Poppin ‘ Konferencja Swag i prezenty ludzie chcą

W ciągu zaledwie kilku krótkich tygodni ponad 3000 fanów WordPressa, takich jak my, zejdzie do Berlina w Niemczech, aby WCEU nawiązać sieć, połączyć się, świętować, uczyć się i oczywiście zbierać torby i torby z łupami!

Jesteśmy dumnymi sponsorami tego mega Wordcampu i jako taki nasz super zespół projektowy został napompowany, aby na chwilę przerwać cyfrowe projektowanie i stworzyć fizyczne dobra. Jako rozproszony zespół nieczęsto dostajemy w swoje ręce namacalny dev swag WPMU lub przytulamy Devmana.

Ale nasz zespół pojawia się w sile (+30 Devianów WPMU), w tym sam Devman. Nie trzeba dodawać, że to było ogromne przedsięwzięcie organizacyjne.

Jak więc firma programistyczna składa fizyczne produkty do upominków promocyjnych? Jak w ogóle drukować swag na imprezy międzynarodowe, gdy nie masz biura w pobliżu?

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą online, która próbuje znaleźć markowe produkty do prezentów społecznościowych, czy przygotowujesz łupy do następnego spotkania, ten post jest dla ciebie. Będziemy dzielić się naszymi ulubionymi usługami i, dla naszych uczestników WCEU, drażnić się z tym, czego można się spodziewać, gdy zatrzymasz się na naszym stoisku – łupy, prezenty i wiele innych.

Naklejki, naklejki i inne naklejki

W latach 80 – tych miałem książkę z naklejkami wypełnioną dzieciakami z wiadrem na śmieci, owocami scratch ‘ n ‘ NIFF i cięciami z barwnikiem transformatorowym. Dziś mój laptop jest ozdobiony twarzą Devmana, logo WordPress, kaktusem zaprojektowanym specjalnie dla mojego lokalnego obozu i przytulnymi Wappu z całego świata.

W moich najśmielszych snach, nigdy nie wyobrażałem sobie łatwości rozbijania naklejek. Dziękuję, Naklejka Mule!

Oczywiście uruchamiamy tysiące ich niestandardowych naklejek winylowych, ale na początku stycznia zrobiłem mały bieg 30 na imprezę rodzinną i byłem zaskoczony, jak przystępne było to. Żadnych szalonych opłat instalacyjnych lub śmiesznych minimów.

Na Twoje wydarzenie (duże lub małe), specjalny prezent dla biura lub kreatywne podziękowanie dla klientów, naklejki są wielkim hitem.

Pro tip: Zapisz się do newslettera Sticker mule. Regularnie prowadzą promocje 10 za $ 1 tutaj, a cotygodniowe oferty tutaj dla klientów na całym świecie.

Byłem Tam. Zrobiłem To. Mam koszulkę

Prawdziwa historia. W zeszłym tygodniu miałem na sobie koszulkę WPMU DEV Wapuu w kawiarni i mój barista zapytał, Czy mogę mu ją kupić… więc zdjąłem ją i dałem mu, dokładnie wtedy i tam. Ok, dałem mu jedną, którą miałem w domu. W każdym razie, nasz łup zdobywa punkty z moim baristą.

Wszyscy lubią koszulki. Nawet jeśli każde inne stoisko rozdaje koszulki, ludzie chcą reprezentować Twoją markę. Pomaga również to, że mamy maskotki superbohaterów. Kto nie chce koszuli Z Koliberem?

W zależności od ilości, cięcia i projektowania koszulki są bardzo przystępne. Sztuczka polega na faktoringu w żegludze. Najczęściej przeszkodą, z jaką mamy do czynienia podczas drukowania nowych przedmiotów na imprezy globalne, jest koordynacja wysyłki. W tym celu zakończyliśmy współpracę z drukarkami na całym świecie, aby znaleźć drukarkę po prawej stronie stawu.

Ale co z prezentem w mediach społecznościowych, w którym zawarty jest swag? Załóż konto Printful. Jest nieco droższy, ale będą drukować i wysyłać wysokiej jakości markowe towary do naszych zwycięzców. To jak posiadanie własnego sitodruku i centrum dystrybucji. Brak magazynu lub wycieczki do urzędu pocztowegoe potrzebne. Możemy dać każdemu z naszego zespołu marketingowego dostęp do jednego konta, a nawet założyć sklep firmowy.

Jeśli koszulki są zbyt banalne, wypróbuj poszewkę na poduszkę, kubek do kawy lub krzesło beanbag. Printful ma kilka zabawnych i unikalnych opcji pod ręką, aby rozkręcić kreatywne koło.

Główna Nagroda!!!

Wszyscy chcemy być widziani i słyszani. Aby przyciągnąć uwagę mas, czy to na Wordcampie, czy w mediach społecznościowych, charyzmatyczna spiel i odpowiednia główna nagroda przejdzie długą drogę, jeśli chodzi o rozwijanie listy mailingowej, śledzenie społeczności, potencjalnych klientów i (trzymam kciuki) twoją bazę członków.

Bez presji!

Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy składaniu odpowiedniego pakietu:

  • Jak zwycięzca dostanie to do domu? Coś dużego jest zawsze zabawne, ale może być ogromnym bólem dla osób podróżujących na imprezę … lub ponad dwukrotnie większy budżet z kosztami wysyłki. Bądź ostrożny.
  • Czy przyciągnie i nawróci odpowiednią publiczność? Przyciągnięcie dużego tłumu nie zawsze oznacza więcej konwersji.
  • Czy ja bym tego chciał? Idealnie jesteś tak w zgodzie ze swoimi użytkownikami, jeśli chcesz zabrać go do domu, oni chcieliby zabrać go do domu. Jeśli zatrzymasz się i upuścisz swoją wizytówkę do słoika, aby mieć szansę na wygraną, szanse są, inne zainteresowane strony też.
  • O co mam prosić w zamian? Jeśli utrudnisz ludziom wprowadzanie prezentów, prawdopodobnie otrzymasz mniej wpisów… ale wpisy, które otrzymasz, prawdopodobnie będą wyższej jakości leadami. Jeśli twoim celem jest dowód społeczny i ogromna obserwacja, możesz wprowadzić ludzi z prostym polubieniem i udostępnieniem … dla bardziej wspaniałego prezentu zbudowanego, aby przyciągnąć wysokiej jakości potencjalnych klientów, nie bój się podnieść poprzeczkę.
  • Dobrze się bawię? Ludzie kochają darmowe rzeczy. Lubimy wszystko przemyśleć, więc jeśli planowanie prezentów cię stresuje…Zrelaksuj się. Pod koniec dnia ludzie zapamiętają hojność Twojej marki, doskonałą obsługę, niesamowity produkt i niesamowite wsparcie.

Afiszuj się, jakbyś miał

Wielka nagroda doprowadzi Cię tylko do tej pory. Skąd ludzie dowiedzą się o Twoim wielkim prezencie bez małego rozbłysku? W przypadku kampanii społecznej wideo ma długą drogę. Nie musi być nawet nadprodukowany. Rejestrator wideo Twojego telefonu może wytwarzać magię Hollywoodzkiej jakości.

A oto wskazówka produkcyjna od Starego nerda wideo. Włóż drugi telefon do kieszeni koszuli, aby przechwycić dźwięk, gdy mikrofonu w klapie nie ma w pobliżu. Nie trzeba wiele, aby wyglądać i brzmieć jak kween!

“Krok pierwszy-upewnij się, że ludzie zobaczą mój prezent … mam go”

Jeśli czujesz się trochę ekstra i chcesz pomóc globalnej gospodarce, możesz zlecić Na Zewnątrz krzykliwy projekt do prezentów w UpWork.

Oczywiście nasz super zespół projektowy otrzymał zadanie wykonania kilku projektów skręcających szyję dla naszego fizycznego stoiska WCEU, w tym tej kolorowanki rad, którą możesz pobrać i wydrukować dla siebie, jeśli czujesz się rozbrykany.

Ale showstopperem dla nas zawsze była sesja zdjęciowa z samym Devmanem. Jeśli nie ma go w budce, po prostu szukaj jego świty, zawsze przyciąga tłum.

Nagrody WCEU dla wszystkich

Przez lata prowadziliśmy różnego rodzaju promocje, ale Wordcampy to rzadka radość, w której chcemy, aby wszyscy wygrali – nawet jeśli jesteś już członkiem.

Wpadnij, porozmawiaj i podziękuj. Chwyć naklejkę, zdobądź koszulkę i wejdź, aby wygrać nasze grand ppakiet rize zawierający światowej klasy słuchawki z redukcją szumów i 1-letni program WPMU dev całkowicie za darmo.

Nie możesz wybrać się na wycieczkę i marzyć o lepszych czasach w WCEU? Wygraj łup (dostarczony do domu) i roczne członkostwo. Oto jak:

  • Śledź nasze konta na Facebooku i / lub Twitterze
  • Post lub tweet @wpmudev z linkiem do tego postu
  • Użyj # idratherbeatwceu i # WCEU
  • Tag przyjaciel lub dwa … lub trzy lub cztery…

Zwycięzca zostanie ogłoszony 22 czerwca. Teraz możesz wygrać, nawet jeśli nie dasz rady.

A jeśli jesteś taki jak ja i czujesz, że nigdy nic nie wygrasz, zapewnimy Ci 30-dniową darmową wersję WPMU. Nie musisz nic robić, a już wygrałeś 🙂 po prostu skorzystaj z 30-dniowej wersji próbnej i uzyskaj pełną wydajność, bezpieczeństwo, wsparcie na żywo 24/7, raporty, zautomatyzowany menedżer witryny i dedykowany hosting (w tym witryny 3) bez żadnych opłat.

Potrzebujesz więcej, może dożywotniego członkostwa … za darmo!? Podziel się WPMU DEV ze swoimi przyjaciółmi, a jeśli dołączą, damy Ci dożywotnie członkostwo. Więc. Wiele. Sposoby. Do. Wygraj.

Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, czy małą agencją, która stara się rozwijać media społecznościowe, serwisem WordPress sponsorującym pierwszy meetup, czy dużą marką, która chce zwrócić się do społeczności, prezenty są doskonałym narzędziem do łączenia się z nową publicznością i ponownego angażowania klientów.

Tagi: