WordPress Pytanie Dnia-Czy Można Na Nie Odpowiedzieć?

Aktualizacja: ponownie uruchamiamy konkurs na pytanie WordPress! Prześlij swoje pytanie WordPress tutaj, aby uzyskać szansę na wygranie bezpłatnego członkostwa w WPMU DEV.

Ask a WordPress Question and win a WPMU DEV membership
Słyszałeś wieści? W tym tygodniu organizujemy konkurs na pytania WordPress-dający Ci szansę rozwiązania problemów z WordPressem i wygrania trzymiesięcznego członkostwa w WPMU DEV, wycenianego na $159.

Jeśli jeszcze nie przesłałeś pytania, Pobierz cracking! Otrzymaliśmy tonę ciekawych zapytań WordPress od naszych czytelników już, i będziemy publikować najlepsze z nich przez cały ten tydzień.

Dzisiejsze pytanie dnia WordPress

Zostało to przesłane wczoraj przez czytelnika WPMU o imieniu Alejandro. (Gratulacje kolego-3 miesiące WPMU DEV goodness coming your way).

Jestem projektantem WordPress i szukam sposobu na uproszczenie mojego przepływu pracy. Mam standardowy zestaw wtyczek, poprawek i korekt, których używam w każdej witrynie WordPress, którą buduję.

Czy można wyeksportować je wszystkie jako pakiet, którego mogę użyć jako domyślnej konfiguracji WordPress, zamiast robić te same instalacje i poprawki za każdym razem, gdy tworzę nową stronę?

Instalowanie tych samych wtyczek i Dokonywanie tych samych korekt na każdej stronie jest bardzo czasochłonne i chciałbym być w stanie usprawnić ten proces.

– Alejandro

Kto może odpowiedzieć na pytanie Alejandro?

Podłoga jest otwarta-jeśli znasz sposób na rozwiązanie tego problemu, zostaw nam komentarz pod tym artykułem. Szukamy sprytnych odpowiedzi od najlepszych i najzdolniejszych ludzi WordPress. Jeśli znajdziemy kilka różnych rozwiązań, to będzie jeszcze lepiej.

Pamiętaj, aby przesłać własne pytanie WordPress i wziąć udział w konkursie – rozdajemy członkostwo WPMU DEV każdego dnia w tym tygodniu.

Zdjęcie kredyt: pytanie rozmowa z Bigstockphoto.

Tagi: