Zróbmy to oficjalnie … przedstawiamy WPMU DEV Hosting!

Po dwóch latach rozwoju, solidnym roku testów i 6 miesiącach doskonałej wydajności za kulisami cieszymy się, że wreszcie oficjalnie uruchomiliśmy hosting WPMU DEV.

Październik 2020: przetestowaliśmy wszystkie najlepsze hosty WordPress! Dowiedz się, jak się porównujemy.Zobacz Wyniki

Co wyróżnia hosting WPMU DEV?

Tak, nie ma dokładnie niedoboru opcji hostingu WordPress, więc dlaczego, możesz zapytać, uruchamiamy kolejną? Kiedy przyjrzeliśmy się krajobrazowi hostingu, doszliśmy do wniosku, że jest kilka rzeczy, które można zrobić lepiej, o wiele lepiej.

Więc daliśmy im szansę.

Dedykowany hosting, wykonany w oszałamiająco przystępnej cenie

Do tej pory, jeśli chciałeś w pełni dedykowany hosting – z absolutnie kontenerową pamięcią, procesorem i zasobami SSD – musiałeś uzyskać dyplom z informatyki lub zapłacić sporą premię.

Cóż, już nie, ponieważ teraz każdy członek WPMU dev otrzymuje 3 (tak, to trzy) w pełni dedykowane konta hostingowe (dedykowana Pamięć 1 GB, 1 vCPU, pamięć SSD 10 GB i 1 TB przepustowości… każdy) w ramach członkostwa, bez dodatkowych kosztów.

Brak współdzielonego hostingu. Brak wspólnych adresów IP. Całkowicie odizolowane i oddzielone od innych miejsc. Domyślnie buforowanie obiektów, zoptymalizowane dla WordPress i niesamowicie szybkie.

Dodatkowe witryny na tym poziomie to $10 / m i możesz uzyskać do 16 GB PAMIĘCI RAM, 6 vCPU, 140 GB SSD i 20 TB przepustowości za $100 (lub po prostu $70, jeśli nie korzystasz z podstawowych witryn 3). Oto pełna tabela cen.

Tak jak powiedziałem, jeśli nie jesteś gotowy, aby uwolnić swój wewnętrzny Sysadmin, po prostu nie znajdziesz niczego podobnego do tych specyfikacji (śmiem Cię, opublikuj je w komentarzach, jeśli możesz). Dzieje się tak dlatego, że robimy to dość dużo po kosztach i w oparciu o najnowszą cyfrową architekturę Oceanu (którzy są niesamowici, btw, chłopaki <3). Twoje inne hosty albo robią za dużo marginesu, albo używają (współdzielonej) architektury, która jest zbyt przestarzała – nie znajdziesz tego problemu tutaj.

A nawet lepiej, jeśli jesteś już członkiem, możesz teraz cieszyć się tymi witrynami 3 za darmo. Tak, właśnie zostały dodane do Twojego konta bez dodatkowych opłat teraz i w przyszłości:).

A jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, ponieważ mamy bezpłatny okres próbny (bez skomplikowanych kroków anulowania), możesz wypróbować go teraz za absolutnie nic, klikając jeden z bazilonów CTA umieszczonych na stronie. Nie wierz nam na słowo, weź to na przejażdżkę!

Naprawdę, naprawdę wiemy, co robimy (a to lata, i lata w tworzeniu)

Od 2005 roku prowadzimy i prowadzimy Edublogs, z ponad milionami witryn 4, A od 2006 roku CampusPress (dawniej Edublogs Campus), który obecnie obsługuje miliony witryn dla ponad 250 głównych uniwersytetów (takich jak Cornell, Penn State i RMIT), okręgów szkolnych i departamentów rządowych (takich jak Departament Edukacji Stanu Wiktorii).

Jesteśmy największym hostem dedykowanym i zarządzanym przez WordPress od prawie 15 lat, a teraz zapewniamy Ci to doświadczenie.

I to nie jest tylko przypadek, to jest coś, nad czym pracujemy od 2016, kiedy po raz pierwszy przeprowadziliśmy dużą starą ankietę wśród członków WPMU DEV, a prośba numer 1, w pewnej odległości, dotyczyła hostingu.

W rzeczywistości możesz sprawdzić ten specjalny odcinek wideo Hello WP, który przechodzi do wszystkich że w niektórych szczegółach:

Och, a jeśli chcesz jeszcze bardziej wykorzystać to doświadczenie, oferujemy również korporacyjny hosting WordPress (Multisite i single) również dla klientów nie edukacyjnych.

Tak więc, jeśli szukasz doświadczenia (i wysiłku) możesz liczyć na … jesteśmy tym!

Mówiąc o Multisite … można uruchomić, że na każdym planie oferujemy!

Tak, czytasz to poprawnie, z pewnością nie zapomnieliśmy o naszych korzeniach jako dostawcy MU z wyboru i jako taki Multisite (zarówno podkatalogi, jak i subdomeny) jest dostępny we wszystkich naszych planach.

Multisite na dedykowanym planie $10/M. Tak, dobrze to przeczytałeś.

Konfiguracja jest tak prosta, jak zaznaczenie pola po instalacji.

Bezpieczeństwo, Optymalizacja, SEO, raporty wszystko white label, wszystko w cenie

Oczywiście możesz użyć prawie każdej wtyczki na naszym hostingu, ale jeśli jesteś zainteresowany: a) nie płacąc za kilka innych usług i b) całkowicie zintegrowane doświadczenie zawierające wszystkie podstawowe wtyczki i usługi WordPress, których szukasz, możesz być tym zainteresowany.

Devman demonstrating our all-in-one-ness

Każdy pakiet hostingowy WPMU DEV zawiera kompletny pakiet wtyczek WPMU DEV, a także wszystkie nasze usługi, takie jak raporty white label, automatyczne (i bezpieczne aktualizacje chronione) aktualizacje, nasz CDN i wiele innych.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przejrzyj naszą nawigację, aby dowiedzieć się wszystkiego, co daje członkostwo WPMU DEV… wszystko bez dodatkowych kosztów.

Migracja? Mamy to.

Jednym z powodów, dla których tak długo prowadzimy hosting za kulisami, jest to, że poświęciliśmy dodatkowy czas na poprawną migrację i uważamy, że udało nam się to za Ciebie.

Po pierwsze, możesz przenieść się do witryny staging (lub przetestować, jeśli wolisz) na naszym Hostingu za absolutnie nic, korzystając z naszego narzędzia do migracji wewnętrznej, nadawcy, SFTP, SSH lub dowolnej innej metody.

A jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, rozwiążemy je za Ciebie i ręcznie przeniesiemy Twoją witrynę za Ciebie, za darmo.

A maile? YAAASSS EMAIIIILSSS!

Teraz większość hostów omijać e-maile poza polecanie G Suite lub podobne, co nam się podoba, ale … to kosztuje.

Dzięki WPMU DEV hosting możesz po prostu przesłać swoje e-maile na dowolne konto (takie jak Gmail), a następnie użyć tego konta do wysłania jako aliasu, oto super prosty sposób na to, aby działać w Gmailu… to niesamowite i bezpłatne!

Obecnie wymaga to tylko dodania rekordu MX do swojej domeny (niezwykle łatwe), ale w przyszłości nasz hosting DNS sprawi, że będzie to jeszcze łatwiejsze.

Techy, techy fajne rzeczy

Poza wszystkim, istnieje dostęp SSH, phpMyAdmin i SFTP. Istnieją zautomatyzowane bezpłatne certyfikaty SSL za pośrednictwem Let ‘ s Encrypt. Istnieje integracja GIT, Composer i npm. Istnieje jedno kliknięcie środowiska inscenizacji. Możesz też wybrać, w zależności od lokalizacji, korzystanie z centrów danych w wielu krajach i regionach.

Tak, możesz wybrać na podstawie witryny do hostowania w:

    i > USA-Wschodnie Wybrzeże

  • USA-Zachodnie Wybrzeże
  • Kanada
  • Niemcy
  • Indie
  • Niderlandy
  • Singapur
  • Zjednoczone Królestwo

I cały czas dodajemy nowe lokalizacje.

Oczywiście otrzymujesz dedykowany adres IP, uruchamiając IPv6 wraz z WP-CLI z dołączonymi niestandardowymi poleceniami. Och, słyszeliśmy, że lubisz dzienniki i analizy, więc uwzględniliśmy całkowicie obszerne dzienniki każdego aspektu witryny hostingowej wraz z naprawdę sprytną analizą serwera, która powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Obejmując wszystkie podstawy, zaprojektowaliśmy nowy sposób obsługi kopii zapasowych od podstaw-za pomocą systemów plików ZFS, które pozwalają tworzyć lub planować nieograniczone natychmiastowe przyrostowe migawki witryny bez obciążenia lub przestojów. Przywracanie jest tak szybkie, jak nie musimy rozpakowywać plików ani importować baz danych.

Dowiedz się więcej tutaj i nie krępuj się zadawać nam żadnych pytań na czacie sprzedaży na żywo lub opublikuj komentarz … orrrr jak już wspomniałem, możesz wziąć to wszystko na przejażdżkę bez ryzyka za darmo: d

I wreszcie, ale wcale nie najmniej, wsparcie ekspertów 24/7

Nie mam się czym chwalić, ale czy spojrzałeś na nasz Trustpilot i Reviews.io oglądalność?

To w zasadzie wielka miłość do naszego niesamowitego zespołu wsparcia, który jest tam dla Ciebie, na żywo, 24/7.

Live 24/7/365 expert WordPress support is pretty cool

To nie tak, że masz własny zespół programistów WordPress, to is posiadanie własnego zespołu WordPress w kropli kapelusza, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Jeśli Twoja witryna została zhakowana, pomożemy Ci ją naprawić. Jeśli masz problemy z uzyskaniem idealnej prędkości witryny, przyjdź i pozwól nam się z tym zmierzyć.

I, jak w przypadku wszystkiego WPMU DEV, możesz to wypróbować, całkowicie za darmo. Tak, darmowe wsparcie, a jeśli ci się nie podoba, nie ma obowiązku zostawać w pobliżu.

Poza tym, jeśli nie lubisz rozmawiać z ludźmi (Rozumiem), mamy też świetną dokumentację, możesz się teraz przespacerować po naszych dokumentach, cały czas je ulepszamy.

Więcej już wkrótce

Jeśli jesteś zaznajomiony z WPMU DEV, będziesz wiedział, że w zasadzie nie stoimy w miejscu, wystarczy spojrzeć na ostatnie wydania na dole naszej mapy drogowej, oprócz tego, co nadchodzi.

To samo dotyczy naszego hostingu. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem każdego aspektu tego, co robimy, w tym nad wprowadzeniem specjalnych funkcji bezpieczeństwa, takich jak prawdziwy, prawdziwy (a nie tylko mówiący, że jest) WAF obok DNS i oszałamiające integracje z hubem, które sprawią, że zarządzanie setkami witryn WordPress w jednym obszarze-hostowanym u nas lub gdzie indziej – będzie absolutnym powiewem.

Należy również spodziewać się, że w przyszłości pojawią się różne opcje cenowe oparte na dużych zamówieniach i ewentualnie opcjach rocznych. Jednak jedną rzeczą, którą powinienem zauważyć, jest to, że przyszli członkowie niekoniecznie otrzymają darmowe witryny 3 ze swoim członkostwem, ale będziemy, jak zawsze to robiliśmy, całkowicie dziadkowie nad wszystkimi istniejącymi członkami tego planu, o ile jesteś jego częścią teraz (: waves: at members still paying 2010 prices who we are currently losing money on lol, we got ya).

Więc proszę bardzo, 2 lata pracy, gotowe do pracy. Mam na nim wszystkie moje osobiste strony i absolutnie go kocham (plus i love nie płacenie komuś innemu za hosting, co mnie bardzo cieszy).

Dlaczego więc nie dać nam szansy i dać nam znać, jak ci się podoba w komentarzach i, oczywiście, jak możemy poprawić / co możemy zrobić, aby przekonać cię do korzystania z WPMU DEV jako dedykowanego hosta WordPress.

Tagi: