Wtyczki 9 najlepszych gwiazdek dla WordPress w 2021 roku (w porównaniu)

Szukasz najlepszych wtyczek do WordPressa?

Dodanie gwiazdek do Twojej witryny internetowej umożliwia klientom przeglądanie Twoich produktów i usług, jednocześnie poprawiając Twój dowód społeczny.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki z oceną gwiazdkową do WordPressa, abyś mógł po prostu dodać oceny w postaci gwiazdek do swojej witryny WordPress.

10 best star rating plugins for WordPress in 2021 (compared)

Po co używać wtyczki Star Rating do WordPressa?

Wtyczka do oceny gwiazdek umożliwia po prostu dodawanie opinii klientów i klientów do Twojej witryny za pomocą wbudowanych gwiazdek.

System oceny w postaci gwiazdek jest niezwykle popularny i pozwala odwiedzającym na pierwszy rzut oka sprawdzić jakość Twoich produktów i usług. Oceny w gwiazdkach służą jako dowód społeczny dla odwiedzających Twoją witrynę.

Domyślnie WordPress nie ma wbudowanej funkcji oceny w postaci gwiazdek, ale można ją łatwo dodać za pomocą wtyczki WordPress.

Dzięki wtyczce z oceną gwiazdkową możesz zbierać i wyświetlać oceny w postaci gwiazdek na swojej witrynie WordPress . Możesz nawet wyświetlać swoje oceny w gwiazdkach z referencjami klientów i recenzjami.

Biorąc to pod uwagę, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych wtyczek do WordPressa z oceną gwiazdkową.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularzy WordPress na rynku, z której korzysta ponad 4 miliony użytkowników WordPressa.

Jest to nie tylko najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka do formularzy, ale także oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak możliwość umożliwienia użytkownikom przesyłania ocen za pośrednictwem formularzy.

Możesz łatwo dodać pole z oceną gwiazdkową do dowolnego formularza. Po prostu wybierz pole Oceny w kreatorze formularzy z funkcją przeciągania i upuszczania.

WPForms star rating setting

Możesz połączyć swoje oceny w postaci gwiazdek z formularzem referencyjnym za pomocą szablonu formularza referencyjnego w dodatku do pakietu szablonów formularzy.

Pomaga to zbierać oceny, recenzje i referencje w jednym miejscu.

2. Kanał recenzji społecznościowych na Facebooku – Smash Balloon

Facebook Social Reviews Feed Smash Balloon

Kanał recenzji społecznościowych Facebooka od Smash Balloon umożliwia wyświetlanie recenzji społecznościowych z oceną gwiazdkową z Twojej strony na Facebooku w Twojej witrynie.

Jeśli masz mnóstwo świetnych recenzji na swojej stronie biznesowej na Facebooku, możesz po prostu dodać je do swojej witryny i poprawić dowód społeczny.

Wtyczka Custom Facebook Feed Pro jest najpopularniejszą wtyczką Facebooka i pozwala po prostu dodać kanał strony Facebooka do WordPressa .

Smash Balloon Facebook social reviews settings

Rozszerzenie Recenzje umożliwia wyświetlanie oznaczonych gwiazdką recenzji i opinii z Facebooka poprzez dodanie krótkiego kodu do Twojej witryny.

Uwaga: aby korzystać z rozszerzenia Facebook Reviews, należy zakupić wtyczkę Custom Facebook Feed Pro .

3. Recenzje witryny

Site Reviews

Recenzje witryny umożliwia odwiedzającym przesyłanie ocen od 1 do 5 gwiazdek. Gdy wyświetlasz oceny w swojej witrynie, ta wtyczka umożliwia przypinanie najlepszych recenzji u góry, aby użytkownicy widzieli je w pierwszej kolejności.

Istnieje wbudowany system zatwierdzania, dzięki czemu możesz moderować oceny, zanim zostaną opublikowane w Twojej witrynie. Zapobiega to publikowaniu spamu i nieuczciwych recenzji oraz negatywnemu wpływowi na Twoją firmę.

Możesz także wymagać od użytkowników zalogowania się, zanim będą mogli opublikować ocenę w gwiazdkach.

Dzięki tej wtyczce możesz szybko odpowiadać na recenzje, wyświetlać recenzje i oceny w gwiazdkach w swojej witrynie i nie tylko.

4. Wszystko w jednym SEO

AIOSEO WordPress SEO plugin

All in One SEO (AIOSEO) to najlepsza wtyczka SEO dla WordPress na rynku. Oferuje najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi SEO, który pomoże Ci bez trudu poprawić rankingi.

Zawiera kreatora konfiguracji, który automatycznie pomoże Ci wybrać najlepsze ustawienia SEO dla Twojej witryny.

AIOSEO zawiera również znaczniki schematu recenzji produktów, które umożliwiają dodawanie ocen w gwiazdkach, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania.

AIOSEO search engine schema

Wyświetlanie fragmentów rozszerzonych poprawi wygląd Twojej wyszukiwarki i pomoże Ci uzyskać większy ruch w Twojej witrynie .

5. Łatwe referencje

Easy Testimonials

Easy Testimonials umożliwia wprowadzanie referencji i recenzji użytkowników z oceną gwiazdkową z pulpitu WordPress. Jest to bardzo przydatne, jeśli używasz wtyczki, takiej jak WPForms, do zbierania gwiazdek.

Istnieje mnóstwo opcji wpisywania, które pozwalają dostosować każdą recenzję, np. Ocenę w gwiazdkach, używany produkt lub usługę, imię i nazwisko osoby, adres e-mail, a nawet rolę w firmie.

Darmowa wersja ma wiele motywów i bloków, których można używać w edytorze bloków WordPress , aby wyświetlać swoje recenzje oznaczone gwiazdkami. Możesz też użyć dołączonego skrótu, aby po prostu dodać recenzje do swojej witryny.

6. YITH WooCommerce Advanced Reviews

YITH WooCommerce Advanced Reviews

YITH WooCommerce Advanced Reviews rozszerza i ulepsza istniejącą sekcję przeglądu WooCommerce.

Standardowy WooCommerce obszar recenzji umożliwia użytkownikom przesłanie podstawowej recenzji i oceny w gwiazdkach. Ale ponieważ recenzje działają jako dowód społeczny i są ważniejsze niż kiedykolwiek, warto ulepszyć ten obszar.

Ta wtyczka zasadniczo przekształca sekcję recenzji WooCommerce w sekcję recenzji Amazon. Twoi klienci będą mogli dodać tytuł recenzji i dołączyć zdjęcia wraz z oceną w gwiazdkach.

Możesz także wyświetlić łączną liczbę przesłanych gwiazdek dla każdego produktu.

7. Oceń mój post

Rate My Post

Oceń mój post to wyjątkowa wtyczka, która umożliwia odwiedzającym wystawianie gwiazdek do Twoich postów i stron. To świetny sposób, aby uzyskać opinię na temat tego, co piszesz, i ulepszyć.

Gdy użytkownik przesyła ocenę w postaci gwiazdek, może również przesłać Ci prywatną opinię na temat wystawionej oceny.

Ta wtyczka umożliwia wyświetlenie recenzji z gwiazdkami przed Twoim postem, aby działać jako dowód społeczny dla przyszłych czytelników.

Zawiera również sekcję ze szczegółowymi statystykami, dzięki czemu możesz zobaczyć, które posty najbardziej lubią Twoi czytelnicy. Możesz nawet użyć dołączonego widżetu najlepszych postów, aby wyświetlić posty z najwyższą liczbą gwiazdek na pasku bocznym .

8. WP Product Review Lite

WP Product Review Lite

WP Product Review Lite to najlepsza wtyczka do recenzji produktu WordPress . Zawiera szczegółowe ustawienia recenzji produktów, w tym dodawanie gwiazdek dla każdego produktu.

Oprócz dodawania gwiazdek, możesz dodawać funkcje produktu, zalety i wady, dodawać zdjęcia i nie tylko. Możesz także pozwolić użytkownikom na przesyłanie własnych ocen i recenzji produktu.

Dodawanie recenzji jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać opcję recenzji produktu podczas pisania posta na blogu i uzupełnić ustawienia recenzji.

Posiada również pasek boczny widżet do łatwego wyświetlania recenzji produktów i ocen w gwiazdkach.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik , jak utworzyć niszową witrynę z recenzjami w WordPress .

9. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to jedna z najlepszych wtyczek wyskakujących WordPress i narzędzi do konwersji. Za pomocą tego narzędzia możesz tworzyć przyciągające wzrok wyskakujące okienka, liczniki czasu, pływające nagłówki i wiele więcej.

Co najlepsze, można je całkowicie dostosować, aby zapewnić użytkownikom ukierunkowane wrażenia, a także dodawać oceny w postaci gwiazdek, opinie użytkowników itp. W wyskakujących okienkach.

Zapewniając całkowicie spersonalizowane doświadczenie marketingowe, z łatwością zwiększysz liczbę konwersji.

Możesz także używać OptinMonster z najpopularniejszymi wtyczkami do formularzy WordPress i najlepszymi usługami marketingu e-mailowego .

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki z oceną gwiazdkową dla WordPress. Możesz również chcieć zobaczyć naszą listę najlepszego oprogramowania do powiadamiania push dla WordPress i nasze wybory ekspertów , które muszą mieć wtyczki WordPress dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .