Top of the (Free) Pops: the Lowdown on 5 najlepszych wtyczek Pop-Up WordPress

Większość wyskakujących okienek rozpala w nas szalejący ogień, który sprawia, że klikamy ten przycisk Wstecz, zanim zdążymy mrugnąć. W świecie pełnym niepożądanych przerw w naszym przeglądaniu, trzeba umieścić pracę w, jeśli pop-upy mają zamiar się opłacić.

Wyskakujące okienka, które są łatwe dla oka, dają świetne wyniki i nie odstraszają odwiedzających, mogą być nieliczne – ale to nie znaczy, że narzędzia nie istnieją.

Istnieje mnóstwo wtyczek, które pomogą spełnić Twoje wyskakujące marzenia – a jeśli nie chcesz kaszleć trochę gotówki, być może będziesz musiał podjąć próbę i błąd, aby znaleźć taki, który spełni Twoje potrzeby.

Dobrą wiadomością jest to, że zrobiłem dla ciebie trochę pracy i przejrzałem pięć najpopularniejszych darmowych wtyczek w katalogu wtyczek WordPress.

Więc do dzieła!

1. Pop-Up Builder by Sygnoos

Pop-up builder WordPress website
Należy pamiętać, że ten bóbr nie jest związany z żadnymi innymi znanymi bobrami WordPress.

Pierwszym na naszej liście jest pop-Up Builder. Z ponad 100 000 aktywnych instalacji i śmiałym roszczeniem na samym szczycie WordPress.org listing, musiałem to sprawdzić.

Istnieje pięć bezpłatnych modułów do wyboru, z możliwością dodania gazillion więcej, przechodząc Pro.

Showing the five free module types including PDF, image, HTML, Facebook, Subscription
Uwielbiam kolorowe i nowoczesne ikony!

Najpierw rzuciłem okiem na opcję obrazu. Zauważyłem, że chociaż rzeczywiście pozwala na tworzenie wyskakującego okna za pomocą obrazu, nie ma sposobu na dodanie tekstu.

To nie jest dobre, jeśli masz wiadomość, którą chcesz przekazać odwiedzającym. Zawsze możesz przesłać obraz, który ma już tekst, jednak wiele razy, w tym ważny tekst w obrazie, nie jest dobrym pomysłem. Ujdzie ci to na sucho tylko wtedy, gdy dodasz idealne tagi alt.

Możesz zaprojektować wyskakujące okienko, aby pasowało do Twoich dokładnych wymagań, korzystając z opcji HTML, która przeniesie cię do klasycznego edytora.

Opcje stylizacji zawarte w tym wyskakującym okienku są bardzo ograniczone, dlatego jedynym sposobem, aby naprawdę dopasować wyskakujące okienko do Twojej marki, jest kod. Nie jest to idealne rozwiązanie, jeśli twoja wiedza na temat kodowania nie jest wystarczająca.

Miałem trochę zabawy przy użyciu klasycznego edytora i trochę niestandardowego CSS i byłem w stanie wyprodukować ten elegancki mały klejnot w ciągu kilku minut.

Pop-up showing 10% off all squeaky toys
Ponieważ możesz dodać treść i elementy projektu w kodzie, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Masz swobodę samodzielnego projektowania wyskakującego okienka, z zaletą korzystania z funkcji zaplecza wtyczki.

Byłoby wygodnie, gdyby istniały jakieś wbudowane narzędzia, które pomogą Ci dodać kolor i styl, ale niechętnie narzekam na coś, co nie kosztowało ani grosza.

Darmowa wersja ma wiele ograniczeń, choć niestety.

Table showing the extra features you get with Pro.
Tam jest tu wiele wartościowych funkcji – ale najpierw musisz zapłacić!

Każda forma Zaawansowanego kierowania jest dodatkową opcją, za którą musisz zapłacić – obejmuje to wybór urządzenia, na którym chcesz wyświetlić wyskakujące okienko. Jest to zła wiadomość, jeśli chcesz wyświetlić go tylko na jednym typie urządzenia.

Co ciekawe, inną rzeczą, za którą możesz dodatkowo zapłacić, jest możliwość uniemożliwienia odwiedzającym zamykania wyskakujących okienek. Znalazłem tę funkcję “wymuszonej interakcji”, która jest jedną z najczęstszych funkcji premium we wtyczkach.

Showing the disable pop-up closing option in the plugin.
Dlaczego?! Czy to dobry pomysł?

Jeśli poważnie myślisz o wyskakujących okienkach, to pop-Up Builder może być wart kaszlenia $ 48 rocznie, ponieważ pełna wersja zawiera mnóstwo funkcji.

Showing the full list of premium features
Tyle pięknych kolorów!

Jeśli po prostu dabblujesz, darmowa wersja może zaspokoić Twoje potrzeby – lub inna wtyczka może być bardziej odpowiednia.

2. Pop-Up Maker by (ahem) Pop-Up Maker

A look at the popup maker WordPress popup plugin

Pop-up Maker ma jedną z największej liczby aktywnych instalacji zdecydowanie-i możesz zobaczyć, dlaczego.

Ma eleganckie, łatwe w nawigacji menu i co najlepsze; wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia idealnego wyskakującego okienka są całkowicie bezpłatne.

Showing the first menu of the pop-up.
Wszystko, czego potrzebujesz, jest zapakowane w to małe menu.

To jest to, co wyprodukowałem bez zmiany ustawień projektowych.

Showing an example pop-up.
Nieźle jak na minutę lub dwie.

Możliwości projektowe tej wtyczki są naprawdę imponujące. Wybierasz motyw dla każdej wtyczki, a następnie możesz łatwo dostosować każdy motyw bez wymaganego kodu.

Showing the theme menu where you can select triggers
Uwielbiamy czyste menu.

Istnieje wiele różnych ustawień, które można dostosować i jest tak prosty w użyciu – kliknąłem kilka przycisków i w ciągu dosłownie minuty byłem w stanie dać mojemu pop-upowi trochę życia.

An example of a pop-up we made in WordPress, after we gave it some life!
Ok, Nie najładniejsza z reklam, ale masz zdjęcie.

Tak łatwo jest dostosować projekt wyskakującego okienka za pomocą tej wtyczki, więc nie powinieneś mieć problemów z kierowaniem swojej marki.

Gdy masz już nowy wyskakujący projekt, musisz wybrać wyzwalacze i kierowanie.

Lista potencjalnych wyzwalaczy i opcji kierowania jest zdecydowanie przyzwoita, a także możesz wybrać pozycję wyskakującego okienka i dowolne animacje, których chcesz użyć.

Myślę, że jedyną krytyką tego pop-upu jest to, że chociaż mniej więcej wszystko jest incw darmowej wersji brakuje jednej rzeczy. Jest to jedna z głównych funkcji, z których właściciele witryn chcieliby korzystać w wyskakujących okienkach.

To, oczywiście, jest zamiar wyjścia.

Showing the options to pay for extra features.
To potężna funkcja – ale czy jest warta $ 35 rocznie?

To kosztuje $35 rocznie, aby odblokować tę jedną funkcję, jednak jeśli myślisz o wszystkim, co dostajesz od wtyczki jako całości, nie jest tak źle.

Inne funkcje premium obejmują analitykę, przewijane wyskakujące okienka i integrację MailChimp, ale musisz zapłacić, aby odblokować każdą funkcję-chyba że zapłacisz $192 za całą pracę.

Istnieje również zaawansowany edytor motywów, który pomoże Ci uczynić wyskakujące okienka jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Ich slogan to “Stwórz dowolne wyskakujące okienko” – zdecydowanie możliwe, jeśli O mnie chodzi.

3. Boxzilla by Ibericode

A look at the Boxzilla WordPress popup plugin

Aktywna instalacja boxzilli stoi na skromnych 20K – ale to nie znaczy, że nie jest rywalem.

Jestem wielkim fanem tego od samego początku, ponieważ ma nazwę, która nie zawiera słów “pop-up” … może być mylące podczas przeglądania tak wielu wtyczek o podobnych nazwach.

Spotkałeś się z klasycznym edytorem, aby utworzyć wyskakujące okienko, jednak istnieje sprytne małe menu, w którym możesz wybrać kolory i obramowanie, jeśli nie jesteś pewien, że używasz kodu.

Showing the color options built into the plugin.
Ładnie i prosto-nie możesz się pomylić.

Stworzyłem szybkie wyskakujące okienko za pomocą tych opcji-to było takie proste.

Example of a pop-up made with Boxilla
Kolejny plugin, kolejny piszczący pop-up sprzedaży zabawek…
Showing the visibility options for the pop-up.
Kolejne proste i czyste menu-zostaliśmy rozpieszczeni!

Gdy wyskakujące okienko jest w Twoim guście, musisz zdecydować, kto go zobaczy i kiedy.

Masz ładną listę opcji, jednak intencja wyjścia ponownie brakuje, ponieważ jest tylko premium. Nadal możesz zrobić całkiem przyzwoite wyskakujące okienka z opcjami dostępnymi w darmowej wersji, i nie zajęło mi dużo czasu, aby uruchomić mój pierwszy.

Moja jedna krytyka na temat tej wtyczki polega na tym, że nie ma możliwości podglądu twojego stworzenia – musisz kliknąć Publikuj i mieć nadzieję na najlepsze. Nie jest to idealne rozwiązanie, jeśli robisz to na żywo!

Jest to prosty mały plugin-bez dzwonków i gwizdków, ale możesz łatwo stworzyć coś praktycznego za pomocą narzędzi dostępnych w darmowej wersji.

4. Popup by Supsystic

Popup by Supsystic was certainly a WordPress popup plugin that surprised us

Popup Supsystic jest pełen niespodzianek. Na początek, jest to jedyny pop-up builder, który testowałem, który jest zapakowany w szablony, umożliwiające tworzenie niektórych fajne projekty bez potrzeby sięgania do lewego mózgu.

Po zanurkowaniu i wybraniu szablonu pierwsze menu, które Cię powitało, jest nieco szorstkie dla oczu.

Showing popup's first menu
To nie są nawet wszystkie opcje na pierwszej stronie!

Tak wiele opcji i kolejna tona zakładek do kliknięcia … ale nie pozwól, aby cię to odstraszyło.

Większość opcji jest bezpłatna, ale niektóre z nich PRO obejmują wyzwalanie po komentarzu odwiedzającego, po zakupie lub po zamiarze wyjścia.

Po prostu zmieniłem opóźnienie, aby było proste, a następnie przeszedłem do następnej karty.

Sekcja projektowania uderza Cię o wiele więcej opcji – Ta wtyczka jest niczym, jeśli nie dokładna!

Moją ulubioną cechą tej wtyczki jest to, że podczas edycji kolorów i treści na dole ekranu znajduje się podgląd projektu na żywo.

Jest to jedyny raz widziałem to na darmowe pop-up plugin i jest bardzo przydatny rzeczywiście!

Możesz także animować wyskakujące okienko, a po najechaniu kursorem na każdą z opcji zostanie wyświetlona animacja.

Showing the animation options.
Tak wiele opcji, szczególnie dla darmowej wtyczki!

Przycisk zamykania jest również dostępny w różnych stylach, co jest całkiem fajne.

Showing the different closing options.
Tyle smaków przycisku zamykającego.

Jest wiele rzeczy na temat tej wtyczki, a następną na liście jest możliwość bezpośredniej edycji pełnego HTML i CSS, a nie tylko dodawanie treści w kodzie.

Showing an example of the code which creates the pop-ups.
Zanurz się tam i spraw, by to pop-up było idealne.

To naprawdę pozwala Ci dostosować wyskakujące okienko do konkretnych wymagań, jednak z ilością opcji, które masz wbudowane, może nigdy nie będziesz musiał go dotykać!

Udało mi się manewrować moją drogę przez opcje i stworzyć to małe pop-up bez kodu.

Example of a pop-up created using this plugin
Prawie skończyłem z piszczącymi zabawkami, obiecuję.

Gdy już zorientujesz się, jak poruszać się po wielu, wielu opcjach, zdajesz sobie sprawę, że jest to rzeczywiście niesamowita wtyczka pop-up, a potencjał jest nieograniczony.

Ma tak wiele fajnych funkcji, których nie znajdziesz nigdzie indziej-nie mogę wymyślić niczego innego, czego potrzebujesz z wyskakującej wtyczki.

Jedynym haczykiem jest to, że niektóre wyzwalacze, których możesz chcieć użyć, są dostępne tylko w wersji pro.

Jednak jest to tylko $39 rocznie (jeśli masz tylko jedną stronę), a to odblokowuje wszystko. Wtyczka, która wykracza poza i daje Ci dodatkowe funkcje, z pewnością jest tego warta.

5. Hustle by WPMU DEV

We couldn't round off this list without checking out our own WordPress popup plugin: Hustle!

Oczywiście nie mogliśmy skończyć tego artykułu bez wspominania o naszym własnym zgiełku pop-up plugin.

Po przyjeździe jesteś witany przez piękny elegancki pulpit nawigacyjny i Hustle to jedyna wtyczka, którą znalazłem, która ma bezpłatne narzędzia analityczne.

Pulpit nawigacyjny pokazuje aktywne moduły i konwersje na pierwszy rzut oka. Możesz utworzyć wyskakujące okienko, slajd, standardowe osadzenie lub osadzenie w mediach społecznościowych.

Showing one half of the Hustle dashboard.
Hustle wie, co robi.

 

Showing the second half of the dashboard.
Po prostu poczekaj, aż te konwersje zaczną się pojawiać.

Tworzenie zwykłego wyskakującego okienka jest tak proste, że jest prawie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. (Nie jest jednak – Hustle ma wszystko, czego potrzebujesz, całkowicie za darmo.)

Jedną z najfajniejszych rzeczy w tym wyskakującym okienku jest stopień, w jakim można dostosować projekt bez dotykania pojedynczej linii kodu.

Możesz użyć jednej z domyślnych palet kolorów, jeśli nie jesteś zbytnio zaniepokojony schematem kolorów, ale możesz również zbudować własną paletę kolorów.

Showing how you can create your own custom color palette.
Mów mi Van Gogh.

Możesz dostosować kolor wszystkiego, aż do najechania kursorem na przycisk wezwania do działania.

Gdy już zaprojektujesz sobie schludne wyskakujące okienko, nadszedł czas, aby przejrzeć kartę widoczność.

Istnieje wiele warunków do wyboru.

Showing the full list of conditions you can choose from.
Imponująca lista, jeśli tak powiem.

Jeśli chcesz, aby było to proste i po prostu pokazać je na jednej stronie, to jest absolutnie w porządku, ale masz swobodę dostosowywania go do pojawiania się dokładnie wtedy, gdy chcesz i przed tylko grupą docelową.

Musisz także zdecydować, w jaki sposób zostanie uruchomione wyskakujące okienko. Masz wiele opcji, ale wisienką na torcie jest to, że Hustle jest jedyną darmową wtyczką pop-up, którą znalazłem, która ma zamiar wyjść za darmo.

Teraz masz moc, by powstrzymać dezerterów!

Showing Hustle's options to trigger pop-ups.
Pamiętaj, aby położyć palec na prawym spuście.

Możesz wybrać animacje dla wyskakujących okienek, zachowania zamykające i czy odwiedzający będą mogli kliknąć link, który uniemożliwia im ponowne zobaczenie go.

Dzięki Hustle możesz utworzyć trzy moduły każdego typu, tj. 3 wyskakujące okienka, 3 osadzenia itp. Jeśli potrzebujesz więcej, zawsze możesz uaktualnić do Pro for unlimited.

Tak, może być trudno uwierzyć, że nie jestem stronniczy, ponieważ Hustle jest oczywiście jedną z naszych własnych wtyczek.

Jednak naprawdę musisz spróbować tego dla siebie, aby naprawdę zrozumieć, ile faktycznie dostajesz za wyjątkowo niską cenę zero!

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Hustle i uzyskać kilka przydatnych porad pop-up, sprawdź nasz inny blog o tym, jak stworzyć skuteczne wyskakujące okienko.

Wybierz Swój Własny “Top Of The Pops”

Pięć wyskakujących okienek, pięć różnych sposobów robienia rzeczy… ale także pięć wtyczeks, które mogą potencjalnie pomóc ci zwiększyć sprzedaż i subskrybentów.

Znalezienie darmowej wtyczki, która robi wszystko, czego potrzebujesz, nie jest tak ambitne-to całkiem zaskakujące, ile jest oferowane w darmowych wersjach.

Ale jeśli coś ci umyka, być może musisz ugryźć kulę i zapłacić za premium…lub możesz być bezczelny i używać więcej niż jednego!

Między nimi naprawdę oferują pełny zestaw funkcji dla zapalonego marketera.

Więc masz narzędzia, teraz to do ciebie, aby wykorzystać je mądrze.