Jak Zarabiać Oferując Usługę Konserwacji WordPress

Co powiesz na dodatkowe $100-$300+ na klienta co miesiąc? Jeśli Twoja firma zajmująca się rozwojem, projektowaniem lub marketingiem WordPress nie oferuje pakietu utrzymania witryny WordPress, tracisz ogromną szansę.

Zapewnij swoim klientom spokój ducha i oszczędź im horroru, na który ucierpią, jeśli pozostawią ich własnym urządzeniom, a wszystko to, ustanawiając siebie jako ich gotowe, kompleksowe rozwiązanie internetowe. Wszyscy wygrywają!

WPMU DEV UPDATE-PAŹDZIERNIK 2020 SPRAWDŹ NOWE KARTY HUB!

Jeśli myślisz: “brzmi wspaniale, ale nie mam na to czasu”, nie martw się. W tym poście pokażę Ci, jak możesz dodać konserwację WordPress do swojej firmy za pomocą automatyzacji i partnerstwa z usługami innych firm. Przyjrzymy się również, jak wycenić Twoje usługi i zarządzać kosztami, abyś mógł zarobić zdrowy zysk. Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski, to jest dla ciebie.

Strategia Cenowa

Usługi konserwacji cenowej to idealny sposób na rozpoczęcie pracy z wyceną opartą na wartości. Dzięki cenom opartym na wartościach nie wiązasz cen ze stawką godzinową, ale to, co klient otrzymuje w zamian. Pozwala to na pobranie wyższej stawki.

Więcej pieniędzy brzmi świetnie, prawda? Więc gdzie jest haczyk?

Charge What you ‘ re Worth: a Guide to Increasing Freelance Rates

Illustration of accountant
Co masz do stracenia?

Bycie w stanie udowodnić, ile wartości przynosisz, może być trudne do komunikowania. Kiedy budujesz świeżą witrynę, nie możesz z całą pewnością przewidzieć, w jaki sposób twoje talenty przyniosą korzyści firmie, ale w przypadku usług konserwacyjnych jest to zupełnie inna historia.

Jeśli wiesz, ile ich witryna zarabia dziennie lub miesięcznie, możesz skupić się na tym, co mogą stracić, jeśli ich witryna ulegnie awarii, co może być bardzo ważne w zależności od tego, ile zarabia ich witryna.

Na przykład witryna, która zarabia $500 dziennie, może stracić tysiące, jeśli jest wyłączona przez kilka dni. W tym kontekście płacenie kilkuset dolarów miesięcznie za ochronę witryny ma sens. To jak ubezpieczenie.

Screenshot of the WPMU DEV Hub
Centrum jest pełne narzędzi do automatyzacji zarządzania witryną.

Komunikowanie, w jaki sposób dodajesz wartość dodaną, chroniąc ich witrynę na bieżąco, jest niezbędne. Kiedy oferujesz usługi serwisowe, upewnij się, że wysyłasz bieżące raporty o stanie swojej witryny, aby twój Klient zauważył Twoje działania za kulisami. Hub może Ci w tym pomóc.

Praca Praca Praca Praca Praca

Gdy opłata za utrzymanie witryny nie jest już związana z tym, ile czasu spędzasz, możesz utworzyć skróty oszczędzające czas, które przyniosą korzyści finansowe. Czyż to nie fajne? Otrzymujesz nagrodę za zwiększenie wydajności.

 • Możesz zmaksymalizować swoje zyski, oferując tylko usługi, które zwracają wysoką wartość przy minimalnej pracy ręcznej.
 • Twórz procesy i listy kontrolne, aby szybko pracować.
 • Jeśli masz do wykonania zadanie na bieżąco, należy szukać sposobów, aby zautomatyzować go, dzięki czemu można zaoszczędzić czas.

Jak w pełni wykorzystać automatyzację WordPress

Jak skonfigurować usługę konserwacji WordPress

Robi Work in House

Jeśli chcesz zmaksymalizować przychody i wziąć pełną odpowiedzialność za witryny swoich klientów, będziesz potrzebować narzędzi i/lub wtyczek, które pomogą Ci wykonać zadanie.

Aby obniżyć koszty, pamiętaj o następujących:

 • Zautomatyzuj wszystko (No, prawie wszystko)
 • Wybierz Narzędzia i wtyczki, które nie pobierają opłaty za licencję na witrynę
 • Unikaj hostów / usług, które pobierają dodatkową opłatę za e-commerce lub multisite

Wskazówki dotyczące zarządzania wieloma stronami internetowymi dla wielu Klientów

WPMU DEV daje Ci wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia własnej działalności WordPress maintenance zawarte w Twoim członkostwie.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć Konserwację WordPress rozpocznij bezpłatny okres próbny

WPMU DEV oferuje nie tylko wszystko powyżej bez ograniczeń dotyczących liczby witryn, e-commerce lub wielu witryn, ale także dostęp do wielu dodatkowych wtyczek, naszego najwyższej klasy zespołu wsparcia, forów członkowskich, Centrum, raportowania white label i innych.

Screenshot of WPMU DEV home page, use on unlimited sites
Wiesz, kto nie pobiera dodatkowej opłaty za dodatkowe licencje na strony? Devman

Usługi konserwacji WordPress, aby zaoferować swoim klientom

Aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie internetowe, oto kilka usług serwisowych, które możesz zaoferować swoim klientom.

Zaplanowane Kopie Zapasowe W Chmurze

Nawet jeśli host, którego używa twój klient, już wykonuje kopie zapasowe, naprawdę powinieneś mieć kopie zapasowe w wielu miejscach. Snapshot Pro to ułatwia. oferuj automatyczne codzienne kopie zapasowe jako środek ostrożności w celu ochrony witryny. Jeśli twój host Nie oferuje codziennych kopii zapasowych lub jeśli chcesz utworzyć kopię zapasową w innym miejscu, możesz użyć wtyczki takiej jak Snapshot Pro, aby zaplanować automatyczne kopie zapasowe.

Niezawodna kopia zapasowa ma kluczowe znaczenie, a nadmiarowe kopie zapasowe chronią przed błędami zarówno użytkownika, jak i technicznymi.

Ponadto nie wszystkie kopie zapasowe są czyste. Jeśli witryna została zhakowana i nikt nie zauważył przez jakiś czas, wszystkie kopie zapasowe mogą mieć nikczemne pliki. Jest to coś, co można zapobiec przez utrzymanie czystych kopii.

Skanowanie Zabezpieczeń

Mówiąc o hakowaniu, aktywne poszukiwanie luk w zabezpieczeniach pokaże ci, co należy poprawić. Istnieją wtyczki, które mogą skanować witrynę w poszukiwaniu znanych luk i zwracać listę sugerowanych ulepszeń.

Defender uruchamia automatyczne skanowanie zabezpieczeń i wysyła Ci raporty o lukach w zabezpieczeniach oraz zalecenia dotyczące bezpieczeństwa, które możesz przekazać klientowi.

Może to również otworzyć okazję do zaproponowania niezbędnych zmian swoim klientom, które mogą przynieść większe przychody dla ciebie.

Bezpieczne Aktualizacje

Podczas gdy WordPress ułatwia automatyzację aktualizacji wtyczek, motywów i rdzeni, musisz upewnić się, że aktualizacja nie zniszczy Twojej witryny. Musisz mieć możliwość testowania aktualizacji w witrynie testowej i sprawdzania, w jaki sposób aktualizacja wpływa na krytyczne funkcje.

Konfiguracja środowiska postojowego może być kłopotliwa, więc wybór hosta, który oferuje tę opcję, jest najlepszym sposobem.

Do testowania nowych funkcji pomocne jest również środowisko testowe. Jeśli masz już problemy z konfiguracją środowiska przechowawczego dla aktualizacji, możesz poinformować swoich klientów, że możesz również przetestować zmiany w ich witrynie. To powinno dać ci możliwość zrobienia niestandardowego rozwoju, który możesz rozliczyć według stawki godzinowej.

Monitorowanie Czasu Pracy

Witryna, która jest okresowo wyłączana, traci wiarygodność w oczach odwiedzających i wyszukiwarek. Czasami odwiedzający poinformują Cię o problemie, a innym razem mogą udać się do konkurencji.

Dlatego monitorowanie czasu pracy jest tak ważne. Wysyłanie klientom raportu z monitorowania czasu pracy może pokazać im, że upewniasz się, że ich witryna jest dostępna przez cały czas, aby nie przegapili sprzedaży.

Deklowanie Baz Danych

Pomyśl o oczyszczeniu bazy danych, jak o wyprzedaży garażowej. Im mniej masz, tym łatwiej jest się poruszać.

Deklowanie bazy danych pozwoli na szybsze tworzenie kopii zapasowych i zużywanie mniejszej ilości zasobów, co może zaoszczędzić sporo na hostingu.

Usuwanie nieużywanych wtyczek, nieużywanych motywów, komentarzy spamowych, nadmiernych wersji postów, nieużywanych tagów/kategorii, przetworzonych wpisów formularzy, nieużywanych obrazów ręcznie lub z wtyczkami czyszczenia zapewni lepszą wydajność witryny.

Nie wspominając już o tym, że usunięcie nieużywanych wtyczek i motywów zapobiega włamywaniu się do przestarzałych plików.

Raporty Optymalizacyjne

Jak wspomniałem wcześniej, raporty są cennym narzędziem, które pomoże Ci przekazać swoją wartość klientom. Niektóre cenne raporty optymalizacyjne mogą skupiać się na SEO, szybkości i wydajności witryny oraz analityce.

Szukaj raportów, które możesz zautomatyzować, i białej etykiety dla maksymalnej wydajności.

Zarządzanie WordPress: bieżące koszty, które pomogą Ci budżetować

Create Reports - The Hub
Raporty White label Hub są idealne dla programistów internetowych oferujących usługi konserwacji WordPress.

Łącząc to wszystko razem

Ponieważ konserwacja jest w toku, proponuję miesięczny model cenowy. Możesz mieć ryczałtową stawkę lub podzielić swoje usługi na wiele poziomów.

Na przykład, jeden poziom dla usług, które są łatwe do wykonania i poziom VIP, który obejmuje wsparcie i / lub rozwój Niestandardowy, dzięki czemu nadal możesz uzyskać niezły zysk. Aby uzyskać pomoc techniczną, możesz pobrać dodatkową opłatę za pomoc telefoniczną na wezwanie.

Defender hack clean up
WPMU DEV wyczyści Twoją zhakowaną stronę.

Kluczem jest ustawienie oczekiwań, że twój czas nie jest wolny, abyś nie miał klientów proszących o więcej i więcej.

Upewnij się, że szczegółowo opisujesz każdy plan, aby Twoi klienci wiedzieli, gdzie zaczyna się i kończy ich plan.

Co więcej, dołącz pakiet konserwacji i pomocy technicznej na kilka miesięcy do początkowych kompilacji witryny. Przyzwyczają się do korzyści płynących z oglądania ich witryny i przegapią ją po wygaśnięciu usługi.

24 sposoby dywersyfikacji dochodów jako profesjonalista WordPress

Witaj Partnerze

Podczas gdy automatyzacja może pomóc w wykładniczym rozwoju firmy, firma zajmująca się konserwacją WordPress nie jest dokładnie pasywnym dochodem. Co się stanie, jeśli nie będziesz w stanie nadążyć za wszystkimi pracami klienta i wszystkimi pracami konserwacyjnymi?

Na szczęście dla Ciebie istnieją usługi innych firm gotowe do współpracy z tobą.

Możesz działać jako” broker ” i współpracować z innymi firmami, które oferują usługi konserwacji WordPress. Rozwijaj partnerówhip lub po prostu działać jako partner.

Działając jako pośrednik serwisowy oznacza:

 • Minimalny czas inwestycji z twojej strony
 • Mniejsze przychody przychodzące

Oto niektórzy dostawcy usług serwisowych WordPress, którym możesz zlecić niektóre prace. Sugeruję również sprawdzenie ich stron, abyś mógł zobaczyć kilka przykładów, jak promować swoje usługi.

Opiekun WP
Zaczynając od $99 miesięcznie
Zawiera aktualizacje, kopie zapasowe i monitorowanie bezpieczeństwa Sucuri, wsparcie

Maintainn
Począwszy od $59 miesięcznie (dodatkowa opłata za witryny eCommerce)
Obejmuje cotygodniowe aktualizacje, monitorowanie zabezpieczeń, kopie zapasowe, cotygodniowe raporty serwisowe, wsparcie

WP Lift
Od $59 miesięcznie
Obejmuje monitorowanie czasu pracy, kopie zapasowe, aktualizacje, raporty miesięczne, darmowy hosting przez rok, bezpłatną nazwę domeny, wsparcie

WP site Care
Zaczynając od $79 miesięcznie
Zawiera kopie zapasowe, aktualizacje, monitorowanie bezpieczeństwa, czyszczenie hack, wsparcie

Zapewnić WP
Od $35 miesięcznie
Zawiera bezpłatne SSL, CDN, zarządzany Hosting, wsparcie, cotygodniowe aktualizacje, monitorowanie czasu pracy, raporty miesięczne

WP Buffs
Począwszy od $50 miesięcznie
Obejmuje cotygodniowe raporty, cotygodniowe aktualizacje, monitorowanie czasu pracy, kopie zapasowe, połączenie Google Analytics

Kodowalny
Zapłać przez projekt
Jeśli potrzebujesz tylko dodatkowej pomocy przy użyciu projektu Codeable.io aby uzyskać niezawodną pomoc dla programistów WordPress. Jako członek WPMU DEV otrzymujesz specjalną zniżkę.

Cena za miesiąc jest różna, ponieważ niektóre oferują dodatkowe usługi, takie jak niestandardowy rozwój lub hosting, więc nie pozwól, aby różne ceny Cię oszukały. Możesz porównywać jabłka do pomarańczy.

Ale dzięki odpowiedniemu partnerstwu nie musisz się martwić o rezygnację z jakości lub pozostawianie pieniędzy na stole.

To wszystko, ludzie.

Przekonasz się, że oferowanie usług serwisowych pozwoli Ci budować lepsze relacje z klientami i wykonywać więcej bieżących prac na ich stronach.

WPMU DEV może być twoim partnerem, gdy rozwijasz swoją działalność serwisową. Wszystkie te usługi są zawarte w członkostwie WPMU DEV:

 • Automatyczne kopie zapasowe w chmurze w wielu lokalizacjach
 • Raporty White label
 • Hosting
 • Monitorowanie Czasu Pracy
 • Bezpieczeństwo, SEO i optymalizacja wydajności
 • Kierownik budowy Hub
 • i wiele, wiele więcej

Możesz uzyskać więcej korzyści z członkostwa i rozpocząć działalność serwisową już dziś bez ponoszenia dodatkowych kosztów. To inteligentny ruch z twojej strony i pozwoli Ci zapewnić spokój ducha, którego potrzebują Twoi klienci.

Tagi: