Łatwo podłącz New Relic (za darmo!) z WPMU DEV hostowane witryny WordPress

Użyj New Relic z WPMU DEV hosting, aby zidentyfikować i szybko rozwiązać wszelkie problemy z wydajnością w witrynie WordPress.

New Relic to usługa, która udoskonala monitorowanie wydajności i dostępności dla WordPress. A jedną z najlepszych zalet jest-to za darmo!

Dzięki New Relic możesz natychmiast zrozumieć wydajność aplikacji i uzyskać pełny przegląd środowiska operacyjnego. Wszystko to jest bardzo zrozumiałe z jednego ekranu-dzięki czemu jest idealne dla Ciebie i Twoich klientów.

W połączeniu z w pełni dedykowanym hostingiem WPMU DEV, jest to zwycięska formuła do pełnego monitorowania wydajności aplikacji (APM) we wszystkich widmach Twojej witryny WordPress!

Ten artykuł będzie zawierał przegląd New Relic i sposobu, w jaki łączy się z hostingiem programistycznym WPMU.

We ‘ ll cover:

Zanim to przeczytasz, zobaczysz, w jaki sposób New Relic i WPMU DEV mogą natychmiast przynieść korzyści Tobie i Twojej firmie WordPress, monitorując i rozwiązując wszelkie potencjalne problemy.

Co robi New Relic i krótki przegląd

Jak poruszyłem, New Relic pomaga zidentyfikować problemy z wydajnością WordPressa i uzyskać miły wgląd w to, jak płynnie wszystko działa.

A New Relic overview.
New Relic ma wiele unikalnych cech.

W skrócie, Jest on stworzony z myślą o Pełnej Obserwowalności, co oznacza, że daje wgląd w to, co dzieje się w Twoim systemie cyfrowym i dlaczego. To cały obraz, który pozwala Twoim aplikacjom i urządzeniom dostarczać wartość klientom.

To sprawia, że jest to proste, więc nie musisz łamać swojego mózgu próbując zrozumieć swój system. New Relic wydobywa z niego złożoność (yippee!).

Dla podstawowego Użytkownika (Darmowa wersja) masz dostęp do wielu funkcji, w tym tworzenia niestandardowych Wykresów, tworzenia niestandardowych pulpitów nawigacyjnych, automatycznego wykrywania anomalii, uruchamiania zapytań o Dane i włączania alertów.

Darmowa wersja jest doskonała w wielu (lub większości) okolicznościach; jednak zawsze możesz uaktualnić, aby aktywować dodatkowe funkcje. Sprawdź to porównanie darmowych i płatnych wersji, aby dowiedzieć się, co działa najlepiej dla ciebie.

Krótki przegląd New Relic APM

Przyjrzymy się niektórym z najlepszych funkcji w New Relic APM. Jest to krótki przegląd niektórych aspektów tego, co zawiera i co może zrobić. Następnie przyjrzymy się, jak go zainstalować za pomocą hostingu WPMU DEV.

New Relic ma wiele do zaoferowania, więc to tylko niektóre z najważniejszych wydarzeń:

Sprawdźmy je bardziej szczegółowo!

Streszczenie

Podsumowanie ma na celu zapewnienie 360-stopniowego widoku wydajności witryny WordPress.

Tutaj możesz przeglądać typy transakcji między Internetem (np. StatusCode) i nie-Internetem (PHP). Zobaczysz dane dotyczące czasu reakcji, Memcached i MySQL.

The Summary area of New Relic.
Określ, jakie dane mają być wyświetlane w rozwijanych menu.

Ponadto liczba żądań na minutę jest pokazana na wykresie przepustowości.

The Throughput chart.
Widać, że ma 12,6 rpm.

Wszelkie błędy pojawiają się w Erdane dotyczące ror. Oznacza to stosunek błędów do całkowitej liczby zapytań, które przetwarza witryna.

A look at the error rate.
Nie wskazano błędów.

W sekcji Podsumowanie znajdziesz więcej informacji, takich jak wynik Apdex, transakcje i hosty.

Podsumowanie to świetne miejsce, aby uzyskać wstępny wgląd w wydajność i problemy Twojej witryny.

Mapy Usług

Mapy usług to konfigurowalne wizualne reprezentacje architektury witryny WordPress. Mapy pokazują połączenia aplikacji oraz zależności. Obejmuje to aplikacje, hosty, serwery, bazy danych i inne.

Dostęp do nich można uzyskać poprzez zakładkę Explorer / Service Map.

The service map.
Możesz zobaczyć, co jest podłączone do konta, które skonfigurowałem.

Mapy te pomagają zrozumieć, w jaki sposób aplikacje i usługi w architekturze komunikują się i łączą. Możesz również łatwo zobaczyć stan operacyjny swojego środowiska.

Jeśli widzisz problemy, możesz rozwiązać problemy i zobaczyć, jakie problemy sieją spustoszenie na całej linii ze wszystkimi połączeniami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat map serwisowych, zapoznaj się z dokumentacją New Relic.

Transakcje

Dzięki transakcjom możesz szczegółowo przyjrzeć się 5 najlepszym transakcjom internetowym, monitorując swoje żądania internetowe. Transakcje są definiowane jako jedna logiczna jednostka pracy w aplikacji.

Dwie najważniejsze transakcje, które są zawarte są sieci Web i Non-Web. Istnieją również podtypy (np. C SDK, Java i. Net), które można przeglądać.

Możesz kodować wąskie gardła i nie tylko, które sprawiają, że witryna zatrzymuje się w obszarze śledzenia transakcji.

A look at transactions.
Zobacz wszystkie wykresy dla swoich transakcji-wszystko w jednym miejscu!

Dostosuj ten obszar, konfigurując niestandardowe oprzyrządowanie, dzięki czemu możesz zgłaszać dodatkowe transakcje, jeśli chcesz.

Więcej informacji na temat transakcji można znaleźć tutaj.

Wtyczki i motywy WordPress

Karta wtyczki i motywy WordPress wyświetla, ile czasu przetwarzania PHP używają aktywne motywy i wtyczki. Monitorujesz, czy wtyczka lub motyw zużywa dużo czasu, a następnie odpowiednio rozwiązujesz problem.

Sortuj Z rozwijanej listy:

  • Najbardziej czasochłonne
  • Najwolniejszy średni czas połączenia
  • Funkcja call count

A look at time consuming plugins.
W tym przykładzie nasza wtyczka Defender jest wtyczką, która jest najbardziej czasochłonna.

Istnieje wiele powodów dla wtyczki lub motywu, aby uruchomić wysoki czas przetwarzania, wszystko od potrzeby aktualizacji, złej instalacji i innych. Ważne jest, aby dokładnie zbadać przed usunięciem wtyczki lub motywu, zabierając najwięcej czasu.

Bazy danych

W zakładce bazy danych jest wiele do zaobserwowania. Ten obszar pozwoli Ci zidentyfikować tabele bazy danych i zapytania, które zajmują najwięcej czasu. Wyświetla bazę danych i dane pamięci podręcznej aplikacji.

A look at databases.
You caN zobacz, co wszystko zajmuje najwięcej czasu na jednej stronie.

Jeśli zgłoszono jakiekolwiek powolne zapytania, zostaną one wyświetlone po wybraniu transakcji.

Obszar ten składa się z trzech oddzielnych części:

  • Przegląd wszystkich baz danych
  • Top operacje na bazach danych
  • Tabela ze wszystkimi operacjami na bazie danych

Filtruj operacje według dostawcy bazy danych, przeglądaj najlepsze operacje bazy danych i usuwaj ślady.

Usługi Zewnętrzne

Dzięki usługom zewnętrznym możesz łatwo zobaczyć, które usługi zewnętrzne pochłaniają mnóstwo czasu. Dzięki tym informacjom możesz określić, czy problem jest związany z szybkością, czy ilością, a następnie rozwiązać problem.

External services chart.
Możesz zobaczyć najlepsze usługi zewnętrzne 5 tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc, witryny WordPress polegają na kilku usługach zewnętrznych, dlatego ważne jest, aby mieć oko na wszelkie problemy, które występują z któregokolwiek z nich.

I jest więcej…

Pamiętaj, że New Relic to o wiele więcej, w tym wydarzenia, błędy, Warunki alarmowe… lista jest długa. Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie funkcje New Relic na ich stronie internetowej. Albo jeszcze lepiej, zainstaluj go dla siebie!

Szybkie spojrzenie na identyfikowanie problemów z wydajnością w witrynie WordPress

Istnieje wiele sposobów identyfikacji i dbania o problemy z wydajnością w witrynie WordPress z New Relic, jak poruszyłem z jego przeglądem. Spójrzmy na przykład.

W tym przypadku Załóżmy, że sprawdzasz, jak działają wtyczki Twojego klienta.

The most time consuming plugins and themes.
Widać, że WooCommerce jest najbardziej czasochłonny.

Jak widać, WooCommerce zajmuje najwięcej czasu w tym ekosystemie WordPress, a następnie RankMath. Następnie następuje wiele dodatków do WooCommerce.

Rozważ opcje usunięcia którejkolwiek z tych wtyczek. Jakie wtyczki są niezbędne? Jakieś, które nie są? Czy jest coś, co możesz zrobić, aby pomóc w działaniu witryny WordPress swojego klienta, usuwając wtyczkę? Hmm…

W tym przypadku uruchomiony jest monitor zapytań. I to ma sens, aby go wyłączyć.

Istnieje duża różnica między uruchomieniem benchmarków warstw systemowych (np. New Relic) a uruchomieniem warstwy aplikacji, takiej jak Query Monitor.

Monitor zapytań monitoruje i hakuje wszystkie połączenia, podczas gdy WordPress próbuje je wykonać, więc może dodać więcej czasu ładowania, ponieważ musisz poczekać, aż jego mechanizmy logowania zaczną działać.

Zasadniczo nie musi być stale używany, dlatego najlepiej go wyłączyć.

New Relic zawiera kilka przykładów identyfikacji i rozwiązywania problemów z wydajnością na swoim blogu. Warto sprawdzić jeszcze raz, jak działa system New Relic.

Instalacja New Relic z WPMU DEV Hosting

Teraz, gdy masz mokre stopy z tym, co New Relic ma do zaoferowania, i spojrzenie na to, jak zidentyfikować i zająć się problemami z wydajnością, oto jak szybko i łatwo zsynchronizować go z hostowaną witryną z Hub.

Pamiętaj, że musisz hostować swoją witrynę u nas, aby korzystać z Funkcji Hub Z New Relic. Jeśli jeszcze nie hostujesz u nas, sprawdź nasze plany hostingowe i daj nam szansę. Mamy 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszego hosting.

Załóż darmowe konto New Relic

Aby uzyskać bezpłatne konto New Relic, nie potrzebujesz karty kredytowej ani żadnych środków płatności umieszczonych w ich systemie. Jest całkowicie darmowy, chyba że chcesz uaktualnić w pewnym momencie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, po prostu odwiedź ich stronę internetową i zarejestruj bezpłatne konto, podając swoje imię i adres e-mail.

Where you begin the process of setting up a New Relic account.
Dodałeś swoje informacje? Kliknij Start Teraz!

Po wprowadzeniu informacji otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem i możesz skonfigurować hasło. To jest to!

Wskoczymy teraz do WPMU DEV ‘ s The Hub i rozpoczniemy proces stamtąd, a następnie wrócimy do naszego nowego konta Relic.

Połącz witrynę z New Relic z Hub

Ponieważ jesteś już skonfigurowany z nowym kontem Relic, łączenie się z witryną hostowaną w Centrum jest bardzo proste.

Po pierwsze, przejdź do strony, z którą chcesz się połączyć. Najszybszym sposobem uzyskania dostępu do hostowanych witryn jest kliknięcie karty Hosting na pulpicie nawigacyjnym. To natychmiast podniesie ich wszystkich.

A list of hosted sites in The Hub.
Możesz także uzyskać dostęp do witryn hostowanych w obszarze witryny, a następnie hostowane.

Na stronie, na której chcesz umieścić New Relic, zielona ikona chmury zaprowadzi cię tam, gdzie musimy się udać.

The cloud in The Hub.
Nazwałem tę stronę “New Relic” – tylko dla przykładu.

To przeniesie Cię do nowego pulpitu nawigacyjnego,gdzie klikniesz przycisk Narzędzia.

The Tools tab in The Hub.
Narzędzia są tam, gdzie chcesz iść.

Po kliknięciu tego, przewijanie w dół przeniesie cię do obszaru monitorowania nowej relikwii. Jeśli nie masz podłączonej nowej relikwii, będzie to oznaczać, że jest wyłączona.

Where you activate your New Relic account in The Hub.
Musisz trochę przewinąć w dół, aby przejść do tej sekcji.

Kliknięcie w obszarze Off otworzy wyskakujące okienko, w którym możesz włączyć / wyłączyć New Relic, dodać klucz licencyjny i nadać mu nazwę aplikacji, która pojawi się w New Relic po połączeniu.

Where you enter a key for New Relic in The Hub.
Nazwę To Nate, żeby było prosto.

Jak zdobędziemy klucz? Pozostaw tę opcję otwartą, a wrócimy do New Relic w nowej karcie.

Uzyskanie klucza licencyjnego

Po zalogowaniu się na konto New Relic uzyskanie klucza licencyjnego do dodania do koncentratora i zsynchronizowania konta to tylko kilka kroków.

Po prostu przejdź do przycisku ikony w New Relic, który znajduje się w prawym górnym rogu. Po kliknięciu wyświetli się menu rozwijane zawierające klucze API.

Where you get your api keys in New Relic.
Możesz tu zrobić o wiele więcej, ale na razie skupimy się na kluczach API.

Kliknięcie na klucze API wyświetla wszystkie Twoich kluczy API. Stąd, chcesz kliknąć na jeden, który mówi Licencja w nim, dotknij wielokropka, i wybierz Kopiuj klucz.

Where you copy the key in New Relic.
Bądź ostrożny. W zależności od liczby skonfigurowanych kluczy łatwo jest skopiować niewłaściwy klucz lub identyfikator klucza.

Skopiowałeś klucz? Świetnie! Przejdźmy do…

Aktywacja New Relic w hubie

Ekran, na którym byliśmy wcześniej (Hosting> narzędzia> monitorowanie New Relic) powinien tam na ciebie czekać (o ile oczywiście nie zamknąłeś tej karty).

Po prostu wklej kod w miejscu, w którym jest klucz licencyjny, a jeśli jeszcze go nie masz, nadaj mu nazwę. Po wklejeniu Włącz / Wyłącz (zmieni kolor na niebieski) i kliknij Zapisz.

Where you enter the new relic key in The Hub.
Nazwij to jak chcesz.

A teraz jesteś gotowy na…

Zobacz swoje dane w New Relic

Nie trwa długo, zanim dane zaczną być gromadzone w New Relic i pojawią się na wielu z tego, co już omówiliśmy (np. transakcje).

Nazwa aplikacji, którą podałeś swojej stronie, powinna pojawić się w New Relic niemal natychmiast! Przejdź do zakładki Explorer i kliknij APM. Nowe konto powinno pojawić się wraz z istniejącymi kontami, które już skonfigurowałeś.

Where the new account is located in New Relic.
Widać, że Nate już tu jest za niecałą minutę.

New Relic zajmie się tym dalej, informując Cię o wszelkich problemach z wydajnością, abyś mógł z łatwością nad nimi czuwać! Mają nawet opcje aplikacji mobilnych na Androida i iOS.

Out with the Old, In with the New Relic

Stary sposób patrzenia na wydajność WordPressa, identyfikowania i rozwiązywania wszelkich problemów jest lepszy niż kiedykolwiek. Dzięki New Relic i łatwej do zrozumienia platformie nie jest to trudne.

Jak widać, jest to bezbolesne i łatwe do skonfigurowania, wdrożenia i wykorzystania dzisiaj.

Aby wdrożyć wszystko, co omówiliśmy w centrum, sprawdź nasz w pełni dedykowany hosting, jeśli obecnie nie hostujesz witryn u nas.

Ciesz się nowym sposobem monitorowania wydajności WordPress dzięki New Relic.