Nasze Zarządzane WordPress Hosting Wyniki Testu Są W…

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy szczegółowy podział na to, w jaki sposób testowaliśmy wydajność WPMU DEV managed WordPress hosting przeciwko naszej podstawowej konkurencji.

W tym poście będziemy dzielić się z wami dokładnie, jak każdy gospodarz zrobił.

Cóż, nie tym razem (ooooo!)……….

Dobra, teraz już wszystko nadrobiliście, nie zwlekajmy dalej.

Oto jak nasz plan bazowy wypadł w porównaniu z najpopularniejszymi zarządzanymi dostawcami hostingu WordPress w Internecie:

Jeśli chodzi o maksymalną liczbę równoległych klientów, z których każdy serwer obsługiwany jest podczas testu obciążenia, Kinsta znalazł się na szczycie z jednoczesnymi użytkownikami 170-a następnie my z 140.

Jak poruszyliśmy w naszym poście metodologicznym, te hosty są tymi, którzy (metaforycznie) wpuszczają najwięcej osób do baru w tym samym czasie dzięki wyższej równoległej liczbie klientów.

To świetna praca Kinsta, możliwość radzenia sobie z wieloma użytkownikami odwiedzającymi twoją witrynę w twoim planie podstawowym jest imponująca, chociaż jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego drugiego miejsca.

Jeśli chodzi o szybkość, Kinsta usunął również kategorię Ttfb (Geo-Optimized)z najszybszym czasem TTFB( 35.15 ms) z nich wszystkich … obstawiamy, że KeyCDN i ich serwery nie są tak daleko od siebie.

I wreszcie, Średnia Korona Ttfb (wszystkie lokalizacje) trafiła do GoDaddy, ze średnim czasem TTFB wynoszącym 332 MS w lokalizacjach 10, które stanowiły KeyCDN. Dobra robota dla wielkiego GD!

Zajęliśmy odpowiednio 3. i 4. miejsce w obu kategoriach TTFB, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oczywiście oferujemy wybór opcji geolokalizacji w naszym planie bazowym. Jeśli więc najbardziej cenisz sobie prędkość na Wschodnim Wybrzeżu USA, w Wielkiej Brytanii lub w Niemczech – mamy nadzieję, że wygramy to dzięki naszym geolokalizowanym serwerom.

Biorąc pod uwagę cenę…

Gdyby koszt nie był problemem i musieliśmy wybrać ogólnego zwycięzcę z testów, musiałby to być Kinsta, ponieważ zajęli pierwsze miejsce w dwóch z trzech kategorii wydajności hostingu. Dobra robota Kinsta!

Ale, oczywiście, jeśli porównujemy jabłka z jabłkami, musimy również spojrzeć na ceny. Które zręcznie zamieszczamy poniżej:

Another look at the test results, and host prices as well
* Wrzesień 2020, zarządzane plany WP, ceny odnowienia, zastosowane roczne rabaty, zaokrąglone w górę.

Kilka uwag na temat cen:

 • Według stanu na wrzesień 2020.
 • Wszystkie ceny są w USD i pobierane przez US VPN w incognito.
 • Podajemy tylko ceny odnowienia (bez wstępnych zniżek lub wieloletnich lokat), ale uwzględniamy roczne zniżki.
 • Zebraliśmy się .99 (GoDaddy i BlueHost ) i .95 (HostGator).
 • Cloudways nie jest zarządzaną platformą WP, ale jest uwzględniona ze względu na wykorzystanie przez naszych członków, więc limity witryny nie mają zastosowania, wybieramy Digital Ocean z nimi.

Więc … jak WPMU DEV hosting teraz rate?

Biorąc pod uwagę koszty, chcielibyśmy myśleć, że oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny pod względem wydajności i obciążenia.

Podczas gdy Kinsta jest oczywiście doskonałym wyborem dla wysokiej wydajności w planie podstawowym, musisz realistycznie przetestować je w stosunku do naszych planów srebrnych lub złotych (odpowiednio$18.75 i $37.50), jeśli szukasz uczciwego porównania.

GoDaddy jest wyraźnie szybki (ich CDN to great zbyt btw) ale liczymy, że daliśmy im dobry start za ich pieniądze.

Ale prawdopodobnie, po tym wszystkim, powiedzielibyśmy, że host, który jest najbardziej porównywalny z nami, to Cloudways, ponieważ używamy tego samego partnera (Digital Ocean) i jak widać, zajmujemy bardzo podobną pozycję.

Dużą zaletą dla niektórych użytkowników Cloudways byłoby to, że możesz zainstalować tyle aplikacji, ile chcesz na platformie Digital Ocean, podczas gdy u nas po prostu otrzymasz witrynę 1 WordPress. Umożliwiło nam to jednak zbudowanie stosu, który znacznie przewyższa je w testach obciążenia.

Ogólnie rzecz biorąc, powiedzielibyśmy, że nasz hosting lub Cloudways jest prawdopodobnie najlepszym wyborem na podstawie tych testów … chociaż możesz zrobić o wiele gorzej niż używanie Kinsta lub GoDaddy.

Nasze spojrzenie na to, jak zrobił to WPMU Dev Hosting.

Dev Man celebrating his (almost) win
Mimo że WPMU DEV nie okazał się najlepszy pod względem wydajności, wciąż jesteśmy owinięci wynikami.

Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z tego, jak WPMU DEV Hosting wypadł na tle konkurencji.

Ale to nie znaczy, że nie możemy stać się lepsi. W rzeczywistości jest to pobudzony nas, aby starać się bardziej i uzyskać lepsze wyniki.

W szczególności chcielibyśmy poprawić:

 • Nasze ceny … pracujemy nad tym, aby zaoferować Ci jeszcze bardziej przystępny plan, który zapewnia podobne wyniki( i lepszy niż nasi konkurenci).
 • Nasze TTFB … dodajemy nowe lokalizacje, jak to wpisuję (Australia wkrótce po ciebie), które powinny poprawić naszą ogólną szybkość.
 • Nasza ogólna oferta … oprócz wszystkich powyższych, mamy nadzieję zapewnić Ci, do końca roku, zarządzaną platformę WP za darmo.

Tak niesamowite, jak byłoby zająć pierwsze miejsce i rządzić wszystkim, w wielkim schemacie rzeczy, wciąż jesteśmy nowi w hostingu(w rzeczywistości nieco ponad rok!), a już być tam z najlepszymi w branży czuje się świetnie, a my jesteśmy podekscytowani tym, że robimy lepiej.

Kilka innych kluczowych rozwiązań z tego testowania wydajności hosta:

 1. Czujemy, że wielu hostów zbyt mocno polega na buforowaniu lub mechanizmach CDN, aby je zapisać, ale dają nierealne odczucie wydajności hostingu w prawdziwym i dynamicznym sensie… każdy może służyć statycznej stronie html do bazylionów odwiedzających.
 2. TTFB trudno jest uczciwie zmierzyć, byłoby świetnie, gdyby więcej hostów poinformowało nas *gdzie* hostowali cię w swoim planie podstawowym.
 3. Uważamy, że liczba klientów, z którymi może obsłużyć Twój serwer, jest ważniejsza niż szybkość, z jaką je obsługujesz. Wracając do naszego baru: czy wolelibyście w odpowiednim czasie obsłużyć 140 osób? Lub serwuj 40 w nieco szybszym tempie, zanim 41 wejdzie, a Ty jesteś zmuszony zamykać i odmawiać większej liczbie potencjalnych klientów?

Sprawdź pełne porównania każdego hosta vs. WPMU Dev Hosting.

A preview of our WPMU DEV compared page
Nasza strona porównawcza daje pełny widok WPMU DEV vs. szereg innych opcji hostingu.

Jak wspomniano wcześniej, porównując hosty, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystko, a nie tylko wydajność.

W tym samym czasie, gdy przeprowadzamy te testy wydajności, przygotowaliśmy również kilka wnikliwych hostingów strony porównawcze, które porównują hosting deweloperów ze wszystkimi wymienionymi powyżej hostami.

Najlepsze w tych stronach jest to, że oprócz wyników wydajności (w tym nie uśrednionych, pełnych wyników TTFB z 10 lokalizacji), zamieściliśmy również aktualne tabele funkcji i porównywania kosztów, których możesz użyć jako odniesienia.

W ten sposób uzyskasz dobrze zaokrąglone wyobrażenie o tym, jaki host będzie odpowiadał tobie lub Twojej firmie najlepiej. Więc zdecydowanie sprawdź je, jeśli masz szansę.

Zróbmy to częściej…

I to wszystko.

Mamy nadzieję, że spodobało ci się to wewnętrzne spojrzenie na to, jak przetestowaliśmy hosting WPMU DEV.

Nasz zespół zebrał wiele cennych spostrzeżeń z tego doświadczenia i mamy nadzieję, że Ty również.

Chcesz, żebyśmy zrobili coś innego? Czy byli jacyś wielcy gracze goszczący, których pominęliśmy z listy?

Daj nam znać poniżej.

Celem tego procesu była pełna uczciwość i przejrzystość w odniesieniu do wszystkich naszych procesów i ustaleń. A jeśli uważasz, że jest lepszy (lub sprawiedliwszy) sposób, w jaki mogliśmy przetestować, daj nam znać, jesteśmy otwarci na dyskusję o wszystkim w komentarzach!

Ale tak naprawdę nie musisz wierzyć nam na słowo.…

Zobacz, jak WPMU DEV Hosting działa dla siebie.

Jeśli nasze wyniki wzbudziły Twoje zainteresowanie, możesz przeprowadzić własne testy zgodnie z naszą metodologią (lub dowolną inną preferowaną przez Ciebie).

Sprawdź nasze plany hostingowe lub weź członkostwo WPMU DEV (w tym. 1 Bronze level site) NA darmowy 7-dniowy okres próbny.

Chcesz testować dłużej niż 7 dni? Wszystko WPMU DEV pochodzi z automatyczną 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Do następnej rundy testowania hostingu.