Skaluj swoją firmę na większe wyżyny dzięki większym planom hostingowym WPMU DEV WordPress

Niezależnie od tego, czy ty (lub twój klient) potrzebujesz dedykowanego hostingu na poziomie korporacyjnym do przetwarzania aplikacji o dużych zasobach, czy okazjonalnego zwiększenia mocy, aby poradzić sobie z gwałtownymi wzrostami ruchu lub skokami podczas dużych wydarzeń, WPMU DEV ma większe zarządzane plany hostingowe WordPress dostosowane do potrzeb każdej witryny.

W tym poście omówimy następujące kwestie:

Prorated plany hostingowe WPMU DEV: czego potrzebujesz, gdy tego potrzebujesz

Większe plany hostingowe WPMU dev umożliwiają skalowanie pamięci serwera, procesorów, pamięci masowej i przepustowości dla poszczególnych witryn.

Jeśli chcesz zwiększyć lub zmniejszyć potrzeby serwera dla określonej witryny (i/lub przez określony czas), możesz łatwo i łatwo uaktualnić lub obniżyć swój plan hostingowy i zapłacić tylko za dodatkową ilość zasobów wykorzystanych w tym okresie.*

Na przykład, załóżmy, że masz witrynę hostowaną na naszym planie uranu level 5 (zobacz sekcję poniżej dla różnych specyfikacji planu hostingowego) przez jakiś czas i potrzebujesz dodatkowego serwera grunt do obsługi nadchodzącej promocji sprzedaży (np. Dzień Matki/Ojca, Czarny piątek itp.), więc zasilasz swoją witrynę do naszego planu Iridium poziomu 9.

Naliczana będzie tylko proporcjonalna różnica za modernizację planów. Po obniżeniu wersji otrzymasz proporcjonalnie “kredyty hostingowe” za czas, którego nie spędziłeś.

Tak więc w powyższym scenariuszu, jeśli korzystałeś z planu Iridium tylko przez 10 dni, zapłacisz tylko za 10 dni użytkowania tego planu.

To tak, jakby mieć dynamiczne ceny hostingu z pełną kontrolą nad tym, kiedy uaktualnić lub obniżyć swoje potrzeby hostingowe.

Dodatkowo, jako członek WPMU DEV, możesz skonfigurować czas działania naszej usługi monitorowania witryny, aby śledzić wydajność witryny i automatycznie powiadamiać Cię, że nadszedł czas na aktualizację hostingu, jeśli wykryje, że ruch rośnie w Twojej witrynie.

Następnie możesz upewnić się, że Twoja witryna rośnie z prawdziwym ruchem, a nie botami, i podjąć decyzję o aktualizacji bez ryzyka.

Hosting upgrades and downgrades

* Uwaga: Uaktualnianie i obniżanie między planami dotyczy tylko naszych większych planów hostingowych. Z planami standardowymi (Bronze do Platinum) możesz tylko obniżyć wersję do poziomu poniżej (np. jeśli korzystasz z planu Bronze i uaktualnisz do Platinum, możesz tylko obniżyć wersję do Gold).

Specyfikacja Planu Hostingowego

WPMU DEV daje możliwość wyboru hostingu witryn na następujących planach:

$10 / miesiąc

1 GB

1 vCPU

25 GB

1 TB

20K / mo

$25 / miesiąc

2 GB

2 vCPU

25 GB

2,5 TB

50K / mo

$50 / miesiąc

8 GB

4 vCPU

60 GB

10 TB

100K / mo

$100 / miesiąc

16 GB

6 vCPU

155 GB

20 TB

250K / mo

$250 / miesiąc

32 GB

8 vCPU

640 GB

25 TB

400K / mo

$500 / miesiąc

64 GB

16 vCPU

640 GB

30 TB

1M / mo

$800 / miesiąc

96 GB

20 vCPU

640 GB

35 TB

1.5 M / mo

1000 zł / m

128 GB

24 vCPU

640 GB

40 TB

2.5 M / mo

1500 PLN / m

192 GB

32 vCPU

640 GB

45 TB

3M / mo

Czy Twoja witryna zaczyna uzyskiwać większy ruch niż Google i metaverse razem wzięte? Jeśli może to być czas na uaktualnienie do jednego z większych planów hostingowych WPMU DEV!

Jak uaktualnić lub obniżyć bieżący Plan hostingowy

Zmiana planu hostingowego z WPMU DEV jest bardzo prosta.

W centrum wybierz witrynę, którą chcesz uaktualnić lub obniżyć, a następnie kliknij kartę Hosting i kliknij przycisk Uaktualnij (lub zmień rozmiar) obok istniejącego planu w sekcji Przegląd.

Hub - Hosting - Overview screen
Kliknij przycisk Uaktualnij, aby zmienić plan hostingowy.

Wybierz nowy plan hostingu, aby uaktualnić lub obniżyć wersję i kliknij przycisk Uaktualnij / obniż wersję.

Hub hosting plans table.
Łatwo Uaktualnij lub obniż wersję w dowolnym momencie, wybierając inny plan hostingowy.

To jest to! Twój nowy plan hostingowy wejdzie w życie po zmianie rozmiaru dysku, a kredyty hostingowe zostaną naliczone proporcjonalnie, jak opisano wcześniej.

Uwaga: witryna będzie nieaktywna podczas zmiany rozmiaru dysku serwera. Pozwól na 30-40 minut podczas aktualizacji / downgradingu do większego planu hostingowego.

Daj Gaz Do Dechy Dzięki Naszym Większym Planom Hostingowym

Wszystkie nasze zarządzane plany hostingowe WordPress działają na serwerach dedykowanych i zapewniają dostęp do 24/7 wsparcia dla ekspertów hostingowych.

Większość witryn WordPress będzie działać dobrze na planie Bronze i/lub Silver. Zalecamy wybór planów Gold lub Platinum do hostowania małych i dużych witryn eCommerce.

Jeśli potrzebujesz hostingu z prawdziwym gruntem i mocą serwera dla dużego sklepu eCommerce, dużego Multisite lub intensywnie odwiedzanych stron z subskrypcjami lub płatnymi treściami, rozważ modernizację do naszych planów uranu, tytanu, palladu, rodu lub Iridium.

A jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego planu hostingowego dla swoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia lub czat/wyślij e-mail do naszego zespołu sprzedaży.