Dostarczaj e-maile HTML Knockout za pomocą tych wtyczek WordPress

Wtyczka Newslettera Stefano Lissa & zespół Newslettera to cały system Newslettera i marketingu e-mailowego dla Twojego bloga WordPress.

Jest świetny do tworzenia list i można tworzyć, wysyłać i śledzić wiadomości e-mail HTML. Po aktywacji, pakuje cios.

Po aktywacji pojawi się bogaty pulpit nawigacyjny, animacje i ilustracje demonstrujące wszystkie jego funkcje. Jest to miły dodatek i pokazuje, że nie są to jakieś” nudne i zwykłe ” wtyczki.

Oprócz wizualnego bycia miłym, ma wszystkie niezbędne funkcje subskrypcji wiadomości e-mail i / lub biuletynu.

Łatwy w użyciu edytor przeciągnij i upuść sprawia, że tworzenie biuletynów jest proste. A dzięki możliwości posiadania nieograniczonej liczby subskrybentów, nieograniczonych biuletynów, Zaawansowanego kierowania i wielu innych, warto spróbować.

Posiadanie nieskończonej liczby kontaktów bez żadnych kosztów jest przewagą nad profesjonalnymi usługami poczty e-mail, które pobierają opłaty na podstawie liczby subskrybentów.

Sprawdźmy to!

Wszystko jest dostępne i wyraźnie oznaczone bezpośrednio z Pulpitu nawigacyjnego.

Newsletter plugin dashboard.
Pulpit Newslettera.

Widać, że górne zakładki zawierają wszystkie składniki potrzebne do włączenia bloku subskrypcji i uruchomienia marketingu.

Newsletter dashboard subscribers.
Z Pulpitu nawigacyjnego wszystkie główne karty są na górze.

Jest tu wiele możliwości. Przeglądanie każdego szczegółu zawartego w tej wtyczce doprowadziłoby do dość długiego artykułu (i nie jest to całkowicie konieczne, biorąc pod uwagę, jak łatwo wyjaśniająca jest ta wtyczka), więc aby zachować prostotę, rozbiję tylko kilka podstawowych elementów.

Zacznijmy od konfiguracji subskrypcji. Jak Wszystko inne, jest bardzo jasne, jakie są funkcje i gdzie są.

Na przykład, jeśli chcę edytować funkcję opt-in, klikam kartę Budowanie listy, Konfiguracja subskrypcji,a następnie wszystkie funkcje są tutaj.

Newsletter subscription configuration.
Gdzie możesz wybrać sposób, w jaki odwiedzający wyrażają zgodę, zarządzać powtarzającymi się subskrypcjami, nadpisywać zgodę i edytować powiadomienia.

Widzę, dlaczego ta wtyczka nazywa się Newsletter, ponieważ naprawdę zasługuje na swoją nazwę jako punkt kulminacyjny funkcji-tworzenie niesamowitych biuletynów.

Funkcja przeciągnij i upuść usprawnia proces tworzenia, czyniąc go niezwykle łatwym i wydajnym.

Możesz zacząć od wybrania gotowego szablonu. Jest wszystko, od prostego wezwania do działania, Zaproszenia lub dużego ogłoszenia.

Możesz też stworzyć własny z pewną wiedzą o kodowaniu.

Newsletter drag and drop feature.
Strefa newslettera.

Stworzę prosty biuletyn call to action.

Przeciągnąłem blok nagłówka i blok obrazu, załadowałem własnego Dev Mana.jpeg, i – w niecałą minutę – miałem gotowy newsletter (prawdopodobnie przez samego Dev Mana).

Newsletter creator.
Jak widać, można również podejrzeć, jak to będzie wyglądać. Oto przykładowy biuletyn z mobilnym podglądem po prawej stronie.

Kiedy masz już gotowy newsletter, musisz go wysłać. Możesz określić sporo w odniesieniu do tego, jak chcesz skomponować wiadomość e-mail.

Newsletter email options.
Wybierz z listy, wybierz język i wiele więcej.

Możesz przejrzeć wszystko tutaj. To proste kliknięcie z powrotem do edycji, jeśli zauważysz zmianę, którą musisz wprowadzić.

Podsumowując, jest to całkiem niesamowita wtyczka do chodzenia za darmo! Istnieje opcja Premium zaczynająca się od $65, która obejmuje wsparcie, bardziej szczegółowe raporty i wiele innych.

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, darmowa wersja dostaje od nas dwa kciuki (lub kostki).