Zamień WordPress W Stronę “Podobną Do Digga”

Niestety ta wtyczka nie jest już dostępna-przepraszamy!

Social bookmarking witryn i głosowanie społeczne stało się bardzo popularne w tych dniach i każdego dnia pojawia się coraz więcej social bookmarking witryn pojawiających się dla wszystkich różnych nisz. Jeśli chcesz dołączyć do klubu i stworzyć własną stronę społecznościową “podobną do Digg”, dlaczego nie użyć WordPress? A dzięki nowej wtyczce Community Links możesz to zrobić łatwo.

Jest to najlepsza wtyczka premium na rynku, która pozwoli Ci dodać funkcje podobne do Digg do twojej witryny lub bloga WordPress.  Po prostu aktywuj go iw mniej niż 5 minut możesz mieć swoją witrynę zakładek społecznościowych i działa.

Podczas gdy większość obecnie dostępnych rozszerzeń do głosowania dla WordPress to po prostu rozszerzenia motywu, jest to dość niezgrabny sposób na wdrożenie funkcji głosowania społecznościowego. Z drugiej strony linki społecznościowe to wtyczka, co oznacza, że będzie działać niezależnie od dowolnego motywu i możesz dodać go do dowolnej witryny zasilanej WordPress. Koniec z zaczynaniem od zera. Możesz wdrożyć go na wszystkich swoich stronach internetowych/blogach szybko i w locie.

Ta wtyczka zawiera wiele plików szablonów, dzięki czemu można łatwo modyfikować sposób, w jaki wyglądają strony wtyczki i istnieją dziesiątki funkcji pomocniczych, akcji i haczyków filtrujących, dzięki czemu zaawansowani programiści mogą rozszerzać i dostosowywać praktycznie każdy element i szczegóły.

Kolejną wspaniałą rzeczą w tej wtyczce do głosowania społecznościowego jest to, że wykorzystuje funkcje WordPress 3.0, aby zapewnić bardziej spójny i przyjazny dla użytkownika interfejs. Dodawanie nowych kategorii, tagów i elementów do menu nawigacyjnego jest łatwe i bezbolesne.

Integracja Z Facebookiem: Linki społecznościowe umożliwiają odwiedzającym logowanie się za pomocą konta na Facebooku, co eliminuje barierę rejestracji i zachęca odwiedzających do jeszcze większego wkładu. Użytkownicy mogą przesyłać treści do twojej witryny i będą wyświetlane na ich kanale wiadomości na Facebooku (jeśli zostaną przyznane uprawnienia), co również pomoże zwiększyć Twoją ekspozycję.

Inne wspaniałe funkcje to integracja z Akismet i ReCAPTCHA, który ma konfigurowalny obszar użytkownika, a za tą wtyczką stoi zespół wsparcia, który pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy, które możesz napotkać.

Co Możesz Zrobić

  • Aktywuj i zintegruj funkcje głosowania społecznościowego z istniejącą instalacją WordPress w ciągu kilku minut.
  • Zwiększ interakcję ze społecznością, umożliwiając odwiedzającym dodawanie linków, głosów i komentarzy.
  • Łatwo moderuj zgłoszenia użytkowników, a wszystko to w panelu administracyjnym
  • Dostosuj wszystko w interfejsie. WP Community Links zapewnia Ci szablony, które możesz łatwo zmodyfikować, aby bezproblemowo wkomponować w istniejący motyw.
  • Połącz się z Facebookiem. Użytkownicy mogą się zalogować i wchodzić w interakcje za pomocą swojego konta na Facebooku.

WordPress Digg Like Site