W ten sposób WPMU DEV ułatwia życie programistom WordPress

Spójrzmy prawdzie w oczy. Rozwój WordPress nie jest dla osób o słabym sercu. Płace nie są tak wysokie jak dla innych typów programistów, konkurencja jest ostra, a oczekuje się, że w kilka minut zdziałasz cuda-w końcu to po prostu prosta strona WordPress, prawda?

Jednym ze sposobów rozwiązania tej zagadki jest uproszczenie procesu rozwoju poprzez wstępne podejmowanie rutynowych decyzji dotyczących rozwoju.

Oto, co mam na myśli: Podczas gdy każda witryna WordPress, którą budujesz, jest wyjątkowa, wszystkie mają pewne wspólne rzeczy — można powiedzieć podstawowe czynniki. Jednym ze sposobów na uproszczenie życia jako programista WordPress jest opracowanie systemu, który eliminuje podstawowe potrzeby każdej witryny WordPress dokładnie w ten sam sposób, za każdym razem, za jednym zamachem.

W ten sposób możesz skupić się na rzeczach, które sprawiają, że każda strona jest wyjątkowa, zamiast spędzać czas na redefiniowaniu koła.

I mamy dokładnie to, czego potrzebujesz w WPMU DEV.

Keep It Simple, Stupid: Uproszczenie Rozwoju WordPress

Jeśli masz zamiar uprościć, musisz kierować się problemami, które pojawiają się wielokrotnie w każdej witrynie. Zidentyfikowaliśmy pięć takich celów – podstawowe czynniki-które wchodzą w grę za każdym razem, niezależnie od tego, czy budujesz witrynę dla siebie, czy dla klienta.

Te pięć podstawowych czynników ma zastosowanie do każdej witryny, z którą się zetkniesz i odegra dużą rolę w określaniu długoterminowego sukcesu każdego projektu opartego na WordPress. Obejmują one wydajność, monitorowanie, bezpieczeństwo, kopie zapasowe i SEO.

W ciągu ostatnich kilku tygodni szczegółowo omówiliśmy każde z tych podstawowych potrzeb. Pokazaliśmy ci:

Jeśli wszystkie pięć podstawowych czynników będzie trzeba rozwiązać za każdym razem, gdy tworzysz stronę WordPress, sensowne jest tylko usystematyzowanie podejścia do ich adresowania. W ten sposób możesz stworzyć solidne podstawy dla każdej witryny WordPress na autopilocie, a następnie zbudować niestandardowe aspekty każdego projektu.

Alternatywa dla uproszczenia

Czy lubisz mieć do czynienia z różnymi licencjami dla pół tuzina (lub więcej) wtyczek i usług premium? Co powiesz na śledzenie liczby stron, dla których każda inna wtyczka jest licencjonowana i na których stronach każda wtyczka jest aktywowana?

Jeśli wybuchasz w pokrzywce myśląc o próbie wyśledzenia całego tego zamieszania, to robisz dobrą robotę, wyobrażając sobie alternatywę dla uproszczenia.

Zamiast radzić sobie ze stresem, ułatw sobie życie, wdrażając jeden system, który eliminuje wszystkie pięć podstawowych potrzeb w sposób, który jest:

  • Możliwość powielania: używaj tego samego systemu na nieograniczonej liczbie witryn bez martwienia się o licencje.
  • Scentralizowane: zapomnij o licencjonowaniu każdej wtyczki dla każdej witryny. Licencja na cały system na raz i koniec z tym.
  • Niedrogie: nie martw się o koszty wdrożenia systemu na jednej lub kilkunastu nowych witrynach.

WPMU DEV vs Jetpack Premium vs iThemes

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka różnych firm premium WordPress, które oferują wiele różnych elementów potrzebnych do złożenia tej układanki.

Mając to na uwadze, w ciągu ostatnich kilku tygodni przyjrzeliśmy się, jak WPMU DEV porównuje się do dwóch wiodących konkurentów: Jetpack Premium i iThemes.

W tym poście chcę wziąć wszystko, co omówiliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni i podsumować to, patrząc na dwie rzeczys:

  1. Koszt korzystania z jednej z tych usług do zasilania jednej witryny, pięciu witryn, 10 witryn i 100 witryn.
  2. Dodatkowe elementy, które musisz złożyć, aby w pełni rozwiązać wszystkie pięć podstawowych czynników z każdą z tych trzech opcji.

Aby ułatwić porównanie, połączyłem wszystkie dane z naszych poprzednich postów w tej serii w jedną tabelę, abyś mógł zobaczyć, jak to wszystko działa: my kontra konkurencja.

Comparison chart

Więc tak. Jeśli korzystasz tylko z minimum usług wymaganych do rozwiązania pięciu podstawowych czynników i zarządzasz tylko jedną witryną, nie jesteśmy najlepszą opcją.

Jeśli jednak zarządzasz wieloma witrynami — własnymi lub w imieniu swoich klientów-nasze ceny są wręcz najlepsze z pięcioma aktywnymi instalacjami.

I to nie bierze pod uwagę wszystkich innych dobroci, które dostajesz od WPMU DEV:

Naprawdę, jeśli się nad tym zastanowić, każdy z tych extra funkcje są warte kosztu dołączenia do WPMU DEV. Można więc powiedzieć, że pięć podstawowych czynników jest omówionych za darmo, gdy zarejestrujesz się w celu uzyskania dostępu do naszego zespołu wsparcia, Akademii, z góry, naszych wtyczek i usług API oraz społeczności programistów WPMU.

Wszystko, czego potrzebujesz do WordPress i nie tylko

Czasami mamy trudności z wyjaśnieniem, co to jest, że członkostwo WPMU DEV pociąga za sobą. Niektórzy mówią, że jesteśmy firmą premium plugins. Inni twierdzą, że oferujemy świetny framework motywów typu “przeciągnij i upuść”. Jeszcze inni dołączają do nas, aby uzyskać dostęp do edukacji WordPress i tętniącej życiem społeczności WordPress.

Tak, robimy to wszystko-i nie tylko!

Naszym celem jest dostarczenie Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zbudować rozwijające się i Kwitnące Imperium WordPress, niezależnie od tego, czy twoje imperium składa się z jednej strony internetowej, szumiącej sieci wielu witryn, czy stu witryn klientów wyrzuconych w Internecie.

Ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić najlepszą wartość w ekosystemie WordPress. Wierzymy, że już to osiągnęliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Twoje członkostwo WPMU DEV będzie jeszcze bardziej wartościowe z każdym nowym produktem, usługą i aktualizacjami, które wydamy.

Tagi: