

Częściej niż nie, natkniesz się na temat, który wygląda świetnie na początku tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że nie możesz zmienić wszystkiego, co chcesz. Dotyczy to głównie darmowych motywów, które mają własne wersje premium. Zakup motywu zapewnia więcej opcji dostosowywania.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dostępne są motywy i wtyczki, które umożliwiają zmiany stylów css niektórych elementów.

Ważne: Pamiętaj, aby nigdy nie edytować bezpośrednio plików motywów. Dobra praktyka sugeruje używanie zamiast tego motywów potomnych.

Co sprawia, że motyw jest elastyczny?

Motyw jest elastyczny, jeśli może być używany do wielu celów. Elastyczność ma kluczowe znaczenie dla programistów, którzy budują wiele stron internetowych rocznie. Jeśli motyw jest wystarczająco elastyczny, mogą go wielokrotnie używać, co oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze.

Wysokiej jakości, elastyczny motyw ma różne układy do pracy i jest wysoce konfigurowalny. “Potrzebujesz dwóch kolumn? Trzy? Pasek boczny czy bez paska bocznego? Menu poziome czy pionowe? Świetnie, możemy to wszystko zrobić.“, mówi elastyczny motyw.

To jest powód, dla którego kreatywni projektanci / programiści, którzy wybierają elastyczny motyw, mogą użyć tego samego motywu do stworzenia strony internetowej dla strony docelowej Sprzedaży, restauracji, klubu sportowego, szkoły lub prawie wszystkiego innego.

Oto dobra lista niektórych z najbardziej elastycznych i konfigurowalnych motywów.

Więcej seriProgramiści ou pracują z frameworkami w celu uzyskania optymalnej wydajności i maksymalnej możliwości dostosowania. Niektóre z najbardziej lubianych frameworków w naszej społeczności To Genesis, Underscores i Sage.

Biegłość i łatwość obsługi

Jak szybko mogę uruchomić moją stronę?

W dzisiejszym świecie, im szybciej i łatwiej jest zrobić rzeczy lepiej. Tworzenie stron internetowych nie jest wyjątkiem. WordPress słynie z łatwości użytkowania (łatwość obsługi) i biegłości-począwszy od słynnej 5 minut instalacji WordPress do konfigurowania stron internetowych w ciągu kilku godzin.

Łatwość użytkowania lub łatwość obsługi jest pojęciem względnym, ponieważ nie ma dwóch takich samych użytkowników. Wszystko sprowadza się do tego, jak intuicyjny jest interfejs użytkownika i doświadczenie użytkownika. Wiele z nich sprowadza się również do preferencji, ale istnieją pewne funkcje, które obiektywnie sprawiają, że niektóre motywy WordPress są łatwiejsze w użyciu i bardziej biegłe niż inne:

Zawartość Demo i wstępnie zaprojektowane układy

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową w ciągu kilku godzin, zdecydowanie powinieneś poszukać motywu, który zawiera wstępnie zaprojektowane układy. Wystarczy kilka kliknięć i cała strona jest skonfigurowana!

Jak to działa? Załóżmy, że tworzysz stronę docelową. Jeśli motyw ma wstępnie zdefiniowane układy, na pewno znajdziesz go na stronie docelowej i po prostu zaimportuj go z biblioteki jednym kliknięciem. Natychmiast otrzymasz stronę docelową demo wypełnioną fałszywą treścią,którą możesz zastąpić własną.

Kreatory Stron

Kreatory stron to edytory bloków typu “przeciągnij i upuść”, które naprawdę mogą znacznie przyspieszyć. Większość kreatorów stron w dzisiejszych czasach ma również kompozytorów NA ŻYWO WYSIWYG (What you See Is What you Get).

Pamiętam czasy, kiedy nie można było po prostu stworzyć strony przy użyciu niestandardowych układów. Załóżmy, że chcesz, aby Twoja strona miała nagłówek w jednym wierszu, następnie listę usług rozmieszczonych w trzech kolumnach, a następnie układ dwukolumnowy dla niektórych produktów i ich opisów, a na końcu stopkę z czterema kolumnami.

Creating columns before page builder plugins
Tworzenie kolumn po staremu

To podstawowy projekt, prawda? Nie wtedy! Aby to zrobić, trzeba było pobrać specjalną wtyczkę, a następnie użyć skrótów i edytora tekstu, aby stworzyć nawet najprostszy układ strony. Nie doszliśmy nawet do elementów, takich jak suwaki, portfele czy menu. Wszystkie one wymagały własnych wtyczek do uruchomienia.

Na szczęście te dni są już za nami. Rynek jest pełen potężnych kreatorów stron, które sprawią, że proces projektowania stron internetowych będzie prosty. Nie wymaga kodowania! Najlepszą rzeczą w nich jest to, że pochodzą one z biblioteką wstępnie zaprojektowanych układów i elementów.

Możesz pobrać niektóre z tych kreatorów osobno lub kupić jeden z wielu motywów, które zawierają Kreator stron przeciągnij i upuść.

Ważne: pamiętaj, że kreatory stron są ciężkie i spowolnią Twoją witrynę. Instalacja wtyczek do optymalizacji prędkości, takich jak Koliber, bardzo pomaga.

Wraz z wydaniem WordPress v5, Gutenberg Page builder stanie się standardową częścią WordPress, więc lepiej przyzwyczaić się do przeciągania i upuszczania rzeczy!

Dodatkowe Wtyczki

Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność

Niektóre motywy są dostarczane z pakietem dodatkowych wtyczek. Chociaż twoja pierwsza reakcja może być “wielki, więcej opcji, więcej rzeczy”, to może być miecz obosieczny. Po all, każdy superbohater wie, że z większą ilością wtyczek przychodzi większa odpowiedzialność!

Co mam przez to na myśli? Cóż, niektóre wtyczki spowolnią Twoją witrynę. Oto jak sprawdzić, które wtyczki spowalniają Cię.

Oczywiście istnieje również większe ryzyko konfliktu między wtyczkami, które zainstalowałeś z motywem, a wtyczkami, które zainstalowałeś osobno. Wreszcie, wszystkie te wtyczki będą wymagały ciągłych aktualizacji.

Pozwólcie, że podam wam przykład z własnego doświadczenia. Kilka lat temu stworzyłem prostą stronę internetową dla klienta za pomocą motywu, który zawierał mnóstwo wymaganych wtyczek premium. Klient zapłacił tylko za jednorazowy projekt strony internetowej i był zadowolony z wyniku. Jednak zaledwie rok później niektóre wtyczki zaczęły łamać witrynę. Wymagały aktualizacji i odnowienia subskrypcji. Koszt odnowienia wszystkich tych wtyczek był większy niż to, co klient zapłacił za stronę internetową w pierwszej kolejności! Zgadłeś, klient był wściekły.

Nie pozwól, żeby ci się to przytrafiło. Ogólnie rzecz biorąc, wybrałbym lekkie motywy, które nie wymagają żadnych dodatkowych wtyczek do uruchomienia.

Społeczność, Wsparcie i dokumentacja

Pomocy! Pomocy!

W razie potrzeby bardzo przydatne jest posiadanie dużej społeczności, pomocnego i terminowego wsparcia oraz kompleksowej dokumentacji za motywami i wtyczkami.

Duża społeczność wskazuje, że wiele osób używa określonego motywu, co oznacza więcej samouczków, więcej gotowych elementów, bardziej wyspecjalizowane wtyczki i krótko mówiąc-więcej rozwiązań potencjalnych problemów.

Kiedy utkniesz, zawsze powinieneś być w stanie skontaktować się z Pomocą techniczną, a jeśli są coś warte, odpowiedzą w ciągu 48 godzin.

W śmiałym poszukiwaniu odpowiedniego motywu WordPress sprawdź recenzje w repozytorium motywów. Czy są jakieś problemy doświadczane przez wielu użytkowników? Czy te problemy są rozwiązywane szybko? Jeśli odpowiedzi na te pytania są niezadowalające-uciekaj! Sprawdź ten obszerny przewodnik, jak wybrać motyw, aby uzyskać więcej informacji.

Funkcjonalność i funkcje

Rzeczy, które chcesz i rzeczy, które musisz mieć

Wybierając motyw WordPress, powinieneś zacząć od ustalenia, jakie są Twoje potrzeby. Planowanie z wyprzedzeniem i ręczne rysowanie układu witryny pomogłoby Ci określić, jakiego rodzaju podstawowych funkcji potrzebujesz od swojego motywu WordPress.

Zauważ, że budując niszową stronę internetową, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest wybranie motywu niszowego, po prostu wyszukując w Google “najlepsze motywy WordPress dla + mojej niszy”. Tematy niszowe często zawierają funkcje, za które w przeciwnym razie musiałbyś zapłacić osobno.

Na przykład, jeśli budujesz stronę internetową dla lokalnej restauracji, Wybierz motyw WordPress restauracji, który zawiera gotowe rezerwacje, menu lub system zamówień online.

Oto kilka innych funkcji, które każdy przyzwoity motyw WordPress musi mieć:

Przyjazność SEO

SEO oznacza Search Engine Optimization. W najprostszych możliwych terminach, SEO to sposób, aby Twoja witryna znalazła się na pierwszej stronie Google bez płacenia za reklamy.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat SEO dla WordPress, zapoznaj się z tymi inteligentnymi sugestiami:

Responsywny / Mobilny Projekt

Pokaż piękno we wszystkich kształtach i rozmiarach

Responsywność nie jest już nawet opcją, ponieważ Google zaczęło najpierw Oceniać strony internetowe na podstawie wydajności mobilnej. Na szczęście większość WordPress themes reagują obecnie.

Aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Mobile SEO i Mobile-index, Gorąco polecam ten mobilny przewodnik SEO autorstwa Briana Deana w Backlinko.

Krótko mówiąc, Twój motyw musi być responsywny. Upewnij się, że działa na wszystkich urządzeniach (Tablety zwykle są zapomniane, a wiele stron internetowych wygląda okropnie na ekranach tabletów).

Aby wyświetlić podgląd wyglądu witryny na różnych urządzeniach, Użyj tego dziwacznego narzędzia:
http://quirktools.com/screenfly/

Tłumaczenie gotowe

Parlez-vous WordPress?

Często będziesz potrzebować więcej niż jednego języka na swojej stronie internetowej. To nie jest wielka sprawa, gdy masz gotowy do tłumaczenia motyw i dobre wtyczki do tłumaczenia.

Motyw WordPress jest gotowy do tłumaczenia, jeśli obsługuje wtyczki tłumaczeniowe (zachowajmy to w tym będziemy?). Najpopularniejsze wysokiej jakości wtyczki tłumaczeniowe to:

WPML

The most popular translation plugin for WordPress themes - WPML
WPML jest najbardziej popularne tłumaczenie plugin

WPML to najpopularniejsza na świecie wielojęzyczna wtyczka, pomagająca ponad 700 tys. witryn tłumaczyć ich zawartość. Jest zintegrowany z najpopularniejszymi usługami tłumaczeniowymi, motywami i wtyczkami, w tym WooCommerce. Członkowie WPMU DEV kwalifikują się do specjalnej zniżki!

TranslatePress

TranslatePress - powerfull premium translation plugin for WordPress themes

TranslatePress – potężna wtyczka do tłumaczenia premium dla WordPresstłumacz swoją witrynę WordPress bezpośrednio z front-end, z pełnym wsparciem dla WooCommerce, złożonych motywów i kreatorów stron. TranslatePress jest również partnerem WPMU DEV, więc oferujemy naszym członkom znaczną zniżkę na zakup.

Polylang

Polylang - the best free translation plugin for WordPress themes
Polylang-najlepsze darmowe tłumaczenie plugin do WordPress Polylang jest bezpłatny plugin, który pozwala na tworzenie dwujęzycznych lub wielojęzycznych WordPress witryny. Jest to darmowa wtyczka, która ma mniej funkcji niż WPML lub TranslatePress, ale robi swoje. Aby uzyskać dodatkowe funkcje, dostępna jest wersja PRO.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tłumaczenia witryn WordPress, zapoznaj się z tymi artykułami:

Obsługa Wielu Przeglądarek

Nie wszyscy używają Chrome

Wybierając motyw i tworząc stronę internetową, musisz upewnić się, że jest ona zgodna z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi. Pamiętaj, że jest biedna dusza, która nadal korzysta z IE!

Aby upewnić się, że każdy może uzyskać dostęp do naszej strony internetowej z różnych przeglądarek (i różnych wersji ich przeglądarek), powinniśmy przeprowadzić testy między przeglądarkami. Z przyjemnością dowiesz się, że nie ma potrzeby instalowania różnych przeglądarek – jest łatwiejszy sposób.

Browsershots - easy to use cross-browser testing tool for WordPress sites
Browsershots to łatwe w użyciu narzędzie do testowania między przeglądarkami

Najprostszym i darmowym rozwiązaniem jest narzędzie Browsershots./ > To narzędzie stworzy zrzuty ekranu Twojej witryny w ponad 60 różnych przeglądarkach i systemach operacyjnych.
Minusem Browsershots jest to, że tworzy zrzuty ekranu, dzięki czemu nie można wyświetlić podglądu animowanych elementów, dźwięków i filmów.

Istnieją narzędzia, które pozwolą Ci przetestować wszystko, co możesz sobie wyobrazić, testowanie Crossbrowser jest najpopularniejszym z nich,ale nie jest tanie!

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat testów między przeglądarkami, sprawdź, jak sprawić, by sieć działała dla wszystkich.

Dostępność

Nie wszyscy widzą strony WordPress tak samo

Ostatnią, ale nie najmniej ważną funkcjonalnością witryny WordPress, którą zamierzamy objąć, jest dostępność. Motyw WordPress jest dostępny, jeśli jest zoptymalizowany dla osób korzystających z czytników ekranu lub innych technologii wspomagających.

Według Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) istnieją 3 poziomy dostępności:

1. A, Podstawowa dostępność
2. AA, ogólnoświatowy standard, stosowany również w serwisach rządowych i publicznych
3. AAA, do dedykowanego oprogramowania

WordPress.org pracownicy ciężko pracują nad tym, aby motywy WordPress były dostępne dla wszystkich. Stworzyli podręcznik najlepszych praktyk w zakresie dostępności, aby lepiej rozwiązać ten problem.

Aby sprawdzić, czy motyw w repozytorium WordPress jest dostępny, po prostu użyj tagu accessibility-ready.
Zauważ, że “dostępność gotowa” nie oznacza, że temat spełnia wytyczne WCAG na poziomie AA. Oznacza to, że temat osiąga minimalne standardy określone przez zespół ds. przeglądu tematu.

Najprostszym sposobem na zwiększenie dostępności witryny jest użycie wtyczki WP Accessibility autorstwa Joe Dolsona lub użycie jednego z najlepszych gotowych do ułatwienia dostępu motywów WordPress.

Prędkość Ładowania

Czy wiesz, że 40% internautów porzuca strony, których ładowanie zajmuje więcej niż 3 sekundy? 1, 2, 3-to jest to! Zniknął! Jeśli Twoja strona się nie załadowała, gratulacje – właśnie straciłeś czterech na dziesięciu potencjalnych odwiedzających.

Prawie 80% kupujących nie kupuje ani nie wraca do twojej witryny, jeśli brakuje jej wydajności. Szybkość jest również głównym czynnikiem w rankingach Google i rankingach Facebook Newsfeed.

Aby uzyskać więcej fajnych informacji na temat szybkości ładowania strony, polecam sprawdzić tę infografikę KISSmetrics na stronie Neila Patela.

Czas ładowania strony jest niezbędną metryką dla każdej witryny. Tworzenie szybkiej strony internetowej jest zwykle bardzo trudnym zadaniem. Dlatego mądrze wybierz swój motyw WordPress.

Czy Mój motyw WordPress jest szybki? Co jest uważane za szybką stronę?

Istnieją specjalne narzędzia, które mierzą wydajność witryny. WP Checkup by WPMU DEV to najlepsze darmowe narzędzie do ratowania życia wszystko-w-jednym prędkości, SEO i kontroli bezpieczeństwa. Oprócz pełnej analizy witryny, To narzędzie oferuje instrukcje, jak rozwiązać określone problemy.

Wp Checkup checks your WordPress theme and site's performance, SEO and security with a single click
Sprawdza wydajność, SEO i bezpieczeństwo witryny za pomocą jednego kliknięcia

Dwa inne popularne narzędzia to Pingdom i Google PageSpeed Insights. Oba są bezpłatne i łatwe w użyciu. Wystarczy wprowadzić adres URL witryny, którą chcesz sprawdzić, a te narzędzia będą mierzyć wydajność witryny zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Strona jest uważana za szybką, jeśli zdobędzie więcej niż 85 punktów.

Jak mierzyć prędkość WordPressaja (nie Strona)?

Aby sprawdzić, czy motyw WordPress jest wystarczająco szybki, Możesz spróbować uruchomić test prędkości strony na jego stronie demonstracyjnej. Nie jest to bardzo dokładna metoda, ponieważ różne witryny demonstracyjne mają różne rozmiary stron i liczbę żądań. Warto zauważyć, że niektóre witryny demonstracyjne używają buforowania, aby poprawić szybkość ładowania strony, podczas gdy inne nie, co również robi dużą różnicę. Wreszcie, istnieje znaczna różnica w szybkości ładowania strony, jeśli testujesz tę samą witrynę na przykład z Nowego Jorku lub Londynu.

Jeśli już kupiłeś motyw lub korzystasz z darmowego motywu WordPress, możesz uruchomić test prędkości na czystej instalacji WordPress (bez treści, bez wtyczek, tylko motyw). W ten sposób uzyskasz dokładniejsze wyniki. Jeśli Twoja witryna nadal ładuje się powoli, nawet na waniliowym WordPress, prawdopodobnie oznacza to, że masz okropną usługę hostingową.

Ważna uwaga: wybór szybkiego motywu WordPress jest ważny, ale najważniejszym czynnikiem wydajności, zgodnie z oficjalnym przewodnikiem optymalizacji prędkości WordPress, jest hosting.

Więcej informacji na temat optymalizacji prędkości dla bardziej zaawansowanych użytkowników można znaleźć tutaj.

Usain Bolts w świecie motywów WordPress

Dla zainteresowanych darmowymi motywami, oto solidne porównanie najszybszych darmowych motywów WordPress autorstwa Gijs Hovens.

Wiele list szybkich motywów WordPress pływających po Internecie okazuje się całkowicie bezużytecznych, ponieważ ich autorzy przetestowali tylko swoje witryny demonstracyjne, które porównują jabłka i pomarańcze.

Cena I Cennik

Wreszcie jest element ka-ching. Motyw może latać i robić backflipy, ale jeśli kosztuje 1000$ za stronę, prawdopodobnie nie kupiłbyś go.

Z drugiej strony motyw premium często ma “tę specjalną rzecz”, której darmowy motyw nie zapewnia.

Obecnie powszechną praktyką dla projektantów motywów jest tworzenie darmowej lub lite i Pro (płatnej) wersji tego samego motywu. Z tego powodu mamy do wyboru wiele wysokiej jakości darmowych motywów, które mają ograniczoną możliwość dostosowania i mniejszą liczbę funkcji. Zazwyczaj darmowa wersja motywu jest “wystarczająco dobra” dla prostych stron internetowych, ale jeśli chcesz poważniejszej funkcjonalności, musisz za to zapłacić.

Osobiście wolę spojrzeć na stosunek jakości do ceny. W tym miejscu pojawia się dobry plan cenowy. Z mojego doświadczenia, jeśli znajdziesz świetny uniwersalny motyw, który wiesz, że będziesz używać więcej niż raz, najlepszą okazją jest uzyskanie dożywotniej licencji na nieograniczoną liczbę stron internetowych. Płacenie trochę więcej za nieograniczone korzystanie z motywu WordPress może być mądrzejsze niż uzyskiwanie rocznych subskrypcji, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Jest to szczególnie ważne, jeśli konfigurujesz witrynę dla długoterminowego klienta.

Najlepsze motywy WordPress w 2018-wybór autora

Gratulacje, jeśli dotarłeś tak daleko. Do tej pory prawdopodobnie chcesz zobaczyć, które motywy, kreatory i frameworki są naszymi ulubionymi. Oto nasze najlepsze typy:

3 wybitne kreatory stron

Twórcy stron na tej liście to niesamowite produkty, które znacznie ułatwiają budowanie stron WordPress. To w zasadzie sprowadza się do osobistych preferencji przy wyborze między nimi.

Elementor is a freemium WordPress front-end page builder with tons of customization features
Elementor jest freemium front-end Page builder z najbardziej custofunkcje miksowania i opcje projektowania

Plusy:

 • Darmowa wersja dostępna
 • Doskonała integracja z wtyczkami i motywami innych firm
 • Większość funkcji i modułów
 • Integracja WooCommerce
 • Najlepsza mobilna Personalizacja
 • Konfigurowalne dzielniki kształtu-uwielbiam tę funkcję

Wady:

 • Elementor PRO nie jest GPL-brak dostępu do kodu źródłowego (tylko darmowa wersja Elementora jest open source)
 • Bez dożywotniej subskrypcji
 • Tylko front-end builder-niektórzy użytkownicy, w tym ja, wolą edytory typu przeciągnij i upuść dla lepszej wydajności

Beaver builder is the best choice for large agencies
Beaver builder to najlepszy wybór dla dużych agencji, które wykorzystują funkcję obsługi sieci Multisite

Plusy:

 • Darmowa wersja dostępna
 • Wielostanowiskowa kompatybilność w wersji PRO i AGENCY
 • Domyślne białe etykiety w wersji agencyjnej
 • Beaver Themer Add-on-Pełna personalizacja całego motywu (nie tylko stron i postów)
 • Wyczyść kod po dezaktywacji
 • Dobra integracja z innymi firmami

Wady:

 • Nie można edytować CSS dla poszczególnych modułów
 • Brak dożywotniego planu cenowego
 • Zależy od dodatkowych wtyczek dla optymalnej wydajności

Divi is the most popular Page Builder with a huge community
Divi jest najpopularniejszym kreatorem stron z ogromną społecznością

Plusy:

 • Ogromna społeczność z doskonałej jakości zasobami
 • Wsparcie na żywo
 • Testy split A / B
 • Kopiowanie i rozszerzanie stylów modułów
 • Edytor Backend i frontend
 • Edycja in-line W Divi visual builder
 • Nie wymaga żadnych dodatkowych wtyczek do uruchomienia
 • Unikalna Cena: świetny stosunek jakości do ceny na dożywotnią subskrypcję ET
 • Jedna z najlepszych wtyczek opt-in: Bloom

Wady:

 • Trochę glitchy Visual builder
 • Brak obsługi wielu witryn
 • Niektóre strony nie są łatwo konfigurowalne, takie jak strony archiwalne lub produkty WooCommerce
 • Et-shortcodes może być bardzo problematyczne podczas odinstalowywania Divi

TOP 3 darmowe motywy WordPress 2018

Motywy na tej liście są dobrze zakodowane, wielofunkcyjne, wysoce konfigurowalne, łatwe w użyciu, szybkie w konfiguracji i szybkie do załadowania. Krótko mówiąc, sprawdzają wszystkie pola.

Astra is an extremely lightweight and fast freemium WordPress theme with clean design
Astra-niezwykle lekki i szybki freemium WordPress theme z czystym designem

Dlaczego Astra?

 • Ponad 100 000 aktywnych instalacji
 • Prawie czysta 5-gwiazdkowa ocena użytkowników!
 • Najwyższej klasy wsparcie
 • Astra jest niezwykle lekka, co czyni ją jednym z najszybszych motywów, jakie można znaleźć
 • Jest bardzo łatwy i szybki w konfiguracji, ponieważ zawiera gotowe darmowe układy demo (musisz najpierw zainstalować wtyczkę Astra Starter Sites)
 • Jest bardzo kompatybilny z kreatorami stron Elementor i Beaver. W rzeczywistości układy demo są wykonane za pomocą Elementora i Beaver Buildera
 • Prosty, czysty nowoczesny designn
 • Świetny plan cenowy dla wersji premium. Cena pakietu Mini agencji wynosi $ 169 rocznie i 499$ za plan dożywotni. To świetnie, ponieważ zawiera najlepsze dodatki do Elementora lub Beaver Buildera (twój wybór) dla nieograniczonej liczby stron internetowych. Dla porównania, Elementor builder for unlimited sites kosztuje $199 rocznie. Policz sobie!

Dla kogo jest to dobre?

Astra jest najlepsza dla użytkowników, którzy chcą założyć stronę internetową bardzo szybko i na budżet. Zaleca się używanie astry z Elementorem lub kreatorem stron Beaver.

GeneratePress is the perfect freemium lightweight WordPress theme with the focus on speed, security, and usability
GeneratePress to idealny freemium lekki motyw WP z naciskiem na szybkość, bezpieczeństwo i użyteczność

Dlaczego GeneratePress?

 • Ponad 100 000 aktywnych instalacji
 • Prawie idealna ocena 5 gwiazdek!
 • Motyw skoncentrowany na wydajności-szybkość, bezpieczeństwo i użyteczność
 • Szybkie i sumienne wsparcie
 • Mniej niż 30KB instalacji! Niezwykle szybki motyw
 • Wersja Premium oferuje importowalne dema zbudowane za pomocą kreatorów stron Beaver lub Elementor
 • Typ elementu Hook do dodawania kodu niestandardowego
 • Świetny stosunek jakości do ceny: 49.95$ rocznie dla nieograniczonej liczby stron internetowych, z 40% zniżką na odnowienie

Dla kogo jest to dobre?

 • Dla bardziej doświadczonych implementatorów i programistów, którzy chcą czystego i szybkiego motywu do budowania swoich projektów.

OceanWP - very fast WordPress theme ideal for setting up e-commerce webshops

OceanWP-bardzo szybki motyw WordPress idealny do zakładania sklepów internetowych e-commerce

Dlaczego Ocean WP?

 • Aktywne Instalacje: 200,000+
 • Prawie idealna ocena 5 gwiazdek!
 • Świetna obsługa klienta
 • Kolejny bardzo szybki i łatwy w konfiguracji motyw WordPress
 • 13 darmowe i 21 Premium Demo witryn dostępnych do importu z Ocean Demo import plugin
 • Zbudowany z myślą o webshopach e-commerce. Kilka przydatnych unikalnych funkcji: natywne wyskakujące okienko koszyka, pływający pasek górny koszyka, filtr OFF-canvas do zaawansowanego wyszukiwania w sklepie.
 • Dobry plan cenowy od 39$ za jedną witrynę rocznie do 519$ za witryny lifetime unlimited

Dla kogo jest to dobre?

 • Ocean WP jest niesamowity dla prawie każdego, ale jest to idealny wybór dla sklepów internetowych.

Połącz te szybkie i funkcjonalne motywy z kreatorami stron, aby uzyskać maksymalną elastyczność i możliwość dostosowania!

Top 3 Frameworki / Motywy Startowe

Aby uzyskać maksymalną możliwość dostosowania, wielu programistów decyduje się na pracę z frameworkami. Oto najlepsze propozycje naszych członków premium:

Genesis Framework - the favorite choice for developers and advanced users who build their own WordPress themes on top of it for maximum customizability
Genesis Framework-ulubiony wybór dla programistów i zaawansowanych użytkowników
Underscores starter theme
Podkreślenia-motyw Startowy z minimalnym CSS
WordPress starter theme with a modern development workflow
Sage to motyw startowy WordPress z nowoczesnym przepływem pracy programistycznej

Na końcu krętej ścieżki

Istnieje ogromna liczba tematów i każdy może zgubić się w tej dżungli możliwości i odmian. Mamy nadzieję, że wyposażyliśmy cię w przydatne wskazówki i mnóstwo pomysłów na to, jak poruszać się po burzliwych morzach w poszukiwaniu świętego Graala motywów WordPress. W końcu przygotowanie i wiedza na co zwrócić uwagę to połowa sukcesu.

Jeśli odkryłeś coś pomocnego lub interesującego w tym artykule, podziel się, tweetuj i komentuj. Mój szczeniak Arya będzie poruszać ogonem i skakać z radości, jeśli to zrobisz. Poza tym, uczyniłbyś mój dzień.

Tagi: